Chrysler grand voyager

jahhu Reģ.: 21.05.2003

Vai kāds var pastāstīt ko sīkāk par Chrysler grand voyager vai tamlīdzīgiem aparātiem? Velme tādu pirkt, tikai neko daudz nezinu. Dzirdējis esmu ka labākie esot 3.3 litru benzīna motori.

 
1 2
viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Varu piedāvāt ne grandu dīzeli 99' Varbūt kādam interesē.

dremo Reģ.: 02.07.2001
1 0 Atbildēt

Popo rakstīja: kaads varbuut ir informeets, kaapeec voyageriem tagad ir atlaides? jauns modelis tachu nav gaidaams. kaut kas aizdomiigs man skjiet

Tikko nopirku Grand Voyager Limited 3.3 no TC Motors, jautaaju par atlaidi, tad man paskaidroja, ka iepeerkot no ruupniicas lielaaku apjomu, ruupniica dod diileriem papildus atlaides... Taapeec arii diileris taisa akciju...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

nu gan Teu fufeli iepaskaidroja ieprieksheejais 'lielais iepirkums' bij pirms 2005gada feislifta

citaadi apsveicu , lai Teu labi ripo

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Nenormālo iepirkumu uztaisīja uz Baltijas valstiim, izpirka no ruupniicas visus, tagad pat no US brauc uz LV pirkt, jo tur deficiits

Popo Reģ.: 20.12.2001
0 0 Atbildēt

nu nu. 2005. gadaa tachu bija feislifts. ko ta atkal vai mainiis radiatora rezgi?

Popo Reģ.: 20.12.2001
0 0 Atbildēt

nu jaa. apstiijos webu. skjiet ka 2008. gadaa varees tikt pie jauna modelja pusbusa ar galdinju pa vidu.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

negribās cept jaunu

kāds var ieteikt sakarīgu servisu / meistaru kam atrādīt subj. pirms pirkšanas?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: negribās cept jaunu

kāds var ieteikt sakarīgu servisu / meistaru kam atrādīt subj. pirms pirkšanas?

a ko tur wajag atrādīt ?? pac tokšš akls neesi un dumš arī nea izbrīni Tu mani

Vilni varu rekomendēt , bet nu enīwej lietoc ir lietoc - laimes spēle

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

nekad neesu subjektu dzīvē lietojis. Tipa - uz Jūs... Tad nu bail ka pārdevējs nezko var iestāstīt, hehe

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

tai kastei nav ko diagnoticeet. ja vien nav gemoroidalais dizelis. kura gada auto?

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

2006

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 1 Atbildēt

Visi tie vojādžeri un šarāni vienkārši nosūkā pret auto, ar kuru vizinos jau otro dienu.

Visu laiku klausījos basņas par to, ka reno nemāk ražot auto, u.t.t. Kamēr vakar neiesēdos 2008 gada grandā espeisā, ar 3.0 benzīnu, automātu un visu iespējamo aprīkojumu. Bļe vot tas ir minivens, komforts, ātrums, bļe, vairāk ir jāspiež bremze nekā gāze (dēļ visādiem braukt nemācētājiem deksteriem). Nu īsts ziemas auto. Tik baudāms reiz bija tikai T&C, bet tas ķēra kupenas un pļāva zāli

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Vot tā, bļe, jau otro reizi nevaru nopirkt kruzaku. Pirmo reizi uzrāvos uz patroli, tagad torgašs par katru cenu mēģina notirgot man espeisu, iedeva uz nedēļu izmēģināt.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 1 Atbildēt

Jā, tačķa varena. Kamēr nāk kruzaks, var ar šito na haļavu vizināties.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: 2006

nu ne kas TĀDS , ja nau izjāc/kūleņojis , viņam nevar slikc būt .

tam modelim stūres reika-hlams , parlasīšana ap ls120 bija , priekšējo atsaišu bukses-ls20 darbs un materiāli utt. normāli ,dajebkuram citam arī , sīkumiņi .

Ritošā-arhaiska ,čuguna , izturīga . Dzinējs 3,3 arī antikvariāts -mūžīgs .2,5 un2,8 dīzzeļi -VMmotori produkti no itālijas -tehniska viedokļa nau , jo necik nau jūzoti

man bij 2003gada 2,5CRD un 3,3aut ar LPG , secināju ka , ja nau kreisā soļķa ,dīzelis smagi iesūkā pret 3,3ar LPG.

īsumā -patīkamas atmiņas

ja vajadzētu minivenu , pirktu atkal , bet tikai un vienīgi ar 3,3vai3,8benz+LPG

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti