VW detalju tirgus

Audimans Reģ.: 01.11.2001

moin!

ja šķūnītī kādam kas aizķēries, vai kāds ko meklē šī varētu būt īstā vieta...[addsig]

 
Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

sapnjoju jau sen par pufu ar norma toni tagad taada izruuseejusi cauruliite iikshkja izmeeraa nekas driiz shitaa ados galus (es taa ceru) tad zamukjiis kaut ko.

sejejs Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Taisiit skanu parastai mashiinai varu tikai bez liideklu ieguldiijuma! Vieniigais kam taisiishu skanu ar liidzeklu ieguldiijumu buus kaads amerikaanis ar V8 motoru, paareejie nefascinee![addsig]

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

man vaig lai smuka 3 collu truba ar nepaaraak uz nerviem kriitoshu toniiti, bet taakaa katalizatoru es nevaru izniideet, tad taac arii vinjsh buus. un bez naudas labu toni nevar dabuut - bez naudas var dabuut tukshas mucas skanju nevis labu toni

sejejs Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Laikam naaca apgaismiiba! Rezonators rada dzineejam pretspiedienu, lai tas vienmeeriigaak darbotos! Taadeel ar tas izpuuteejs vajadziigs! Veel arii lai klusinaatu skanu un vispaar novadiitu atgaazes uz auto aizmuguri!

Mozh kaads gudraaks koments buus?[addsig]

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

varu pateikt vienu lietu par savu gudro kompi un katalizatoru. izrauj katalizatoru un auto neiet uz priekshu jo nav pretspiediens

sejejs Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Man gan vairaak patiik tukshas konservbundzhas skana, nevis mucas vai japaanu tuninga izpuuteeja skana! Peedeejaa taada pirduliiga! [addsig]

sejejs Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Starpiibba taa, ka domaajam par dazhaadaam mazhiinaam! Man taas gudraas nepatiik ne peec formas ne peec sarezhgiitiibas pakaapes!

Karoche dirs.aa ir kompim bremze nokiileeja! ruuc vienaa ruukshanaa1 Rakstu textu a shis peec 1min tikai raksta! jaaiet guleet!

Aaaaaaaaaa, tagad aizgaaja! Mau.ka![addsig]

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

a ko vecajaam motors pa jaunu jaaizdomaa? es domaaju sisteema taa pati - ja nav pretspiediens taadu kaa vajag tu tikai zaudee. taapeec izgatavojot izpuuteeju un izveeloties ir raxtiits kaadu diametru vajag atkariibaa no motora tilpuma. un tas ka pocani 1.6 crx mauc virsuu taadus 2 kur kulaku var iebaazt, bet pieliekot klaat roku tur knapu veejinju var just es domaaju dara tikai ljaunaak ok es ar guleet riit 6:00 jaaceljaas un ar akji padusee uz staavvietu jaaskrien

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Pilniigi pareizi, taapeec ja nolemj deleteet katalizatoru, tad taa vietaa ir jaaliek rezonaators.

Starp citu, manaa servisaa jau labu laiku kliist runas ka tikko nonaaksim Jevropaa, taa visiem auto kam ir razhotaaja paredzeets katalizators tam buus arii jaabuut. Taa piemeeram 87 gada Golfam diez vai kaadam veel ir saglabaajies kat., bet naaksies! Un zinot muusu valdiibu (un attieciigaas nozares lobijus) iespeejams ka pienjems leemumu uzstaadiit kat. arii auto kam tie nav bijushi paredzeeti.

Sho runu rezultaataa arii mana auto mehaanikjis ir atlicis sava auto kat. deleteeshanu.[addsig]

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

nu jaa. taa es esmu dzirdeejis - aarzemees jau taa ir.

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

TEKON Reģ.: 18.09.2003
0 0 Atbildēt

Meklēju 2,0 litru motora apakšu no audi vai vw ar 4triem stroķiem. Kā ari sadalītāju vai tikai daļas no viņa. Lūdzu piedāvāt pa tel.9231843

TEKON Reģ.: 18.09.2003
0 0 Atbildēt

Paldies motoru atradu un nopirku, bet sadalītāju vēl nē. Vai nevienam nav sadalītājs no 3golfa 2litri dzinēja. Der arīi audi 2litri dzinēja. Var būt tikai daļas no viņa , jo man vajag tikai asīti.

TEKON Reģ.: 18.09.2003
0 0 Atbildēt

Steidzami vajag sadalītāju no B4 vai golfa3

TEKON Reģ.: 18.09.2003
0 0 Atbildēt

??????????????????????????????????????????????

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Vispaar man ir sadaliitaajs, bet tas ir no 1,8 l motora, taa kaa nezinu vai tas buus iistais. Staaveeja uz 1,8 Passata, naak no 3 Golfa. Pilniigaa darba kaartiibaa.

Ja kas, raksti uz ieksheejo mailu. [addsig]

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Meklēju priekšējos lukturus priekš Golf 3 "a la" Golf 4 style? Vai kāds var pateikt, kur viņus Latvijā var dabūt, tā, lai nav jāgaida 2 nedēļas? Cena līdz 120 Ls! Armands. 6524366 vai amk@e-liepaja.lv

Mixeris Reģ.: 29.11.2002
0 0 Atbildēt

Vai juus kaads luudzu vareetu pateikt kaada izmeera ziemas riepas ir jaaliek VW passaatam 90 gadu saakuma. Parstie blekja origjinaalie diski.

Es veinkaarshi nezinu vai 15" vai 14", kaa arii kaadaa ir platuma un augstuma attieviiba

Paldies

[addsig]

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

Nu par to rezonatoru gruuti spriest ... Tad kad nesem man bija izpuuteejs npluuzis uzreiz ar zirneklja tad skanja bija briesmiiga un likaas, ka vaagjis taa neiet, bet iespeejams, ka vaagjis ta gaaja taapat kaa agraak, vieniigi taa likaas, ka ruuc briesmiigi, bet kustaas neatbilstoshi ruukshanai

A tagad man ir sisteema taada - Zirneklis -> Rezonators -> Kaut kaads mazinjsh, nedaudz resnaaks par trubu, bunduliitis -> Aizmugureejais bundulis, kursh shodien tiks demonteets un taa vietaa staasies jauns 6taa zhigulja bundulis ... (tas ir savas 4 reizes leetaaks) [addsig]

TEKON Reģ.: 18.09.2003
0 0 Atbildēt

no 1,8 neder , der tikai 2,0 . Vēl neesmu atradis, tā kā palīdziet kur lai meklē???????? Interesē pat salausts .....

urka Reģ.: 24.09.2002
0 0 Atbildēt

To MIXERIS!: standartu standarts -Tavaa gadijuma 185/65 R14 !!!

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Tekon

Nu cik shrotus esi apbraukaajis, cik naudas noteereejis zvanot pa "reklama sm" telefoniem? Nu neticu ka shaada lieta nav Riigaa atrodama. Jeb vienkaarshi gaidi kad kaads no iauto to klaat pienesiis? Varbuut paluukojies vismaz www.volksauto.lv , ja jau pa netu dziivojies, tur var pat uzprasiit cik taads maxaa.[addsig]

TEKON Reģ.: 18.09.2003
0 0 Atbildēt

Sadalītāju meklēju .................

Edux Reģ.: 18.03.2003
0 0 Atbildēt

aizbrauc uz a.briaana ielas tur iz viens autoveikals, pasuuti detaljas saimniekam, vinjsh man vienmeer var visu pa labam cenaam atrast.[addsig]

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Cik maksā VW Corrado āda beņķi?

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti