Kādu fotoaparātu lietojat?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..25
Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

316i rakstīja:

Agnia rakstīja: Es autora vietā ņemtu to POwerShotu A620 Pašai man ir A610 un esmu ļoti apmierināta.

Es vēl iepirku maciņu un lādētāju ar četrām 2500 baterijām + komplektā nāca līdzi lādētājs mašīnā. Es neieteiktu ņemt jau ar aķīti Baterijas tomēr nopirksi jebkurā bodē, bet aķīti neuzlādēsi jebkurā bodē vai laikā Es biju ielikusi savējām 4 vislētākās baterijas. Vienai palielai fotosesijai pietika un pat pāri palika

protams, vislaabaak ieteikt to kas pasham jau ir...

No sākuma vajag opreģelista, ko viņš fotogrāfēs. Manām vajadzībām pietiek ar to pašu PowerShot A610. Citam atkal vajag Canon Eos 300D.

Tā ka, ja nebūs baigā māksla un naudas pelnīšana ar fotogrāfēšanu, uzskatu, ka nevajag neko krutu.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: Pašam ļoti labs ziepjutrauks - Sony DSC H-1 (man patīk), darbā Canon EOS D60...

ne vienam, ne otram neizmantoju visu ko viņi piedāvā...

Par lētā gala Canoniem - poveršotiem neesmu dzirdējis neko labu un serviss vienk;arši riebīgs... kā jau te teica par 2 mēnešu un ilgāku garantijas remontu... čoms paņēma 70, laikam, pēc garantijas samainīja (stipri ilgs triperis bija), kā beidzās garantija atkal notika kas tāds, ka lētāk bija nopirkt kaut kādu citu...

vēl Fuji esot labi...

nunu, nevajag tik! Leetaa gala Canoni ir labaakie starp budzheta kameraam. Palasi dajebkurus testus!

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

sleepnis rakstīja: Vēl tikai gribu darīt zināmu tādu faktu, ka lieākā daļa fantastisku kadru paliek nepiefiksēti, nevis tapēc , ka aparāts sūdīgs, vai neasas bildes sanākušas, bet gan tapēc, ka aparāta nav bijis līdz vispār. Tātad Izmēram un svaram IR nozīme.

Pēč manas līdzšinējās pieredzes, parastie ziepjutrauku izmēra aparāti, tomēr ir pārlieku neerti, lai kabatā vazātu VISUR līdzi. Un ar kvalitāti ar nevar pārlieku lepoties. Tātad ne šis ne tas. Bet nu katram savs. Un dažādi aparāti tiek ražoti un lielākā daļa savus laimīgos īpašniekus atrod. Tiikai gribu teikt, ka nav īpašas jēgas kā pirmo pirkt kādu diezgan dārgu un advancētu aparātu. Tas tāpat kā ar mobilku, auto utt. Tikai pēc lietošanas un "padzīvošanas" kopā ar šiem verķiem , tā īsti saproti , kas tev tieši individuāli ir vajadzīgs.

precīzi!

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Agnia rakstīja:

316i rakstīja:

Agnia rakstīja: Es autora vietā ņemtu to POwerShotu A620 Pašai man ir A610 un esmu ļoti apmierināta.

Es vēl iepirku maciņu un lādētāju ar četrām 2500 baterijām + komplektā nāca līdzi lādētājs mašīnā. Es neieteiktu ņemt jau ar aķīti Baterijas tomēr nopirksi jebkurā bodē, bet aķīti neuzlādēsi jebkurā bodē vai laikā Es biju ielikusi savējām 4 vislētākās baterijas. Vienai palielai fotosesijai pietika un pat pāri palika

protams, vislaabaak ieteikt to kas pasham jau ir...

No sākuma vajag opreģelista, ko viņš fotogrāfēs. Manām vajadzībām pietiek ar to pašu PowerShot A610. Citam atkal vajag Canon Eos 300D.

Tā ka, ja nebūs baigā māksla un naudas pelnīšana ar fotogrāfēšanu, uzskatu, ka nevajag neko krutu.

Es gan njemtu A700. Tam ir 6X zooms. Man pasham ir A510 jau divus gadus un bez problemam. Vienigi pietrukst aatraa procha, kas ir taveejam A610 un tadelj tavs noteikti bildes apstrada nedaudz aatrak. Shitie A serijas Powershoti ir labi aparaati par labu cenu.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

shearer rakstīja:

nunu, nevajag tik! Leetaa gala Canoni ir labaakie starp budzheta kameraam. Palasi dajebkurus testus!

šīri, es saprotu, ka tu visu stipri personificē, bet es vienkārši pastāstu ar ko esmu saskāries... es netaisos iegrimt aplamā strīdā, ka tam aparātam labāk zibspuldze strādā, tam baltās krāsas balanss ar kurbuli regulējas, bet tas aparāts ir sūds tikai tāpēc vien, ka tev tāds ir...

es neko nepersonificeeju. bet tu gan esi baigais lohs

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

shearer rakstīja:

Gnoms rakstīja:

shearer rakstīja:

nunu, nevajag tik! Leetaa gala Canoni ir labaakie starp budzheta kameraam. Palasi dajebkurus testus!

šīri, es saprotu, ka tu visu stipri personificē, bet es vienkārši pastāstu ar ko esmu saskāries... es netaisos iegrimt aplamā strīdā, ka tam aparātam labāk zibspuldze strādā, tam baltās krāsas balanss ar kurbuli regulējas, bet tas aparāts ir sūds tikai tāpēc vien, ka tev tāds ir...

es neko nepersonificeeju. bet tu gan esi baigais lohs

šīri tu toč neesi normāls.

jautājums bija kādus fočikus lietojat. mēs padalamies info, bet tu tik brēc canon, canon!!!

tieši 'tpat ir kad ir runa par auto - tur tev ir tikai subaru.

P.S. canon ir sūds, un tu arī

ej labaak metini savam suuda renim izpuuteeju.

Renoir Reģ.: 16.03.2004
0 0 Atbildēt

Canon var, bet labāk ne letā A klase, mazliet pāri 100 ls.

A610 u.c. ir vājākas matricas un ar lielu pikseļu daudzumu dažos apstākļos bildes sanāk jūtami sūdīgas. Un te nav runa par super settingiem, lai bez zibspuldzes nobildētu nēģera pakaļu pustumšā telpā. Runa ir par standarta apstākļiem, kad gaisma ir jūtami mazāka par dienas (saules). Tā pati zibspuldze. Bildēm sanāk graudains fons - t.i. izgaismotais priekšplāns ir labs, bet aizmugure ir graudaina un neskaidra. Vispār aparāts labi strādā saules gaismā. Domāju, ka to var attiecināt uz visiem lētā gala aparātiem. Pikseļu daudzums nav noteicošais.

Arī ar garajiem daiktiem un mega zūmiem neiesaku aizrauties, jo foto aparātam viens no svarīgākajiem rādītājiem ir gaisma. Uztaisot lielu un šauru krānu ar 12x optisko zūmu samazinās gaismas caurlaidība un līdz ar to arī bildes var sanākt tādas mazliet jokainas. Ne velti profesionālie teleobjektīvi ir ļoti resni un bildes arī sanāk super duper. Kāds objektīvs ir vecajai padomju Smenai!! Gandrīz nekāds, bet bildes ta var uztaisīt ļoti labas, jo tas ļoti labi laiž cauri gaismu.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

foto.inbox.lv/...

bet tomeer ir viens BET

bildes ta ir samazinaatas pirms likshanas albomaa...

paroli nevaig...neesmu coms(gnoms)...

Canon 610,un shim nav bremzeejosjaa matrica ! vecajam modelim bija...

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

911 rakstīja:

juha rakstīja:

Lai nopirktu normālu spoguleni ar labu aprīkojumu nav vajadzīgi 2kLs, ja vien neesi nolēmis kļūt par paparaci un iegādāties kādu garo stobru.

.. esi gan pieticīgs. Garais stobrs vien tev sanāks ap 4K plus vēl body uz vismaz 2K

Tu ļoti švakri orinetējies fototehnikas cenās.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: foto.inbox.lv/...

bet tomeer ir viens BET

bildes ta ir samazinaatas pirms likshanas albomaa...

paroli nevaig...neesmu coms(gnoms)...

Canon 610,un shim nav bremzeejosjaa matrica ! vecajam modelim bija...

foto.inbox.lv/...

mozj shitaa?

Renoir Reģ.: 16.03.2004
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

Renoir

es esmu amatieris un mani pilnībā apmierina gan 12x zooms ar mazo gaismas spēju, gan graudainība...

foto.inbox.lv/...

parole: Gnoms

Atvainojos, es domāju A430 īstenībā. Runājot par to matricu.

Biju pārsteigts par tā aparāta rezultātiem.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Olympus E500.

p.s Ja gribat labāko resursu netā par fočukiem: www.dpreview.com

Mashiic Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

vārdu sakot pietiek te muļķības kult.

domāju, ka šajā gadījumā ir vajadzīga kompaktkamera.

viennozīmīgi labākā ir Fuji F30. var ņemt iepriekšējo modeli F11.

F30 ir dabūjusi 2006. gada labākās kompaktkameras balvu no tās tur organizācijas (nosaukumu neatceros).

kādēļ ??? te ir ļoti labi notestētas visas kameras: www.dpreview.com

ir vēl www.digitalcamerainfo.com

protams, tas viss, ja tev interesē attēla KVALITĀTE.

ja gribi lielu zoom vai ieslidināt bikšu krūšu kabatā tad

jau cits stāsts.

man pašam ir F11. ja ir interese, varu kādas testa bildes iemest.

Canon ir noteikti labākais profiņu kamerām: EOS sērija.

vēl būtu svarīgi piebilst, ka norādītie megapikseļi ir liels reklāmas triks. piemēram, Fuji F11 norādītie 6.3 Mb faktiski dod labāku asumu nekā Sony u.c. norādītie 8 Mb !!!!!

Par tādiem nosaukumiem kā Panasonic, Pentax labāk aizmirstiet.

Par servisu neko nevaru teikt, jo ne manas Sony video kameras, ne arī Fuji fočiki nav nekad nošķīlušies.

Jā, Sony noteikti rullē video kameru jomā, īpaši HDC-3.

kirpuss Reģ.: 27.09.2002
0 0 Atbildēt

www.dpreview.com/...

lietoju shitaadu panasonic aparaatu un esmu vairaak nekaa apmierinaats, super duper upgreidots ziepju trauks ar Leica!!! optiku un 12* optisko palielinaajumu, loti labs kompensators!!

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

ursis rakstīja:

paroli nevaig...neesmu coms(gnoms)...

aga... var redzēt...

P.S. ******* ar ursi arī līdzīgi skan, vai ne?

nu nebija tas taa veerts.... nebija...

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

12x zuums dazreiz noder..lai izlasiitu uzrakstus piemeeram fotki.lv/...

mgo Reģ.: 28.09.2004
0 0 Atbildēt

Mashiic rakstīja: vārdu sakot pietiek te muļķības kult.

domāju, ka šajā gadījumā ir vajadzīga kompaktkamera.

viennozīmīgi labākā ir Fuji F30. var ņemt iepriekšējo modeli F11.

F30 ir dabūjusi 2006. gada labākās kompaktkameras balvu no tās tur organizācijas (nosaukumu neatceros).

kādēļ ??? te ir ļoti labi notestētas visas kameras: www.dpreview.com

ir vēl www.digitalcamerainfo.com

protams, tas viss, ja tev interesē attēla KVALITĀTE.

ja gribi lielu zoom vai ieslidināt bikšu krūšu kabatā tad

jau cits stāsts.

man pašam ir F11. ja ir interese, varu kādas testa bildes iemest.

Canon ir noteikti labākais profiņu kamerām: EOS sērija.

vēl būtu svarīgi piebilst, ka norādītie megapikseļi ir liels reklāmas triks. piemēram, Fuji F11 norādītie 6.3 Mb faktiski dod labāku asumu nekā Sony u.c. norādītie 8 Mb !!!!!

Par tādiem nosaukumiem kā Panasonic, Pentax labāk aizmirstiet.

Par servisu neko nevaru teikt, jo ne manas Sony video kameras, ne arī Fuji fočiki nav nekad nošķīlušies.

Jā, Sony noteikti rullē video kameru jomā, īpaši HDC-3.

Pašam ir Panasonic DMC-TZ1. Ideāls aparāts ,labas bildes iznāk, 10x zuums arī noder

Man iepriekš bija canon a95, Panasonic'am pat labākas bildes!!

Un izmērs maziņš!

Mashiic Reģ.: 22.10.2003
0 0 Atbildēt

mgo rakstīja:

Mashiic rakstīja: vārdu sakot pietiek te muļķības kult.

domāju, ka šajā gadījumā ir vajadzīga kompaktkamera.

viennozīmīgi labākā ir Fuji F30. var ņemt iepriekšējo modeli F11.

F30 ir dabūjusi 2006. gada labākās kompaktkameras balvu no tās tur organizācijas (nosaukumu neatceros).

kādēļ ??? te ir ļoti labi notestētas visas kameras: www.dpreview.com

ir vēl www.digitalcamerainfo.com

protams, tas viss, ja tev interesē attēla KVALITĀTE.

ja gribi lielu zoom vai ieslidināt bikšu krūšu kabatā tad

jau cits stāsts.

man pašam ir F11. ja ir interese, varu kādas testa bildes iemest.

Canon ir noteikti labākais profiņu kamerām: EOS sērija.

vēl būtu svarīgi piebilst, ka norādītie megapikseļi ir liels reklāmas triks. piemēram, Fuji F11 norādītie 6.3 Mb faktiski dod labāku asumu nekā Sony u.c. norādītie 8 Mb !!!!!

Par tādiem nosaukumiem kā Panasonic, Pentax labāk aizmirstiet.

Par servisu neko nevaru teikt, jo ne manas Sony video kameras, ne arī Fuji fočiki nav nekad nošķīlušies.

Jā, Sony noteikti rullē video kameru jomā, īpaši HDC-3.

Pašam ir Panasonic DMC-TZ1. Ideāls aparāts ,labas bildes iznāk, 10x zuums arī noder

Man iepriekš bija canon a95, Panasonic'am pat labākas bildes!!

Un izmērs maziņš!

10x optiskais zūms ir ļoti laba štelle. bet attēla troksnis (image noise) ir zem normas, kas arī ir Panasonic lielākais mīnuss.

kamēr nepamēģināsi citu verķi, tikmēr šitais liksies baigi labais

edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja: luuk ir divi fotoaparaati kas ir daudz labaaki par jebkuru canon shajaa cenu kategorijaa:

* olympus mju 700

* pentax optio a10

Neko nezinu par Pentax`u. Bet paspaidīju Olympus mju 600 - neieteiktu. Kaut kas šamam ar fokusēšanu nav kā vajag, ļoti jācenšas, lai kvalitatīvas bildes dabūtu. Jā, piebāzts ar fīčām, dažādiem fotografēšanas režīmiem - bet kam tas vajadzīgs? Macro bildes var aizmirst, tās no šitā aparāta neizspiedīsi. Ar balto balansu arī kaut kas nerulz šamam - tie iebuvētie režīmi kaut kā dīvaini strādā, savukārt manuālā wb uzstādīšana nav. Piemēram ar a520 kudiš labākas bildes sanāk, dzīvīgākas, ar mju 600 viss tāds vairāk vai mazāk miglains lielākoties. Un nav man līkas rokas. Par to pašu cenu canons a610 būtu krietni labāks. vai vēl bik klāt un a620. vai vēl kas cits. Es nez, mosh mju 700 jau ir krietni uzlabots, bet par 600to nekas labs sakāms nav.

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Olympus E500.

Olympusiem ar servisu viss kaartiibaa?

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

i doma pirkt Canon PowerShot S3 IS

varbut kadam i ko teikt ?

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

snow rakstīja: i doma pirkt Canon PowerShot S3 IS

varbut kadam i ko teikt ?

nav ne vainas. ir nesen iegaadaats,bet saliidzinot ar 610 ... neredzeeju vajadziibu mainiit,jo lielaaks... neertaaks. citaadi viennoziimiigi LABAAKS.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

snow rakstīja: i doma pirkt Canon PowerShot S3 IS

varbut kadam i ko teikt ?

nav ne vainas. ir nesen iegaadaats,bet saliidzinot ar 610 ... neredzeeju vajadziibu mainiit,jo lielaaks... neertaaks. citaadi viennoziimiigi LABAAKS.

ceru ka pa punktiem nevajadzees uzskaitiit kas labaaks

bet nu citas klases arii tomer vinsh

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

EOS 350D, tik optika veel gaida savu upgrade

Dragon Reģ.: 16.07.2004
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

Par lētā gala Canoniem - poveršotiem neesmu dzirdējis neko labu un serviss vienk;arši riebīgs...

Šajā ziņā es arī piekrītu. Pie nestrādājoša fotoaparāta piesējās pie ne Canon akumulatoriem..

Bet, pēc savas pieredzes (simtiem ierīču (ne savu protams) maiņas dēļ), ir nojausma, ka pie mums vienkārši nosūta brāķus (sūdus), ne tikai foto, bet arī visu elektroniku, sastāvdaļas, ne tikai Canon, no kuriem 75% ir strādājoši, pārējo daļu paši cenšamies "skrūvgriežiem" labot, kā jau krievu laiku "profiņi", kas daudz ko prot, lien iekšā, ko "normāls" cilvēks nemēdz darīt..

vai arī es kļūdos un tādi brāķi tiek izplatīti arī citur..

1 2 3 4 5 6 7 8 ..25
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti