www.saabclub.lv

blackDoggy Reģ.: 01.12.2003

Tā kā šīs lapas dizains nav mainījies jau labu laiciņu, un joprojām ir "tapšanas" stadijā (skat. lapas labo augšējo stūri), būtu labi padomāt par kādām pārmaiņām. Sevišķi gaidīti ieteikumi no SAABistiem, kam ir kādas iemaņas grafiskā dizaina veidošanā (zīmētāji, mākslinieki, datorgrafiķi, uc. ļaudis). Varbūt pat kāds var uztaisīt jau gatavu (Photoshop vai pat HTML) lapas dizainu? Citādi ir tāda sajūta, ka SAAB kluba mājaslapa sāk ievērojami atpalikt no citu klubu lapām

/kopija no kluba diskusiju lapas/

 
llxx Reģ.: 30.05.2003
0 0 Atbildēt

Aizvien vēl nevar redzēt saab kluba mājas lapā sadaļā galerija foto par Vaidavas pasākumu.Var jau būt ka nevajag ar.

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Mix!

Būtu stipri vien pateicīgs ja man būtu ļauta piekļuve SK mājas lapai Mēģinu "atgūt paroli", bet tas nestrādā un kāds niku Kredoks arī aizņemis lai varētu vaikt jaunu reģistrāciju

Ja neniez plz uzzvani kad muhļīsi...

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Kredoks rakstīja: Mix!

Būtu stipri vien pateicīgs ja man būtu ļauta piekļuve SK mājas lapai Mēģinu "atgūt paroli", bet tas nestrādā un kāds niku Kredoks arī aizņemis lai varētu vaikt jaunu reģistrāciju

Ja neniez plz uzzvani kad muhļīsi...

Stilu mainīt nevajadzētu, bet pilnveidot ar papildus funkcijām -derētu

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Grāf! Runa iet vienkarši par to ka es nevaru ielogoties Mainīt tok neko netaisos

Graafs Reģ.: 03.10.2002
0 0 Atbildēt

Kredoks rakstīja: Grāf! Runa iet vienkarši par to ka es nevaru ielogoties Mainīt tok neko netaisos

Tas nebija domāts tev, bet melnajam sunītim

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti