FIAT COUPE pirkt, vai nepirkt!

sebs Reģ.: 07.04.2004

Taatad ir doma iepirkt FIAT COUPE 1995 gada. Ko juus vareetu teikt par sho auto tiiro no tehniskaas puses, kaa arii no expluataacijas viedoklja!!?

 
1 2 3 4 5 6 ..12
Butix Reģ.: 11.10.2004
0 0 Atbildēt

es nepirktu.

sebs Reģ.: 07.04.2004
0 0 Atbildēt

Butix rakstīja: es nepirktu.

Kaadi argumenti?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kaapeec vispaar taac jautaajums ?!?!? Prasti atbilde buus NEE kam taac suu vajadziigs. Ja gribi kaut ko sportisku nopeerc teiksim mazda 323F, buus gan sportiska, gan arii paardot peec tam vareesi normaali. A shitais Fiat ietilpst taja pat kategorija kaa Mazda MX3, nau slikc auto kaa taads ( ja vien nav nojaac un sadauziits) bet iisti nevienam nav vajadziigs ja gribi peec tam no vinja tikt valjaa. Bet nu ja tu taisies braukaat ar vinju liidz veiksmigi norakstiisi luuzhnjos vai arii jams sasniegs retro auto statusu un ja veel tas verkjis patiik uz priekshu - pateicoties "fanaatiem" pasaulee daudz interesantu auto ir saglabaajies.

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Vienubriid pa shito luureeju netaa informaacijas un ciitiigi lasiiju visaadus aprakstus un testus. Visi kaa rezumee teica apmeeram ka nji riba nji mjasa. Taa jau pa to naudu normaala komplektaacija un kozhas saloni viegli dabuunami.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

sebs rakstīja:

Butix rakstīja: es nepirktu.

Kaadi argumenti?

Kroplis, FWD utt

Butix Reģ.: 11.10.2004
0 0 Atbildēt

bija darbaa kaadreiz divi fiati: viens 92. gada, otrs 2002. laikam. ko no itaalja var gribeet? luuzt biezhaak kaa citi, rez. daljas ilgi jaagaida, cik atceros, tad ziemaa iekshaa auksti bija, tipa itaaljiem pechkas shvakaakas, neder muusu aukstumam..utt..

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Ja gribi kaut ko sportisku nopeerc teiksim mazda 323F

aahahahahaha, huihiuiuhuu, nu psc, piedod, WALA!!! tas nu reiz bija riktiigi smiekliigi.

kaads no visiem komenteetaajiem ir braucis ar fiat coupe? ir braucis ziemaa? ir remonteejis? ir kaut runaajis ar kaadu, kam taads ir? nu kaut maistaru, kas taadu kaadreiz ir remonteejis? ko? nee?!? nu tad ATLIKT!

sebs: tik nenjem parasto 2 litru, tas baigais niikulis. un, ja domaa par vieniigaas mashiinas iegaadi ikdienas braukshanai, tad shis arii nebuus iistais auto. tagad jaapagaida un jaacer, ka arii kaads coupe iipashnieks ko uzrakstiis

sebs Reģ.: 07.04.2004
0 0 Atbildēt

Bet tehniski shamais modeliitis ir gana labs, nebuus probleemas tiiri no praktiskaa viedoklja (biezi luuziis u.t.t.)? Sorry par taadiem beernishkjiigiem jautaajumiem, vienkaarshi neeesmu liidzshim saskaaries ar MAKARONEEDAAJU mashiinaam....

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nu vot kur varetu piekrist ir tas ka LV ar Fiat servisoshanu nav sevishkji patiikami. Bet ka Fiats ir neizturiigs negribeetu teikt, ir pieredze ar vienu tieshaam Omas brauktu pirmaa modelja Fiat Tipo pa SE un nekas liekas ka rulle joprojaam.

Ogotaajs Reģ.: 30.04.2003
0 0 Atbildēt

Fiat coupe ir pietiekami rets un stiliigs verkjis. Meklee turbo versiju. Bet reekinies, ka buus diezgan daudz jaapucee taa mashiina. Vairuma gadiijumu nekaadi opiishi ar vinjiem braukushi nav Un tieshaam. Vieniigais auto tas nedriiksteetu buut Apmeeram kaa Delta HF Integrale. Prieka daudz, bet ruupju arii. Viss shai pasaulee ir relatiivs. Man personiigi baigi patiik tas fiats, bet nu skataas pats

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

sebs rakstīja: Bet tehniski shamais modeliitis ir gana labs, nebuus probleemas tiiri no praktiskaa viedoklja (biezi luuziis u.t.t.)? Sorry par taadiem beernishkjiigiem jautaajumiem, vienkaarshi neeesmu liidzshim saskaaries ar MAKARONEEDAAJU mashiinaam....

skaidrs, ka buus probleemas, tu tak 10 gadiigu itaalju mashiinu grasies pirkt!!!

arba Reģ.: 16.12.2002
0 1 Atbildēt

Itāļu servisa (arfila) īpašnieks ar tādu brauc.

Iebrauc parunā.

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

probleemas nav tikai jaunaam shkodaam un lexusiem visi paareejie auto ir vieni no vislielaakajiem ikdienas probleemu gjenereetaajiem cilveeka dziivee.

Ogotaajs Reģ.: 30.04.2003
0 0 Atbildēt

elbee rakstīja: probleemas nav tikai jaunaam shkodaam un lexusiem visi paareejie auto ir vieni no vislielaakajiem ikdienas probleemu gjenereetaajiem cilveeka dziivee.

Mneeeee. Probleemas iipashi nav arii ar paveciem spainjiem ar vaboles bundzhu Un ljoti vecaam opelomegaam - taam nav probleemu, jo vinjaas vienkaarshi nekaa nav

sebs Reģ.: 07.04.2004
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Itāļu servisa (arfila) īpašnieks ar tādu brauc.

Iebrauc parunā.

Iedod vinja tel. nr!

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

labaak uzraksti uz imola[at]inbox.lv vai uzzvani 6598581 iTaalim, vinjam ir koshdzeltena 20v turbo kupeja, vinjsh varees vairaak pastaastiit par shito shtelli.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

sebs rakstīja:

arba rakstīja: Itāļu servisa (arfila) īpašnieks ar tādu brauc.

Iebrauc parunā.

Iedod vinja tel. nr!

Vēl arī brauc kāds feins kungs vārdā Tālis. Tiesa pa ziemu ar to nebrauc...

Bet vislabāk iebrauc arfilā un parunā. Telefons nav tras. Un vēl - atceries no 13:00 - 14:00 tur ir pusdienlaiks! Rēķinies ar to.

Saimnieku sauc Aleksandrs.

Vēlu veiksmi!

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

un, kad nopirkts, nodibinat vienreiz vienu "unione coupe & barchetta" , alfisti tad ar jums padraudzeesies

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

LV nopērkamie Fiat Coupe ir mizerabli lūžņi par nesamērīgu cenu.

Ja nodoms ir nopietns - skaties un ved no Vācijas. Tur izvēle lielāka, gludāki ceļi un labāka attieksme pret šiem auto.

No LV piedāvātajām divām:

www.ss.lv/...

sarkanā ir ar vienu kāju hidrauliskajā spiedē,

zilā - neko nezinu. Raksta, ka laba.

Un jāņem ar TURBO.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Vēl vienu rudenī tirgoja Baronielas itāļkantoris. Laikam 1996 gads un 6kE. bez Turbo.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

nepirkt! noteikti nepirkt! esmu izbraucis, man pat pasham reiz bija tada stulba doma tadu iegadaties. apskaties kaut uz prieksheejiem lukturiem, kuri parasti ir... nu jaaa... vopshim pirms iegaades padomaa kaartiigi. es taa vietaa piemestu vel tukstoti un nopirktu BMW vai ja gribi kupeju - celica arii maksaa leeeti...

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

jaa, tur, vaacijaa, labu labos 20 vaarstiigos pa 4~5k eur var ieguut. pa taadu pashu cenu pirkt latvijaa nojaatu bezmotoru iipashas jeegas laikam nav gan. btw Arfilas sasha to savu Fiatu labpraat droshvien arii paardotu, nav 20v, bet ir turbo, chips ksenons, sportgulshaks, momo ripulji utt. u.c. iisaak sakot, laba mashiina.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: nepirkt! noteikti nepirkt! esmu izbraucis, man pat pasham reiz bija tada stulba doma tadu iegadaties. apskaties kaut uz prieksheejiem lukturiem, kuri parasti ir... nu jaaa... vopshim pirms iegaades padomaa kaartiigi. es taa vietaa piemestu vel tukstoti un nopirktu BMW vai ja gribi kupeju - celica arii maksaa leeeti...

aizej iepērc dīzēlgolfu vai astrasspaini - vēlams baltu, tiem lukturi taisni, bļitka pareizā, un vesels siekalainu opju bars vēlas nopirkt mar mi'jons tugrikiem...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

shearer rakstīja: nepirkt! noteikti nepirkt! esmu izbraucis, man pat pasham reiz bija tada stulba doma tadu iegadaties. apskaties kaut uz prieksheejiem lukturiem, kuri parasti ir... nu jaaa... vopshim pirms iegaades padomaa kaartiigi. es taa vietaa piemestu vel tukstoti un nopirktu BMW vai ja gribi kupeju - celica arii maksaa leeeti...

aizej iepērc dīzēlgolfu vai astrasspaini - vēlams baltu, tiem lukturi taisni, bļitka pareizā, un vesels siekalainu opju bars vēlas nopirkt mar mi'jons tugrikiem...

piedod, bet tu esi pilniigs stulbenis. es nerunaaju par lukturu dizainu bet par kvalitaati. Astru un golfu es sheit vispar nepiemineeju - taa ir cita klase un citaam vajadziibaam. Tev laikam kadreiz tads balts spainis buus paari paarbraucis beerniibaa, taadeelj taads naids.

ps. PN!

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

sheerer: a ko tu neatbrauci uz baakuuzi? samiizies, ja?

1 2 3 4 5 6 ..12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti