Alfa Romeo GT

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006

Vai kaads var pateikt Alfa Romeo GT plusus, miinusus. Kaadas runas kliist par sho konkreeto auto modeli.

Redzeeju, ka ir arii modelis ar diizeljdzineeju. Kas vinjiem tos dzineejus piegaadaa, kaa kalpo?

Nu, vienvaardsakot, nepiecieshama informaacija....

 
1 2 3 4
arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Man jau gadu zvana un uz meilu piedāvājumu sūta

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Es tomeer ceru, ka nebuus jaasaak pierast pie shaadas attieksmes...

elbee Reģ.: 26.11.2002
0 0 Atbildēt

ja baigi gribas lietotu, tad BRC shodien maniiju smuku GT diizeli pa 22k eur. noskreejiens mazs bij.

Jaunulis Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Shii diskusija aizsaakaas tieshi taadeelj, ka pamaniiju to BRC esosho GT alfinju....

Tad nu noleemu uzzinaat tautas viedokli par alfaam vispaar un alfu diizeljiem...

P.S. Shodien man zvaniija no salona- vakaraa uzaicinaaja pameegjinaat to 159. alfu

kpx Reģ.: 28.01.2006
0 0 Atbildēt

nezinu par kadu Alfu GT runa (156GT, GTV).........esmu braucis kadus 3is menesus ar 156GT un varu teikt visu to labako..........motors 3.2, 6gang manual, brembo suporti utt.,......ta bija izreta masina Italija un gaitas ipasibas loti labas (labakas par M5), patrinas nedaudz lenak, bet vadas labak vienkarsi sakot: Alfas ir labas masinas, ja gribi kompromisu, starp aprikojumu (extram), sportiskumu, dizainu, cenu un kvaliate tada pati, ka pem: BMW, ja salidzina ar GT

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

kpx!

Runa ir par šādu GT

www.nxhack.tarumi.kobe.jp/...

A tu visticamāk brauci ar GTA

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt
kpx Reģ.: 28.01.2006
0 0 Atbildēt

sorry-nu ja 156GTA Modena, bet tas ta ..........vienkarsi sakot ar alfam ir viss kartiba, bet jauna GT .....ir smuks (orginals) dizains salons man labak patika GTA, bet dzinejs utt., neko nezinu par GT, bet domaju, ka ir normali (naw saciksu masina)....

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Eku mells GT par kosmosa canu

www.ss.lv/...

turklāt runā, ka auto esot bijis dauzīts.

Interesanti, cik Modena / Autoit pērn autombiļus pārdeva? 3?

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti