Noteikumi sievietēm

Uggga Reģ.: 04.01.2006

Šorīt, uzbraucot uz Slāvu apļa, sieva izteica priekšlikumu, ka sievietēm vajadzētu ierīkot atsevišķas braukšanas joslas līdzīgi kā sabiedriskajam transportam, lai abi dzimumi viens otram netraucētu. Saprotu, ka tā ir utopija, bet varētu pasapņot, ko vēl varētu ierosināt satiksmes uzlabošanai šādā aspektā?

P.S. Nenoliedzu, ka arī sievietes māk braukt, bet daži eksemplāri vienalga ir ievērības cienīgi

P.P.S. Sievai nemaz tiesību naf un braukt viņa īpaši nemāk - vēl tikai morāli briest doties autoskolā.

 
1 2 3 4
uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Aizliekt tramvajus !!! Un tad taas ielas kuras atbriivojas no tramvajiem atdot sievieteem un maaciibniekiem.

Atbalstiits!!!

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

Interesanti aiz kaa uupis grib tos tramvajus aizliekt?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Esmu par atsevihskjas joslas izdaliishanu "zakjiem", vieniigi blakus jaaieriiko "noveeroshans " postenji nogribeejushamies vechiem.

Vienigais kas mani incee ja uztaisiitu atsevishkju joslu sievieteem , kaa peec juus domaama vareetu nogrietzies tad tajaa virzienaa kur atrodas shiis te "ipashaas" joslas ??? Tipa tkaa jau tagad truukst sab. trans joslu, pie kuraam tie kas pa konkreeto celja posmu brauc 1 reiz meedz krietni apjukt .

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Eye rakstīja: Interesanti aiz kaa uupis grib tos tramvajus aizliekt?

Nedaudz salocīt. Ne tā ka pavisam, bet nedaudz

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

Vienigais kas mani incee ja uztaisiitu atsevishkju joslu sievieteem , kaa peec juus domaama vareetu nogrietzies tad tajaa virzienaa kur atrodas shiis te "ipashaas" joslas ??? Tipa tkaa jau tagad truukst sab. trans joslu, pie kuraam tie kas pa konkreeto celja posmu brauc 1 reiz meedz krietni apjukt .

Kam tad viadukti domāti?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Eye rakstīja: Interesanti aiz kaa uupis grib tos tramvajus aizliekt?

Tapēc ka viņi aizņem daudz vietas, taisa lielus putekļus un izmaksā visdārgāk Rīgas satiksmei. Un vēl tāpēc ka rīgas dome tērēs vēl 5 ļimonus lai ieviestu zemās grīdas tramvajus kuri būs visresnākie un visgalvenākie pēc satiksmes noteikumiem tapēc ka aizņems vēl vairāk vietas...

Aizliegt Rīgā tramvajus - tā mēs uzlabosim cita sabiedriskā transporta un automašīnu caurlaidību caur Rīgas krustojumiem un ielām kā arī pa tiltiem....

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Nu tad protesteejam pret tramvajiem - biedri...

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Veeleesanaas BALSOJIET PAR MANI!!!

dzjunga Reģ.: 01.10.2006
0 0 Atbildēt

nu tramvaji jau nu vismazāk traucē satiksmi a vot troleibusus gan vajadzētu iznīdēt. priekškam vaig tādu transportu kas no spora ielas līdz slokas ielai brauc 2 stundas

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Šorīt, uzbraucot uz Slāvu apļa, sieva izteica priekšlikumu, ka sievietēm vajadzētu ierīkot atsevišķas braukšanas joslas līdzīgi kā sabiedriskajam transportam, lai abi dzimumi viens otram netraucētu. Saprotu, ka tā ir utopija, bet varētu pasapņot, ko vēl varētu ierosināt satiksmes uzlabošanai šādā aspektā?

P.S. Nenoliedzu, ka arī sievietes māk braukt, bet daži eksemplāri vienalga ir ievērības cienīgi

P.P.S. Sievai nemaz tiesību naf un braukt viņa īpaši nemāk - vēl tikai morāli briest doties autoskolā.

mmjjaa..... peec taadas sievas gudrajiem izteikumiem atliek tikai mineet - kaads ir taas viirs ????

EDZS Reģ.: 03.05.2004
0 0 Atbildēt

Mnja tēma aktuāka

Tikko tipisks piemērs tika redzēts uz ceļa.. braucu pa stabu ielu virzienā uz valmieras ielu... pa priekšu dīvaini brauc pajauna MAZDA3 nu labi lai brauc - lēnām pa vidu (ne apbraukt ne ko)

Luksofors pie stabu un Valmieras ielas krustojuma.. MAZDA man pa priekšu taisās griezt pa kreisi .. iedegas zaļais.. lēnām izgriežu pakaļ mazdai uz valmieras ielu .. kā vienmēr pēc izbraukšanas no stabu uz Valmieras pusi tur ir sarkanais luksofora signāls uz Valmieras-Bruņinieku krusta... un te man par lielu izbrīnu MAZDA izgriezusies pirms manis uz valmieras ielu vēsā mierā aizdur uz sarkano pāri bruņinieku ielai....es biki šokā(ja kāds nāktu uz zaļo no Latvijas gāzes puses... krašs būtu ne pa jokam... ...redzu ka MAZDA aibrauc uz matīsa ielu....es pakaļ protam uz zaļo jau pa marīseni MAZDA brauc ideāli pa ielas vidu jau esmu sapratis ka pie ruļīem vecene , bet interese moka... pie pārbrauktuves sarkanais.. piebraucu aiz mazdas un skatos.. nu ja Dāma pie stūres .. skumīgi bet fakts

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

NU redzot cik biezji dzjeki aizrulle uz sakano paari, jo arii nav pieveersushi uzmaniibu kaad luksaforam( neskaitisim gadiijumus kad uz dzelteno velk paari un tad traapa uz sarkano). IMO pat es esmu pamanijies to izdariit, tiesa jaasaka ka neesmu paarliecinaats, jo taa bija taa vien reize kad X vinju zin ko biju aizdomaajies, taa kaa nemaz nezinu uz kaadu gaismu aizvaaaleeju. Ir gadiijies vienam blakus seedeet kursh sho joku meegjinaaja atkaartot 2 x - otro reizi jau es bljaavu. Vobschem gadaas, un nau ko braukt sievieshiem augumaa. S-hits notiek.

uupis Reģ.: 13.01.2004
1 0 Atbildēt

Es arī esmu pa sarkano pārvilcis krustam pāri. Bet ne jau tā vienkārši. Vilku šņorē kādu uzvārījušos bēdu brāli. Viņš jau protams bremzēja, bet es to nepamanīju un aizvilku viņa lamatu ar visām bremzēm pāri krustam...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Bet tramvajaus vajaga aizliegt. Visiem tā kā zirga klapes būtu uz acīm uzliktas. Tas ka tramvajs tagad iet ātrāk par citu sab tr. tas nozīmē tikai to ka viņam ir atvēlētas lielas privilēgijas un daudz vietas.

meridu_fans Reģ.: 12.12.2005
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Bet tramvajaus vajaga aizliegt. Visiem tā kā zirga klapes būtu uz acīm uzliktas. Tas ka tramvajs tagad iet ātrāk par citu sab tr. tas nozīmē tikai to ka viņam ir atvēlētas lielas privilēgijas un daudz vietas.

tu zini, kaa ir staaveet lietuu, veejaa - gaidiit tramvaju, kas tepat jau ir, bet netiek pieturaa, jo visaadi iiblji autovadiitaaji sastaajushies tik tuvu sliedeem, ka nenolauzhot vinjiem spoguljus, tramvajs garaam netiek?

tramvajaa pulka ljauzhu iekshaa, pieturaa ar. un visi dabuu ciest neakuraatu autovadiitaaju deelj. pie kam tajaas mashiinaas, kas traucee tramvajam, parasti ir ne vairaak par vienu pasazhieri.

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

Tādu skatu ar stavosiem tramvajiem var noverot āgenītī pie VID kad ceturkšņa atskaites un visadi citadi papiri janodod,noregties var bet tiem kas tramvaja gan smiekli nenak.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

meridu_fans rakstīja: tu zini, kaa ir staaveet lietuu, veejaa - gaidiit tramvaju, kas tepat jau ir, bet netiek pieturaa, jo visaadi iiblji autovadiitaaji sastaajushies tik tuvu sliedeem........

Nu redz Buutu trolejbuss - apbrauktu. A tramvajam sliedes neaplokaas ap katru sniega kupenu un ap katru mashiinu.

TAPEEC NAFIG TOS TRAMVAJUS - nevajadzees salt lietuu un veejaa.

meridu_fans Reģ.: 12.12.2005
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

meridu_fans rakstīja: tu zini, kaa ir staaveet lietuu, veejaa - gaidiit tramvaju, kas tepat jau ir, bet netiek pieturaa, jo visaadi iiblji autovadiitaaji sastaajushies tik tuvu sliedeem........

Nu redz Buutu trolejbuss - apbrauktu. A tramvajam sliedes neaplokaas ap katru sniega kupenu un ap katru mashiinu.

TAPEEC NAFIG TOS TRAMVAJUS - nevajadzees salt lietuu un veejaa.

trolejbusi sastreegumos tup veel ilgaak par tramvajiem! kaajaam ejot aatraak sanaak. tak ne vienmeer apstaaklji ljauj lielus gabalus nokaajot.

nost ar autovadiitaajiem, kas nesajeedz, ka tramvajiem priekshroka!

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Par sieviešu braukšanu - steriotipi mūžam dzīvi.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

meridu_fans rakstīja: trolejbusi sastreegumos tup veel ilgaak...

Nebuus tramvaju nebuus sastreegumu

meridu_fans Reģ.: 12.12.2005
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

meridu_fans rakstīja: trolejbusi sastreegumos tup veel ilgaak...

Nebuus tramvaju nebuus sastreegumu

nav cilveeku - nav probleemu

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

meridu_fans rakstīja: trolejbusi sastreegumos tup veel ilgaak...

Nebuus tramvaju nebuus sastreegumu

Interesanti-ChakMarijas ielā tramvaju sen nav...bet sastrēgumi vieni no lielākajiem. Uz Salu tilta tramvaju tā arī nepalaida-sastrēgumi katru dienu.Valdemārielā tramvaja nav-sastrēgums 5km. Kaut kā nesaskatu kopsakarības nebūs tramvaju, nebūs sastrēgumu!

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Eye rakstīja: Interesanti aiz kaa uupis grib tos tramvajus aizliekt?

Tapēc ka viņi aizņem daudz vietas, taisa lielus putekļus un izmaksā visdārgāk Rīgas satiksmei. Un vēl tāpēc ka rīgas dome tērēs vēl 5 ļimonus lai ieviestu zemās grīdas tramvajus kuri būs visresnākie un visgalvenākie pēc satiksmes noteikumiem tapēc ka aizņems vēl vairāk vietas...

Aizliegt Rīgā tramvajus - tā mēs uzlabosim cita sabiedriskā transporta un automašīnu caurlaidību caur Rīgas krustojumiem un ielām kā arī pa tiltiem....

Nu vispār jau RS ir sarēķinājuši, ka uz 1km visdārgāk izmaksā tieši autobusi, bet tramvajs ar trolejbusu praktiski ir vienādi.

Otrkārt pašlaik uzņēmīgi ļaudis ļoti piedomā pie tā, lai trambuli uz Juglu palaistu ZEM Baronenes no Raiņa bulv. līdz pat VEFam. Atbrīvosies visa Barona iela un Gaisa tilts.Tāpat plānos ir tramvaju noņemt no Aspazijas bulvara un pie Nacteatra, vietā palaižot to pa krastmalu un otru līniju no ct tirgus līdz Ganību dambim turp pa Dzirnavu ielu, atpakaļ pa Elizabetes. Kas no tā visa sanāks, nav zināms nevienam, taču zem Baronenes tas ļoti noderētu.

Starp citu, tas satrēgumos no sabiedriskajiem ir vienigais, kurš kaut cik kustās.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Vēl jau ir plānos trambūzis pa Deglava ielu (laikam bija pāri Deglava tiltam) līdz Pļavniekiem.

Tāpat arī pa Upīša ielu. Tas gan noteikti būtu actions, jo plāni tam bija mest ripā pie Stockmana Tas gan nevienu sastrēgunu neradītu

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

lusja rakstīja:

Uggga rakstīja: Šorīt, uzbraucot uz Slāvu apļa, sieva izteica priekšlikumu, ka sievietēm vajadzētu ierīkot atsevišķas braukšanas joslas līdzīgi kā sabiedriskajam transportam, lai abi dzimumi viens otram netraucētu. Saprotu, ka tā ir utopija, bet varētu pasapņot, ko vēl varētu ierosināt satiksmes uzlabošanai šādā aspektā?

es izdalītu atsevišķu ielu (kaut kur ārpus pilsētas) "atsaldētiem bembistiem" (domāts braukšanas stils) kura nožogota un atdalīta no visiem pārējiem, jo tādu "braucēju" krietni vairāk neka sieviešu kuri slikti brauc, un tieši tādu individu dēļ veidojas visi sastrēgumi

nu protams! visās nelaimēs jau nevar vainot sievietes & valdību

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti