FIAT klubs

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004

nezinu cik te vispaar taadu FIATistu ir bet varbuut vareetu akkopot infu un meeginaat beidzot in LV uztaisiit fiat piekriteejiem ar lapu forumu utt kaadas ir citu domas ieteikumi iebildumi utt _

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

LABINAIS rakstīja:

Shiirs rakstīja:

LABINAIS rakstīja:

Magistrs rakstīja: Imprezai jau bāzē nāk pati galvenā ekstra, par kuru fiatisti var tikai kačāt rokā - 4x4.

nee pandai ir 4x4

ja un ta panda maksa 10tk ls ar dizeljdzineju. un bez elementarakajam ekstram. bet vispar auto nav pats sliktakais, ja vinja maksatu letak uz saktu uz vinju lupiiit

kuras ir elementaaraakas ekstras? nu labi ko te daudz diidiit sen paarunaatas teemas vait kaads var iestaastiit zebrai ka taa nav korkodils vai bmw fanam ka ir auto markas arii labaakas par BMW

PROTAMS ATKAL ATVAINOJOS BMW FANIEM vienkaarshi juusu dedziiba ir apskauzhama ceru ka arii FIAT liidzjuteeji maaciisies no juusu entuazisma par auto

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

LABINAIS rakstīja:

Shiirs rakstīja:

LABINAIS rakstīja:

Magistrs rakstīja: Imprezai jau bāzē nāk pati galvenā ekstra, par kuru fiatisti var tikai kačāt rokā - 4x4.

nee pandai ir 4x4

ja un ta panda maksa 10tk ls ar dizeljdzineju. un bez elementarakajam ekstram. bet vispar auto nav pats sliktakais, ja vinja maksatu letak uz saktu uz vinju lupiiit

kuras ir elementaaraakas ekstras? nu labi ko te daudz diidiit sen paarunaatas teemas vait kaads var iestaastiit zebrai ka taa nav korkodils vai bmw fanam ka ir auto markas arii labaakas par BMW

nu kaut vai kondicionieris, elektriskie logi utt. redzi impro tas jau viss naak baazee. a pandai tas viss maksa papildus tukstoshus.

ps. es sheit nemaz nerunaju par fanoshanu pa kadu konkretu marku, bet gan par to ko iegusti samaksajot konkretu pikji. ka jau teicu, ja panda butu letaka, tad vinju mierigi varetu pirkt.

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

LABINAIS rakstīja:

Shiirs rakstīja:

LABINAIS rakstīja:

Magistrs rakstīja: Imprezai jau bāzē nāk pati galvenā ekstra, par kuru fiatisti var tikai kačāt rokā - 4x4.

nee pandai ir 4x4

ja un ta panda maksa 10tk ls ar dizeljdzineju. un bez elementarakajam ekstram. bet vispar auto nav pats sliktakais, ja vinja maksatu letak uz saktu uz vinju lupiiit

kuras ir elementaaraakas ekstras? nu labi ko te daudz diidiit sen paarunaatas teemas vait kaads var iestaastiit zebrai ka taa nav korkodils vai bmw fanam ka ir auto markas arii labaakas par BMW

nu kaut vai kondicionieris, elektriskie logi utt. redzi impro tas jau viss naak baazee. a pandai tas viss maksa papildus tukstoshus.

ps. es sheit nemaz nerunaju par fanoshanu pa kadu konkretu marku, bet gan par to ko iegusti samaksajot konkretu pikji. ka jau teicu, ja panda butu letaka, tad vinju mierigi varetu pirkt.

nu ir cilveekiem dazhaadas vajadziibas un intrese domaaju tu tak nepirktu zaz kautvai binsh buutu no zelta un pa 2k eiro pareizi tapeec tu nepirktu pandu pa 10k a ir kas pieliks veel 2k lai buutu kondishka kaa teikt vienam meita otram maate un nesaprotu kapeec par to buutu kaadam lieki jaasatraucas

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Pērkot Korejiešu auto tu moci Pāvestu

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

auto bez kardana nav auto bet samokats

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

šīri, varbūt arī tavā auto ir ēsts kāds suns?

kp2 Reģ.: 30.06.2006
0 0 Atbildēt

Fiats ir lēts auto, ko pērk lai brauktu, parasti neremontē, un pēc 5-7 gadi pilnīgi nobrauktu pārdod, tad to arī brašie Latvijas autotirgotāji iegūst un veido savas sajūtas ar fiatu

pārdod??? tādu pārdot nevar.

allz Reģ.: 06.09.2005
0 0 Atbildēt

Tad kas ar tiem Fiatiem? Klubs...? buus??? ja kaads nopietni taisaas veidot kautko, varu arii piepaliidzeet..mazliet, cik nu laisk atljauj!

pasham ir, jau 9meneshus..hehe...un ir ok!

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

allz rakstīja: Tad kas ar tiem Fiatiem? Klubs...? buus??? ja kaads nopietni taisaas veidot kautko, varu arii piepaliidzeet..mazliet, cik nu laisk atljauj!

pasham ir, jau 9meneshus..hehe...un ir ok!

klubs tā uzreiz laikam nesanāks jāsāk ar mazumiņu doma ir izveidot varbūt vispirms web lapu, bet tur vēl konsultēšos ar to radītājiem kas un kā jo me nekad neko tādu vēl naf darijis un ceru ka nebūs kā teicienā pirmie kucēni jāslīcina

FastKiller Reģ.: 05.10.2005
0 0 Atbildēt

Es braucu ar jauno Grande Punto. Baigi jau nu labs. izteereju kaut kur 13.4K Eiropas naudiņas. Šajas naudiņās no lielajām ekstrām ietilpst lietie 15' diski un 2-zonu klimatkontrole. Plus vēl kaudze ar citiem sīkumiem. Jāsaka godīgi, ka Punto izgriež pogas gan Ibizai gan Fabiai un noteikti arī Getsam un Coltam, kuri ir gaužām mazi, gan ar gaitu un protams arī ar dizainu, kas manuprāt ir fantastisks un tik kolorītas mašīnas mazajā klasē nav un neizskatās, ka tuvākajā laikā būs.

Jāpiebilst gan, ka pārdošana ir tipiski itāliska, jeb prezīzāk sakot igauniska - ja pats nejautāsi, tad nekādu dižo info tu nedabūsi auto salonā, bet tā kā es jau zināju, ka man citu marku modeļi neinteresē, tad viss noritēja raiti.

FastKiller Reģ.: 05.10.2005
0 0 Atbildēt

A, kas attiecas uz klubu, tad nezinu gan, bet mēģināt jau var. Varbūt piedalīšos.

ruukiic Reģ.: 26.03.2003
0 0 Atbildēt

Nu taa - mana Fiat veesture aizsaakaas 97. gadaa ar 90-taa gada Uno 1.4. ,kkKurs bija loti labs aparaats, tikai ruuseeja....

toties, no 99-taa braucu ar Bravo, 96-gada.

Nu jau ir 330tkm, no kuriem pats esmu uztinis 260...., no tiem 200 ar gaazes iekaartu.

auto ir cinkots, taa ka ar ruusu probleemas nav. Tikai paaris vietaas, paarsvaraa uz slieksnu apaksaam kraasa saakusi lobiities nost no cinka... bet aatrumu tas nemazina.

Visaadaa zinaa, ja nenotiks kaut kas kriminaals (tfu, tfu, tfu,) esmu nobriedi vismaz pusmiljonu uztiit....

(pirms Fiat Uno man bija Audi Coupe, ja kas... )

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

nu taa sak paraadiities FIAT juuzeri, prieks

nu ja par veesturi tad pirmstam braucu ar nissan tagad jau ~ pusgadu braucu ar Fiat punto k2 54k nobraukums kur esu nobraucis 21k autinsh 2002 gada 1,9 diizelpower (bez turbo ) pagaidaam esu nomainijis amiishus un pasha vainas deelj generatoru. suudziibu lielu nav un patiik daudz labaak pa fabia un geziem vieniigi vareeja buut jaudiigaaks bet tas autyinsh ir domaats dziivesbiedrenei ir doma naakamop nemt grande punto ar 1,9 Multi to diizeli kam 130 lopini

par klubu kaa jau teicu iesaakumaa vajag savaakt vairaak kaa 5 cilveeki un jaaluudz REDAM FIAT sadalju uztaisiit tad var domaat par web lapu un tad arii par kautko taalaak

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Nu, redz, nu nemaz nav tāda bezcerīga vientulība...

Tomēr Fiati ir arī šejienes iemītniekiem...

allz Reģ.: 06.09.2005
0 0 Atbildēt

Vo vo ... pa ielām jau tomēr ir redzami viņi, tagad tik atliek te virtuāli lai salasās.

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

allz rakstīja: Vo vo ... pa ielām jau tomēr ir redzami viņi, tagad tik atliek te virtuāli lai salasās.

njaa bet redz nelasaas kautkaa pasham ar taga naf bijis laika iesprigt (

allz Reģ.: 06.09.2005
0 0 Atbildēt

moska ziemaa, tad jau vairak laika !

Ogotaajs Reģ.: 30.04.2003
0 0 Atbildēt

ziemaa nebuus laika. Tad buus jaaskruuvee fiati

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

Ogotaajs rakstīja: ziemaa nebuus laika. Tad buus jaaskruuvee fiati

a kaa ar AR taas skruuvee tikai pavasarii kad sniegs nokuust?

uldiskru Reģ.: 06.11.2002
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: alfa un fiats jau ir viens un tas pats, kāda jēga dalīt

Nu tad jau droši var teikt, ka arī starp fiatu un ferrari nav liela atšķirība ....................

uldiskru Reģ.: 06.11.2002
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja:

Master_D rakstīja: Apvienoto škoda-mazda-vw un tad vēl apvienoto mazda-ford-jaguar-un_kas_tur_vēl_viņiem_pieder_

vai ta mazdai a fordu kas kopiigs

kā kas ??? Ja tev pa gabalu parā'ditu mazada 121 un ford fiesta ( ir tur dažu gadu modeļi) kuri atšķras tikai ar zīmi priekšā/pakaļā un pāris sīkumiem) diez vai tu tos auto atšķirtu !!! tad vēl Probe

uldiskru Reģ.: 06.11.2002
0 0 Atbildēt

uldiskru rakstīja:

Arsmens rakstīja:

Master_D rakstīja: Apvienoto škoda-mazda-vw un tad vēl apvienoto mazda-ford-jaguar-un_kas_tur_vēl_viņiem_pieder_

vai ta mazdai a fordu kas kopiigs

kā kas ??? Ja tev pa gabalu parā'ditu mazada 121 un ford fiesta ( ir tur dažu gadu modeļi) kuri atšķras tikai ar zīmi priekšā/pakaļā un pāris sīkumiem) diez vai tu tos auto atšķirtu !!! tad vēl Probe

Jā un tad vē tie busiņi mazda 2000 un ford econovan arī tkapt kā viens pret vienu

uldiskru Reģ.: 06.11.2002
0 0 Atbildēt

LABINAIS rakstīja: nezinu cik te vispaar taadu FIATistu ir bet varbuut vareetu akkopot infu un meeginaat beidzot in LV uztaisiit fiat piekriteejiem ar lapu forumu utt kaadas ir citu domas ieteikumi iebildumi utt _

A var man pie jums, man viens fiats ar digitālu paneli kaut kur mājā mētājas ???

tipo Reģ.: 21.06.2007
0 0 Atbildēt

Es arī esmu par Fiatiem, šis man jau ir otrais pirmais bija Uno1.7ds tagad Tipo1,4ie. Fiatiem irļoti izturīga ritošā, stabilizatori ir gan priekšējiem gan pakaļējiem riteņiem kas visu uzņem uz sevi.

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

IZBRAUCAT KADREIZ AR 1997.-2000. gadu Fiat Coupe Turbo 20V.....,daudzi apklustu automatiski!

1 2 3 4 5 6 7 8 9
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti