? Opel Meriva īpašniekiem?

Dzēsts lietotājs Reģ.: 29.03.2024

Atnaks te tads VWfans, vinsh tev tadus batonus saspraudis ka nopirksi uzreiz! Meriva esot baigi labs aparaats. Es personigi gan domaju ka baigais shrots, bet mans viedoklis jau nav tik svariigs

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..70
shearer Reģ.: 27.06.2001
1 0 Atbildēt

Karluco rakstīja: Nu, nez, manam Mercedes dizelim pat ziema pecka saka sildit dazu minusu laikaaa - no Sarkandaugavas lidz centram - pusceljaa, Hondai Accordam benzinam - pie Skonto stadiona.

Drizak taa konstruktiva nepilniiba. Italju auto drosi vien neiesilst vispaar

3) Man ir AC, tāpēc mikroklimats ir OK. Vienīgi martā pēc ārā pie mīnus 10 grādiem pavadītas nakts auto iesila ilgi, bet nu to var izskaidrot ar to, ka mašīna ar dīzeļmotoru;

4) Manējam dzinēja darba temperatūra turas 85-90 grādu līmenī;

5) Lietus laikā man palīdz AC, logi neaizsvīst;

6) Neviena spuldzīte līdz 7241 km nobraukumam vēl nav izdegusi;

7) Pirmā apkope manējam vēl nav pienākusi, bet iekš Auto-Bild bija nesen rakstīts, ka 1,7 CDTI modelim apkope pie 15 tūkst.km nobraukuma maksā 55 latus, bet pie 30 tūkst.km nobraukuma - 95 latus.

pats tu esi konstruktiva nepilniba panjem nebraucot padarbini uz vietas, redzesi cik tad ilgi pechka nesildiis...

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: 34 gadi,3 mazi (!!) bērni,181 cm garš, brauc ar Opel Merriva. Pārvietojas ne ātrāk,kā 105 km/h.

Kaut kur bija pat viņa mob. tel. numurs.

Pasērčoju draugos- ir 2 man redzami "VWFANS"

kuru izvēlēties???

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

osiss rakstīja: Pasērčoju draugos- ir 2 man redzami "VWFANS"

kuru izvēlēties???

Es arī kaut kad paskatījos, bet pēc vecuma neviens neatbilst. Tāpat arī īsti nesapratu, kāpēc zem VW fans tādu izmeta, jo ne pie iesaukām, ne pie hobijiem, utt. nekas tāds neparādījās.

Turpinam meklēšanu!!!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

osiss rakstīja: Pasērčoju draugos- ir 2 man redzami "VWFANS"

kuru izvēlēties???

Es arī kaut kad paskatījos, bet pēc vecuma neviens neatbilst. Tāpat arī īsti nesapratu, kāpēc zem VW fans tādu izmeta, jo ne pie iesaukām, ne pie hobijiem, utt. nekas tāds neparādījās.

Turpinam meklēšanu!!!

Man liekas, ka tur meklētājs skatās arī albumos, dienasgramatās un citur, ko pirmajā lapā neredz.

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

šeit vēl posti no auto.delfi.lv/...

Izskatās, ka Hyundai-Getz Latvijas tirgū turpina savu uzvaras gājienu. Nu jau būs šajā gadā pārdoti kādi 250 automobiļi. Lai jau veicas Getz īpašniekiem, bet man gan šis auto būtu par knapu. Galvenokārt dēļ mazā bagāžnieka. Un vēl nepirktu Getz tamdēļ, ka mūslaiku Latvijas agresīvajā satiksmes vidē iekš Getza es nejustos omulīgi. Prasās kaut ko lielāku. Tamdēļ man pieder 1993.gada VW-vento VR6 ar automātisko ātrumkārbu un klimatkontroli. Esmu pa nepilniem 13 mēnešiem ar šo auto nobraucis 19,8 tūkstošus kilometru, par degvielu iztērējot Ls 814,14. Vidējais patēriņš 9,2 litri uz 100 km, bet tas sasniegts ar mierīgu braukšanas stilu un pārsvarā braucot ārpus pilsētas. Esmu ar savu Vento-VR6 apmierināts.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

osiss rakstīja: šeit vēl posti no auto.delfi.lv/...

Izskatās, ka Hyundai-Getz Latvijas tirgū turpina savu uzvaras gājienu. Nu jau būs šajā gadā pārdoti kādi 250 automobiļi. Lai jau veicas Getz īpašniekiem, bet man gan šis auto būtu par knapu. Galvenokārt dēļ mazā bagāžnieka. Un vēl nepirktu Getz tamdēļ, ka mūslaiku Latvijas agresīvajā satiksmes vidē iekš Getza es nejustos omulīgi. Prasās kaut ko lielāku. Tamdēļ man pieder 1993.gada VW-vento VR6 ar automātisko ātrumkārbu un klimatkontroli. Esmu pa nepilniem 13 mēnešiem ar šo auto nobraucis 19,8 tūkstošus kilometru, par degvielu iztērējot Ls 814,14. Vidējais patēriņš 9,2 litri uz 100 km, bet tas sasniegts ar mierīgu braukšanas stilu un pārsvarā braucot ārpus pilsētas. Esmu ar savu Vento-VR6 apmierināts.

Vento-VR6 ir piermais solis ceļā uz Merivu ar 1.3l cdtidticdtidcdticd

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Šodien redzēju kā zila meriva iebrauca, piebremzēja un neapstājoties izbrauca no krasta ielas statoila. Pie sevis nodomāju, ka laikam fans braukā apkārt pa visiem tankiem, meklēdams lētāko soļaru.

WVfans, tas biji tu?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Sor, VWfans, jūkat man abi

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: karoče, zinu to opeļfanu jāsabildē būs....

Vot kad sabildeesi un ieliksi foccenes ar vinju, taa nekaveejoties nosuutiissu pieteikumu lai iedod Tev 3zvaigzznnu ordeni!!!!!

Kursss vel parakstiisie???

Huligaans Reģ.: 01.04.2006
0 0 Atbildēt

Ew VWfans! Tev tieshaam nav izdegusi neviena spuldziitemashiinai?? Vai atrii moska elektriibas taupiibas noluukaa tu vinjas iesleedz ljoti reti, galeejas nepiecieshamiibas gadijumaa??

alus_veeders Reģ.: 11.07.2005
0 0 Atbildēt

Šo topiku varētu jau pārdēvēt par - "Ķeriet VWfanu" vai "Sezona uz VWfanu atklāta"

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

alus_veeders rakstīja: Šo topiku varētu jau pārdēvēt par - "Ķeriet VWfanu" vai "Sezona uz VWfanu atklāta"

digitaljnaja fotoohota

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Šodien redzēju kā zila meriva iebrauca, piebremzēja un neapstājoties izbrauca no krasta ielas statoila. Pie sevis nodomāju, ka laikam fans braukā apkārt pa visiem tankiem, meklēdams lētāko soļaru.

WVfans, tas biji tu?

Nea- tas nebija vwfans! Viņš pa darba dienām nebrauc!!!!

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

VW fanam vajadzētu pārdēvēties par Opel MEriva fanu, tas būtu atbilstošāk situācijai

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Runājot par to, kurš brauc ar kādu auto un cik naudas tērē autopriekām jāņem vērā dažādi apstākļi:

1) Ja auto nepieciešams katru dienu un gadā noraukums ir liels (piemēram 40 000 , nevis 10 000 - 15 000), protams, ir vērsts iegādāties izurīgāku, dārgāku auto. Ja auto dardienās netiek lietots ikdienā, jo nav tādas nepieciešamības, kāpēc ieguldīt naudu, ja pietiek ar lētāku pārvietošanās līdzekli?

Nesaprotu tos komentētājus, kas apsmej tos, kas katru dienu nerauc un kuru nobraukumi nav lieli....Vai tad būtu jābrauc bez vajadzības? Degviela tak naudu maksā...

2)Mēs esam dažādi cilvēki ar dažādiem ienākumiem. Manuprāt, nevajag pirkt dārgāku auto, nekā reāli vari atļauties nopirkt un uzturēt. Ja reiz VW fans ir izrēķinājis, ka jauns Opelis ir izdevīgāks par lietotu BMW, kāpēc gan nē?

Es piemēram nezinu, ar ko nodarbojas EDZULIS, ka var braukt ar 30 000 vērtu auto? Varbūt tas ir pirkts līzingā. vai kā citādi, bet ne katram ir interese savu kredītspēju iztērēt uz auto, ir taču arī citas vajadzīgas lietas, ko vajag cilvēkam , piemēram, māja, zeme un dzīoklis utt.

Ir virkne cilvēku, kas lai justos kruti visus savus ienākumus iztērē mašīnai, bet tai pašā laikā cita nekā nav ne dzīvokļa, ne kā cita...Nedomāju ka ir tā vērts...Un tad šis cilvēki saka, ka tie kas tā nedarta, ir skopuļi.... Nedomāju, ka tie, kas tā dara ir pieauguši un uzskatāmi par nobriedušām personībām.... Vai tas ir nopietni - pirkt auti, piemēram par 30 000 un dzīvot pie vecākiem ? ???

3) dažādi krānu garumi. Citam vajag pastiept garāku, citam nē. Tiek uzskatīts, ka ar Merivu garāku nepastiepsi, bet ar 30 000 vērtu BMW gan. Nez kāpēc tā? Vai garāks paliek no tā, ka bezjēgā izgrūž naudu ?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Ierosinu samest 60 saņķikus fana nika nomaiņai.

Jā, jā. Citādi pie Nestes šodienas cenām nika nomaiņas ekvivalents ir 0.97244732576985413290113452188006 litri dīzeļdegvielas

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Marchiks_ rakstīja: Ierosinu samest 60 saņķikus fana nika nomaiņai.

Jā, jā. Citādi pie Nestes šodienas cenām nika nomaiņas ekvivalents ir 0.97244732576985413290113452188006 litri dīzeļdegvielas

Jā un ja auto ēd 5.03 litrus var nobraukt 19km 332 metrus, 94 cm un 8mm ar rūcošu dzinēju. Tālāk tikai ripot, vai stumt.

Bet kruta- es tikai no mājas uz darbu varētu braukāt gandrīz nedēļu.

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Radaas doma!!!!! Sist visaam 1.3 diesel merivaam logus aaraa, un seedeet kruumos gaidiit simnieku, kaa naak taa nofocceet, un tad jau vinss pats atklaasies!!

( Tas ko rakstīju, nav pamudinājums un kūdīšana ne tik)

Edgars25 Reģ.: 02.02.2005
0 0 Atbildēt

Nu par ekonomisku sho auto es nesauktu mana 6 gadiigaa Mazda ar 2.0 TD teree videeji 5- 5,5 l/100 km

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Man gan liekas, ka tie visi patēriņi ir plika dir.ana. Kā gan ir jāsēņo, lai tādos iekļautos

1) jāievēro ceļu satiksmes noteikumu normas;

2) nepakļauties masu psihozei, tobiš bara instinktam;

Lai to varētu izdarīt, ir nepieciešams izbraukt kādu pusstundu ātrāk nevis pēdējā brīdī vai pat vēl ļaunāk - nokavējot pēdējo izbraukšanas brīdi!

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Marchiks_ rakstīja: Man gan liekas, ka tie visi patēriņi ir plika dir.ana. Kā gan ir jāsēņo, lai tādos iekļautos

1) jāievēro ceļu satiksmes noteikumu normas;

2) nepakļauties masu psihozei, tobiš bara instinktam;

Lai to varētu izdarīt, ir nepieciešams izbraukt kādu pusstundu ātrāk nevis pēdējā brīdī vai pat vēl ļaunāk - nokavējot pēdējo izbraukšanas brīdi!

1) nezinu bet man jau liekas ka tas nemaz nav iespejams

2) vienmerigu satiksmes plusmu tu sauc par masu psihozi? hehe. labs

edgarsons Reģ.: 27.05.2002
0 0 Atbildēt

Neko sev!, VWfans ar savu Merivu kļuvis tāds populārs iauto sarunās!

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

vispaar degvielas pateerinja reekjinaashana i normaala djeela, ja vislaik vienaadi brauc un peekshnji saak auto vairaak degvielu riit - zini, laiks vest auto uz shrotu, tfuti, remontu, lai nocheko visu

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

edgarsons rakstīja: Neko sev!, VWfans ar savu Merivu kļuvis tāds populārs iauto sarunās!

Tev skauž?

edgarsons Reģ.: 27.05.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

edgarsons rakstīja: Neko sev!, VWfans ar savu Merivu kļuvis tāds populārs iauto sarunās!

Tev skauž?

Galīgi neskauž!!

Interesanti šāda VWfana medības izvērtušās!

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..70
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti