Kada vispar ir dzive Megane?

Mihails28 Reģ.: 27.01.2007

Vai kads var istastit kads auto ir labs vai ta es te domaju pirkt nevaru saprast dalas vinjam ir dabujamas un ka remonti? dargi vai ne?

 
1 2 3 4 5
opc Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

paldies par padomu - iedeva 5dienas vakarā servisa maiņas auto

mana ex - 05' gada Megane bija daudz labāka par šo

gan arpīkojuma ziņā , gan kvalitātes

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Opeļiem rūpnīcas siģene slēdzas, divreiz nospiežot pogu. Uz 1. reizi tikai aizslēdzas durvis. Tavai meganei to pašu elektriķis nevar izdarīt?

Opeļiem nau pogu!!!

juriz Reģ.: 09.06.2001
0 0 Atbildēt

opc rakstīja: kas par vainu varētu būt, ka 2007 gada Megane Grand Tour, kad aizslēdz pēc kāda brīža gaudo signalizācija? Vasarā varētu būt mušas vai kas tāds. Varbūt ir iespēja viņu aizslēgt bez signalizācijas uzlikšanas? Vai noslēgt kautkādus sensorus?

droši vien kāds gala slēdzis nenostrādā, un signalizācija brīdina, ka kādām durvīm faktiski nav uzlikusies (uz tām nestrādās) tā signalizācija. Pārējām viss būs OK.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Patīk man cilvēki kas pērk auto tādēļ, ka

lēts remonts

maz rij

pārvieto pakaļu a-z

Es iedalu autiņus 6 kategorijās

1) Neuzticami šroti (tāds kas pēc būtības ir šrots + vēl neuzticams un lūztošs. Teiksim viens otrs francūzis...)

2) Uzticami šroti (kas pēc būtības ir lēts, taču uzticams. Teiksim Dacia Logan. Runāju ar taksistu kas jau 90k novālējis bez probl.)

3) Neuzticami vidēji auto (kas ir braucams, taču neuzticams.)

4) Uticams vidējs auto (lūk ar šādu jābrauc normālam cilvēkam kam nevajag premium auto. Šajā kategorijā ietilpst teiksim volvo)

5) Neuzticams premium auto (premium autiņš - vācu autiņš)

6) Uzticams premium auto (auto kas ir premium + uzticams. Teiksim Porsche)

dacite dzivee

Pirms 1 stundas

.

Man sievastēvam gan ir Logan. Nobraucis 87000 km. Mainītas n-tās lampiņas, izpūtējs, priekšējo riteņu gultņi, priekšā stabilizatora atsaites 2x, termostats, stūres pirksti, granāta ar piļņiku, metināts sēdeķļa rāmis, kreisās puses logu pacēlājs. Šur tur iemetusies rūsa..

www.tvnet.lv/...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

renis vel nekad nevienu normalu pilnpiedzinas auto nav uztaisijis. gan RX4, gan kangoo bija riktiga katastrofa. man stipri neticaas, ka shaja gadijuma bus kautkas mainijies.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: renis vel nekad nevienu normalu pilnpiedzinas auto nav uztaisijis. gan RX4, gan kangoo bija riktiga katastrofa. man stipri neticaas, ka shaja gadijuma bus kautkas mainijies.

renault pilnpiedziņa ir tāda pati kā fofāgenam - tobiš sinhrogolfs (audi tt)

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

protams nav bazara par koleosu - tam ir no nisana x-treil

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Shiirs rakstīja: renis vel nekad nevienu normalu pilnpiedzinas auto nav uztaisijis. gan RX4, gan kangoo bija riktiga katastrofa. man stipri neticaas, ka shaja gadijuma bus kautkas mainijies.

renault pilnpiedziņa ir tāda pati kā fofāgenam - tobiš sinhrogolfs (audi tt)

Pirmais, es jau tev vienreiz teicu, ka tev ir taisnvirziena domasana. renja kardans nav remontejams. nevr nomainit gultnjus, nav mainams balansieris, nav mainami krustinji, ari liela bukse nav mainama. jauns kardans = 1200 LVL. visiem viniem tie kardani ir beigti, jo balansiera konstrukcija ir totala pakaljaa. tapat ari krustus nevar mainit un lielo buksi kas nak pie pakaljas reduktora.

runa nav par pilnpiedzinjas tipu, bet par tehnisko izpildijumu. ja vw tur viss ir +- labi, tad renim tur viss ir dziljaa dirsaa.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

tinyurla?

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja: *******a?

jaa dirsaa

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nezinu par fofāgenu, bet audī kardāns uz papīra arī eksistē kā viena detaļa, tā tikai letiņi liek visādus opeļu vai būmeru karājošos gultņus utt...

Man diemžēl tas arī ir priekšā...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Nezinu par fofāgenu, bet audī kardāns uz papīra arī eksistē kā viena detaļa, tā tikai letiņi liek visādus opeļu vai būmeru karājošos gultņus utt...

Man diemžēl tas arī ir priekšā...

audi kardanam nav debiils balansieris, kursh izjaajaas pirmajos 50tukstoshos, bet pa musu celjiem vel atrak.

ja 20 gadigam luznim ar puslimonu uz tafeles tur kautkas sak gaudot, tad tas ir tikai normali.

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

konkrēts jautājums: Kada vispar ir dzive Megane?

a kurš ta vispār dzīvo Meganē?

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

msh rakstīja: Nezinu par fofāgenu, bet audī kardāns uz papīra arī eksistē kā viena detaļa, tā tikai letiņi liek visādus opeļu vai būmeru karājošos gultņus utt...

Man diemžēl tas arī ir priekšā...

audi kardanam nav debiils balansieris, kursh izjaajaas pirmajos 50tukstoshos, bet pa musu celjiem vel atrak.

ja 20 gadigam luznim ar puslimonu uz tafeles tur kautkas sak gaudot, tad tas ir tikai normali.

Nav sliktu auto, ir nemākulīgi pircēji!

Tādam kā shiiris, kurš jau no mazotnes ir izjaajies, po žiņu viss cits izjaajaas.

Tas ir liktenis un ar to jāsamierinās...

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

sarashkins rakstīja:

konkrēts jautājums: Kada vispar ir dzive Megane?

a kurš ta vispār dzīvo Meganē?

Ja mājai nav jumta, tad nekas cits neatliek. To dzīvojamo piekabi notirgoja, vot i renis tikai atliek...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja:

Shiirs rakstīja:

msh rakstīja: Nezinu par fofāgenu, bet audī kardāns uz papīra arī eksistē kā viena detaļa, tā tikai letiņi liek visādus opeļu vai būmeru karājošos gultņus utt...

Man diemžēl tas arī ir priekšā...

audi kardanam nav debiils balansieris, kursh izjaajaas pirmajos 50tukstoshos, bet pa musu celjiem vel atrak.

ja 20 gadigam luznim ar puslimonu uz tafeles tur kautkas sak gaudot, tad tas ir tikai normali.

Nav sliktu auto, ir nemākulīgi pircēji!

Tādam kā shiiris, kurš jau no mazotnes ir izjaajies, po žiņu viss cits izjaajaas.

Tas ir liktenis un ar to jāsamierinās...

tev kjirbi ir tikai seenalas paakji, taksto vari nemaz necensties sheit spriedeleet.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Jaunaa Astra Sports Tourer ir riktiigi laba! Iesaku iegaadaaties!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Jaunaa Astra Sports Tourer ir riktiigi laba! Iesaku iegaadaaties!

Vai jaunajai astrai standartkomplektā rādio ir? Vecai nebija

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Labāk lai nav, un ir standarta DIN vieta viduskonsolē, nekā kaut kāds sūc nestandarta formā kā varžu ēdājiem patīk darīt...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

taka driz pienaks ta diena, tad es te nedaudz partulkoshu, lai citi ari saprot. tatad topika nosaukums ir: "a kakaja megane vopshe po zhiznji?"

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Labāk lai nav, un ir standarta DIN vieta viduskonsolē, nekā kaut kāds sūc nestandarta formā kā varžu ēdājiem patīk darīt...

un arii audi, un bmw, utt, kur jaliek kautkads debils raamis, lai ieliktu normalu magji.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

A tas ir kas cits - tur vismaz maģi izņemot paliek četrkantains caurums - nāk atmiņā redzēts kaut kāds pe žas maģis, kur pats maģis ir DIN izmēros, bet priekša ir dažāda biezuma un ne-četrstūraina Kaimiņš nopirka 2002. gada S80 volviķi, skatos, tur vai nu tas pats, vai arī vispār maģi nav domāts nomainīt pret ko citu...

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti