VW detalju tirgus

Audimans Reģ.: 01.11.2001

moin!

ja šķūnītī kādam kas aizķēries, vai kāds ko meklē šī varētu būt īstā vieta...[addsig]

 
Nightwing Reģ.: 18.06.2002
0 0 Atbildēt

jap - DG3636[addsig]

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Man liekas,ka vajadzeeja vienkaar$i visu stoiku nomainiit,un alles.Nav jau tik traki!pakaljaa der amortinji no 0000 80,priexaa no 1. golfs,nu a motors + kaarba visi flok$i-auzhi.[addsig]

Nightwing Reģ.: 18.06.2002
0 0 Atbildēt

Lynx, kaa zini shito autinju?[addsig]

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Peec sludinaajuma.8 ) + paok$kjereeju pa csdd.[addsig]

Nightwing Reģ.: 18.06.2002
0 0 Atbildēt

Pag ta redzeejis neesi un neko nezini par vinju ko man vajdzeetu zinaat? ehh, es jau domaaju ka paveestiisi ka galiigs shrots un ko tik veel ne... : )))) nu neko... Kas ta ieksh CSDD ir teikc?

Tad pag, aizmugures amortinji der no audi 80? Tjip no kura modelja? Vecaa kantainaa, ja? Ok, priekshaa pamekleeshu pirmaa golpa amortus, ja ne tad domaashu par to metinaashanu.[addsig]

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

No 96 gada LV, 9 iipasnieki,katru gadu savs,ienaakot LV 250 k km approx.

Secinaajumi Tavaa zinjaa. 8 )[addsig]

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

2 nightwing.

Kaa ir?[addsig]

Nightwing Reģ.: 18.06.2002
0 0 Atbildēt

Iisteniibaa ir ok. Biju domaajis ka buus suudiigaak. Atvilkt var diezgan reaali. Nav vasarenes.. Shitam ieprieksheejam saimniekam vish bijis no 2001 gada beigaam. Paruuseejushas arkas, bet veiksmiigi uzliktas virsuu plastmasas un to neredz... paruuseejushas durvis... nu taa daudz maz viss. Pirms gadiem 2viem paarkraasots viss iznjemot jumts... kraasots gan pa djoshu kaa var redzeet.

Stuures sisteema nav noreguleeta - uz vienu pusi griezh vairaak nekaa otru...

Kas veel... nu nekaa iipasha, motors klausa okei, ellju nelaizh, nekas neklab.. kaarba gan bishki sulo... starteris iespeejams dziivo peedeejos briizhus...

Karoch riit vai pariit dziishu uz servi pielabot visus siikuminjus lai var normaali pabraukties...

Galu galaa, imo, par to cenu ir okei dampis. It sevishkji ka vish i domaac manai draudzenei kaa pirmais auto. [addsig]

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Nightwing

Nu, tavam jaunajam megarullzam dzirdeeju prasaas jauni amiishi priekshaa.

Vareetu piedaavaat visas stoikas ar atspereem, SACHS amiishi, braukti gadu, liec virsuu un brauc.[addsig]

Nightwing Reģ.: 18.06.2002
0 0 Atbildēt

Cik gribi par shamajiem?[addsig]

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Viena lieta ir ko es gribu, otra, cik esi gatavs maxaat. Labaak pasaki cik esi ar mieru maxaat, savaadaak varbuut veel nobaidiishu, un dariijums nesanaaks.

Taatad abas prieksheejaas stoikas sboraa ar Kielen atspereem, Febi atbalsta gultnjiem un Sachs amortizatoriem. Ja godiigi, gribeetos 30 par abaam, galu galaa tikai amiishi vien maksaaja 36. Bet esmu reaali domaajosh, un pienjemu ka iipashi daudz 1 golfu, jettu vai shiroku nav palicis, it seviskji kam jaamaina amiishi. Piedaavaa reaalu ciparu, un vinjas ir tavas. [addsig]

VWSpoks Reģ.: 30.03.2004
0 0 Atbildēt

HELP! Vai kāds var palīdzēt? Ir nopliisis autoņš

Golf III, 94g, 2.0l motors

ir nepieciešams kompjūters, cipari:

037 906 258 AH

Visur esmu izmeklējies, nekur nevar atrast. HELP, HELP, HELP

P.S. VWCentraa maxsaa 470Ls, tas taka par daargu ;(

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

2 NW - a pa cik nopirki, ja nav nosleepums ...

maneejam csdd infaa ir ka latvijaa no 1996. gada, bijushi 6 (oficiālie) iipashnieki (es 7.)

2 nightwing - btw- tik nebrauc uz Raiseru reguleet reiku (tas ka uz vienu pusi griezhas vairaak kaa uz otru)

Manam scirocam peec reikas mainjas vienkaarshi pabakstiija kaut ko, uzlika stuuri taisni un pateica 'gotovo' [addsig]

Nightwing Reģ.: 18.06.2002
0 0 Atbildēt

Panjeemu par 300Ls, ir sigjene, markjeets, el. logi, suudiiga luuka, sporta stuuriite, shis tas piekjimereets, ruusa paaraak laukaa nelien... nu okei paskataa, iet labi, vieniigi izpuuteejs jaataisa, lai uz ielas viss buutu okei, a to baigs troksnis patreiz. Pateerinsh ar patreiz normaals, ar gonkoshanu testeeshanas rezhiimaa pa pilseetu ~9l, aarpus ~6l... Nobraucu 400km. Vispaar ar pirkumu esmu apmierinaats.

Shodien braukshu uz servi pie pazinjaam reguleet tur visu un izpuuteli taisiit.

Robchix -> Nu iedo savu nr. ja liidz 10.tajam apriilim nebuusi notirgojis, kauko vareesim sadomaat. Patreiz nezinu cik aizies par izpuuteli un stuures sisteemu, taapeec nezinu cik $$$ pasham palix.

[addsig]

Nightwing Reģ.: 18.06.2002
0 0 Atbildēt

Aizmirsu, TA ir liidz augusta beigaam un veel caurlaide Juurmalaa ira! [addsig]

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

nu lai veicas!!!

kaadreiz vajadzeetu apskatiit to zveeru [addsig]

Nightwing Reģ.: 18.06.2002
0 0 Atbildēt

Ok, gan jau ka sanaax kaadreiz atraadiit.[addsig]

SaiX Reģ.: 26.06.2003
0 0 Atbildēt

Kādam maybe ir aizķērušies golpam mk2 priekšējo riteņu gultņi a to man abās pusēs sākuši kaukt nevar pabraukt laix mainīt![addsig]

SaiX Reģ.: 26.06.2003
0 0 Atbildēt

Hie btw visi GOLFisti laix rīkot šašliku cepšanu un alus dzeršanu !!! Arā silts [addsig]

Lauris_GTM Reģ.: 28.08.2003
0 0 Atbildēt

Saix:

Chau! Kaa iet? Kad es vareetu tev to shprici atdot? Mosh varam kaut ko shodien sarunaat? Uzzvani, jo tavu jauno mob. nezinu(ja vispaar taads ir)

Lauris_GTM[addsig]

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

2 SaiX

gultnjus labaak liec jaunus .. a savaadaak tie lietotie aatri nojuks ...[addsig]

Marchs_GTM Reģ.: 25.02.2002
0 0 Atbildēt

SAIX - krievu gultnji 2.50gab. SKF - ~20

Sashliku vajag - tikai kad taads veel siltaaks buus...[addsig]

SaiX Reģ.: 26.06.2003
0 0 Atbildēt

Gultņi jauni paldies Lauris_GTM and all 9263165 tas mans tel. nr.

P.S.

Pabļaušu arī šinī topikā. Visi zin ka ir tāc kadrs RX-7 teikšu tā viņa Mazda RX7 rulez nu ne pa jokam ! tas tā btw[addsig]

SaiX Reģ.: 26.06.2003
0 0 Atbildēt

Ta par šašlikiem .. paīstam vajag bik siltāku laiku un tad varētu visi golfisti un negolfisti un vienkārši automīļi satikties un parunāties, padalīties pieredzē un vispār Marchs_GTM mani te itkā aicināja klubā jūsu iestāties, bet kā nesanāk tā nesanāk un neviens ziņu nekādu ar nedod kas par šaisi ?[addsig]

SaiX Reģ.: 26.06.2003
0 0 Atbildēt

Vēlvienas jautājums to ALL vai kāds zin kur var dabūt tās gumijiņas kur tie šprices vadi motorītī iekšā iet, tur ir tādas gumijas kuras .. ai kas zin tas jau sapratīs manus murgus, man vienk gaisu bik sūc iekšā, par to visos stroķos kompresija ir 11 un gandriiz vai vienāda nu viss tikai dēļ gumijām [addsig]

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti