406 hronikas

FF11 Reģ.: 21.01.2003
 
1 2
Cibomena Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

S80 rakstīja:

Cibomena rakstīja:Mēgjināšhu vēlreiz Atbildiet man luudzu 406 lietotaaji uz vienu stulbu jautaajumu: kur un kaa ir jaaskataas uz to tosola bachoku (vai bachokaa), lai vareetu saprast cik daudz tur ir iekshaa - vai ir liimenii ?!?

A kur Tu vispār tur atradi to tosola bačoku??? Anyway, ja tosols ir zem līmeņa, par to ziņo kompis un neko manuāli tur čamdīt nevajag!

Nu es jau arii saaku skatiities tikai taapeec, ka man vienreiz piestarteejot auto uz paaris sekundeem iedegaas taa lampinja, kas zinjo par nepietiekamu dzeseeshanas shkjidruma liimeni.

Nu piegaazu puslitrinju taa lai redz, ka shkjidrums ir bet lai pa korkjiiti veel aaraa netek

Vekio Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

vai 1999. g. modelis atskjiras no ieprieksheejaa tikai ar prieksheejo spoileri un redeli? un salona viduskonsoli?

Vekio Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

veelos Peugeot 406 3.0 V6 sedanu mehaaniku ar kozhu-rozhu un klimatu

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Vekio rakstīja:vai 1999. g. modelis atskjiras no ieprieksheejaa tikai ar prieksheejo spoileri un redeli? un salona viduskonsoli?

Ar redeli, lampām, un vēl dažiem sīkumiem!

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Sajuugs taads j8 bans peogeotiem ir! Man paasam jau peec 1.5g braukkssanas jaapiedomaa pie sajuuga! A servisaa pateica ka vinss taads esot!

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

es ar pabraucu ar nomas peugeot 307, nu normāls sajūgs , kas vainas, nelikās, ka tur baigi jāpieslīpējas

Vekio Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

mana problēma: nevaru iedarbināt - kā griežu atslēgu, tā klikšķis un viss apdziest. pilnīgi viss - salons, pulkstens, ...

Tad attaisu durvis un taisot ciet parādās elektrība...

Nav tā, ka aķis būtu pusdzīvs un ar mokām grieztu starteri. Kad iepriekš varēju piešķilt, tad tas notika uzreiz un bez problēmām. Pēdējo reizi kad viss gāja, motora apgriezieni brīžiem peldēja.

Kur vaina - akumulators, klemmes, ģenerators, oglītes, cits variants... ?

JiimBiim Reģ.: 05.02.2003
0 0 Atbildēt

To:Veika

Parbaudi vadus noteikti kaut kur iemeties zalais un nav kontakta parsvara tie ir masas vadi!!

JiimBiim Reģ.: 05.02.2003
0 0 Atbildēt

406 ir viens no labakajiem!! Es braucu ar 1999 gada 1.8 !! nobraukums 165000 un nav nevienas broblemas!! Protams vajag iet visas tehnskas apkopes kas ir gramatina paredzetas un tad jau vis bus OK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OIZO Reģ.: 02.04.2002
0 0 Atbildēt

JiimBiim rakstīja:406 ir viens no labakajiem!! Es braucu ar 1999 gada 1.8 !! nobraukums 165000 un nav nevienas broblemas!! Protams vajag iet visas tehnskas apkopes kas ir gramatina paredzetas un tad jau vis bus OK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

FF11 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Vai kāds 406ā īpašnieks nav saskāries ar sekojošu problēmu - tad kad ārā ir ~ -20C un zemāk, braucot (uz štrāses, pilsētā nav novērots) pēc kādām 20 min., "iesalst" gāzes pedālis. Respektīvi, nomet kāju no gāzes - autiņš turpina savu ceļu uz 100km/h, tipa kā klimatkontrole . Izņem no roba - aboroti ap 4-5k! Zāles - atraujam haubi vaļā un pačakarējam gāzes trosi. Lauvā zināja teikt, ka neko tur īsti darīt nevarot, kur tur veidojoties kondensāts nu un nesoties pa štrāsi kas tur sasalstot un tā...nav nācies kādam vēl novērot? Benzīna motoriem, protams.

FF11 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

TB, kruīzkontrole, ne klimatkontrole

kaartiibnieks Reģ.: 20.05.2004
0 0 Atbildēt

FF11 rakstīja: Vai kāds 406ā īpašnieks nav saskāries ar sekojošu problēmu - tad kad ārā ir ~ -20C un zemāk, braucot (uz štrāses, pilsētā nav novērots) pēc kādām 20 min., "iesalst" gāzes pedālis. Respektīvi, nomet kāju no gāzes - autiņš turpina savu ceļu uz 100km/h, tipa kā klimatkontrole . Izņem no roba - aboroti ap 4-5k! Zāles - atraujam haubi vaļā un pačakarējam gāzes trosi. Lauvā zināja teikt, ka neko tur īsti darīt nevarot, kur tur veidojoties kondensāts nu un nesoties pa štrāsi kas tur sasalstot un tā...nav nācies kādam vēl novērot? Benzīna motoriem, protams.

1. vajag uzlikt hermētisku trosi

vai

2. to trosi pieliet pilnu ar silikoniem/ eļļām u.c. m*sliem!

FF11 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Tur jau tā figņa, ka ne jau pati trose sasalst, bet gan zem "vāka", kurā tā trose ieiet. Tur kaut kāda mēlīte vai kas tml.

ff11.

Vekio Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Ar gaazes pedaali man ir taa bijis - baigi prikoliigi

- Bet kaadam nav bijis taa, ka ieruusee aizmugureejo durvju engjes?

- Un veel, ko man dariit, ja uz bedreem ručņiks palec pa vienu robu uz augšu un iedegās tā viņa lampinja?

- Un kaadai jaabuut beigta aizmugureejaa ritenja gultnja skaņai?

- Un kā vispār ir iespējams nomainīt priekšējo gabarītu spuldzīti? Jo caur vāciņu var tikt tikai pie tuvās un tālās gaismas spuldzītes.

- Un ja kādam ir elektriskie kreesli - kas jaaspiež, lai ieprogrammētu pozīciju?

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Vekio rakstīja:

- Bet kaadam nav bijis taa, ka ieruusee aizmugureejo durvju engjes?

man šķist, ka Tev vajadzētu auto ar divām durvīm!!!

bulcinja Reģ.: 08.12.2003
0 0 Atbildēt

Gultnis. Nu ja vien tev nav nobraukums ahuuns, tad visticamaak pesec ir prieksheejais gultnis. Taa tik liekas, ka skanja naak no aizmugures. Manam 406 pie 100k naacaas nomainiit vienu prieksheejo gultni, pie 110k, otru. Abos gadiijumos shkjita, ka skanja naak no aizmugureejiem gultnjiem. Lauvas meistars nekljuudiijaas ne reizi. Nodiagnizticeeja paaris minuutees

Gabariiti. Vaa. Tagad neatceros, kaut gan mainiijis esmu reizes 3-4. Nekaa sarezhgjiita tur nebija. Ja pareizi atceros, tad gabariitu lampinjas bija tai pashaa tuvo gaismu patronaa.

Par paareejo hvz.

Jonkee Reģ.: 28.07.2003
0 0 Atbildēt

Vai kāds no 406 useriem ir saskāries ar :"antipollution control fault".

Tipa pastāv vairākas versijas kā atrisināt:

1) Ieliet citu degvielu

2) Ieliet šprices tīrītāju

3) Nomainīt sveces

4) Pāršūt kompim softu

Esmu ticis līdz 2 punktam, pagaidām bez izmaiņām.

Maz ticams, ka kāds būs saskāries, jo Franču auto pie mums nav cieņā.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

palasot iepriekšejus komentus - man jo mazāk gribas pirkt franču auto.... manām 10 gadīgajam 940 volviķim kudi mazāk problēmu, kaut jau noripoju pa LV ceļiem jau 75 000 km.... pirms tam noskrējiens bija 255000km.... nerunājot jau par to ka bija nokruķīts par 100-150 tkm....

Pie tam vienīga problēma bija ar skaņas signāliem un vājo stūres reiku - pārējie izdevumi tikai regulārām apkopēm... ar dzinēju vispār nekādu problēmu....

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

- Un kaadai jaabuut beigta aizmugureejaa ritenja gultnja skaņai?

Parasti ir vrummmmmmmmmm!

George Reģ.: 06.02.2003
0 0 Atbildēt

Jonkee rakstīja: Vai kāds no 406 useriem ir saskāries ar :"antipollution control fault".

Tipa pastāv vairākas versijas kā atrisināt:

1) Ieliet citu degvielu

2) Ieliet šprices tīrītāju

3) Nomainīt sveces

4) Pāršūt kompim softu

Esmu ticis līdz 2 punktam, pagaidām bez izmaiņām.

Maz ticams, ka kāds būs saskāries, jo Franču auto pie mums nav cieņā.

Nu esmu saskāries 2X

Vai tev viņš benzīnnieks vai diesel?

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Jonkee rakstīja: Vai kāds no 406 useriem ir saskāries ar :"antipollution control fault".

Tipa pastāv vairākas versijas kā atrisināt:

1) Ieliet citu degvielu

2) Ieliet šprices tīrītāju

3) Nomainīt sveces

4) Pāršūt kompim softu

Esmu ticis līdz 2 punktam, pagaidām bez izmaiņām.

Maz ticams, ka kāds būs saskāries, jo Franču auto pie mums nav cieņā.

5) Aizvest uz šrotu un nopirkt vietā normālu auto

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Jonkee rakstīja: Vai kāds no 406 useriem ir saskāries ar :"antipollution control fault".

Tipa pastāv vairākas versijas kā atrisināt:

1) Ieliet citu degvielu

2) Ieliet šprices tīrītāju

3) Nomainīt sveces

4) Pāršūt kompim softu

Esmu ticis līdz 2 punktam, pagaidām bez izmaiņām.

Maz ticams, ka kāds būs saskāries, jo Franču auto pie mums nav cieņā.

A kaapeec taads jautaajiens neviens nespej nodiagnosticeet kur iisti ir probza ??? Ja man buuutu jaamin uz dullo es teiktu ka jaasak ar lambdas parbaudi nevis ar sveceem - ja sveces vai kaut kas no aizdedzes ietu sviestaa ziemas aukstuma vai arii rudens mitrumaa tas viss droshi nonaaktu pie taa ka buutu krietni gruutaak iedarbinat ja vispaar iespeejami. Bet vispaar palasot topicu es taadu mashiinu negribeetu, kurai tipa kaut kas var paarmanjas peec neiet un peec laicinja atkal iet. Man kaut kaa patik ja kaut kas neiet tad konstanti, un ir skaidrs ka saluuzusi dalja jaamaina.

Peugeots Reģ.: 20.05.2004
0 0 Atbildēt

ik pēc 80 vai 90k bija jāmaina mazās siksnas sriemelis cik pareizi atceros 150Ls gabalā

elektro Reģ.: 16.03.2002
0 0 Atbildēt

eu foršs auto izklausās. moška nopirkt vienu - vismaz iekš iauto ik pa laika dabūšu komunicēt

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti