Chrysler grand voyager

jahhu Reģ.: 21.05.2003

Vai kāds var pastāstīt ko sīkāk par Chrysler grand voyager vai tamlīdzīgiem aparātiem? Velme tādu pirkt, tikai neko daudz nezinu. Dzirdējis esmu ka labākie esot 3.3 litru benzīna motori.

 
1 2
kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

www.voyagerclub.lv/forum

Te buus gana aprakstiits

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

Tu ko traks esi ar benzīnmotoru pirkt tikai dīzeli .

Kura gada esi noskatījis,vispār auto ir super )

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

Dīzeli var pirkt tikai jaunu,labak ir pirkt 3,8 litru un ielikt gaazi

ezzis Reģ.: 14.08.2002
0 0 Atbildēt

jahhu

Labs auto,pasham ir 3.3 l dzineejs.Auto ieilpiigs,eerts.

Pats lielakais miinuss-daudz seedvietas-visi radinieki domaa ka auto iet uz uudeni vai benzha meksaa leeti.Taapeec aizmugureejo rindu iznjeemu aaraa un atbriivojaas daudz vietas,tagad ideaali un atkriit visaadas ziidainju un tizlenju vadaashanas,kuriem patiik uz haljavu braukt))

jahhu Reģ.: 21.05.2003
1 0 Atbildēt

ezzis rakstīja: jahhu

Labs auto,pasham ir 3.3 l dzineejs.Auto ieilpiigs,eerts.

Pats lielakais miinuss-daudz seedvietas-visi radinieki domaa ka auto iet uz uudeni vai benzha meksaa leeti.Taapeec aizmugureejo rindu iznjeemu aaraa un atbriivojaas daudz vietas,tagad ideaali un atkriit visaadas ziidainju un tizlenju vadaashanas,kuriem patiik uz haljavu braukt))

Vot to es ar domāju ka vāģis būtu labs. Man vēl ģimene ar sīci un visi pribambasi kas prilagajetsa un šad tad vajag zirgu piekabi pavelkāt. Domāju ka šitāds vāģis būtu tieši laikā.

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

Dīzeli var nopirkt labu labo,nevajag tikai nožmiegties un parādīt sakarīgā servisā nevis Vasjam!!

Degvielas patēriņi,paņem un parēķini starpība ir iespaidīga !!!

Benzīns 3.3 Diesel

Kombinētais 12.7 8.5

Ārpus pilsētas 10 6.7 praktiski 5-7

Pilsētā 17.3 11.5

jahhu Reģ.: 21.05.2003
0 0 Atbildēt

elf rakstīja: Dīzeli var nopirkt labu labo,nevajag tikai nožmiegties un parādīt sakarīgā servisā nevis Vasjam!!

Degvielas patēriņi,paņem un parēķini starpība ir iespaidīga !!!

Benzīns 3.3 Diesel

Kombinētais 12.7 8.5

Ārpus pilsētas 10 6.7 praktiski 5-7

Pilsētā 17.3 11.5

Man alerģija uz dīzeli. Tā traktora skaņa un tas debīlais motors ar 4 galvām. Esmu jau vienreiz saskāries ar tādu motoru tikai OPEL FRONTERA bundžā. Ok jaunajiem modeļiem dīzeļi ir ok, jo laikam bija mersis iekšā. Bet ja tam 3.3 ieliktu gāzi tad brauc gandrīz nahaļavu.

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Njem 3.8 un liec gaazes iesprici ~ 700-800 ls

jahhu Reģ.: 21.05.2003
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja: jahhu tev subars jau apnika

nē neapnika.

jahhu Reģ.: 21.05.2003
0 0 Atbildēt

kvatra rakstīja: Njem 3.8 un liec gaazes iesprici ~ 700-800 ls

Hmmm tēma pārdomām, bet variants nav peļams.

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

pirms paris nedeljam ieliku gazes sprici 3,8 motoram un 4x4 variantam,pa 750 ls,videjas izmaksas ir 5 ls uz 100 km pa pilsetu un pa sosi,reali 40 % vismaz letaak

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Rashns rakstīja: pirms paris nedeljam ieliku gazes sprici 3,8 motoram un 4x4 variantam,pa 750 ls,videjas izmaksas ir 5 ls uz 100 km pa pilsetu un pa sosi,reali 40 % vismaz letaak

Kuraa kantorii liki?

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

Saulgozu vai ka vinja tur saucas taa iela pie dzelscelja atrodas blakus buļļu ielai

Popo Reģ.: 20.12.2001
0 0 Atbildēt

kaads varbuut ir informeets, kaapeec voyageriem tagad ir atlaides? jauns modelis tachu nav gaidaams. kaut kas aizdomiigs man skjiet

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

Popo rakstīja: kaads varbuut ir informeets, kaapeec voyageriem tagad ir atlaides? jauns modelis tachu nav gaidaams. kaut kas aizdomiigs man skjiet

tipa, reģiona dīlera aktivitātes.

bet vispār CRD, kaut arī jaudīgs nejēgā, skan vienalga kā traktors. biju čomam līdz uz testa braucienu. arī interjers ir ok tikai limited versijai, se salonā plastmasas kādos 5 dažādos pelēkas krāsas toņos.

bet crd limited ar visu atlaidi velk ap 35 ērikiem.

bija doma par īso cv ar benzīnu un manuālo- 20 ēriki, bet nu patēriņš atbaidīja.

tā arī nopirku pavisam ko citu

kadze Reģ.: 21.10.2004
0 0 Atbildēt

Braucu ar Dodge grand caravan 3.8 '99 auto super ja tik nebutu probzas ar elektroniku divi kompi pa pieskari un auto pashlaik TCmotors ar elektronikas problemaam ,ja nem automaatu tad skaties lai ir ok jo to remonts biki maksaa.Tfu.tfu pasam ar karbu i ok.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Runājot par tām hiperatlaidēm (4 000 EUR0, iegādājoties jaunu CV, es tā iedomājos, cik liels uzcenojums Chrysler automašīnām salonā ir uzlikts neakcijas periodā?

Tā kā arī 4000 EUR atlaide noteikti kādu pelņas procentu šā vai tā sagādā, tad iznāk, ka reālais uzcenojums varētu būt kādi 5-7 kEUR!. Manuprāt, baigā varka!

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

kadze rakstīja: Braucu ar Dodge grand caravan 3.8 '99 auto super ja tik nebutu probzas ar elektroniku divi kompi pa pieskari un auto pashlaik TCmotors ar elektronikas problemaam ,ja nem automaatu tad skaties lai ir ok jo to remonts biki maksaa.Tfu.tfu pasam ar karbu i ok.

Gan jau ka sliikonis patraapiijies, taapec elektriiba gljuko!

BadShark Reģ.: 05.09.2001
0 0 Atbildēt

Zoss rakstīja: Kādu sertifikāciju

Tās ķerras tak ražo Austrijā.

Ne visus.

Dīzeļus jā.

garausis Reģ.: 24.03.2006
0 0 Atbildēt

sertificēt vajag tos, kurus ieded no USA. Dodge caravan, T&C. Voyager nevajag.

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Runājot par tām hiperatlaidēm (4 000 EUR0, iegādājoties jaunu CV, es tā iedomājos, cik liels uzcenojums Chrysler automašīnām salonā ir uzlikts neakcijas periodā?

Tā kā arī 4000 EUR atlaide noteikti kādu pelņas procentu šā vai tā sagādā, tad iznāk, ka reālais uzcenojums varētu būt kādi 5-7 kEUR!. Manuprāt, baigā varka!

Ir tāda lieta, ka šādas akcijas pārsvarā piedāvā distributors, piedāvājot labāku iepirkuma cenu dīlerim, līdz ar to dīleris var iedot labu atlaidi, daudz nezaudējot no peļņas, ja būtu 5-7 tk varka, tad katrs atvērtu chrysler centru, bet parasti jau vēl ir citi akmeņi apakšā zem 4 štukām

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Runājot par tām hiperatlaidēm (4 000 EUR0, iegādājoties jaunu CV, es tā iedomājos, cik liels uzcenojums Chrysler automašīnām salonā ir uzlikts neakcijas periodā?

Tā kā arī 4000 EUR atlaide noteikti kādu pelņas procentu šā vai tā sagādā, tad iznāk, ka reālais uzcenojums varētu būt kādi 5-7 kEUR!. Manuprāt, baigā varka!

nu arifmeetikjis uzreiz var just ka neesi 'pashnodarbinaatais' iesaakumaa pameegjini uzbuuveet savu biznesu , neap taisiities , un tad parunaa par teemu 'baigaa varka'

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

parasti , pirms jaunaa modelja driizas paraadiishanaas , tiek dotas 'atlaides' vai nu naudaa vaj 'graudaa' - visaadas extras uz 'bumbu' utt., shajaa gadiijumaa tie ir 4keur . un kas tur izbriina ??piem. mani nekas man vish pat ar miinus 4kls jauns nau vajadziigs tiiri labi juutos 'vecajaa' 3gadiigajaa ar reaaliem 80kkm uz shiltes , ieprktu ar ~5x4keur 'atlaidi'

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

nu arifmeetikjis uzreiz var just ka neesi 'pashnodarbinaatais'

Tev taisnība, pašnodarbinātais neesmu gan un tuvākajā laikā par tādu kļūt netaisos!

Tik un tā uzskatu, ka varka sanāk baigā, bet man po..., jo es ne jaunu, ne arī lietotu Chrysler iegādāties tuvākajā un droši vien ka arī tālakajā nākotnē netaisos.

kadze Reģ.: 21.10.2004
0 0 Atbildēt

kvatra rakstīja:

kadze rakstīja: Braucu ar Dodge grand caravan 3.8 '99 auto super ja tik nebutu probzas ar elektroniku divi kompi pa pieskari un auto pashlaik TCmotors ar elektronikas problemaam ,ja nem automaatu tad skaties lai ir ok jo to remonts biki maksaa.Tfu.tfu pasam ar karbu i ok.

Gan jau ka sliikonis patraapiijies, taapec elektriiba gljuko!

Da bija bazts no shtatiem ,nu jau viss ok nebija panelim komunikacija ar kompi.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti