Korupcija Ceļu Policijā

Master_D Reģ.: 29.09.2004
 
Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Pašu Jāņtārpiņu Krustēvu un viņa pāžu uz mušpapīra noķēruši

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Pormo ziņu tepat iauto apskaties...

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Pormo = Pirmo.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: Klau,robin hud, rīt no paša rīta aizej uz briļļu veikalu un nop;ērc sev jaunas acenes. Tad redzēsi,ka ir pat raksts par šo tēmu. A ja gribējās uzcept topiku,tad apraksti savas zapaskas izmērus labāk.

piedod ja spēj.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Bet vai tēma nav topika vērta?

Raksti nāk un iet - bet topiki paliek.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Vispār jau pretīgi, CP vadība gadiem ilgi tautai stāstīja, ka neviens CP nekādu naudu neņem un ka tā nav nekāda problēma un , ka pa to nav jārunā

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

dezinformācija!!!

neticu ka kāds no CP var būt korumpēts!!

VIENS LIKUMS, VIENA TAISNĪBA VISIEM!!

Kāda vēll korupcija

Murgs!!!!

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Es domāju ka viņus kāds ir uzmetis, vai ja bijuši godīgi tad tā nauda ir speciāli piemesta???!

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

OK, kukuļņēmēji protams ir jāžmiedz, bet dārgais KNAāB, kā tomēr gribētos kādu lietiņu, kur miljoni izputējuši (ieputējuši kabatā konkrētai personai). Tāpatās ai kā VID-u vajadzētu pačakarēt, lūk te konkrēti valsts tiek apkāsta. A CP??? - zinu , ka nepareizi, bet mani tas uztrauc vismazāk.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

ja visus ceļu policistus saaktu kontroleet un likt cietumaa par kukuļņemšanu tad drīz uz ceļiem nebūtu kas kontrolē satiksmi vismaz man taads iespaids ir radies jo katreiz kad ar kaadu paziistamu par šo tēmu parunājam tā katram ir kāds gadījums kad ir dots kukulis

EgoistsL Reģ.: 22.11.2006
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Vispār jau pretīgi, CP vadība gadiem ilgi tautai stāstīja, ka neviens CP nekādu naudu neņem un ka tā nav nekāda problēma un , ka pa to nav jārunā

neko tādu neatceros, ka kāda CP vadoša amatpersona tautai ko tādu stāstītu pasaki, kurš un kad to ir teicis.

Kurš gan ko tādu stāstītu, ja piecīšu ņemšana ir kļuvusi tāda kā tradīcija un par to stāsta anekdotes. Tiesneši gan sašūmējās, kad šos nosauca par kukuļņēmējiem, bet redz - paņēma par ņemšanu....

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Dzonijs_007 rakstīja: ja visus ceļu policistus saaktu kontroleet un likt cietumaa par kukuļņemšanu tad drīz uz ceļiem nebūtu kas kontrolē satiksmi

Un ja neviens CP neņemtu kukuļus, tad Rīgā sastrēgumu vairs nebūtu, jo 1/3 (ja ne pusei) vairs nebūtu tiesību

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: OK, kukuļņēmēji protams ir jāžmiedz, bet dārgais KNAāB, kā tomēr gribētos kādu lietiņu, kur miljoni izputējuši (ieputējuši kabatā konkrētai personai). Tāpatās ai kā VID-u vajadzētu pačakarēt, lūk te konkrēti valsts tiek apkāsta. A CP??? - zinu , ka nepareizi, bet mani tas uztrauc vismazāk.

Tas jaa...

Bet daudz vieglaak ir nokjert pikji ar ieziimeetiem seerijas nummuriem, nekaa izsekot naudas pluusmai acuri vairaakiem of$oriem

Taapeec jau taas aarzonas ir, ka attieciigaas valsts likumdosana pieljauj dazaadu datu sleepsanu....Un no kaimanu salaam diez vai izdosies ieguut informaaciju par reaalu cilveeku, kursh tur falshi ir pieregjistreejis firmu kaadaa dziivoklii, kur pats nemaz nedziivo

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja:

viktors1961 rakstīja: OK, kukuļņēmēji protams ir jāžmiedz, bet dārgais KNAāB, kā tomēr gribētos kādu lietiņu, kur miljoni izputējuši (ieputējuši kabatā konkrētai personai). Tāpatās ai kā VID-u vajadzētu pačakarēt, lūk te konkrēti valsts tiek apkāsta. A CP??? - zinu , ka nepareizi, bet mani tas uztrauc vismazāk.

Tas jaa...

Bet daudz vieglaak ir nokjert pikji ar ieziimeetiem seerijas nummuriem, nekaa izsekot naudas pluusmai acuri vairaakiem of$oriem

Taapeec jau taas aarzonas ir, ka attieciigaas valsts likumdosana pieljauj dazaadu datu sleepsanu....Un no kaimanu salaam diez vai izdosies ieguut informaaciju par reaalu cilveeku, kursh tur falshi ir pieregjistreejis firmu kaadaa dziivoklii, kur pats nemaz nedziivo

Var to izdarīt, tikai paliels čakars un negribēšana tajos mēslos līst.

pitbullz Reģ.: 29.05.2004
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: OK, kukuļņēmēji protams ir jāžmiedz, bet dārgais KNAāB, kā tomēr gribētos kādu lietiņu, kur miljoni izputējuši (ieputējuši kabatā konkrētai personai). Tāpatās ai kā VID-u vajadzētu pačakarēt, lūk te konkrēti valsts tiek apkāsta. A CP??? - zinu , ka nepareizi, bet mani tas uztrauc vismazāk.

Tieši tā, un kamēr augšējie sabiedrības slāņi var netraucēti valsti kāst, es neuzskatīšu par baigo grēku kādreiz ar kādu CP ko sarunāt bez papīru smērēšanas...

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

pitbullz rakstīja:

viktors1961 rakstīja: OK, kukuļņēmēji protams ir jāžmiedz, bet dārgais KNAāB, kā tomēr gribētos kādu lietiņu, kur miljoni izputējuši (ieputējuši kabatā konkrētai personai). Tāpatās ai kā VID-u vajadzētu pačakarēt, lūk te konkrēti valsts tiek apkāsta. A CP??? - zinu , ka nepareizi, bet mani tas uztrauc vismazāk.

Tieši tā, un kamēr augšējie sabiedrības slāņi var netraucēti valsti kāst, es neuzskatīšu par baigo grēku kādreiz ar kādu CP ko sarunāt bez papīru smērēšanas...

un tu to staasti SHEIT??!!! sheit, kur visi ir tik tiiri , tik godiigi, tik pareizi

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

Jūs ko !!!! CP kukuļus neņem - viņi tik atkārtoti apskata polisi

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Vot divkoši. Paši pie pirmās izdevības atpirktos, jo bail atbildēt likuma priekšā.

Nerunā daudzskaitlī:@:@:@:@:@:@:@:@

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti