Benzīna cena Ls 0.703

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002

Statoilā benzīna cena tagad jau sasniedz Ls 0.703 par litru.

Pārējie degbielas tirgotāji cenas paaugstinās pēc pusnakts.

s.h.i.t.

just for information

 
1 2 3 4 5 6 7 ..24
edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

korķīšu

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

baigs jau nu atklājums!

varbūt pār tautu beidzot nāks saprašana, ka naftas daudzums nav neierobežots, pārstrādes rūpnīcu jaudas bezgalīgas.

Jāsāk aktīvi izmantot alternatīvie avoti - biodīzelis, gāze, hibrīdi ...

Storms Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

Modricimus rakstīja: www.iauto.lv/art/9208/35

un

www.delfi.lv/news/world/other/article.php?id=12168139

es neko nesaprotu veeljoprojaam......

fakinaa banaanu valsts.

nav ko staaveet malaa, jaataisa trobels. es personiigi necieshu, kad man kaads stumj batonus vai vaaraas uz manis.

paskat, krievi njemaas un piketee un shamos pamana, a mees te seezham un vaimanaajam malaa, vai neko nedaram un pilinam pa diviiti baakaa.

jop tvai - nu cik var

Neplosies tik ļoti, no tā jēgas būs maz. Kā jau minēju - 4. oktobris, liels ļembasts. Pataisīsim ļembastu vēl lielāku. Tas ir tas kas ir mūsu spēkos - pievienoties kopējai masveida demonstrācijai (to par piketu grūti būs nosaukt) un paust savu viedokli. ES iešu turp un ja nonāks līdz mēslu dakšām ar lielāko prieku piepalīdzēšu...

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:baigs jau nu atklājums!

varbūt pār tautu beidzot nāks saprašana, ka naftas daudzums nav neierobežots, pārstrādes rūpnīcu jaudas bezgalīgas.

Jāsāk aktīvi izmantot alternatīvie avoti - biodīzelis, gāze, hibrīdi ...

..tramvaji,trolejbusi...

Reģ.: 16.04.2024
0 0 Atbildēt

Storms rakstīja:4. oktobrī paredzams liels ļembasts. Pie viena varētu vēl piespert eļļu ugunī un vienā tusiņa apvienot arī protestu pret degvielas cenām. Tusiņā pamatā būs tauta kuru it sevišķi sāpīgi ķers cenu lēciens - skolotāji, mediķi, policisti un pārējie valsts maizē ... negribas pat teikt "dzīvojošie"...

Tas nu ir aizgājis, ka Latvijā vajadzīga revolūcija? Kaut kam IR jāmainās, šitā jau nu mēs raujam galīgā pakaļā!! Un ne tikai ar degvielas cenām..

Reģ.: 16.04.2024
0 0 Atbildēt

Docents rakstīja:baiba varēs uztaisīt plastisko operāciju a to tam liepājas aktierim vairāk nestāv

Tev no tā labuma nebūs...

Docents Reģ.: 08.08.2003
0 0 Atbildēt

visa vēsture sastāv no viendienīšiem skumjš bet fakts

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

KAs tur ar to 4 oktorbri?

Pie visa vainīgi amerikāņu auto ar saviem jobanajiem 8l motoriem un 30l patēriņu M3 rij vidēji 3x mazāk + 3x labāk iet. Būtu vairāk importējuši vācu auto savā laikā un nebesijušies no žira

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

Storms rakstīja:

Modricimus rakstīja: www.iauto.lv/art/9208/35

un

www.delfi.lv/news/world/other/article.php?id=12168139

es neko nesaprotu veeljoprojaam......

fakinaa banaanu valsts.

nav ko staaveet malaa, jaataisa trobels. es personiigi necieshu, kad man kaads stumj batonus vai vaaraas uz manis.

paskat, krievi njemaas un piketee un shamos pamana, a mees te seezham un vaimanaajam malaa, vai neko nedaram un pilinam pa diviiti baakaa.

jop tvai - nu cik var

Neplosies tik ļoti, no tā jēgas būs maz. Kā jau minēju - 4. oktobris, liels ļembasts. Pataisīsim ļembastu vēl lielāku. Tas ir tas kas ir mūsu spēkos - pievienoties kopējai masveida demonstrācijai (to par piketu grūti būs nosaukt) un paust savu viedokli. ES iešu turp un ja nonāks līdz mēslu dakšām ar lielāko prieku piepalīdzēšu...

..pashau veel ar rudzubisi, lai tas ljembasts taads krietnaaks...

Storms Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:baigs jau nu atklājums!

varbūt pār tautu beidzot nāks saprašana, ka naftas daudzums nav neierobežots, pārstrādes rūpnīcu jaudas bezgalīgas.

Jāsāk aktīvi izmantot alternatīvie avoti - biodīzelis, gāze, hibrīdi ...

Ej tok tu... apakaļ uz mucu kurā audzis esi! Nekļūsti smieklīgs. Tām basņām tic tikai pāris paparazzi un tie uzpirktie pseidozinātnieki kas nākuši klajā ar šādu paziņojumu. Krievija ne reizi vien ir teikusi ka naftas rezerves pagaidām ir lielākas nekā kādam vispār sapņos rādījies, jo pirmkārt ne visas iegulas ir atrastas. Padomāsim kaut vai par sibīriju un aļasku. Kā kautkādi kantora žurkas var autoritatīvi paziņot ka tur naftas vairāk nav, ja šajos mežonīgajos apvidos ir lielas platības kurās cilvēks vispār savu kāju nav spēris?

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:KAs tur ar to 4 oktorbri?

Pie visa vainīgi amerikāņu auto ar saviem jobanajiem 8l motoriem un 30l patēriņu M3 rij vidēji 3x mazāk + 3x labāk iet. Būtu vairāk importējuši vācu auto savā laikā un nebesijušies no žira

..demagogs savaa zinjaa..

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Storms rakstīja:4. oktobrī paredzams liels ļembasts. Pie viena varētu vēl piespert eļļu ugunī un vienā tusiņa apvienot arī protestu pret degvielas cenām. Tusiņā pamatā būs tauta kuru it sevišķi sāpīgi ķers cenu lēciens - skolotāji, mediķi, policisti un pārējie valsts maizē ... negribas pat teikt "dzīvojošie"...

Tas nu ir aizgājis, ka Latvijā vajadzīga revolūcija? Kaut kam IR jāmainās, šitā jau nu mēs raujam galīgā pakaļā!! Un ne tikai ar degvielas cenām..

Gribiet zināt ar ko tas beigsies? ar to, ka bendžas nebūs vispār Latvijā...

Storms Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

316i rakstīja:

..pashau veel ar rudzubisi, lai tas ljembasts taads krietnaaks...

Speciāli tev par prieku zirņus saēdīšos.

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

kaadreiz dornji senlatvieshi svilinaaja muizas, tagad muusdienu primaati njemsies statoilus sveepeet...

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:baigs jau nu atklājums!

varbūt pār tautu beidzot nāks saprašana, ka naftas daudzums nav neierobežots, pārstrādes rūpnīcu jaudas bezgalīgas.

Jāsāk aktīvi izmantot alternatīvie avoti - biodīzelis, gāze, hibrīdi ...

To jestj vietējā garāžā/pagrabā mēģināt sameistarot no putekļsūcēja un mikroviļņu krāsns hibrīdu?

Man domāt kamēr reāli nebeigsies tie resursi (un par šo galatermiņu ir daudz hipotēzes) tikmēr nekas nenotiks.

No vienas puses skatoties mani pat apmierina šāda lietu virzība - jo rodas iemesls dzīļāk laukos ievilkt inetu (ja protams darba profils to ļauj (man jā)) un pateikt priekšniecībai ka 100km dzīties nu ne pavisam neatmaksājas.

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

Storms rakstīja:

316i rakstīja:

..pashau veel ar rudzubisi, lai tas ljembasts taads krietnaaks...

Speciāli tev par prieku zirņus saēdīšos.

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

Man slkjiet ka tas bija kaut kad 90-gadu saakumaa kad aktiivi pa naktiim tikai uzlauztas mashiinaam baakas un nopumpeets benziins.

Vai tikai tagad nedraud ka atkal shie laiki un 'tikumi' naaks atpakalj modee ?!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Stroms, krievijas naftas saimniecībā viss ir izzagts vēl trakāk nekā pie mums.

Tur tagad muldēs visu ko, lai tik kāds rietumu investors nāktu ar savu piķi. Pie tam visas seklās un pieejamās atradnes ir jau sen apgūtas.

Tās, kur ir baigie daudzumi, tikai pie esošajām naftas cenām ir vērts sākt apgūt - dziļi zemē, tundras, ceļu nav, mūžīgais sasalums ...

Storms Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

Gribiet zināt ar ko tas beigsies? ar to, ka bendžas nebūs vispār Latvijā...

IMHO tas pat būtu labāk nekā tagad. Tad vismaz būtu skaidrs ka neviens mums batonus nesprauž ausīs un neviens negrib no maka pēdējo santīmu izvilkt.

Par ieekonomēto naudiņu iepirkšu bērīti, dažus vezumus ar bērzu malciņu un gan jau ziemu izvilkšu...

EdMonton Reģ.: 05.01.2004
0 0 Atbildēt

316i rakstīja:kaadreiz dornji senlatvieshi svilinaaja muizas, tagad muusdienu primaati njemsies statoilus sveepeet...

Kāds tu attīstīts un gudrs! Taisni nenoklausīties!

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

kuka rakstīja:Man slkjiet ka tas bija kaut kad 90-gadu saakumaa kad aktiivi pa naktiim tikai uzlauztas mashiinaam baakas un nopumpeets benziins.

Vai tikai tagad nedraud ka atkal shie laiki un 'tikumi' naaks atpakalj modee ?!

kameer keksi seezj ieksh iauto,kaut kaadi kikeriishi suuknee no sho mopeediem benju aaraa...

KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:KAs tur ar to 4 oktorbri?

Pie visa vainīgi amerikāņu auto ar saviem jobanajiem 8l motoriem un 30l patēriņu M3 rij vidēji 3x mazāk + 3x labāk iet. Būtu vairāk importējuši vācu auto savā laikā un nebesijušies no žira

dauns!

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

kuka rakstīja:Man slkjiet ka tas bija kaut kad 90-gadu saakumaa kad aktiivi pa naktiim tikai uzlauztas mashiinaam baakas un nopumpeets benziins.

Tas bija tad kad vēl deva uz taloniem..

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

Suuds par Statoilu bet ja brakonjeri kas stiepj iekshaa no Krievijas arii paugstinaas cenas (lai gan reaali Krievijaa taas nepieaugs), tad gan vajadzeetu shiem kaadus fizisku sodus un paarmaacibas paradiit, lai neiedziivojas parak uz tautas nelaimi !

Storms Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt
1 2 3 4 5 6 7 ..24
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti