VW detalju tirgus

Audimans Reģ.: 01.11.2001

moin!

ja šķūnītī kādam kas aizķēries, vai kāds ko meklē šī varētu būt īstā vieta...[addsig]

 
KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

Man vienam chomam ir interese par daziem VDO pulkstenishiem... borta spriegums, eljas spiediens.. isak sakot, ja ir kadam lieks komplektinjsh, ludzu uzzvanat uz 914223..(var pikstinat)

vinji medz nakt ieksh audi..

Paldies!

SaiX Reģ.: 26.06.2003
0 0 Atbildēt

KM vieglak tev ir aizbraukt uz kadu srotu un no kadas urkas to visu nonemt man a ieksh golfa staav VDO un dabuju es jamos meeriitaajus tieshi taa! [addsig]

Richuss Reģ.: 28.10.2003
0 0 Atbildēt

Man no taa golfa interesee vidus konsole.Tas ir pie aatrumkloka un tur kur ir pelnu trauks[addsig]

Richuss Reģ.: 28.10.2003
0 0 Atbildēt

Man ar tie dachiki interesee.Buus ar laikam jaameklee shrotos.Bet veel man vajag Jettas2 aizmugureejo stiklu.Un veel interesee vai var kaut kaadaa veidaa nokraasot durvju apshivkas?Vai ir kaada speciaala kraasa?

[addsig]

SaiX Reģ.: 26.06.2003
0 0 Atbildēt

Raichus vidus konsoli vari dabuut ar visu pelnu trauku . Par Jettas stiklu neko nevaru piedavat un par tam krasam nezinu tur labak versties pie Marchs_GTM cik saprotu jamais ir loti zinosh par visu shito[addsig]

SaiX Reģ.: 26.06.2003
0 0 Atbildēt

sorry Richuss [addsig]

Richuss Reģ.: 28.10.2003
0 0 Atbildēt

Man veel vajag apskatiit kaa vinja izskataas.Man tik der viena veida.Kur var skatiit?Un pa cik atdosi?[addsig]

SaiX Reģ.: 26.06.2003
0 0 Atbildēt

Skatit var Ziepniekkalna netalu no maximas kas uz vienibas gatves atrodas nu un vairak par 5Ls neprasisu, bet man vel vajag uzzinat cik par jamo var prasit bet nu ja ir interese tad tik dodi zinju![addsig]

Marchs_GTM Reģ.: 25.02.2002
0 0 Atbildēt

Ar kraasaam ir taa, ka, ja tev ir veeleeshanaas paarkraasot durvju apshivkas, un tu ar shaadu veelmi griezies kaadaa tuninga shopaa un izklaasti to paardeveejam, tad tev tiek piedaavaats kraasas flakoninjsh, kursh maksaa smagu naudu un kursh ir ar lielu uzrakstu "durvju apshivkaam". (domu saprati) Bet ir ljoti labs viens cits variants. Samekleet atbilstoshu kraasu no CarPlant. Saki, kaadaa kraasaa ir tavas apshivkas? Un kaadaa tu vinjas gribi dabuut? Pats personiigi esmu kraasojis gan to audumu, gan pats esmu apliimeejis auksheejo apshivkas dalju ar baltu aadu. Un gan arii to peec tam kraasojis. Gan audumam,gan aadai izmantoju kraasu no CarPlant. Vieniigi uzmanies ar auduma kraasoshanu, nepaarforsee. Jaakraaso 4tras reizes. Bet taa pa bishkjiitim,lai taa auduma shkjiedras nesaliip. Protams MeistarsZM vai kaa tur bij,par shaadu variantu smietos,bet nu par leetaam naudinjaam,normaals efekts. No pieredzes saku - shaa vai taa, nobraukaasi paaris gadus un galu galaa apvilksi taas ar aadu [addsig]

Richuss Reģ.: 28.10.2003
0 0 Atbildēt

Thanks par padomu Marchs_GTM.Bet jau laikam izdomaaju ko dariishu ar apshivaam.Laikam apshuushu ar aadas aizvietotaaju.Taa domaa man vakar ienaaca praataa.Jo kad saaku taisiit podiumus skaljrunjiem, tad sapratu ka taadu lietu vajag pameeginaat.Nezinu kaa man taa apshuushana sanaaks, jo esmu shuvis tikai ar dazaada veida audumiem, bet ar aadu ne.Ja sanaaks varbuut pat fochenes paraadiishu apmeeram peec meenesha.Protams man nesanaaks kaa tam Meistaram, bet meeginaat var.[addsig]

Typ81 Reģ.: 15.11.2002
0 0 Atbildēt

Richuss:

Neko speciaalu audumam nevajag. Kraasojaam Jettai abshivkas ar MOTIP melno flakoninju - kraasa izgaaja sameeraa daudz (jo bija gaishi peleeks, netiirs audums), bet rezultaats bija labais. Vieniigais miinuss - abshivkas palika taads asas no taas kraasas. Bet tas jau siikums.

Richuss Reģ.: 28.10.2003
0 0 Atbildēt

Typ 81 To es zinaaju ka paliek taas apshivas taadas cietas.Ja es kraasotu, tad man kraasa ar loti daudz aizietu, jo apshivas ir gaishi zilas vietaam pat baltas, bet kraasu gribu melnu, jo salons ir sameeraa tumsh.Bet nu galu galaa izleemu apshuut ar aadas aizvietotaaju.[addsig]

Giks Reģ.: 28.07.2002
0 0 Atbildēt

Mekleeju - gaisa masas meritaju VW Golf III 1997g., dzineja kods AGG, tilp. 2.0l, "Simos", detaļas kods: 037 906 461B.

Marchs_GTM Reģ.: 25.02.2002
0 0 Atbildēt

Taatad veelreiz: PAARDODU:

Golf 2 durvis (3durvju modelim) "lielaas" - 35Ls; Resti O====O ar aiztaisiitu vw embleemas vietu - 18Ls; Aizmugureejos Golf2 lukturus - 10Ls gab. (pieejami 2vi varianti 1-augshaa sarkans,apakshaa melns (2gab.) 2-toneeti ar zilu laku (izskataas paarsvaraa tumshi ar zilganu piegarshu) (2.gab.); Biezaa bampera pagriezienu raadiitaajus - 7Ls par abiem; Sporta stuuriiti 28` ar visu paareju,bet vajag paarvilkt-30Ls; 1.6 motoru ar 2kameru karbuuzi - piersburg-30Ls; Prieksheejo haubi ar 2vaam mazaam buktiiteem - 8Ls. [tel.nr. 9944443 / marchs@clubgtm.lv][addsig]

Richuss Reģ.: 28.10.2003
0 0 Atbildēt

Marchs_GTM Nezini kur Jettai dabuut visaadus niecinjus.Piem.preiksheejo resti, durvis ar lielajiem stikliem?[addsig]

Marchs_GTM Reģ.: 25.02.2002
0 0 Atbildēt

Richuss - man ir visa jettas prieksha (jaunaa,biezaa reste) + lukturi + metaala brille.[addsig]

Marchs_GTM Reģ.: 25.02.2002
0 0 Atbildēt

Nu jaa, taatad arii veel paardodu jetta2 visu priekshu: resti (biezo) + lukturi + metaala brille = 40Ls[addsig]

Marchs_GTM Reģ.: 25.02.2002
0 0 Atbildēt

Richuss, nu varbuut ka varam ko sarunaat par to resti, bet nu es jau labpraataak visu komplektaa paardotu. Nu taas durvis, man ir, bet tev taas neder, jo tev jau vajag 4durvjinieka. Varu paintereseeties, varbuut ka atradiishu kas tev derees.

Richuss Reģ.: 28.10.2003
0 0 Atbildēt

Pa cik paardod biezo resti un metaala stieni?

[addsig]

PIG Reģ.: 26.12.2003
0 0 Atbildēt

Tirgoju "original" GTi priekshu (ar sarkano svitrinju visapkart).. Ls20 par visu priekshu..

Oo=W=oO

9142233

PIG Reģ.: 26.12.2003
0 0 Atbildēt

tatad, reste + lampas (visas 4as)

Marchs_GTM Reģ.: 25.02.2002
0 0 Atbildēt

Labi, es arii atdodu to jettas2 priekshu visu pa 35Ls! [addsig]

SaiX Reģ.: 26.06.2003
0 0 Atbildēt

Cik vadini pienak 1.8 doch motorinam pie lamdas zondes ? Liekas ka viens bet iisti nezinu vai kads var padalities ar info ?[addsig]

Rom4iks Reģ.: 05.12.2002
0 0 Atbildēt

3 vadinji, 1 - kontroles un 2 barošana zondes sildīšanai

SaiX Reģ.: 26.06.2003
0 0 Atbildēt

Rom4iks paldies tatad no parasta 1.8 mono neder nju nekas.. man vienk ir lielas aizdomas ka lamda gljuko![addsig]

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti