VW detalju tirgus

Audimans Reģ.: 01.11.2001

moin!

ja šķūnītī kādam kas aizķēries, vai kāds ko meklē šī varētu būt īstā vieta...[addsig]

 
Uldinsh Reģ.: 01.06.2001
0 0 Atbildēt

ak rakstīja:

Uldinsh rakstīja:

ak rakstīja:No tā Uldinsh ja ko pērkat ļoooti uzmanīgi Čoms pirka no viņa autiņu , par kuru bija texts , ka motors ok , eļļu nerij . Patiesībā izrādījās , ka pilnīgi totāli nojāts

Lieki teikt - kur skatījies u.t.t. , neviens motorā ielīst īsti nevar .

Tas tā , lai kāds neiegrābjās

TO AK: Ko tu tur dirs nevienam es nekādu mašīnu pārdevis neesmu, nevajag ļečīt te visādas stulbības!

Nu a ko tad tu pērc tādu sūdu - tā Honda tapēc arī maksāja kapeikas!

Atbildu par saviem vārdiem , šis džeks ir melojis

CIVIC 1989 1,6 16v v.n. DM 396

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

Par to , ka sūds tika nopirkts un problēma netika pamanīta Tu arī neesi noķerts un sasists

Bet melis esi šā kā tā . Ne visi šādos veidos sprauž batonus. Mazākais tauta padoās , pirms ko pirkt no Tevis

Uldinsh Reģ.: 01.06.2001
0 0 Atbildēt

ak rakstījaar to , ka sūds tika nopirkts un problēma netika pamanīta Tu arī neesi noķerts un sasists

Bet melis esi šā kā tā . Ne visi šādos veidos sprauž batonus. Mazākais tauta padoās , pirms ko pirkt no Tevis

Tauta drīzāk neņems no tevis slikto piemēru un neķers pirmo mašīnu ko ieraudzīji, jo labāku tāpat tu nevari atļauties! he

Ja kāds te ar būtu sasists, tad patiešām tas būtu tu! Jo parasti jau jēlie biezpien puikas sēž pie datora un tēlo varenos!

un vispār nelien VW zionā, ja tev ir kaut kāda Honda 1989gada h

ak Reģ.: 13.01.2003
0 0 Atbildēt

1)Nu , Tevi izķert pēc reklāmām nav nekāda problēma, pietiek ar antireklāmu

2) es ar to Hondu nebraucu , bet ar VW

PiepZz Reģ.: 08.05.2004
0 0 Atbildēt

Vajadzeetu labaas durvis (veelams sudrabkraasas vai liidziigas)otrajam golfam (chetrdurvju), ieskaitot arii spoguli un logpaceelaaja trosiiti, kaa arii aizmugureejo labo stiklu. Ja kaadam kaut kas shkjuuniiti aizkjeeries, vai zin kur taadas lietas pa sapraatiigu cenu mekleet - plzz mail uz piepz@inbox.lv

Uldinsh Reģ.: 01.06.2001
0 0 Atbildēt
PiepZz Reģ.: 08.05.2004
0 0 Atbildēt

Njaa, esmu kljuudiijies Man ir DIVDURVJU golfs Un jamajam veeljoprojaam vajag durvis (labaas) ar trosiiti un spoguli (tipa bez fortachkas logs), veel vajag aizmugureejo labo stiklu. Mails tas pats - piepz@inbox.lv Durvis veelams sudrabkraasaa vai liidziiga.

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

Vajadzīga priekšējā paduška golfam. parastā. laikam līdz 1985 gadam tādas bija.

PiepZz Reģ.: 08.05.2004
0 0 Atbildēt

nja, nezinaaju, ka golfiem gluzhi pakalj taas detaljas nemet spainjiem pa leetu naudu Mozh kaads var ieteikt sakariigu shrotu, kur es vareetu atrast durvis, spoguli, trosiiti pa nekosmisku ciparu?

kenijs24 Reģ.: 26.11.2003
0 0 Atbildēt

kads no jums nepardod VW golfina prieksejas faras ,apalas,un cik par vinam gribat,un vel interese aizmugurejas arkas moldings pasaziera pusee,tads plasmasa detala!! ja kas sutit uz mailinu kartmens24@inbox.lv

kenijs24 Reģ.: 26.11.2003
0 0 Atbildēt

ja kas golfins ir 86 gada

audifans0 Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

ir lieks W Golf III tukšgaitas vārsts (tas kurš regulē apgriezienus)

aldis80@e-apollo.lv

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

PiepZz rakstīja:nja, nezinaaju, ka golfiem gluzhi pakalj taas detaljas nemet spainjiem pa leetu naudu Mozh kaads var ieteikt sakariigu shrotu, kur es vareetu atrast durvis, spoguli, trosiiti pa nekosmisku ciparu?

Es visas liet. detaļas pērku Alta auto (kautkā tā) pie dominas Stārķu ielā. Armijas golfu detaļas ļoti labas kvalitātes un salīdzinmoši lēti.

audifans0 Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

pinguin rakstīja:

PiepZz rakstīja:nja, nezinaaju, ka golfiem gluzhi pakalj taas detaljas nemet spainjiem pa leetu naudu Mozh kaads var ieteikt sakariigu shrotu, kur es vareetu atrast durvis, spoguli, trosiiti pa nekosmisku ciparu?

Es visas liet. detaļas pērku Alta auto (kautkā tā) pie dominas Stārķu ielā. Armijas golfu detaļas ļoti labas kvalitātes un salīdzinmoši lēti.

Alte auto - precīzāk

PiepZz Reģ.: 08.05.2004
0 0 Atbildēt

Vēl precīzāk - ALT auto

Stārķu 2a, 7513758

Paldies, tas man sanāk baigi tuvu, buus jaapiebrauc.

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Garāžā vietu aizņem otrā golpa (trīsdurvju) labās durvis ar visu spoguli, stiklu un abšivku tumši zilā krāsā.

crazybeat et one.Lv

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Mož kādam mētājas 1995 g. Passat šofera puses el.logu pacēlāja motoriņš, nopirkšu.

PiepZz Reģ.: 08.05.2004
0 0 Atbildēt

Iziireeshu vai nopirkshu 2 golfa izpluudes kolektoru un izpuuteeju pilnaa garumaa. Vajg, lai der 1,6 motoram.

Varbuut kaadam ir logu trosiite labajaam prieksheejaam durviim divdurvjniekam bez fortachkas.

mail piepz@inbox.lv

hacis Reģ.: 03.04.2003
0 0 Atbildēt

Pārdod lietotu komplektu lietos diskus Rial Postert 7,5x16H2 ET30, 5*100 skrūves, ar riepaam Dunlop SP Sport 9000 205/55R16, lietus prot ~6mm, viss labā stāvoklī. Der VW VR6 versijām, Golf VI, V, Beetle, Bora.

tel. 9103209

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

haci

pa cik ?

p.s. - ir golf IV mevis VI

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

PiepZz rakstīja:Iziireeshu vai nopirkshu 2 golfa izpluudes kolektoru un izpuuteeju pilnaa garumaa. Vajg, lai der 1,6 motoram.

Negribi visu motoru? 1.8l motors no 3Golfa. Protams kolektors ir un arii truba liidz katalizatoram.

hacis Reģ.: 03.04.2003
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja:haci

pa cik ?

p.s. - ir golf IV mevis VI

110 ls viss kompl. bildes varu piesuutiit.

p.s. nevis nevis mevis

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

mosh atsuuti gan uz andrisl@navigator.lv

Marchs_GTM Reģ.: 25.02.2002
0 0 Atbildēt

Man ir vw Mk3 "dusmiigaa" metinaata, prieksheejaa haube. Mainu to pret original, ar simbolisku piemaksu. Haubei viss ok, nedaudz jaapiekraaso. Man briezt citu plaani ar to, un tur vajag parasto. tel. 9944443 / marchs@clubgtm.lv

Marchs_GTM Reģ.: 25.02.2002
0 0 Atbildēt

Haube vairs nav.

Veel ir golf Mk2 un Mk3 (ne GTI) zemaas atsperes. Par visu komplektu 25Ls

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti