Tuvojas vasaras autosprinta čempionāta II posms

 
20.maijs 2010 16:12

29.maijā „Rullīša” kartinga trasē Jelgavā tiks aizvadīts Latvijas vasaras autosprinta čempionāta otrais posms. Ņemot vērā, ka šajā datumā ir pārceltā darbadiena, sacensību starts noteikts pēcpusdienā, plkst.15.

Kopš Latvijas vasaras autosprinta čempionāta atklāšana posma „333” trasē pagājis gandrīz mēnesis – pietiekams laiks, lai dalībnieki varētu izanalizēt pirmo sacīkšu veiksmes vai neveiksmes un veikt nepieciešamos tehnikas uzlabojumus.

Lai arī otrā posma sacensības Jelgavas „Rullīša” trasē risināsies maija beigās (29. maijā), daži sinoptiķi šajā dienā sola līdzīgus laika apstākļus kā pirmajā posmā – ap +5 grādiem un iespējamu lietu. Laicīgi plānojot sacensību kalendāru, vēl nebija zināms, ka 29. maijs būs pārceltā darbadiena. Tādējādi otrā posma starts ir noteikts plkst. 15, bet tehniskā komisija un dokumentu pārbaude sāksies no plkst. 12. Reģistrēties sacīkstēm iespējams www.vasarassprints.lv vai arī uz vietas.

Trases konfigurācija būs analoģiska kā pagājušajā gadā, kas veicamo distanci padara ātrāku nekā klasiskā apļa variantā. Plānots, ka dalībniekiem būs jāveic divi braucieni pa pieciem apļiem katrā.

Pirmajā posmā trīs čempionāta ieskaites klasēs uzvaras guva Mareks Štolcermanis („Nissan 350 Z”, 2500+), Mareks Matvejevs („Opel Corsa”, 2500) un Jānis Skujiņš („BMW 318 iS”, 1800). Lielu atsaucību guva „Street” klase, kurā drīkst piedalīties tikai ar ielas riepām. Šajā ieskaitē ar savu ielas automašīnu par augstu rezultātu var pacīnīties jebkurš brauktgribētājs. „333” trasē „Street” klasēs ātrākie bija Mārtiņš Gūtmanis („BMW 323 ti”, 2500), Jānis Strazdiņš („BMW 318 ti Compact”, 1800) un Andrejs Švagris („Mazda 323 GTX”, 2500+). Atgādināsim, ka, nosakot noslēguma kopvērtējuma rezultātu, ieskaitē tiek vērtēti pieci labākie rezultāti no sešiem paredzētajiem posmiem. Tas nozīmē, ka iesaistīties cīņā par medaļām var arī tie braucēji, kuri pirmajā posmā nepiedalījās.

Arī šogad vasaras sprinta rīkotāji turpina sadarbību ar „Kumho” riepu piegādātajiem un sacensību dalībniekiem tiek piedāvāta īpaša cena. Latvijas vasaras autosprinta čempionāta atbalstītāji 2010. gada sezonā: „Point Transaction Systems”, „SS.lv”, „Tehniskaisveikals.lv”, „Auto24.lv”, „Autodekor.lv”, „Baltikums apdrošināšana”, „Fixbox”.

Informatīvais atbalsts no „AutoEuro”, „iAuto.lv”, „jauniauto.lv”, „nightlife.lv”, „burnout.lv”.

LAF Standartauto komisijas preses dienests

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Dronu incidentu gadījumā kompensāciju kārtība joprojām neskaidra (+ VIDEO) 1

Pēc vairākiem dronu incidentiem Latvijas pierobežā aktualizējies jautājums – kas notiktu gadījumā, ja bezpilota lidaparāts sabojātu tehniku, ēku vai citu īpašumu? Vai zaudējumus segtu apdrošinātājs, vai tomēr būtu jāpaļaujas uz valsts kompensācijām? Lasīt vairāk

 

Kas ir MV Augusta Brutale 800 cena no 12 600 EUR par 798 cm3, 113 ZS, 194 kg (+ VIDEO) 2

MV Agusta Brutale 800 ir Itālijas ražotāja MV Agusta vidējās klases "naked bike" jeb neapšūts sporta motocikls, kas apvieno augstu veiktspēju, agresīvu dizainu un premium klases aprīkojumu. Lasīt vairāk

 

Nezināms skaņu efekts, BMW opcija, lauku tūnings? 17

Arī Latvijā beidzot iestājies silts laiks, cilvēki vairāk parādās ielās, labprāt sēž parkos un atpūtas zonās, taču – pa brīdim garām aizbrauc kāds automobilis (pārsvarā BMW), kas izdod tādu kā žēlu vaidu vai ievainota suņa kaucienu. Kas tas ir, ja kāds zina, rakstiet komentāros. Lasīt vairāk

 

Kādi ir spāņu motocikli "Rieju Adventura Rally 307" un "Rieju Xplora 557" (+ VIDEO)

Aventura Rally 307 ir viegls “Dakāras stila” ceļojumu enduro, kas fokusējas uz bezceļu braukšanu un garākiem piedzīvojumu braucieniem. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti