? Opel Meriva īpašniekiem?

Dzēsts lietotājs Reģ.: 24.04.2024

Atnaks te tads VWfans, vinsh tev tadus batonus saspraudis ka nopirksi uzreiz! Meriva esot baigi labs aparaats. Es personigi gan domaju ka baigais shrots, bet mans viedoklis jau nav tik svariigs

 
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Jā, tā čaļa vecums varētu būt vienāds vai pat lielāks ar manu pasažieru vecumu tajā viģikā.

GB12 rakstīja:

msh rakstīja:

GB12 rakstīja: Šodien manam baudāmajam Passat B6 aprit 2 mēnešu un 8 dienu jubileja. Nobraukums - cienījami 97 844 km. Urrrāāāāā!

Tev ir jāskaita no pirmās reģistrācijas, kā fans, vai no konveijera noripošanas datuma, nevis no nopirkšanas

a kur bija jāsmejas?

Par divu mēnešu bubileju ar simts štukām.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: msh, cik gadā km tu nobrauc ar to savu šrotu ?

Nav ne jausmas. Pēc tā, cik es mēnesī ieleju bākā, nedēļā kādi simts kilometri varētu būt.

DekstersFF rakstīja:

Nu tas tāds lauķu joks, viņi smejas arī par to,ka šrots gandrīz iebrauc kokā.

Žēl ka tev ir tāda pavāja saprašana - tajā viģikā es tik gandrīz iebraucu kokā, cik gandrīz kokā iebrauc jebkurš, kurš brauc pa ceļu, kuram abās malās aug koki. Es neesmu tu, kas "mācās" tinot mašīnas ap kokiem

P.N. Brīnums kā tu neesi sācis komentēt otro viģiku - bet ak jā, es tak tajā neizrunāju ne vārda...

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

msh rakstīja: Jā, tā čaļa vecums varētu būt vienāds vai pat lielāks ar manu pasažieru vecumu tajā viģikā.

GB12 rakstīja:

msh rakstīja:

GB12 rakstīja: Šodien manam baudāmajam Passat B6 aprit 2 mēnešu un 8 dienu jubileja. Nobraukums - cienījami 97 844 km. Urrrāāāāā!

Tev ir jāskaita no pirmās reģistrācijas, kā fans, vai no konveijera noripošanas datuma, nevis no nopirkšanas

a kur bija jāsmejas?

Par divu mēnešu bubileju ar simts štukām.

Vispār jau tur saknē būtība bija cita. Un nekāda tam sakara ar iegādes datumu vai nobraukumu nebija. Bet, nu, tie laikam priekš tevis ir pārāk augsti plaukti.

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Tev nebūs tēlot merivasfanu!

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

msh rakstīja: Tev nebūs tēlot merivasfanu!

Ak, tad beidzot pieleca... Nu re, nemaz nav tik grūti, vai ne...

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Nu re, beidzot tev pieleca

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
1 0 Atbildēt

Pizģec kāds gailis...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
1 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Nākamo auto vairs nepirkšu ar dīzeļmotoru. Kvēpu filtrs nerullē!

Piekrītu ... dīzels vieglajam ir garām .

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
1 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

VWfans rakstīja: Nākamo auto vairs nepirkšu ar dīzeļmotoru. Kvēpu filtrs nerullē!

Piekrītu ... dīzels vieglajam ir garām .

Pilnīgas muļķības.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 0 Atbildēt

Tikko Merivai izgāju tehnisko apskati.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
2 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Tikko Merivai izgāju tehnisko apskati.

dabūji slimības lapu

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Tikko Merivai izgāju tehnisko apskati.

Nu un?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
2 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Tikko Merivai izgāju tehnisko apskati.

Izbraukt nevarēji?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

VWfans rakstīja: Tikko Merivai izgāju tehnisko apskati.

dabūji slimības lapu

Nē, iedeva apskati uz gadu līdz 2014.gada 3.aprīlim.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 0 Atbildēt

Nobraukums tagad 172935 km.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
2 0 Atbildēt

pisģec... Domā tā miza novilks līdz 2014tajam?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 0 Atbildēt

Pirmais, novilks mierīgi. Vai Tavs Renault-Megane 1,9 dCi vēl ierindā?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
3 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Pirmais, novilks mierīgi. Vai Tavs Renault-Megane 1,9 dCi vēl ierindā?

kuiviņuzina, apskate vēl dažus mēnešus ir

pirms jaungada nosprāga turbīna.... par remontu paprasīja dārgāk kā maksā jauna turbīna kopā ar piegādi no ķīnas... solīja, ka 3 dienās līdz jaungadam sataisīs.... protams, ka nesataisīja....

bet tādi jau mums ir tie biznesmeņi

VWfans Reģ.: 21.02.2004
4 0 Atbildēt

Manējai Merivai turbīna vēl darbojas labi.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
2 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

VWfans rakstīja: Pirmais, novilks mierīgi. Vai Tavs Renault-Megane 1,9 dCi vēl ierindā?

kuiviņuzina, apskate vēl dažus mēnešus ir

pirms jaungada nosprāga turbīna.... par remontu paprasīja dārgāk kā maksā jauna turbīna kopā ar piegādi no ķīnas... solīja, ka 3 dienās līdz jaungadam sataisīs.... protams, ka nesataisīja....

bet tādi jau mums ir tie biznesmeņi

Ja tu pie šaraškinkantorām ej, tad tā ir. Man Cummins dzinējam pirms jaungada sataisīja 5 dienu laikā, viss perfekti.

Tev jau vienmēr visu vajag pa lēto, uzreiz utt. Nu tad tev ir pa lēto

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
2 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja:

VWfans rakstīja: Pirmais, novilks mierīgi. Vai Tavs Renault-Megane 1,9 dCi vēl ierindā?

kuiviņuzina, apskate vēl dažus mēnešus ir

pirms jaungada nosprāga turbīna.... par remontu paprasīja dārgāk kā maksā jauna turbīna kopā ar piegādi no ķīnas... solīja, ka 3 dienās līdz jaungadam sataisīs.... protams, ka nesataisīja....

bet tādi jau mums ir tie biznesmeņi

Ja tu pie šaraškinkantorām ej, tad tā ir. Man Cummins dzinējam pirms jaungada sataisīja 5 dienu laikā, viss perfekti.

Tev jau vienmēr visu vajag pa lēto, uzreiz utt. Nu tad tev ir pa lēto

šoreiz kakraz nav pa lēto..... pa lēto būtu jauna turbīna ar dhl no ķīnas....

ir jau tikai daži kantori latvijā, kas restaurē turbīnas... pašu turbīnu jau ķipa sataisīja ātri, tā jamie vismaz teica.... bet jamo "sadarbības partneri" - serviss, kuru ieteica turbīnu kantoris.... ķipa jamie sadarbojoties un par dodot gadu garantiju.... tie sukas novilka garumā

vismaz dienu ilgāk ņēma nost kā bija solījuši...jo no turbīnu remonta piezvanīja nevis nākamajā dienā, bet aiznākamajā pēcpusdienā

gala rezultātā jau arī man sataisīja 5 dienu laikā .... bet solīja, ka vajadzēs tikai 2 dienas... maksimums trešajā dienā līdz pusdienām....

vadons droši vien tādā gadījumā būtu uzrakstījis kādu zajavu...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

VWfans rakstīja: Pirmais, novilks mierīgi. Vai Tavs Renault-Megane 1,9 dCi vēl ierindā?

kuiviņuzina, apskate vēl dažus mēnešus ir

pirms jaungada nosprāga turbīna.... par remontu paprasīja dārgāk kā maksā jauna turbīna kopā ar piegādi no ķīnas... solīja, ka 3 dienās līdz jaungadam sataisīs.... protams, ka nesataisīja....

bet tādi jau mums ir tie biznesmeņi

Cik Tev nobraukums un cik izmaksāja remonts

VWfans Reģ.: 21.02.2004
3 0 Atbildēt

Šodien ar Merivu nobraucu 337 km. Biju līdz Igaunijas robežai pie Ainažiem.

Uzuala Reģ.: 03.11.2006
3 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Šodien ar Merivu nobraucu 337 km. Biju līdz Igaunijas robežai pie Ainažiem.

Kas tad nu ? Kur izmaksas ???

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
3 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Šodien ar Merivu nobraucu 337 km. Biju līdz Igaunijas robežai pie Ainažiem.

es savukārt piektdien no amatas uz cēsīm steidzoties uzspiedu līdz 180 un spidometra... motoram tas ir apmēram 3000 agriezieni minūtē

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti