Alfa romeo stūre labajā pusē..

MaD Reģ.: 25.07.2002

...un cik izmaksā naudiņas latvijā to stūri dabūt kreisajā pusē ???

 
1 2
Accepted Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

a ko tu domaaa... varbuut padomaas ka kaut kaads siinis... kas piepuush pilnas ausis.. (bet simt punkti jau to vienalga nevaru pieraadiit vai ne )

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Raser rakstīja: CSDD neregjistree no UK ievestos auto pat peec stuures paarbuuves uz kreiso pusi.

un kā vēl reģistrē, mans MINI bija no dzimšanas RHD, pārtaisīju uz LHD. Veči numuru salīdzināšanā uz reiz lūr, vai nau pārtaisīts, saku, ka nelūrat, bet paprasat man, jo ir. Bet 'bez iejaukšanās automašīnas strukturālajā integritātē', t.i. mašīnas konstrukcija jau uzbūvēšanas brīdī ir paredzēta, ka to var pārtaisīt, veicot tikai nelietas darbības ar uzgriežņatslēgu. Tā ka piereģistrēja, tikai ierakstot piezīmi B11 teh. pasē. Kā atradu normatīvajos dokumentos, tas ir 'pielāgots kustībai pa ceļa labo pusi'.

Tikai nedomāju, ka ir jēga mērkaķoties ar kādu širpotreba šrotu, tikai ja mašīna ir pietiekoši reta vai absolūti pa velti

NB - neesu mazohists, īrijietis, vai citāds ērms, skat šeit:

www.miniclub.lv/Rover Mini 1993.html

demo Reģ.: 30.08.2007
0 0 Atbildēt

Vajag mekleet Anglijas plachos LHD.. leetak nekaa jebkada paarbuuve..man blakus bija muitas konfisceeto auto placis..2 gadu laikaa 4 auto uz teevzemi atvilkaam..vienam pat tur jau bija LV numurs..

Accepted Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

bet vieniigais ja tu paarbuuuvee .... tad ljoti labi var uzzinaaat par katru lietu mashiinaa.. taa kaa daljeeji diagnostika... !! apzinies no kaa salikta taa mashiina bet nu dara jau kaa grib.... re ku mees atdzinaam golf 3 gti 2.0 - neko baigi trakoti daargi nav.... protams pa leetaaku naudu dabuujaam no anglijas... visu labi paarzinam kas kur notiek... darbs ir baigs.. bet nu .. pielaist pielaida ar pirmo reizi

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

.. atceros, savulaik mums bij' tāds tosts - nu tad iedzersim, lai mums nekad nesanāk pielaist mašīnu un pietaisīt durvis

Accepted Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

LAAAA laba lab!! Piedarbinaaja..

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti