VW detalju tirgus

Audimans Reģ.: 01.11.2001

moin!

ja šķūnītī kādam kas aizķēries, vai kāds ko meklē šī varētu būt īstā vieta...[addsig]

 
robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Un protams veel sfeerisko?

A kaada x pec vinjsh vajadziigs, tas apsildaamais? Nu bija man taads, nopliisa, uzliimeeju parasto pa 3 ls un nejuutos sliktaak.

Principaa ja nesamekleesi shrotaa, tad var pasuutiit, bet laikam kaadus latus 25 tas maksaas.[addsig]

vikings Reģ.: 09.07.2001
0 0 Atbildēt

4gb 14" lietie diski, der VW GOLF II, Jetta. Moš arī Audi.

Par diskiem 12,5 ls gb

Ir arī mazlietoti riepaunieki.

FALKEN 205/60 R14. 2 gb Riepas par 10 ls gab.

Un Fulda Atros. Tiem gan no galvas neateros izmērus. bet labas 12,5 ls gb

vikings@ddc.lv

9190368

[addsig]

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

2 ludviks

da nezinu cik taadas maksaa vispaar - cik esi gatavs maksaat ?

man vinjas staav Jaunolainee garaazhaa, bet taa kaa darbs ir riigaa un katru dienu braucu uz riigu, varu atvest [addsig]

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Taa, beidzot dabraucos!

Viegli ieliku vienam pakaljaa.

Tagad vajag:

VW Passat '91g veelams baltaa kraasaa

Prieksheejo bamperi

Brilles

Prieksheejo skjeersprofilu (pie kaa stiprinaas brilles)

Haubi

Pareejais it kaa buutu vesels. Ceru uz atsauciibu.[addsig]

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

2 robchix - kaa ta taa gadiijaas ? [addsig]

PIG Reģ.: 26.12.2003
0 0 Atbildēt

Sveiki viiri!

Zinu, ka tada lieta nesummejas, bet esmu, leta un laba, (lietota)akjisha meklejumos..

9142233

PIG Reģ.: 26.12.2003
0 0 Atbildēt

un jaa, vajag Golfam...

PIG Reģ.: 26.12.2003
0 0 Atbildēt

Velos iegadaties Passat'a 16V pakaljejo izpludes sist. bunduli.

Nezinu, ka ir ar VR6, mosh tads pats.. ja ir, tad tadu ar var piedavat.

Paldies!

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

subaru

Nu stulbi gadiijaas.

Braucot no Muukusalas ielas augshaa uz Akmens tiltu, polichi bija notureejushi kaadu Jeetu uz taam striipaam kas uz uzbrauktuves pie tilta. Priekshaa viens Audiks 80 (vecais). Tas taa kaa jau sataisiijaas braukt uz tilta (es otrais rindaa), saaka braukt, es ar uzbeeru un paluureeju saanis uz to polici, tipa kaapeec taa Jetta notureeta. A opis ar Audi nez no kaa nomiiza un nobremzeeja, laikam nobijaas ka kaads brauc pa otro joslu un vinjs vareetu tam trauceet. Nu un es protams bremzeeju, bet pa veelu. Nebuutu bremzeejis, buutu ar bamperiem salikushies, a taa paliidu apakshaa zem vinja bampera. Skaade lielaaka sanaaca.

A ments pienaaca klaat, lika iepuust, paskatiijaas dokjus un izteica piedaavaajumu izliigt savaa stapaa. Viiruks gribeeja nevaaji, 50 ls, man nebija vairaak liidz par 15. Izraadiijaas ka shim pietiek. Ments atdeva dokjus un teica lai izgaistam. Pat neuzprasiija manu OCTA polisi un neieveeroja ka man 5 jau beigusies tehniskaa.

Tagad jaameklee augshmineetaas daljas, labi ka lukturi veseli. Nu ielidojis esmu taa ap 200 ls. Bamperis 45, brille 25, skjeersprofils 20, haubi arii it kaa vajadzeetu mainiit, taa 45, bet varbuut iztiks liidz labaakiem laikiem, taads vilniitis tikai ir uzliecies. Darbu noveerteeja uz 40, jaamaina nummurs, viduu izrauts robs, ja nedabuushu baltas detaljas, tad veel + kraasoshana.

Kaa tagad braukaat, nezinu, katrs ments turees deelj priekshas, a tehniskaa ta cauri un ar shitaadu pat peec slimiibas lapas kauns braukt.

Riit zvaniishos pa reklaamu, cerams ka kaut ko salasiishu.[addsig]

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

2 robchiks

pats vainiigs

vell jo vairaak, ka luureeji kaut kur ne pa teemu

es toreiz, ka ieliku pakaljaa uz Salinieka braucot augshaa, luureeju blakus joslaa vai taa briiva

bet toreiz arii es bremzeeju un paliidu zem taas mashiinas bampera ... bet ko padariisi - refleksi paliek refleksi, jo ceriiba ta bija nobremzeet

Paveicaas, ka no mentu puses tiki cauri bez soda [addsig]

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

Jā, sūdīgi.., bet paveicās, ka jums tomēr tie menti ļāva sarunāt, a tad vēl būtu štrāfs par tehnisko ~50 un par CSN izraisīšanu ~25, pie nosacījuma, ka divi pārkāpumi, dabūtu ~150, par tehnisko.. [addsig]

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Nevajag braukt ar zemiem auto, seedinat utt

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

2 robciks

Passata brille volksauto imho 7 ls maxaaja![addsig]

FOCUS Reģ.: 15.02.2002
0 0 Atbildēt

Interese 94 g. passata(b4) pr.kreisa lampa...bet orginala...

6341484

focus@inbox.lv

Uldinsh Reģ.: 01.06.2001
0 0 Atbildēt

Iebraucu vienai govij pakaļā - šā strauji nobremzēja pie tiko mirgojoša zaļā. Rixtīga govs. Skāde gan neliela, bet tas tikai uz labu, jo tagad meklēju tuning resti savam IV Golfam!

Ir kādi varianti, kur var dabūt?[addsig]

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

www.dwtuning.lv[addsig]

Kovacs Reģ.: 07.08.2002
0 0 Atbildēt

F323F- tu zaali piipee, duries vai nezini par ko runaa? Paskaties APK kur sodi par braukshanu bez TA un tad saac vaavuljot par 50Ls. Par braukshanu bez TA sods ir 5 - 10Ls (APK. 121. pants, 2 dalja)

Veel- pie mums (LV) ja ir bijushi vairaaki administratiivie paarkaapumi tad soda tikai par nopietnaako nevis par visiem.

Gintz Reģ.: 02.02.2004
0 0 Atbildēt

Sveiki!

Kaads nepateiks, kur leetaak nopirkt jaunu Golf II prieksheejo stiklu? Un kaa tur ir ar TA uzliimi? Realiski njemot to mashiinu shobriid ieteicams tureet pa gabalu no TA

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

Kovacs- sorre, saputrojos ar apdrošināšanau, par diviem pārkāpumiem ir tā, ka soda par dārgāko un soda naudu noteikti iekasē lielāku, nekā ir noteikta minimāā summa par attiecīgo pārkāpumu..[addsig]

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

Pie veikala FANS, kurš atrodas salu tiltam pārdaugavas pusē ir stiklu kantoris, Mazda 323F 92.gads, ar visu ielīmēšanau sapiķoju 35Ls, stikls laikam bija par 25Ls[addsig]

PIG Reģ.: 26.12.2003
0 0 Atbildēt

Sveiki viiri!

Zinu, ka tada lieta nesummejas, bet esmu, leta un laba, (lietota)akjisha meklejumos.. Golf'am.

+ Loti vajag 2as riepas 195/55 R14 !!!!!!!

9142233

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

man ir viena lietota VARTA

varu paardot [addsig]

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

baidos samelot, jo iisti neatceros tos ciparus ... moshka bija 266 A starta straava un ap 40 Ah ...

lietots ... hvz cik ilgi ... nopirku mashiinu ar to akji iekshaa .. peec nepilna gada ieliku BOSCHu, bet VARTA staav garaazhaa uzlaadeeta ar laadeetaaju [addsig]

kaupo Reģ.: 31.10.2001
0 0 Atbildēt

Pa cik tirgojas aizmugurējās stupicas ar bremžu diskiem un suportiem priekš Mk2 plus vēl labas rocenes trosītes un kalodkas?

Marchs_GTM Reģ.: 25.02.2002
0 0 Atbildēt

Ja kautkur pa vidu paartruukst bremzhu trosiite rocenei-cik taads prieks izmaksaa?[addsig]

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti