Ikdienas auto \"izgāzieniem\"

White_Trash Reģ.: 28.05.2004

Million-dollar question:

vai ir auto, kas der gan kā ikdienas auto, gan kā auto skaistiem "izgāzieniem"?!? Protams, ka nāk klāt arī arguments par pēc iespējas zemāku cenu... bet, paturot prātā skaistu "izgāzienu" izmaksas, ar naudu anyway jārēķinās. Vēl viens parametrs no manas puses - auto, kas IR ATRODAMS, nevis taads par kuru var teikt: "ehh, tie jau tāpat visi nojāti, ka pacelt maksā veselu bagātību vai arī vispār nav atrodami."

Nezinu, vai tāds topiks jau nav bijis. Dzēsiet bez brīdinājuma, ja ir.

Tātad, par ko tauta balso...?!?

 
1 2 3 4 5 6 7 8
Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Ko ta uz ādiņām pac nebrauci rādīt krāmētprasmi?

Tautai šovu neparādiji?

Ledus + Mpakete taču vajadzētu būt pirmajā vietā! Visus izkabināt...

Droši vien kaut kādi sīki urlēni/mudaki. Es tādus katru dienu redzu [

Iebāziet sev to savu ledu dziļi dziļi. Es ar ledu ikdienā sastopos 5x gadā. Nav tādas lietas, kas der visam.

Piekrītu - nav lietas, kas der visam, bet rallijs ir daudz uvāks ikdienai, tur irt gan asfalts, gan asfalts ar smiltīm, gan grunts, gan dubļi, gan ledus, karoč - viss kas ,kas sastopams ikdienā...

Kaut kā neesmu manījis šajā ikdienā izceļamies tos rwd...

Lielas jaudas ul labs asfalts - nestrīdos. Lieli ātrumi un labs asfalts - arī varbūt, bet ikdienā no tā visa ir maz jēgas... Layvijā vēl nav un ilgi nebūs vietas, kur principiāli izšķirs nokļūšana no punkta A un punktu B tieši piedziņa...

Tikai, lai biedētu cilvēkus driftējot visiem garām un RUPJI pārkapt CSN - ir jābūt ar amputētām smadzenēm... Žēl ka tavā lūznī tobrīd neiedriftēja mežvadējs, vismaz krāna pagarinātāju saplaciunātu...

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: totāls atsaldenis tas bembists....

Ir uz ko tiekties :lol: Bet džeks tur ir profs tādēļ nevajag satrautkies. Tas ghostrider ir 5x lielāks psihs citos video ar saviem močiem...

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

edzulis rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Ko ta uz ādiņām pac nebrauci rādīt krāmētprasmi?

Tautai šovu neparādiji?

Ledus + Mpakete taču vajadzētu būt pirmajā vietā! Visus izkabināt...

Droši vien kaut kādi sīki urlēni/mudaki. Es tādus katru dienu redzu [

Iebāziet sev to savu ledu dziļi dziļi. Es ar ledu ikdienā sastopos 5x gadā. Nav tādas lietas, kas der visam.

Piekrītu - nav lietas, kas der visam, bet rallijs ir daudz uvāks ikdienai, tur irt gan asfalts, gan asfalts ar smiltīm, gan grunts, gan dubļi, gan ledus, karoč - viss kas ,kas sastopams ikdienā...

Kaut kā neesmu manījis šajā ikdienā izceļamies tos rwd...

Lielas jaudas ul labs asfalts - nestrīdos. Lieli ātrumi un labs asfalts - arī varbūt, bet ikdienā no tā visa ir maz jēgas... Layvijā vēl nav un ilgi nebūs vietas, kur principiāli izšķirs nokļūšana no punkta A un punktu B tieši piedziņa...

Tikai, lai biedētu cilvēkus driftējot visiem garām un RUPJI pārkapt CSN - ir jābūt ar amputētām smadzenēm... Žēl ka tavā lūznī tobrīd neiedriftēja mežvadējs, vismaz krāna pagarinātāju saplaciunātu...

Da labi, nesatraucies, negāju jau es tur pilnīgi atsaldēti. Vienkāši braucu ātrāk kā citi un paspēju arī nodriftēt, kamēr viņi vispār sāka domāt kā uzbraukt uz tilta

Par tēmu:

MAn rallijs po pagaidām tādēļ vari man stāstīt, cik gribi par to visu. MAn pilnīgi pietiek ar to, ka man ir M, ka varu ar to reizēm atvilkt pirmajiem robiem galus un sajust a lot of 'G' un pa ceļam uz ventspili paspurtot 120-200km ar apdzīšanām, bremzēšanām utt. Ko vēl tu gribētu? Kāds kaifs vilkt pa bāni nonstopā 250? Manuprāt lielāks kaifs vilkt pa pilsētu, it īpaši naktī. Vai to pašu šoseju ar apdzīšanām utt. Nē, nu negribu jau sevi nostādīt agresībā braucēja pozīcijā un to visu sludināt, jo tam vajag gan jaudu, gan bremzes, gan amīšus un veci sapuvuši šroti, lai arī BMW, tomēr nederēs...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Nu un kas tajā isā ir neizdarāms ar jebkuru citu piedziņu???

Tikai nav īsti gudri braukt pa mūsu "lielceļiem" ar 200, un ja nu kāds pendža napamana tavu lidojošo apdzīšanu un uzsāk savu lēno apdzīšanu ar kādiem 110 piet tavas sen aizsāktās un kāpjošās apdzīšanas ar nu jau 185 km/h? Tici man ne bremzes, ne piedziņa, ne M burts neglābs...

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: Nu un kas tajā isā ir neizdarāms ar jebkuru citu piedziņu???

Tikai nav īsti gudri braukt pa mūsu "lielceļiem" ar 200, un ja nu kāds pendža napamana tavu lidojošo apdzīšanu un uzsāk savu lēno apdzīšanu ar kādiem 110 piet tavas sen aizsāktās un kāpjošās apdzīšanas ar nu jau 185 km/h? Tici man ne bremzes, ne piedziņa, ne M burts neglābs...

Da lab... dzīvojam vienreiz. Ir bijis, ka bērnu ratiņos letāli iekrīt ķieģelis no jumta

Ar jebkuru citu auto starpība tā, ka tas ir savādāk. Nu nevar to izstāstīt...

Varu pateikt godīgi, ka ar GT alfu 2.0 nejutos nebūt droši ņemot garu slaidu līkumu uz 150 vai 160, neatceros. Jutu kā priekša slīd ārā biš un tu nezini ko darīt īsti kā vien atmest. AR veco M3 to pašu vietu varu daudz drošāk izņemt un lielāku ātrumu. Tās ir izjūtas. Neizstāstīt. Jāsajūt vienreiz tad varbūt nebūs tādas replikas. Un 3.2 V6 tur nepalīdzēs.

p.s Es nerunāju par evo, sti utt. Tie arī visi der.

traktoristsvana Reģ.: 03.04.2005
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

_PN_ rakstīja:

edzulis rakstīja:

_PN_ rakstīja: Vakar ar legacy tika taisītas smukas slīdes. Bembisti tikai sēdēja un bolīja acis.

Droši vien par tāvām kā tu tās sauc 'slīdēm' bolijās. Domāja, kur tāds mudaks uz ceļa gadījies ar to ģimenes auto

Nē, kad bembisti ieraudzīja kāds tur ledus, tad palika klusi kā pelītes. Tikai čipsus grauza.

Droši vien kaut kādi sīki urlēni/mudaki. Es tādus katru dienu redzu

Un kas tad Tu esi

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

nu vispār jau arī par braukšanas prieku ir dažādi redzējumi.. vienam tas ir vienkāºsi ātrums un apziņa ka brauc ātrāk straujaak par citiem.. citam braukt pa līkumainu kalnainu ceļu.. citam atkal slidināties.. man ir otrs variants..

protams var apvienot visus

traktoristsvana Reģ.: 03.04.2005
0 0 Atbildēt

Cik noprotu bija runa par autiņu IKDIENAI un skaitai IZGĀŠANAi.Aber lūdzu.Kāda vaina šim?

www.mobile.de/... ~BmSB11Iindex_cgiJ1138141633A1Iindex_cgiD1100CCar%5C-t-vctpLtt~BmPA1C241B20D1000%81C-t-vCaMiMkQuSeVb_X_Y_x_y~BSRA6D1100B10E17700AGCPKWHinPublicA2A0A0A0/cgi-bin/da.pl?sr_qual=G&top=259&bereich=pkw&id=11111111190609560&

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: nu vispār jau arī par braukšanas prieku ir dažādi redzējumi.. vienam tas ir vienkāºsi ātrums un apziņa ka brauc ātrāk straujaak par citiem.. citam braukt pa līkumainu kalnainu ceļu.. citam atkal slidināties.. man ir otrs variants..

protams var apvienot visus

Arī taisnība!

Nav tā, ka es uzskatu, ka visi, kam nepatīk ātrums un G ir kaut kādi ne tādi Runa ir par pareiziem vai nepareiziem auto

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

jopcik!!!! topiks riktiigi aizgaajis...

shas palasiishos arii atpakalj (nebija laika vairs piedaliities diskusijaa dienas laikaa...), bet, traktorist, par galantiem... neenu smuks auto, bet kaut kaa neesmu dzirdeejis kaadas graujoshi labas atsauksmes. Tik ka daudz degvielu teereejot , arii negaazhot.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Derēs vēl kāda Honda...

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Supra, S6 utt nav gāžamie tādēļ ka pa lielu. Sportot labāk mazs, žiperīgs. Tas S6 tāds ātrs gaziks vien ir.

Patiesībā labākais ko pa normālu naudu var nopirkt, ir šis pa ~ 7-8k eur. Max aprīkots M5 ar 340zs 94'

www.bmwpower.lv/...

nevar nepiekrist edzhulim. Kaut gan ar to lielo pliiti gaazt... tas M5 arii nav nekaads mazais un zhiperiigais... + kas no taa buus palicis

P.S. Ok, lasu taalaak.

traktoristsvana Reģ.: 03.04.2005
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja: jopcik!!!! topiks riktiigi aizgaajis...

shas palasiishos arii atpakalj (nebija laika vairs piedaliities diskusijaa dienas laikaa...), bet, traktorist, par galantiem... neenu smuks auto, bet kaut kaa neesmu dzirdeejis kaadas graujoshi labas atsauksmes. Tik ka daudz degvielu teereejot , arii negaazhot.

Par degvielas tēriņu.10 pa pilsētu tas ir daudz?

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: Pāris dienas atpakaļ varēja riktīgi norēkties. Pat X5 nosprāga šitādā salā.

vairaakiem maniem darba koleegjiem E39 atmetaas.

Pat nevareeja iisti saprast... taa kaa uz siltaaku laiku tak taisiijas. Mosh akji beidzot atkusa un paraadiija savu vaargo dabu...

P.S. Lasu

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

traktoristsvana rakstīja:

Par degvielas tēriņu.10 pa pilsētu tas ir daudz?

tad esmu dzirdeejis nepareizas atsauksmes. Atvainojos. Negribeetu izveerst sheit diskusiju par litru shurp, litru turp. Njemu savus vaardus atpakalj!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

turbopiile rakstīja:

protams var apvienot visus

Arī taisnība!

nu visiem jau patīk ātrums, tikai jāmēgina rēķināties arī ar citiem..

un neiet runa par pareizajiem auto katram kaut kas cits priek sagadā..

cits varbūt tikai patiesām žigulī izjūt īstu kaifu braucot pa pļavu no kalna..

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

Da lab... dzīvojam vienreiz. Varu pateikt godīgi, ka ar GT alfu 2.0 nejutos nebūt droši ņemot garu slaidu līkumu uz 150 vai 160, neatceros. Jutu kā priekša slīd ārā biš un tu nezini ko darīt īsti kā vien atmest. AR veco M3 to pašu vietu varu daudz drošāk izņemt un lielāku ātrumu. Tās ir izjūtas. Neizstāstīt. Jāsajūt vienreiz tad varbūt nebūs tādas replikas. Un 3.2 V6 tur nepalīdzēs.

Pirmkārt atceries - citi arī dzīvo vienreiz, un viņiem iespējams gribas padzīvot kādu brītiņu ilgāk. Gribi justies labi - aizbrauc uz DE un noīrtē laiku Nirburgrigas trasē. Slavenāku apļa laikam nebūs daudz... Tas arī parādīs, ko vari...

Runājot par līkumu un ātrumu - ja nemāki braukt ar FWD tad tā arī pasaki, nevis saki, ka nevar izbraukt...

Paskaties WTCC, tur RWD izceļ tikai startu, pirmais līkums visu startā vinnēto noliek atpakaļ savos plauktiņos...

Braukt driftā nozīmē dzēst ātrumu. Jebkuru līkumu visātrāk var izbraukt tieši izripojot, nevis izslīdot to... Atceries to vienu reizi par visām...

Cartman_626 Reģ.: 14.07.2002
0 0 Atbildēt

traktoristsvana rakstīja:

White_Trash rakstīja: jopcik!!!! topiks riktiigi aizgaajis...

shas palasiishos arii atpakalj (nebija laika vairs piedaliities diskusijaa dienas laikaa...), bet, traktorist, par galantiem... neenu smuks auto, bet kaut kaa neesmu dzirdeejis kaadas graujoshi labas atsauksmes. Tik ka daudz degvielu teereejot , arii negaazhot.

Par degvielas tēriņu.10 pa pilsētu tas ir daudz?

Esi atradis 1.6i galantu vai arī nosēdinājis pie stūres profesoru traķīti? Nekādā gadījumā ne zem 12, braucot nepiespiesti.

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

tak redzi, kas taisīja topicu!!! wt! značit šim auta gāšanai būtu mans vecais auģiks pa 200ls

point taken! Ljoti iespeejams, ka prieksh gaashanas vajadziigs VAZ.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

WT - neesi domājis par Subaru Impro kupeju ar 2,5 motoru un mehānisko kārbu.

Nav jau īstais 2,0 ar turbo, bet turbobedres nav

hadenē isti neko salauzt nevar

un maksā arī uzreiz mazāk par to īsto wrx...?

traktoristsvana Reģ.: 03.04.2005
0 0 Atbildēt

Cartman_626 rakstīja:

traktoristsvana rakstīja:

White_Trash rakstīja: jopcik!!!! topiks riktiigi aizgaajis...

shas palasiishos arii atpakalj (nebija laika vairs piedaliities diskusijaa dienas laikaa...), bet, traktorist, par galantiem... neenu smuks auto, bet kaut kaa neesmu dzirdeejis kaadas graujoshi labas atsauksmes. Tik ka daudz degvielu teereejot , arii negaazhot.

Par degvielas tēriņu.10 pa pilsētu tas ir daudz?

Esi atradis 1.6i galantu vai arī nosēdinājis pie stūres profesoru traķīti? Nekādā gadījumā ne zem 12, braucot nepiespiesti.

Zaķīt tu maldies.Motoriņš ir 2.5 Neesmu nekāds prātīgais braucējs.Vienmēr pacenšos būt pirmais.Jauda pietiek,stabils ar pietiekoši,remonta izmaksas apmierinošas.Kautkgan paziņama atāds pats ir bet tikkai automāts.Viņš gan lej ~15

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

jaa, z coupe man a patiik, ja veel M... taadu vienu vareetu garazhaa tureet bet nu taadi mazliet padaargi vinji veel ar vien

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja:

edzulis rakstīja: Supra, S6 utt nav gāžamie tādēļ ka pa lielu. Sportot labāk mazs, žiperīgs. Tas S6 tāds ātrs gaziks vien ir.

Patiesībā labākais ko pa normālu naudu var nopirkt, ir šis pa ~ 7-8k eur. Max aprīkots M5 ar 340zs 94\'

www.bmwpower.lv/...

nevar nepiekrist edzhulim. Kaut gan ar to lielo pliiti gaazt... tas M5 arii nav nekaads mazais un zhiperiigais... + kas no taa buus palicis

P.S. Ok, lasu taalaak.

Es jau rakstīju, ka tam džekam ir arī šitais M3 jaunais

www.bmwpower.lv/...

un mīļāks viņam tāpat ir tas vecais labais M5. Un par sportiskām izjūtām nevajag Ne velti visā pasaulē žurnālisti brīnās par M5, ka nah viņi sedanu padarījuši par Ferrari, jo no iekšpuses gaitā viņš ir kā itāļu supercārs, lai arī īstenībā ir paliels sedans. Tā ir ar tiem M5...

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Juutu, ka jaapievieno veel kaads nosaciijums.

Autinjam, 1. kaart jaabuut braucamam pa grunti.

2.kaart, peec izbrauciena pa grunti tam nenokriit viss, kas origjinaali vai neorigjinaali piestiprinaats (neiet runa par superiigiem spoileriem vai arii zilaam gaisminjaam logu laistiitaaju sprauslaam ).

3. kaart, ja arii kaut kas nobirst, tad ir pieliekams atpakalj

4. kaart, ja kaut ko tomeer nevar piestiprinaat atpakalj, tad vismaz nav zheel.

Vai tieshaam vieniigais atbilstoshais auto buutu VAZ?

Balto alfu diez vai vareetu triekt pa granti. Driizaak jau kaadaa alfistu kluba sezonas nosleegumaa @ 333

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja: WT - neesi domājis par Subaru Impro kupeju ar 2,5 motoru un mehānisko kārbu.

Nav jau īstais 2,0 ar turbo, bet turbobedres nav

hadenē isti neko salauzt nevar

un maksā arī uzreiz mazāk par to īsto wrx...?

un kaa veel domaaju, bet taadu gruutaa atrast kaa alfu 155 Q4 . Vaacijaa laiku pa laikam kaada uzpeld, bet arii aizpeld. Impreza ar legacy 2.5 motoru, viss daudz maz chiki piki. Nu ja vien buutu kaut kaadas iespeejas amerikaa taadu normaalu dabuut...

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti