Vārdadienas svin:
Smaida, Franciska


Privātās galerijasLasītāju atsauksmesNoderīga informācijaLasītāju pieredzeTV&Video zonaTestu zonaAutosporta zona
Latvijas trasesPolicijas zonaAbsurdi un nejēdzībasIzklaides zonaSatiksmes drošībaLasītāju zonaKomerctransporta ziņas
:: Sludinājumi


Auto tirdzniecība
Auto noma

:: Citas lietas


Notikumu kalendārs
Latvijas auto klubi
Līzings un kredīti

:: 


Par iAuto
Ziņu meklētājs
Iesūti savu ziņu
Iesūti CP pārkāpumu


:: Populārākie raksti:: iAuto draugi
Lasītāju atsauksmes par pakalpojumu sniedzējiemSvaigākās atsauksmesAutoskola Eksperts  (Pievienot komentāru)  Atz.: 8  (Autoskolas)  E.Birznieka Upīša iela 24 Tālr.: 24442888 WWW
Gribēju pateikt tikai lielo paldies autoskolai Eksperts! Pirms tam biju gājis divās autoskolās un nesanāca tikt līdz galam, bet trešā autoskola izrādījās veiksmīga!
Teorijas nodarbības ritēja raiti, pasniedzēja Rudīte tiešām ļoti precīzi izskaidroja, līdz ar to problēmas neradās ne autoskolas, ne CSDD teorētiskajos eksāmenos.
Braukšanas nodarbības ņēmu pie autoskolas Eksperts instruktora Aivara, fantastisks cilvēks, saprotošs, pacietīgs. Diezgan īsā laikā tikām galām ar manām kļūdām un pateicoties tam, nokārtoju CSDD praktisko eksāmenu ar pirmo reizi.
Autors: burntheroad  2016-06-15 11:12:21

Baltic Suites  (Pievienot komentāru)  Atz.: 9  (Autotirdzniecība)  E. Birzniekas Upīša iela 27, Rīga Tālr.: 26458943 WWW
Šī gada (2015. aprīlī 25.) nolēmām ar draugiem atzīmēm mūsu grupas 4. gadu jubileju Rīgā. Tā kā paši esam no Liepājā, tad atbraucot uz Rīgu paņēmām un noīrējām stilīgus dzīvokļus pie Baltic Suites - googlē uzgājām...

Svinot vakars centrā fantastisks ...un meitenēm, pārceļot pasākumu "pie mums" iepatikās vieta... un vis noslēdzās pat vēl labāk nekā cerēts. (Un lielu lomu nospēlēja tieši mūsu apmešanās vieta...) So, no mums 9/10 ballēm - iesakam.


p.s. datus par uzņēmumu aizpildīju no viņu mājaslapas http://www.balticsuites.com/ ....ja kur citur kas citādāk....not my fault
Autors: roberttt  2015-05-29 14:15:56

Autoskola Presto  (Pievienot komentāru)  Atz.: 9  (Autoskolas)  A. Čaka iela 33, 6. stāvā, Rīga LV-1011 Tālr.: +371 28826828 WWW
Nesen kā tiesības nokārtotas un pateicoties tieši autoskolas PRESTO sakarīgajiem instruktoriem un zinošajiem lektoriem. Liels paldies viņiem. :)
Izvēlējos šo autoskolu, jo webā daudz pozitīva biju par to lasījis un jāsaka - nebija melots.
Visiem nākotnē studēt plānojošajiem iesaku pašiem iečekot autoskolas atsauksmes un rādītājus un izdarīt pareizo izvēli - jo īstā autoskola....tā ir svarīga izvēle.
P.S. Varu ieteikt iemest aci Presto soc. kontos (papildus informācijai): https://plus.google.com/+AutoskolaPresto/posts
Autors: signezz  2015-02-16 15:11:17

Viamost  (Pievienot komentāru)  Atz.: 10  (Autodetaļu veikali)   WWW
Latvijā beidzot radīts labs risinājums auto rezerves daļu pārdevējiem, kur jebkurš var izveidot sludinājumu jaunā līmenī, ka pērk vai pārdod auto rezerves daļas.
Papildus šis portāls piedāvā izmantot datu uzskaites sistēmu bez sludinājumu publiskas attēlošanas. Super! Viamost.lv
Autors: resin  2014-08-10 22:19:20

BTA  (1 kom.)  Atz.: 1  (Apdrošinātāji) 
Sadarbībā ar servisu "VRV Motors" (serviss grieza-metināja, šie piesedza) tā salaboja auto pakaļu, ka bagažnieka durvis (hečbekam) no vienas malas stāv acīmredzami šķībi. Servisa eksperts saka, ka tā nav viņu vaina, jo viņi ir remontējuši otru malu (griezuši nost un metinājuši klāt jaunu) un to viņi esot izdarījuši pareizi (neskatoties uz acīmredzamo detaļu nobīdi), un viņiem nav nekādu pierādījumu, ka auto bija normāls pirms csn. Tas ir - man būtu jāpierāda, ka neesmu kamielis. Žēl, ka šeit nav iespējas ielikt bildi, būtu ko redzēt. Es, protams, esmu pieteicis pretenziju par nekvalitatīvu remontu BTA, bet pēc BTA ekspertu nostājas saprotu, ka neko prātīgu nesagaidīšu. Tagad šie velk laiku. No sākuma teica, ka pretenziju izskatīšana notiek 10 dienu laikā, pēc tam pateica - mēnesi. Uz šo dienu viss velkas jau pusgadu. Tagad otram auto pērkot OCTA polisi, lieku ķeksi arī "juridiskajā palidzībā" (t.i. - lai csn gadījumā iet pie sava apdrošinātāja, nevis vainīgās puses), bet no BTA polisi nenopirku neskatoties uz viszemāko cenu tobrīd; jo kad iedomājos, ka ja kas - man atkal ar šiem būs ņemšanās, ta nelabi paliek.
Autors: tautwagens  2014-03-26 18:14:11

Autospeci   (Pievienot komentāru)  Atz.: 8  (Autotirdzniecība)  Rīga,Matīsa 123, Aizvaru 31  Tālr.: 28870004 WWW
Kādreiz ir jāpateicas par sniegto pakalpojumu, lai arīsākumā bija pieļauta kļūda. Paldies veikala un servisa darbiniekiem par operatīvi novērsto kļūmi. Ir patīkami, ja klienti tiek saprasti un atzītas kļūdas. Tas rada uzticamību starp pusēm, starp klientu un pakalpojuma sniedzēju. Pakalpojums bija saistīts ar akumulatora nomaiņu š.g. 20 februārī.
Autors: pekapale  2014-02-24 14:53:02

KRT Motors  (Pievienot komentāru)  Atz.: 9  (Autoservisi)  Jūrmala Slokas iela 75 Tālr.: 29939979 WWW
Ļoti labs serviss. Ja vajag auto saremontēt var braukt ar jebkuru problēmu, vienmēr atradīs labāko risinājumu. Reno Trafikam sataisīju dzinēju ,kārbu un ritošo.
Vel tur ir plaša izvēle ar Traffic tipa busiem (ja nu kāds maklē).
Tas ir CSDD ēkā slokas ielā 75.
Autors: Sapropelis  2014-01-17 12:51:07

Rodeo 9  (Pievienot komentāru)  Atz.: 1  (Autoservisi)  Kleistu 27a, Riga Tālr.: 22066211
Отношение к клиентам хамское. Обратилась с 3 проблемами. Пять дней ремонтировали замок задней двери.И содрали за б/у замок 25 латов, хотя такой замок стоит 5-7 латов.Да еще за работу 30 лат.Беспредельщики. Несмотря на ежедневные звонки и напоминания ,остальные 2 проблемы так никто и не почесался решить. Машина просто стояла. Никто ей не занимался. Какие вопросы мастеру не задавала , ни на один не смог ответить. Квалификация персонала ниже всякого уровня.Забрала машину и отогнала в другой сервис. Да еще сливают и воруют бензин у клиентов. Заправилась прямо перед сервисом. Когда забирала стрелка была на нуле. И у моих знакомых тоже слили бензин. Никогда не обращайтесь в этот автосервисс.
Autors: vik19832  2013-12-17 08:46:30

ATLAS MOTORS  (Pievienot komentāru)  Atz.: 3  (Autoservisi)  VAGONU IELA 38 WWW
oktobrī samainīju aizdedzes sveces un visus vadus, aprīlī parādījās problēmas ar apgriezieniem un aizdedzas dzinēja diagnostikas lampiņa. Intereses pēc saku skatītes zem pārsega vai viss ir uz vietas pamanīju ka gaisa filtri tā kā vispār nav tur kur viņiem ir jābūt. Tas nozīme ka no oktobra, pēc remonta, līdz aprīlim gaiss pa tiešo no ielas iepludināja motorā un kad aprīlī uz cēliem paceļas putekļi tad arī parādījās problēmas ar apgriezieniem un tagad izskatās kā būs daudz ko jāremontē, pateicoties ATLAS MOTORS darbiniekiem kuri aizmirsuši ielikt filtrus atpakaļ. Un tas jau bija ne pirmo reizi.
Autors: JevgenijK  2013-04-19 23:34:28

Gross  (Pievienot komentāru)  Atz.: 10  (Autotirdzniecība)  http://www.gross.lv/lv/
Nesen draugam uzdāvināju dzimšanas dienā dāvanu karti no autoskolas "Gross". Bija ļoti apmierināts, nekādu problēmu. Instruktori ir ļoti augstā līmenī un draudzīgi. Ja nu kādam interese, tad pievienoju linkui.
Autors: rolands1  2013-04-16 15:01:18