VW detalju tirgus

Audimans Reģ.: 01.11.2001

moin!

ja šķūnītī kādam kas aizķēries, vai kāds ko meklē šī varētu būt īstā vieta...[addsig]

 
Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

varu piedavat benkjus no kadeta. 6333043

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Nick 1311

Nu nekautreejies, nosauc servisu kur taa daraas, lai tauta zin, kam mest liikumu!

Iesaku "Iglit" servisu.[addsig]

Marchs_GTM Reģ.: 25.02.2002
0 0 Atbildēt

Paarkraasot autinju maksaa ~ 350Ls parastaa standartkraasaa.

sejejs Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

A nestandartkraasaa daargaak, freak?[addsig]

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

to Robchix: Labi, nekautreeshos. Tas bija tieshi "Iglit" Raamulju 3a . 9 Bokss!

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Skumji!

Man shis serviss vienmeer ir asioceejies ar labu apkalposhanu, tiesa paarsvaraa pie elektrikjiem un mehaanikjiem. Cik zinu 9 boksaa njemaas motoristi, paldies dievam, ar tiem nav naacies saskarties.

Nu ja arii buus probzas ar dzineeju, zinaashu ka tur nevajg mekleet paliidziibu.[addsig]

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

robchix, diskusijaa par pirmajiem golfiem tu mineeji, ka paardod amiishus kaa arii gaisa savaaceeju, vobshem gribu iepirkt shiis mantas un veel sho to! ultegra@one.lv vai 6217589

Marchs_GTM Reģ.: 25.02.2002
0 0 Atbildēt

jaa,sejejs,nestandartkraasaa daargaak - jo taa vai nu buus izteikta peerle, hameleons, vai ar atstarojoshajiem dimantiem.

sejejs Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Vai tieshaam? [addsig]

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Niks (kaads vinju tur)

Vai Tu esi paarliecinaats ka sveces samainiija? Un kaa samainiija, tavas vecaas trijnieces pret jaunaam parastaam, vai kaa? Un kaads bija iemesls deelj kaa griezies servisaa. Varbuut tavas vecaas trijnieces nemaz vairs riktiigi negaaja un taapeec labu gribot taas tika nomainiitas? Vai gadiijumaa nevajadzeeja griezties ar pretenzijaam pie servisa vadiibas, nevis uzreiz bl j au t ka serviss suuds, neko siikaak neminot?

Rakstu to taapeec ka pats tuvaakajaas dienaas taisos apmekleet "Iglitu", un par cik esmu tur vecs klients un esmu ljoti labaas attieciibaas ar servisa vadiibu, domaaju tavu gadiijumu piemineet shefiem. Un negribeetos nostaadiit meistarus, sevi un arii tevi (lai arii esi anoniims) stulbaa situaacijaa, ja gadiijumaa tava pretenzija buutu nepamatota vai meliiga. Vari mineet auto, modeli,datumu kad apmekleeji servisu, ja nemaldos bija jaapaliek uz rokaam nummureetai pasuutiijuma kviits kopijai, vari mineet nummuru.

Gribeetos tikt skaidriibaa, jo agri vai veelu kaadreiz var pienaakt briidis kad naaksies mekleet sho meistaru paliidziibu, un gribeetos buut drosham ka shaadi gadiijumi vairs nevar atkaartoties.[addsig]

Shafka Reģ.: 16.01.2002
0 0 Atbildēt

To robchix!!!

Chau atceries mani, biju toreiz vw tusaa Kandavaa ar passat(sarkanu). Iebrauc kaadu dienu ciemos es taga straadaaju auto optikas veikalaa Lubaanas ielaa 113. 7702438[addsig]

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

O.K.

Nesanaak man pa to pusi iipashi braukaat, bet nu meegjinaashu gan, kaadu dienu kad buus vairaak laika![addsig]

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

mani intresee taada lieta kaa "lambda zonde" ja pareizi uzrakstiju, prieksh 1.8 8v golfa. Cik var maksaat jauna un kur taadas var dabuut. Un kaa ar lietotaam vai var biezhi iegraabties? Varbuut kaadam ir kaada infa par sho lietu?

Reģ.: 20.04.2024
0 0 Atbildēt

to nick1763

jauna ~ lvl 25,-

lietota ~ lvl 10-15,- problēma viņu izskrūvēt, parasti norauj vītni un izmet.

Sultaans Reģ.: 25.09.2002
0 0 Atbildēt

labi ka pajautaajos, man Jelgavaa pa 65 ls jaunu solija uzlikt. varbuut tas ir kas cits?[addsig]

ellnino Reģ.: 01.07.2003
0 0 Atbildēt

Sveiki VW cieniitaaji, jautaajums ir par VW Passat TDI 92'-95'. Kaa ir ar turbiinaam, kaa var paarbaudiit taas staavokli peerkot pasaatu ar TDI

NarchiX Reģ.: 10.09.2003
0 0 Atbildēt

Sveiki, man taada it kaa vienkaarsha detalja, bet iisti nekur nevaru dabuut mk2 dohc golfa izpuuteeja videejo bunduli!!! Ja kaadam ir normaalaa staavoklii tad zinjo!!!

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Pa 20-25 ls lambda zondes ir taa saucamaas universaalaas, bez shtekera galaa, shtekeris liekaas klaat no vecaas zondes. Man Passatam arii ir taada uzlikta, Uz kaarbas rakstiits ka zviedru, uz pashas zondes "made in Japan". Gads ir pagaajis, pagaidaam veel straadaa.

Bija iespeeja nopirkt pusorgjinaalo "BERU", laikam pa kaadiem 45 ls, bet pazheeloju naudu, var pasuutiit VW centraa, bet tur buus veel daargaak.

Taa kaa iespeejams pa 65 tev piedaavaa orgjinaalo zondi (veel jau jautaajums- cik vadu vinjai ir, te iet runa par viena vada zondi).

Vieniigais labums ka taas daargaas zondes ir preciizi kalibreetas attieciigajam motoram.[addsig]

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

2 NarchiX

gadienaa videejais bundulis nebija vienkaarshi resnaaks tukshas trubas gabals ? Manupraat, tas straadaa kaa rezonators, taapee jebkursh metinaataajs tev var iemetinaat resnaaku trubas gabalu taa bundulja vietaa un visam vajadzeetu buut OK ...

btw - tomeer nopirki to golfu [addsig]

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Subaru

Pameegjini, tukshu resnaaku trubu iemetinaat, vot tad gan buus "sportivnij vihlop"

Rezonaatoru esi redzeejis no iekshas? Tam bundulim iet cauri perforeeta truba kas nopakota ar kaut kaadu tipa akmensvati, vismaz tam ko esmu redzeejis taa bija, par citiem nemaaceeshu teikt, bet nu tuksha resna truba nav tochno.[addsig]

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

jaa, bet pameegini videejo trubu ielikt tukshu un aizmuguree pilniigi jaunu originaalo bunduli - skanja ir patiikama - nav pa skalju, bet nav arii galiigi nedzirdama

[addsig]

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Vot, vot un taada mishunga rezultaataa maini pakaljeejo bunduli biezhaak nekaa to vajadzeetu dariit parasti, tas izdeg.[addsig]

sejejs Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Robchix Bet vai taas skanas deel nav veerts biezhaak nomainiit to bunduli? Man domaat, ka ir!

Bet katram savs!

p.s. Kadreiz Opelim iznemu rezonatoru-ieliku trubu, sanaaca interesanta skanja! [addsig]

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Maybe! Man atkrita pakaljeejais bundulis, deleteeju to un braukaaju ar savdabiigu, dobju skanju. No saakuma likaas kruti, bet kad diendienaa no auto pakaljas skan taada vienmulji dobja skanja, tas pamazaam saak apnikt, un kaucinaat juutiigas signalizaacijas arii nav iipashi stiliigi. Ja nu veel no taa buutu kaada reaala jeega.

Katram tiesiibas uz savu viedokli, Passatam nepiedien sporta izpuuteeja skanja.[addsig]

sejejs Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Neiet jau runa par tik 'loud' skanu! Rezonators to nedod- ja nemaldos, tad rezonators kautko tur ar taam atgaazeem dara- sabremzee vai samaisa, vai kaa tur?[addsig]

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti