607 pegijs

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004

Sveiki

ir iekritis acīs 2003g 607 pegijs ar 2,2 dizelpower automāts. vai kādam ir sakāms arī kas labs par šo autinju. Dizains jau smuks bez gala un salons ar itkaa nevainas bik nepatiik viduskonsole.

kā šīm ir ar izmaksām apkopēs un vispār. dzirdēts daudz negatīva par šo bet neviens no nolicējiem pats nav tāda īpašnieks.

 
DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

LABINAIS rakstīja: Sveiki

ir iekritis acīs 2003g 607 pegijs ar 2,2 dizelpower automāts. vai kādam ir sakāms arī kas labs par šo autinju. Dizains jau smuks bez gala un salons ar itkaa nevainas bik nepatiik viduskonsole.

kā šīm ir ar izmaksām apkopēs un vispār. dzirdēts daudz negatīva par šo bet neviens no nolicējiem pats nav tāda īpašnieks.

patiik ? njem.

nepatiik ? nenjem.

maz naudas ? tad peerc opel astra vai vw golf.

daudz naudas ? tad njem jaunu A6, 530D vai S350

ja naudas tik cik ir - njem to kas patiik un ko vari atljauties, un neklausi visaadus gudriishus, kuri neko jaunaaku par 96.gada bmw savaa iipashumaa nav redzeejushi, bet viedokli par hranchu auto iemjut

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja:

LABINAIS rakstīja: Sveiki

ir iekritis acīs 2003g 607 pegijs ar 2,2 dizelpower automāts. vai kādam ir sakāms arī kas labs par šo autinju. Dizains jau smuks bez gala un salons ar itkaa nevainas bik nepatiik viduskonsole.

kā šīm ir ar izmaksām apkopēs un vispār. dzirdēts daudz negatīva par šo bet neviens no nolicējiem pats nav tāda īpašnieks.

Pirmkārt, neviens neatzīsies, ka ir iegrābies.

Otrkārt, nafig jāpērk tādu sūdu. Septītā sērija (domāts bmw) ir galvastiesu pārāka.

Septītā sērija (domāts bmw) ir galvastiesu pārāka

tieshi taapeec daudzi 7.seerijas fani pashi brauc ar 15-gadiigiem golfiem un A80

bummerr Reģ.: 15.01.2004
0 0 Atbildēt

LABINAIS rakstīja: Sveiki

ir iekritis acīs 2003g 607 pegijs ar 2,2 dizelpower automāts. vai kādam ir sakāms arī kas labs par šo autinju. Dizains jau smuks bez gala un salons ar itkaa nevainas bik nepatiik viduskonsole.

kā šīm ir ar izmaksām apkopēs un vispār. dzirdēts daudz negatīva par šo bet neviens no nolicējiem pats nav tāda īpašnieks.

"pegijs"- tas tagad taads milvardins pezho? jaa laikam aukstums dara savu ar human-brain'u

TDI Reģ.: 29.01.2002
1 1 Atbildēt

kaarteejais muujaabels 'a lja Lynx - passat pieredze '

Bacardi Reģ.: 18.06.2001
0 1 Atbildēt

Nav ne vainas, viens no truukumiem - ljoti zems, kaa rezultaataa jau vienreiz apdroshinaataajus "aplaimoju" ar paarsistu karteri

degvielas pateerinjsh 130km/h ~ 7 litri

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: kaarteejais muujaabels 'a lja Lynx - passat pieredze '

tas par muujaabels par mani ja nu kur lai veel dzird auto nolikshanmu vairaa kaa sheit

gribaas dzirdeet tak kaadu suliigu vaardu par autinju ko veelos iepirkt tu tak ar nepeec telefonu vai jebko citu taa vienkaarshi nepaintereseejoties ar citiem lietotaajiem ? bet varbuut ka peerc tad atvaino

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

Bacardi rakstīja: Nav ne vainas, viens no truukumiem - ljoti zems, kaa rezultaataa jau vienreiz apdroshinaataajus "aplaimoju" ar paarsistu karteri

degvielas pateerinjsh 130km/h ~ 7 litri

mani vairaak intresee kaa ar apkopeem daaargas normalas un varbuut kuraa vietaa ieteicams veikt? varbuut kaa ar kasko cik shaadam naak gada maksa?

Bacardi Reģ.: 18.06.2001
0 0 Atbildēt

Zobsiksnas maiņa ~ Ls150

Bremzju kluchi priekshaa laikam bija 40, aizmuguree ~90, iisti neatceros.

Slokas 69 ir serviss (garaazja), kur nodarbojas tieshi ar Peugeot un Citroen remontiem.

Kaska 2001 gada auto ir Ls 400

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

tikko vajadzeeja velsaati ?! nu jau 607 zviizdu kaadu ateju riitaa sagribeesies ?? vai tad palasot foorumus nau skaidrs ka pasaulee ir tikai 1.BMW 2.MB 3. AUDi tad seko 'paareejie' , kuros neietilpst ne velsatis renee , ne 3,14zda Nr.607 . Un ko te praatu cept bezteemaa , beigaas taapat neko nenopirksi jo viss tik daargs , tik daargs un/vai slikts .

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

Bacardi rakstīja: Zobsiksnas maiņa ~ Ls150

Bremzju kluchi priekshaa laikam bija 40, aizmuguree ~90, iisti neatceros.

Slokas 69 ir serviss (garaazja), kur nodarbojas tieshi ar Peugeot un Citroen remontiem.

Kaska 2001 gada auto ir Ls 400

Paldies beidzot kautkāds normāls koments ar infu a kasko tā neko summinja

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: tikko vajadzeeja velsaati ?! nu jau 607 zviizdu kaadu ateju riitaa sagribeesies ?? vai tad palasot foorumus nau skaidrs ka pasaulee ir tikai 1.BMW 2.MB 3. AUDi tad seko 'paareejie' , kuros neietilpst ne velsatis renee , ne 3,14zda Nr.607 . Un ko te praatu cept bezteemaa , beigaas taapat neko nenopirksi jo viss tik daargs , tik daargs un/vai slikts .

nu un ar ko pats bruac ar BMW ? un es tikai intreseejos vaita nedriikst? ja gribi vari man ko labu vai sliktu pa 730D izklaastiit. noteikti uzklausiishu. a MB naakotne

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Un ko , 607 zviizda ir nonjemts no razjoshanas ? latvijaa nau diilera ? kur probz.? Aizbrauk uz bodi , izmoci paardeveeju , panjem apkopju izmaksu izdruku , izbrauc probenfart , papeeti ADAC un TUV statistiku , tad nopeerc to sapnju rulzu un atver iauto jaunu topiku ' ar 607, kas var ' vai '607 pieredze' utt

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Man radiniekam ir 2006.gada Peugeot-607 ar 2,0 vai 2,2 litru (nezinu precīzi, kādu) dīzeļmotoru, sešpakāpju mehānisko ātrumkārbu, ādas salonu un dalīto klimatkontroli. Pa gadu nobraucis drusku virs 20 tūkstošiem kilometru. Ne par kādām tehniskām kaitēm nav sūdzējies. Es arī ar to auto esmu braucis pie stūres, un varu apliecināt, ka tas ir baudāms. Es gan nevaru salīdzināt ar līdzīgas klases Audi-A6, BMW 5.sēriju vai Mercedes E klasi, jo ar tiem neesmu braucis, taču Peugeot-607 man likās ļoti labs - patīkamāks gaitā nekā jaunais 3.sērijas BMW-320d.

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: Un ko , 607 zviizda ir nonjemts no razjoshanas ? latvijaa nau diilera ? kur probz.? Aizbrauk uz bodi , izmoci paardeveeju , panjem apkopju izmaksu izdruku , izbrauc probenfart , papeeti ADAC un TUV statistiku , tad nopeerc to sapnju rulzu un atver iauto jaunu topiku ' ar 607, kas var ' vai '607 pieredze' utt

nu redzi ja gribi vari kaadu labu padomu iedot a to es jaunms nepieredzeejis visaados forumos infu mekleeju i atradu ka vai savaadaak

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Labiņais,Tu mož izgulies,pirtī ieej un apskaidrojies ko tad īsti gribi

A iespaids tāds ka traki biezas extras par sviestmaizi un pietam to visu eksotikas mēcē. Tad VelSatis,tad 607.... mož Citronu 2CV nopērc

bet ja nu 3,14zda 607 tiešām Tevi krata

www.autoreview.ru/...

www.autoreview.ru/...

www.autoreview.ru/...

www.autoreview.ru/...

www.autoreview.ru/...

Un vēl.Pačukstēšu baisu noslēpumu- ir tāda Google

LABINAIS Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja: Labiņais,Tu mož izgulies,pirtī ieej un apskaidrojies ko tad īsti gribi

A iespaids tāds ka traki biezas extras par sviestmaizi un pietam to visu eksotikas mēcē. Tad VelSatis,tad 607.... mož Citronu 2CV nopērc

bet ja nu 3,14zda 607 tiešām Tevi krata

www.autoreview.ru/...

www.autoreview.ru/...

www.autoreview.ru/...

www.autoreview.ru/...

www.autoreview.ru/...

Un vēl.Pačukstēšu baisu noslēpumu- ir tāda Google

a ko juus dariitu ja nebuutu taadu kaa es kas te posto visaadas mulkjiibas grib desu pa maizes cenu ar visu maizi ne jums buutu uz ko pabreekt ne kur savu gudriibu paraadiit

peace

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

da mees arii savaa starpaa normaali 'meeraamies' , bet dziesma nau par to . atnaak kaads 'svaiga galja' , tjip auto taadsunshitaads alja mazlietots BMW713LIL 2008gada vinju ir savilnjojis , seko 100 topiku ( kaut arii teema jau izbraukta 3reiz , atliek tik ielaadeet saapi brauzerii ) ar info kokteili + kaujas uz dziiviibu un naavi kas rulz kas nee , beigaas kex pasaka okidoki juus mani paarliecinaajaat , es te padomaashu , man taa iisti rbl 4.12 tik ir pirmai iemaksai un vairaak par rbl 3.62 meenesii uz 33gadiem es neplaanoju teereet .

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: Ja galīgi nekas nesanāk, tad ņem šito:

www.autonet.lv/...

Ražotājvalsts arī pareizā

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: Ja galīgi nekas nesanāk, tad ņem šito:

www.autonet.lv/...

a ko pats vietā ņemsi ?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

a ko pats vietā ņemsi ?

Gan jau, ka kaut ko ievērojami jaunākumu un komfortablāku - 1991.gadā ražotu VW Passat Variant!

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

a ko pats vietā ņemsi ?

Gan jau, ka kaut ko ievērojami jaunākumu un komfortablāku - 1991.gadā ražotu VW Passat Variant!

nee, es domaaju, kaut ko daudz daudz prestizhaaku un baudaamaaku 1992. gada trjohu 316i

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti