Uz Vāciju iepirkties!

Japnis Reģ.: 06.11.2006

Meitene grib aizbraukt uz Vāciju(Berlīni) iepirkties. Šobrīd tur veikalos ir atlaides. Varbūt kāds kko zin par braucieniem uz turieni ar autobusu?Pirms kāda laika redzēju dažu piedāvājumus. Varbūt kādam ir kāda aktuālāka infirmācija?

Jau iepriekš pateicos, Japnis.

 
1 2 3 4 5
kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Atcerējos, laukos man mētājās vienas darba tupeles, kuras pirktas tirgū pirms gadiem 10 točna.

Viss jau buutu labi, bet taa lielaa meeraa ir laimes speele vai arii pasham jaazina taadi knifi un sitkji kur skatitiies un kaa paarbaudiit, lai nopirktu saliidzinoshi leeti bet labi un kvalitatiivi ! To var zinaat cilveeks kas pats gadiem njeemies ar konkreeto preci un taadi no visiem ir labi ja procenti kas uz vienas rokas pirkstiem saskaitaami ...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Ozz rakstīja:

Kaksis rakstīja: Lai cik tas dīvaini nebūtu, kvalitatīvāko (izturīgāko) apģērbu un apavus Latvijā var nopirkt Centrāltirgū.

un paartikas piedaavaajums arii ir visplasaakais konteineraa pie daarzenju paviljona...

nosauc luudzu, ko tiešām esi labu iepircis tai tirguu...man pat nau brille jaameklee lai saprastu ka tas viss ir drazas...

Es tev varu parādīt tirgus tupeles pa 30 Ls un Danijas tupeles pa 60 Ls pēc gada lietošana. Tirgus tupelēm uzsmērē smēri un lieto vēl gadu. Danijas var mest ārā. Ar krekliem līdzīgi. Cubusā pirkts velveta krekls krāso ne tikai ūdeni mazgājot, bet arī ādu valkājot. Tirgū pirkts tikai ūdeni pirmajās mazgāšanās reizēs.

neesmu tik bagaats lai pirktu tupeles kaut kaadaa Danijaa

nopeerc camel vai clarks, un sajutiisi atskjiriibu...

nevajag jau cauru gadu miit vienos apavos. man ir kaadi 4 paari un prasaas nomainiit reizi trijos gados vienu paari parasti iepeerkas peec jaunaa gada, kad bodes ir pustukšas un cenas OK

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

man darbam medikju tupeles kaut kaadas zviedru...nostaigaaju 12!!!!gadus, un neturpinu tikai taapeec ka vairs ne peec kaa neizskataas. tehniski veel ir OK.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

bet par ecco gan neko labu nevaru pateikt

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

neesmu tik bagaats lai pirktu tupeles kaut kaadaa Danijaa

nopeerc camel vai clarks, un sajutiisi atskjiriibu...

nevajag jau cauru gadu miit vienos apavos. man ir kaadi 4 paari un prasaas nomainiit reizi trijos gados vienu paari parasti iepeerkas peec jaunaa gada, kad bodes ir pustukšas un cenas OK

ikzaktlī! nesparotu cilvēkus, kas pērkās ns kingos, danijās un līdzīgos brīnumos. tur varētu būt arī sūdīgāki ražojumi kā tirgū.

man lloyds tupeles- divi pāri- lai tupele nav katru dienu jāvelk- abi cenā 50-60ls (atlaižu laikā). iet jau kādu 5-to gadu un par izskatu nav jāsūdzas.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Ozz rakstīja:

Kaksis rakstīja: Lai cik tas dīvaini nebūtu, kvalitatīvāko (izturīgāko) apģērbu un apavus Latvijā var nopirkt Centrāltirgū.

un paartikas piedaavaajums arii ir visplasaakais konteineraa pie daarzenju paviljona...

nosauc luudzu, ko tiešām esi labu iepircis tai tirguu...man pat nau brille jaameklee lai saprastu ka tas viss ir drazas...

Es tev varu parādīt tirgus tupeles pa 30 Ls un Danijas tupeles pa 60 Ls pēc gada lietošana. Tirgus tupelēm uzsmērē smēri un lieto vēl gadu. Danijas var mest ārā. Ar krekliem līdzīgi. Cubusā pirkts velveta krekls krāso ne tikai ūdeni mazgājot, bet arī ādu valkājot. Tirgū pirkts tikai ūdeni pirmajās mazgāšanās reizēs.

Ta nu gan etalons-cubus

iisteniibaa es pat nevaru pateikt kur šmotkas peerku...dajebkur, saakot ar rimi un beidzot ar hvz pat ko... galvenais kriteerijs-lai buutu peec iespeejas mazaak sinteetikas un manta buutu kvalitatiiva...

nenoliedzami, ka tirguu arii var kaut ko samekeet, bet veiksmes % ir taads pats kaa glaunajos brendos...

taapat tas viss naak no ķiinas

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

man sieva 2X gadaa lidoja uz berliini iepirkties. Paarsvaraa lai nopirktu siikai visaadas dreebes. Pats peedeejo reizi biju pirms gada. Nopirku sev 2 meeteljus uz skidkaam. Viens vilnas maksaaja 90EUR, sheit LV taadas pashas kvalitaates maksaatu savus latus 200 un otrs zamshaadas pa 19eur (no 150eUR bija skidka). Viesojoties vaacijaa vienmeer iepeerku sierinjus. Sheit LV pirktie ir cauri jau peec paaris mazgaashanas reizeem. Vaacijaa prktaas pumas zekjes (iegaadaatas pirms 3 gadiem) veel tagad ir bez caurumiem.

Runaajot par siikaas dreebeem. Daudz leetaak sanaak izbraukt vaaciju, sapirkt siikai dreebes sezonai, nekaa to pashu pirkt sheit LV. Jo kas tad mums siikajiem te ir? nekas. IZveele nekaada, kvalitaate veel suudigaaka. Neesmu tik bagaats lai pirktu nekvalitatiivas dreebes.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

taapat tas viss naak no ķiinas

Nemaz ar ne. Vācijā ir ļoti daudz vidēji lētā darbaspēka ražojumi, kas kvalitātes ziņā ir krietni labāki par Ķīnas darinājumiem. Vai zini kur, piemēram ražo lielu daļu H&M adīto džemperu? Pareizi - Ogrē. Vai zini kādēļ tos nevar nopirkt Latvijā? Atkal pareizi - H&M dod savu dizainu kopā ar pasūtījumu un līgumu, kas tikai viņi paši tādus drīkst tirgot.

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

man sievasmaate agraak bija graamatvede vienaa shuushanas fabrikaa ieksh riigas. Vinji taisiija dreebes (paarsvaraa beerniem) prieksh Stockman. Tikai taas dreebes sheit paraadijaas peec 1-2 gadiem. Tjipa to ko nevareeja paardot ieksh skandinaavu veikaliem, suutiija uz LV un te vinji gaaja kaa jauni modelji.

Tas pats izbijushais autosportists Shahbazjans (Shahs) ja nemaldos ogree shuj klooziites prieksh Armani utt.

Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tikko Londonā iepirkos veikalā,kur cenas,pieļauju ( nezinu, jāprasa kaksim) lētākas...un prece Spāņu...ir ok. Liels veikals Oksfordstrītā.

primark...? dzhinsi par 6 maarcinjaam labaaki kaa LV par 40-50....

Katraa zinjaa LV nav un nebuus leetu, labu apgjeerbu. Tirgus mazinjsh, apjomi mazi - liidz ar to iepirkums nekaads + dazhas izmaksas, kas ir paris reizhu lielaakas kaa normaalaa eiropaaa. Saakot jau ar iiri....

nu sheit jau sho to shuj, taa gluzhi nav. Pavadziimee 5Ls, no lv aiziet jau ar veikala cenu 130 uz brendiigu veikalu....

Probleema ir citur, LV nav industriaalie apgjeerbu dizaineri, kas ir speejiigi radiit kaut ko sakariigu.... Pietiek jau ar ogres trikotaazhas skatlogiem.. Luuk jums lv cilveeku izpratne par stilu un gaumi....

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Problēma iekš tā, ka atnāk babulis, ierauga džemperi pa 50 latiem- ojebanā, kruta manta un aiziet, pajem GE kredītu un nopºek divus tādus, sev un mazdēlam,kad paaugsies...nu vo, a tas apģērbs ta maksā reāli 5-7 ls... a veikalnieks kaifā, iet un pērk nākamo Cayenne.

nu tagad jau shitie shmotku tirgotaaji jau sen izmirushi. Palikushi jau vairs tikai alja seppala un tamliidziigie kuri citur eiropaa ir zemas klases apshaubaamas kvalitaates brendi. Bet mums LV katrs otrais ir apgjeerbies shajos "brendos"

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

kad sanāk būt citzemēs, kādreiz kaut ko nopērku valkājamu, bet lai speciāli dzītos iepirkties...

tāpad ne visai atceros kur un par cik pirku to, kas man šobrīd mugurā

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

vairaak vai mazaak visi Stylbeat, Danija un hvz kaadi tur apavi naak no Kjiinas. Mums shie briinumi tiek tirgoti pa 50-70Ls, bet kjiinijaa vinjus optom iepeerk pa 1USD max.

Bija man viens pazinja, kas tirgoja optom dzjinsua no kjiinas. Iepirka pa 0,50USD-2USD atkariibaa no bljitkaam kuras bija uzshuutas un sheit tirgoja pa 5-10Ls tirgiem un "brendu" veikaliem. Un bizness gaaja ruukdams.

Tak visi eiropaa jau sen sapratushi ka vieglaa ruupnieciiba eiropaa sanaak par daargu, bet kjiinai nav konkurentu (pat ne tikai vieglajaa ruupnieciibaa) un taapeec EU un ASV censhas aizsargaat savu tirgu ievieshot mistiskas antidempinga nodevas un nodokljus preceem kas tiek ievestas no Kjiinas. Tagad shkjiibajiem ir liela tuuta. Ne tikai papildus nodoklju slogs vinjiem it uzkrauts, tad arii pirktspeeja no EU, RUS un ASV ir stipri jo stipri samazinaajusies. Pazinja no kjiinas pag nedeelj staastija ka tagad ljoti daudzas fabrikas un ruupniicas klapeejoties ciet bet iipashnieki iet kaarties jo esot zaudeejushi ljoti daudz.

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Varka 70% vidēji....

Tas nav normāli. Parasti varkai jābūt vismaz 120 - 200.

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Siksparnis rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Varka 70% vidēji....

Tas nav normāli. Parasti varkai jābūt vismaz 120 - 200.

Uzcenojums 120-200% ir ja veikalā ir akcija "Atlaides no 50-70%"

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Cubus jau nu ir pedeja vieta kur kaut ko pirkt.Latvija jau turigam pircejam galvenais lai ir dargs,jo tad var čoiem palielities cik dargu mantu varu nopirktTas nekas ka tai paša vaczeme ta manta maksa puscenu

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti