Kaa rodas ljaunums!!!

Dugass Reģ.: 10.05.2003

Bljin, nu ir tachu cilveeki kretiini!!!

Aizeju uz staavvietu peec auto shoriit. Kaa jau gaidiiju - nelec. (jaa jaa, pac vainiigs, ka nenopirku jaunu akji, bet deelj taam paaris sala dienaam tachu neieshu 40Ls teereet) Cilveekiem 20 praluudzu, lai pavelk bikinj! 19 nebija laika! Viens, kursh piekrita - fiziski nebija kur pieaakjeeties!

Nu neticu es, ka nav cilveekiem taas 2 minuutes laika! Es tachu neprasu, lai velk apkaart staavvietai liidz vakaram! Saku - parauj liidz vaartiem - neies, metam nost un brauc laimigs! Nee, nee - nau laika!

Liidz shim vienmeer esmu staajies un liidzeejis, kaa nu maaceedams gandriiz visiem, kas ir luugushi. Bet peec shitaa pasaakuma... Bljin besiii aaraa!!!

Tagad cilveeku sazvaniiju - brauc no pilseetas gandriiz otras malas, lai mani ievilktu!

Taa ka - ja gadiijumaa kaads shaariita steidziigais varonis te lasa - arii tu vari buut taadaa situaacijaa!

 
TaBu Reģ.: 04.09.2004
0 0 Atbildēt

Jautājums - kur var likt noskrūvētos auto riepu ventiļiem uzskrūvējamos mazos vāciņus???

KUR viņus tādos daudzumos var likt, un kapēc kādam tie ir vajadzīgi? Jau kuro reizi visi`4 noskrūvēti!!! Labi ja tikai man - varētu padomāt ka kādam pedālim `iepaticies , bet darba autiņam arī!!! Labi - tas ka smukus spīdīgus metāliskos noskrūvē .... bet shitie ta bija plastmasas, un katrs savā krāsā ... (no savām vecajām vasarenēm noskrūvēju). Jau esmu nojaucis skaitu cik reizes esmu pircis jaunus!! Nu kam viņi vajadzīgi??? Puiku šperriņiem tik 2 riteņi!!!

Dugass Reģ.: 10.05.2003
0 0 Atbildēt

Bija 2000. gadaa taada leekme uznaakusi, ka Fordiem zaga numura apgaismojuma lampinjas. Arii manam skorpim nozaga. Pat sodu samaksaaju 20Ls apmeeraa. Bet ne par toruna.

Toreiz mekleeju visaas iespeejamaas vietaas, lai vareetu iegaadaaties vietaa. Nebija NEKUR!!! Un visi paardeveeji briiniijaas, kaapeec visiem ir nozagtas un nekur nepaardodas!

Secinaajums - varbuut egliitee karinaaja.

Taa nu arii ar vaacinjiem - varbuut kaads maajaas maakslu taisa!

Miezis_69 Reģ.: 01.12.2012
0 0 Atbildēt

Kurmītis izrokas nūdistu pludmalē un tieši vienai meitenei starp kājām.

(Ar degunu bakstās) : "Ezīt? Tu?"

(Ošņā) : "Ezīt? Tu ko, nomiris?

sirga Reģ.: 29.10.2002
0 0 Atbildēt

Miezis_69 rakstīja: Kurmītis izrokas nūdistu pludmalē un tieši vienai meitenei starp kājām.

(Ar degunu bakstās) : "Ezīt? Tu?"

(Ošņā) : "Ezīt? Tu ko, nomiris?

cepums

tikai kā tas limejas ar buksjerovku

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

ļaunums rodas no tā, ka kāds cits ir nodarījis ļaunu bez iemesla

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti