Kondicionieru rem. un diagnost

perkons Reģ.: 30.07.2001

Šo pavasari saskāros ar kondicioniera darbības problēmām. Sāku interesēties un visi iesaka "Gvido". Daudz nedomādams braucu turp ,saskāros ar lietām kuras otreiz negribu baudīt:

1. Jāgaida dzīvā rindā

2.Attieksme pret klientu tāda , ka tev no viņiem vajag ,tad gaidi un neprēgā

3. Rindu jāmeklē pašam , jo reakcija no servisa puses vienkārši nav.

Braucu projām , atradu vienu amatnieku Imantā , par daļēju uzpildīšanu ar luminiscējošo krāsvielu izmaksāja 10 Ls. Pec pāris dienām jābrauc uz apskati un diagnozes izteikšanu, to savukārt veiks Slokas 52 servisā.

Vasaras periodā ar augstminētām iekārtām mēdz būt problēmas , padalaties ar informāciju :kur un kā optimāli tās novērst!

 
1 2 3 4 5 6
Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Velams Rumbulaa - mazliet tuvak Ar benzinu ceru ka ari letak sanaks

Gunars_V Reģ.: 13.05.2002
0 0 Atbildēt

Klau kolēga, varbūt vari pateikt arī precīzu adresi tam Jelgavas servisam?

p.s. Man gan laikam ir kaut kāda nopietnāka vaina - AC kompresors nemaz neslēdzas iekšā

Varbūt kāds zina - kādi tam varētu būt iemesli (auto ir Volvo S70 ar klimatu). ?

Vai pārāk mazs spiediens sistēmā varētu būt pie vainas?

Vai arī kāds no spiediena datčikiem ir izgājis no ierindas?

Jāmin, ka nekādi kļūdu paziņojumi netiek doti (cik zinu, ja sistēma konstatē kādu elektroniski diagnosticējamu defektu, tad tiek signalizēts ar AC un REC lampiņu midžināšanos - to nevarētu nepamanīt).

AutoNets rakstīja: es aizvakar Jelgava parbaudiijos, pildijos utt. SUPER attieksme un samaksaaju 10 ls. Kaut kad japiebrauc uz 3 min, lai parbauda kas ar spiedienu un kaa taa sistema elpo. Par to nekas papildus nav japiemaksaa.

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

A/C neieslegsies ja spiediens sistemaa ir zemaks par nepiecieshamo, taa kaa varbut nav tik slikti...

Gunars_V Reģ.: 13.05.2002
0 0 Atbildēt

Nu, īstenība uz to es ceru, vienīgi domāju, vai sistēma tomēr kaut kā nedotu ziņu par to, ka spiediens pa mazu - nu, kaut vai ar to pašu lampiņu midžināšanu...?

Vetal rakstīja: A/C neieslegsies ja spiediens sistemaa ir zemaks par nepiecieshamo, taa kaa varbut nav tik slikti...

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Vetal rakstīja:Velams Rumbulaa - mazliet tuvak Ar benzinu ceru ka ari letak sanaks

Diemzeel nezinu Rumbulai to telefonu. Jabrauc uz vietas. Atrast tac elementaari - brauco araa no Riigas kreisaja pusee tuliit aiz BRC un AUTOHOF. Pirmaas garazas ir signalizacijas utt, tad talaak ir kondicionieri.

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Gunars_V rakstīja:Klau kolēga, varbūt vari pateikt arī precīzu adresi tam Jelgavas servisam?

p.s. Man gan laikam ir kaut kāda nopietnāka vaina - AC kompresors nemaz neslēdzas iekšā

Varbūt kāds zina - kādi tam varētu būt iemesli (auto ir Volvo S70 ar klimatu). ?

Vai pārāk mazs spiediens sistēmā varētu būt pie vainas?

Vai arī kāds no spiediena datčikiem ir izgājis no ierindas?

Jāmin, ka nekādi kļūdu paziņojumi netiek doti (cik zinu, ja sistēma konstatē kādu elektroniski diagnosticējamu defektu, tad tiek signalizēts ar AC un REC lampiņu midžināšanos - to nevarētu nepamanīt).

AutoNets rakstīja: es aizvakar Jelgava parbaudiijos, pildijos utt. SUPER attieksme un samaksaaju 10 ls. Kaut kad japiebrauc uz 3 min, lai parbauda kas ar spiedienu un kaa taa sistema elpo. Par to nekas papildus nav japiemaksaa.

Adresi varu pateikt tikai vakara, shobriid pieejamaja vizitkarshu blokaa man tas vizitkartes nav. Bet atrast ir samera vienkarshi - jabrauc Jelgavas Universalvaikalam seetas pusee un jasameklee ledusskapju remonts. Jelgava ir tikai viens vieniigs vecais universalvaikals netalu no Autostacijas.

Gunars_V Reģ.: 13.05.2002
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja: Adresi varu pateikt tikai vakara, shobriid pieejamaja vizitkarshu blokaa man tas vizitkartes nav. Bet atrast ir samera vienkarshi - jabrauc Jelgavas Universalvaikalam seetas pusee un jasameklee ledusskapju remonts. Jelgava ir tikai viens vieniigs vecais universalvaikals netalu no Autostacijas.

Paldies, tad gan jau atradīšu.

mehis Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

........uzpildija kondicionieri tajaa Rumbulas virziena kantori - priecins 15 minutes lidz majaam auksti!!Nakamajaa dienaa ne smakas no aukstuma un 25Ls pa vejam atmosferaa!!

Dzekam saku nav aukstuma.............sis - nu paskatisimies.......

Piesledza mucinu ar 2viem manometriem un skataas - saka - ir noplude ko darisim???Jautaju a ko dariit???Nu varu iepildiit freoninu un kadas 3 nedelas izvilksi, vai arii jamaina radiators 130ls vai suknim salniks 110Ls!Interesanti no kurienes uzreiz tada diagnostika bez nekadas apskates un parbaudes??!!

Rezultataa dzeks uzpildija un aukstumins bija 15 minutes kameer braucu lidz majaam!!!

Morale - vai nu apcakareja kaa mazo vai.....................???!!!

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

Popeļ Vektrai 96.g, gar AC kompresora galu pūš garām freonu un eļļu. Kur un par cik var remontēt? Cik saprotu kā minimums jāmaina blīvslēgs +eļļas uzpilde+freons.

janitis9 Reģ.: 06.01.2006
0 0 Atbildēt

Imka rakstīja: Varu ieteikt meistaru:

Kondicionieru diagnostika, remonts un uzpilde 20 Ls !!!!

mob.t. 9102664 Edgars

Vai šis cilvēks vēl uzpilda un remontē kondicionierus?

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

senuks rakstīja: Popeļ Vektrai 96.g, gar AC kompresora galu pūš garām freonu un eļļu. Kur un par cik var remontēt? Cik saprotu kā minimums jāmaina blīvslēgs +eļļas uzpilde+freons.

opljaa vectrai mainiija sho bliivsleegu Vilnis Marinjaas - 60ls,jo pambers jaanjem nost ,lai tiktu pie bliivaa sleega.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

senuks rakstīja: Popeļ Vektrai 96.g, gar AC kompresora galu pūš garām freonu un eļļu. Kur un par cik var remontēt? Cik saprotu kā minimums jāmaina blīvslēgs +eļļas uzpilde+freons.

opljaa vectrai mainiija sho bliivsleegu Vilnis Marinjaas - 60ls,jo pambers jaanjem nost ,lai tiktu pie bliivaa sleega.

pillaa cena

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

janitis9 rakstīja:

Imka rakstīja: Varu ieteikt meistaru:

Kondicionieru diagnostika, remonts un uzpilde 20 Ls !!!!

mob.t. 9102664 Edgars

Vai šis cilvēks vēl uzpilda un remontē kondicionierus?

tāc kā losis vai zinies

piezvani un uzprasi...

janitis9 Reģ.: 06.01.2006
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

janitis9 rakstīja:

Imka rakstīja: Varu ieteikt meistaru:

Kondicionieru diagnostika, remonts un uzpilde 20 Ls !!!!

mob.t. 9102664 Edgars

Vai šis cilvēks vēl uzpilda un remontē kondicionierus?

tāc kā losis vai zinies

piezvani un uzprasi...

Zelta zivtiņa beidzās, nevaru piezvanīt

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

janitis9 rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

janitis9 rakstīja:

Imka rakstīja: Varu ieteikt meistaru:

Kondicionieru diagnostika, remonts un uzpilde 20 Ls !!!!

mob.t. 9102664 Edgars

Vai šis cilvēks vēl uzpilda un remontē kondicionierus?

tāc kā losis vai zinies

piezvani un uzprasi...

Zelta zivtiņa beidzās, nevaru piezvanīt

ko tad par remontu intereseejies remontam netik nebuus un ja buus,tad nebuus benziinam lai aizbrauktu

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

janitis9 rakstīja: Zelta zivtiņa beidzās, nevaru piezvanīt

ko tad par remontu intereseejies remontam netik nebuus un ja buus,tad nebuus benziinam lai aizbrauktu

sen nebiju tā gārdzis...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

es sapratu kavinsh pajokoja un es

a ja nopietni

reku

robchix rakstīja: Maarupee, Marinju shrota teritorijaa esot viens laaga kondishku specs, leets un kvalitatiivs, ja nemaldos par Vilni deevee.

Esmu labas atsauksmes dzirdeejis.

Ja paraktos papiiros, varbuut pat telefonu atrastu.

Man tāda pati probza,ir pagājis gads un AC sistēmu tukša,taisos nobraukt līdz tam Vilnim un viņa t.nr. ir 9672830

janitis9 Reģ.: 06.01.2006
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: es sapratu kavinsh pajokoja un es

a ja nopietni

reku

robchix rakstīja: Maarupee, Marinju shrota teritorijaa esot viens laaga kondishku specs, leets un kvalitatiivs, ja nemaldos par Vilni deevee.

Esmu labas atsauksmes dzirdeejis.

Ja paraktos papiiros, varbuut pat telefonu atrastu.

Man tāda pati probza,ir pagājis gads un AC sistēmu tukša,taisos nobraukt līdz tam Vilnim un viņa t.nr. ir 9672830

Paldies par info, mēģināšu uzpīkstināt )

primo Reģ.: 22.07.2002
0 0 Atbildēt

nupat vectrai b saveda kārtībā ac. uzpilde - 29, darbs - 25, kompresora blīvslēgs, blīvīšu kompl., kaut kāda eļļa - 27.

tātad kopā - 81 ar visu pvn. valmierā.

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt

janitis9 rakstīja:

Imka rakstīja: Varu ieteikt meistaru:

Kondicionieru diagnostika, remonts un uzpilde 20 Ls !!!!

mob.t. 9102664 Edgars

Vai šis cilvēks vēl uzpilda un remontē kondicionierus?

Rindas šogad baisās, bet zvaniet tik un visu sarunās...protams cena šogad jau ir nedaudz augstāka, bet jāskatās uz vietas ko vajag...uzpilde, papildināšana, diagnostika vai remonts.

janitis9 Reģ.: 06.01.2006
0 0 Atbildēt

Imka rakstīja:

janitis9 rakstīja:

Imka rakstīja: Varu ieteikt meistaru:

Kondicionieru diagnostika, remonts un uzpilde 20 Ls !!!!

mob.t. 9102664 Edgars

Vai šis cilvēks vēl uzpilda un remontē kondicionierus?

Rindas šogad baisās, bet zvaniet tik un visu sarunās...protams cena šogad jau ir nedaudz augstāka, bet jāskatās uz vietas ko vajag...uzpilde, papildināšana, diagnostika vai remonts.

Nu lētāko es patreiz atradu pa 25 Ls pārbaude + uzpilde. Pērnavas iela 25.

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

primo rakstīja: nupat vectrai b saveda kārtībā ac. uzpilde - 29, darbs - 25, kompresora blīvslēgs, blīvīšu kompl., kaut kāda eļļa - 27.

tātad kopā - 81 ar visu pvn. valmierā.

kur un kas taisa AC Valmieraa?

Paldies jau ieprieks!

Gunars_V Reģ.: 13.05.2002
0 0 Atbildēt

Es savukārt no savas puses varu sniegt pozitīvas atsauksmes par "Autoplaza". Pie viņiem uzstādīju jaunu radiatoru, pārbaudīju un uzpildīju, un vēl iedeva gadu garantiju, kopā 144 Ls, no kuriem 91 Ls veidoja radiatora cena.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Gunars_V rakstīja: Es savukārt no savas puses varu sniegt pozitīvas atsauksmes par "Autoplaza". Pie viņiem uzstādīju jaunu radiatoru, pārbaudīju un uzpildīju, un vēl iedeva gadu garantiju, kopā 144 Ls, no kuriem 91 Ls veidoja radiatora cena.

a vot par shiem ! - censored- !!! pirms Vilnis !!!ide.oti !!!!

paarbauda-nopluudes neesot ! uzpilda ! klients laimiigs aizbrauc ! peec gada...aukstuma ta NAV !!!

KA VINJUS !!! DAUN.JI !

Gunars_V Reģ.: 13.05.2002
0 0 Atbildēt

Es, protams, spēju saprast klienta dusmas šādā situācijā, bet nu ir jābūt godīgi pret meistariem - diagnostika nespēj atklāt, piemēram, caurulīti vai iztvaikotāju, kuri pagaidām ir normāli, bet faktiski vecuma dēļ var atdot galus jau pēc dažām dienām.

Ja remontējot kondicionieri, gribi drošu garantiju, tad pēc idejas vajadzētu nomainīt visas caurulītes, abus radiatorus un vēl visus iespējamos blīvslēgus. A pretējā gadījumā ... man domāt kaut ko garantēt ir nereāli.

ursis rakstīja: a vot par shiem ! - censored- !!! pirms Vilnis !!!ide.oti !!!!

paarbauda-nopluudes neesot ! uzpilda ! klients laimiigs aizbrauc ! peec gada...aukstuma ta NAV !!!

KA VINJUS !!! DAUN.JI !

1 2 3 4 5 6
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti