Kada vispar ir dzive Megane?

Mihails28 Reģ.: 27.01.2007

Vai kads var istastit kads auto ir labs vai ta es te domaju pirkt nevaru saprast dalas vinjam ir dabujamas un ka remonti? dargi vai ne?

 
1 2 3 4 5
RE-VO Reģ.: 11.11.2005
0 0 Atbildēt

Labs rakstīja: Kāda gan var būt dzīve Meganē - draņķīga ,ne izgulēties ne nomazgāties ...

Ir gulēts, bet tākā man ir sporta sēdekļi, tad neko ērti, bet mugura no rīta nesāpēja.

Orģinālie benķi gan ir ērti!

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Labs rakstīja: Kāda gan var būt dzīve Meganē - draņķīga ,ne izgulēties ne nomazgāties ...

Nu ja, spriežot pēc tā katafalka Tavā galerija, tajā gan var izgulēties, bet normāli cilvēki var arī noīrēt viesnīcas numuriņu kurā izgulēties un nomazgāties.

opc Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

1,9 dci grand tour ir ipasi izdevigs vasaraa tapec ka nolaizot benkus rodas ~2m gara plakana virsma un visu nakti darbojoties autins patere ~3l degvielas zalumos ideaali, odi nekoz, iestati, piemeram, 18 gradus un guli

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

opc rakstīja: Megane II nav ne vainas, man patiik tik japaspej vel garantijas laika noverst "check injection" gljuks

pie minusiem varetu minet to ka vareja but klusaks salons un netik plastmasiigs, runajot par pogam, manliekas, pedejo reizi vinas spiedu kautkad septembri cerams, ka uz pavasari saks stradat atkal

bet 1,9dci man ljoti patik un 6robu karba komplektaa arii

noteikti, ka par "baziiti" butu cits viedoklis

pogas strādāt nesāks točno..... prasi lai maina vien nost, man pēdējā reizē ielika normālas, kas vēl visas strādā.... un neaizmirsti īsi pirms garantijas laika beigām palūgt nomainīt priekšas pagrieziena gultņus....

p.n.

par ček inžekšin - arī uzrāvies uz vecā joka un notēloji labsirdīgo piepīpēt devēju

opc Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

neesmu devis nekad piepiipeet imo jaunajam masinam tas ir stingri aizligts, jo var tur visa elektriba nomirt

cik vispar ir meganem garantija?? 2gadi vai 100k vai kaa?

opc Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

tas check injection, ka man viena tante teica ir sakara ar to, ka viens varsts aukstam motoram nestrada/strada ne ta ka vajag. to ari var dzirdet tikko piedarbinatam aukstam motoram.

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

opc rakstīja: neesmu devis nekad piepiipeet imo jaunajam masinam tas ir stingri aizligts, jo var tur visa elektriba nomirt

cik vispar ir meganem garantija?? 2gadi vai 100k vai kaa?

Cik zinu Euroauto garantiju dod 2gadi bez nobraukuma ierobežojuma

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

opc rakstīja: tas check injection, ka man viena tante teica ir sakara ar to, ka viens varsts aukstam motoram nestrada/strada ne ta ka vajag. to ari var dzirdet tikko piedarbinatam aukstam motoram.

man ček inžekšin parādījās pēc viena konkrēta gadījuma un tika novērsts nomainot iešprices kompi

opc Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

opc rakstīja: tas check injection, ka man viena tante teica ir sakara ar to, ka viens varsts aukstam motoram nestrada/strada ne ta ka vajag. to ari var dzirdet tikko piedarbinatam aukstam motoram.

man ček inžekšin parādījās pēc viena konkrēta gadījuma un tika novērsts nomainot iešprices kompi

ka garantija? manai aprili kaukad maijaa bus 2 gadi, un lidz nakamai apkopei kadi 2k km palikusi tip teikt, ka deg chekinjeksn aukstam un lai maina pret garantiju,vai vini vinu atstaas uz tam paris stundam lai parliecinatos un ta slegs pie kompja vai ka? uz cik dienam skiries no autina? ja es nemazgatu vinu aizvedisu un teiksu ka nestrada pogas, ta vini mainiis pa garantiju?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kompi nomainôja pa garantiju

aidzinu vakarā, no rīta lai paši šķiļ dziesmā un skatās

par mazgāšanu

es nekad neesmu viņu mazgātu dzinis uz turieni

garantijas lietās jamā mūsā ir bijusi kādas 3 reizes (kompis 2x un priekšas pagrieziena gultņi)

katru reizi mašīna ir atdota nomazgāta un ja pasūdzies par pogām, tad sataisa

viņi paši rekomendē ziemā nemazgāt lai pogas nečakarētos....

tagad jau būs kāds gads kopš pēdējās pogu maiņas - visas strādā

opc Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

pirmais, vari iedot savu epastu, vai atmet zinu uz pauls.dreimanis@gmail.com

ir paris jautajumi, jo driz vedu uz 80000km apkopi un aprili beidzas garantija tapec vajag noskaidrot tipus un trikus un visu iespejamo samainit pret garantiju

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

runaajot par droshiibu....

www.liesma.info/...

vadiitaajs uz vietas... stuure bija iegaajusi kruutiis (bija piespraadzeejies), paareejie, piespraadzeejushies, pashi izkaapa no auto.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

megāne I (šīs nelaimes auto) - 4 zvaigznes...

megāne II - pirmais kompaktklases auto, kas ir dabūjis 5 zvaigznes...

A6 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

Vakar kolēģa Meganei (2004, 1,6 L parasta komplektācija) pienācās mainīt zobsiksnu... 480 LVL tas maksāja. Principā Auto Rīgas A6 zobsiksnas maiņas cena... Dzinējs esot bijis jāceļ ārā, jo savādāk nomainīt nevarot. Es pieņemu, ka uzņēmums tādu ciparu apēd, bet ja jāmaksā privāti....

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: megāne I (šīs nelaimes auto) - 4 zvaigznes...

megāne II - pirmais kompaktklases auto, kas ir dabūjis 5 zvaigznes...

nu hvz.....ar tam zvaigznem......

citam automarkam zvaugznes jau standarta nak

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: megāne I (šīs nelaimes auto) - 4 zvaigznes...

megāne II - pirmais kompaktklases auto, kas ir dabūjis 5 zvaigznes...

tikai tagad sapratu, par ko tu te buldure......

kada sakara tu te runa par zvaigznem, kas Peksisha gadijuma nekadas zvaigznes nav palidzejushas ????

visas tas Renault testu zvaigznes ir reklama un bazuneshana, jo nu ta jau dzive ir iekartots, ka labai precei reklamu ipashi nevajag....

gluzhi ka tagad ta SAAB 65 gadu reklama, nu katru 10 minuutes pa TV

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja: Peksīša gadījumā viena zvaigzne ir pārvērtusies par krustu. Diemžēl.

mja.. bedigi....

velreiz izsaku lidzjutibas Peksitim

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

A6 rakstīja: Vakar kolēģa Meganei (2004, 1,6 L parasta komplektācija) pienācās mainīt zobsiksnu... 480 LVL tas maksāja. Principā Auto Rīgas A6 zobsiksnas maiņas cena... Dzinējs esot bijis jāceļ ārā, jo savādāk nomainīt nevarot. Es pieņemu, ka uzņēmums tādu ciparu apēd, bet ja jāmaksā privāti....

un tagad pasaki kurā servisā TAS notika

A6 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

A6 rakstīja: Vakar kolēģa Meganei (2004, 1,6 L parasta komplektācija) pienācās mainīt zobsiksnu... 480 LVL tas maksāja. Principā Auto Rīgas A6 zobsiksnas maiņas cena... Dzinējs esot bijis jāceļ ārā, jo savādāk nomainīt nevarot. Es pieņemu, ka uzņēmums tādu ciparu apēd, bet ja jāmaksā privāti....

un tagad pasaki kurā servisā TAS notika

Nu ņemot vērā to, ka mašīnai bija garantija un tā tālāk, tad tas bija mūsa motors ulmaņa gatvē. šī megane tā jau mūsu autoparkam bija kļūda kas tika pieļauta autopolitikas trūkuma dēļ, taču tagad drīz tas auto ir jāmaina un vairāk mēs šitos brīnumus nepirksim.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

par megane II siksnas maiņām nezinu, megane I tam pašam K4M 1.6 motoram siksmas maiņa ar visiem materiāliem bija zem 150ls

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

A6 rakstīja:

Pirmais rakstīja:

A6 rakstīja: Vakar kolēģa Meganei (2004, 1,6 L parasta komplektācija) pienācās mainīt zobsiksnu... 480 LVL tas maksāja. Principā Auto Rīgas A6 zobsiksnas maiņas cena... Dzinējs esot bijis jāceļ ārā, jo savādāk nomainīt nevarot. Es pieņemu, ka uzņēmums tādu ciparu apēd, bet ja jāmaksā privāti....

un tagad pasaki kurā servisā TAS notika

Nu ņemot vērā to, ka mašīnai bija garantija un tā tālāk, tad tas bija mūsa motors ulmaņa gatvē. šī megane tā jau mūsu autoparkam bija kļūda kas tika pieļauta autopolitikas trūkuma dēļ, taču tagad drīz tas auto ir jāmaina un vairāk mēs šitos brīnumus nepirksim.

480 Ls ? MM juus konkreeti poimeļi man Laguna II oficiāli aprēkināts cipars zobenes maiņais bija sarēķināts 360. nomainiju iekkš Shuman Auto krietni lētāk, protams

bet nu 480 ??? meganei ??? pipec

Pirmdienis Reģ.: 30.12.2005
0 0 Atbildēt

Yonas rakstīja: Ķengurs. 1,6 l 16v motors.

Izdruka no Mūsa Motors, 2005. gads. Svaigāka nav.

Galvenā apkope (eļļa, filtri, zobenes kompl, sveces) = 280 Ls.

butiba jau it ka normalas summas, bet ne jau shitam miskastem

A6 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

A6 rakstīja:

Pirmais rakstīja:

A6 rakstīja: Vakar kolēģa Meganei (2004, 1,6 L parasta komplektācija) pienācās mainīt zobsiksnu... 480 LVL tas maksāja. Principā Auto Rīgas A6 zobsiksnas maiņas cena... Dzinējs esot bijis jāceļ ārā, jo savādāk nomainīt nevarot. Es pieņemu, ka uzņēmums tādu ciparu apēd, bet ja jāmaksā privāti....

un tagad pasaki kurā servisā TAS notika

Nu ņemot vērā to, ka mašīnai bija garantija un tā tālāk, tad tas bija mūsa motors ulmaņa gatvē. šī megane tā jau mūsu autoparkam bija kļūda kas tika pieļauta autopolitikas trūkuma dēļ, taču tagad drīz tas auto ir jāmaina un vairāk mēs šitos brīnumus nepirksim.

480 Ls ? MM juus konkreeti poimeļi man Laguna II oficiāli aprēkināts cipars zobenes maiņais bija sarēķināts 360. nomainiju iekkš Shuman Auto krietni lētāk, protams

bet nu 480 ??? meganei ??? pipec

Mjā man arī tā liekas, lai gan tur nomainīts ir arī ūdenssūknis un tur vēl viss kaut kas, bet vienalga cipars ir manuprāt stipri par lielu. Pie tam vēl dzinējs jāceļ ārā... kur tas redzēts.

opc Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Man nākamnedēļ Meganei 1.9dCi jāmaina zobene, jo 80000 km jau apkārt

Pirmais, kāds tev ir epasts or smth, vajag info par garantijas lietiņām.

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Mihails28 rakstīja: Vai kads var istastit kads auto ir labs vai ta es te domaju pirkt nevaru saprast dalas vinjam ir dabujamas un ka remonti? dargi vai ne?

it kā feins auto. pat iztur mūsu ģimenes sieviešu braukšanu. tikai pastāvīgi bākas vāciņš piesalst. domāju tikai mūsējam tā neveicas, bet tad arī taksistus ievēroju ar pusaizvērtiem vāķeļiem braukājam. un pats šausmīgākais MM servisa cenas. 40k km apkope 156Ls. VEHO līdzīga apkope izmaksāja uz pusi mazāk.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti