Jelgava

shmurger Reģ.: 29.10.2006

Varbūt tas ir tikai mans personiskais novērojums, bet Jelgavā visi autobraucēji ir gliemeži. tas attiecas uz braukšanas uzsākšanu pie luksoforiem un vispār braukšanu kā tādu. Pēdējo divu mēnešu laikā s ir sanācis gandrīz katru otro dienu uz turieni braukt un tas ir uzkrītoši, salīdzinot ar Rīgu. Varbūt pie pāķiem tas ir normāli

 
1 2 3 4 5
modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Jorens rakstīja: nevis prieksh derevnjas ir sastregums, bet gan prieksh seenjotaajiem! Katru dienu braucu pa tevis piemineto marshrutu un sastregumi tur nav, ja nu vienigi kaadu ljooooti retu reizi, ja nu kada avarija vai kas cits, taa kaa pec pirma iespaida nav ko spriest

man pietika tur nobraukt 5 reizes lai nākāmus 3 mēnēšus braukt pa apvedceļu......

Sastrēgums ir līdz "skolas" laikām.... tipo mācības sākas- ielas uzreiz tukšākas....

Iespējams pēc Rīhgas satiksmes - kur praktiski tika likvidēti kreisi pagriezieni - šeit katrā krustā brauc ka gribi - man ir bišķīt cits uzskats par satiksmi.... es to tagad vuienkarši mierīgi uztveru.... tipo vietēja tradīcija..

PS. Sastrēgums preiekš visiem - jo alternatīvo maršrutu faktiski nav - toties "bremzēs"jau visur priekšā....

Jorens Reģ.: 03.01.2002
0 0 Atbildēt

nu nav tur nekadu sastregumu, ja 5-10 auto tev ir sastregums, tad jaajautaa no kurienes esi

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Jorens rakstīja: nu nav tur nekadu sastregumu, ja 5-10 auto tev ir sastregums, tad jaajautaa no kurienes esi

vajadzēja gan toreiz nobildēt kā 10 autiņi aizņem vietu no statoila līdz pirmajam luksoforam aiz krustojuma.... jebkura gadijumā tas bija pagajušā gadā oktobra sākumā.... tagad nav pilnīgi nekādas vēlmes tik agri braukt uz Jelgavu...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

5-10 auto nav sastrēgums, bet 5-10 pāķi ar auto jau ir diezgan nopietni

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Jorens rakstīja: nu nav tur nekadu sastregumu, ja 5-10 auto tev ir sastregums, tad jaajautaa no kurienes esi

vajadzēja gan toreiz nobildēt kā 10 autiņi aizņem vietu no statoila līdz pirmajam luksoforam aiz krustojuma.... jebkura gadijumā tas bija pagajušā gadā oktobra sākumā.... tagad nav pilnīgi nekādas vēlmes tik agri braukt uz Jelgavu...

labojums - krustojuma aiz tilta...

Jorens Reģ.: 03.01.2002
0 0 Atbildēt

nu luuk, taa kaa ja tev vienreiz bija sastreegums kaut kad pagajusho gad, tad tas nenozime ka ta ir regulari!

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Bet kas darās pie tirgus sestdienās un svētdienās Trakie fermeri sabrauc no sādžām ar saviem pepelaciem un tad tik taisa ciparus. Galva skatās uz vienu pusi, bet autiņu vada pavisam uz citu.

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja: Varbūt tas ir tikai mans personiskais novērojums, bet Jelgavā visi autobraucēji ir gliemeži. tas attiecas uz braukšanas uzsākšanu pie luksoforiem un vispār braukšanu kā tādu. Pēdējo divu mēnešu laikā s ir sanācis gandrīz katru otro dienu uz turieni braukt un tas ir uzkrītoši, salīdzinot ar Rīgu. Varbūt pie pāķiem tas ir normāli

A kur, sopstvenno govorja, ir tava sūda problēma, nespēsi plānā noliktos veikalus apbraukāt un pasūtījumus paņemt???????

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja:

bet piekriitu par Jelgavas debiilajiem ceļiem - tur kur brauc iekshaa no dobeles puses - tur ir vispaabaa psc !!!

autovadiitaaji - bremzes kaa bremzes ... paaķu lielpilsēta, tapē viņu koncentraacija tur ir baisa !

bet vispābā autovadiitaaji tur brauc kaa jau perifērijā

faaak da Jelgava city ...

Ja atmiņa neviļ, tad pac bijiu no Olaines - superduper mega sitijs! Atstojs!

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

KOHINURS rakstīja:

Nu gan žultains tips... .

Piedod, bet man vienalga nekļuva skaidrs, kāpēc diskutējot ar specifiskiem izteicieniem jāvēršas pret personu, it īpaši, ja mēs neesam pazīstami un kaut vai arī es būtu idiņš-dirsejs... . Jeb uzskati, ka tas piederas pie tīkla nosacītās anonimitātes stila? Saprastu, ja tas būtu vērsts pret parādību, notikumu, bet pret personu - dīvaina pašapliecināšanās.

Savus filigrānos tekstus un augstskoliņā apgūtās valodas prasmes vari izrādīt pārdotot savu sūda produktu veikaliem, nevis šajā portālā, kas pilns ar cilvēkiem ar dažāda rakstura un smaguma sirdssāpēm un citām nelīpošām kaitēm.

Reģionālās braukšanas īpatnība redziet, idiņ, Jelgavu un Rīgu šķir 30 min brauciens. Pastāsti vēl par Jūrmalas, Ādažu, Imantas un Ķengaraga braukšanas atšķirībām, jo tās tak arī šķir 30 min brauciens.

Watch out for sudden brake light!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vajag tik atrast pareizo virzienu un arī 15 min. braucienā no Rīgas atradīsies tādi urlas, ka maz neliekas

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

Hesus rakstīja:

shmurger rakstīja: Varbūt tas ir tikai mans personiskais novērojums, bet Jelgavā visi autobraucēji ir gliemeži. tas attiecas uz braukšanas uzsākšanu pie luksoforiem un vispār braukšanu kā tādu. Pēdējo divu mēnešu laikā s ir sanācis gandrīz katru otro dienu uz turieni braukt un tas ir uzkrītoši, salīdzinot ar Rīgu. Varbūt pie pāķiem tas ir normāli

A kur, sopstvenno govorja, ir tava sūda problēma, nespēsi plānā noliktos veikalus apbraukāt un pasūtījumus paņemt???????

tikai nepiečurā biksēs no savas uzpūtības...

KOHINURS Reģ.: 07.11.2006
0 0 Atbildēt

Hesus rakstīja:

KOHINURS rakstīja:

Nu gan žultains tips... .

Piedod, bet man vienalga nekļuva skaidrs, kāpēc diskutējot ar specifiskiem izteicieniem jāvēršas pret personu, it īpaši, ja mēs neesam pazīstami un kaut vai arī es būtu idiņš-dirsejs... . Jeb uzskati, ka tas piederas pie tīkla nosacītās anonimitātes stila? Saprastu, ja tas būtu vērsts pret parādību, notikumu, bet pret personu - dīvaina pašapliecināšanās.

Savus filigrānos tekstus un augstskoliņā apgūtās valodas prasmes vari izrādīt pārdotot savu sūda produktu veikaliem, nevis šajā portālā, kas pilns ar cilvēkiem ar dažāda rakstura un smaguma sirdssāpēm un citām nelīpošām kaitēm.

Reģionālās braukšanas īpatnība redziet, idiņ, Jelgavu un Rīgu šķir 30 min brauciens. Pastāsti vēl par Jūrmalas, Ādažu, Imantas un Ķengaraga braukšanas atšķirībām, jo tās tak arī šķir 30 min brauciens.

Watch out for sudden brake light!

Kas ir ko –tabletīti uz nakti neiedeva. Vai tikko pamodies? Apakštēma par izteicieniem jau bija izrunāta.

Bet diskusijām par augstām skolām un produktu izplatīšanu pameklē citu ar līdzīgām interesēm. Man nav pieredzes šajās jomās.

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

KOHINURS rakstīja:

Hesus rakstīja:

KOHINURS rakstīja:

Nu gan žultains tips... .

Piedod, bet man vienalga nekļuva skaidrs, kāpēc diskutējot ar specifiskiem izteicieniem jāvēršas pret personu, it īpaši, ja mēs neesam pazīstami un kaut vai arī es būtu idiņš-dirsejs... . Jeb uzskati, ka tas piederas pie tīkla nosacītās anonimitātes stila? Saprastu, ja tas būtu vērsts pret parādību, notikumu, bet pret personu - dīvaina pašapliecināšanās.

Savus filigrānos tekstus un augstskoliņā apgūtās valodas prasmes vari izrādīt pārdotot savu sūda produktu veikaliem, nevis šajā portālā, kas pilns ar cilvēkiem ar dažāda rakstura un smaguma sirdssāpēm un citām nelīpošām kaitēm.

Reģionālās braukšanas īpatnība redziet, idiņ, Jelgavu un Rīgu šķir 30 min brauciens. Pastāsti vēl par Jūrmalas, Ādažu, Imantas un Ķengaraga braukšanas atšķirībām, jo tās tak arī šķir 30 min brauciens.

Watch out for sudden brake light!

Kas ir ko –tabletīti uz nakti neiedeva. Vai tikko pamodies? Apakštēma par izteicieniem jau bija izrunāta.

Bet diskusijām par augstām skolām un produktu izplatīšanu pameklē citu ar līdzīgām interesēm. Man nav pieredzes šajās jomās.

Bet patiesībā jau tie podu, lēta lamināta un bezgaumīgu tapešu izplatītāji jau arī ir tie atsaldētie, kas taisa sū.. . Kautkas laikam briesmīgs notiks, ja viņi savu apvazāto katalodziņu laikā neparādīs tam Liepājas veikalam, vai aizvedīs savus ķīniešu skrūvgriežus drusku vēlāk. Lai vadā ar vilcienu!

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

KOHINURS rakstīja:

Kas ir ko –tabletīti uz nakti neiedeva. Vai tikko pamodies? Apakštēma par izteicieniem jau bija izrunāta.

Bet diskusijām par augstām skolām un produktu izplatīšanu pameklē citu ar līdzīgām interesēm. Man nav pieredzes šajās jomās.

Un ko tad tad tu dari Jelgavā. Aiz laba prāta tur neviens nebrauc, nav jau Vegasa.

Vai nu preces izplati vai nu tās piegādā!

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

Hesus rakstīja:

KOHINURS rakstīja:

Kas ir ko –tabletīti uz nakti neiedeva. Vai tikko pamodies? Apakštēma par izteicieniem jau bija izrunāta.

Bet diskusijām par augstām skolām un produktu izplatīšanu pameklē citu ar līdzīgām interesēm. Man nav pieredzes šajās jomās.

Un ko tad tad tu dari Jelgavā. Aiz laba prāta tur neviens nebrauc, nav jau Vegasa.

Vai nu preces izplati vai nu tās piegādā!

cilvēks varbūt uz universitāti un cauri Jelgavai daudz kur var aizbraukt....ka tik pats neizplati kādus tampaxus

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: Jelgavā nevar pat normāli paēst, kur nu vēl caur čigānu pūļiem izlauzties.

Uz Jelgavas apvedceļa ir tāda ēstuve kā Zemnieka cienasts - garšīgi, lielas porcijas un par ļoti saprātīgām naudiņām!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Hesus rakstīja:

Reģionālās braukšanas īpatnība redziet, idiņ, Jelgavu un Rīgu šķir 30 min brauciens.

Par skaļu, par skaļu teikts. aj nu vienīgo no Jelgavas robežas līdz Rīgas robežai pie Scania.

Visādi citādi uz centru ātrāk par minūtēm 45 nez vai izdosies, proatms, ja brauc daudz maz ievērojot saprāta robežas un ceļu satiksmes noteikumu prasības.

Man no Olaines līdz Rīgai (mazliet cauri centram arī jābrauc)sastrēguma stundās aizņem vismaz minūtes 45-50 minūtes, bet, ja sastrēgumu nav - tad 30-33 minūtes.

Bet no Jelgavas un pusstundā??? Var jau būt. Ir dzirdētas teikas, ka pat pa 18 minūtēm atvelk, bet atliek tik iedomāties, cik pārgalvīgi - agresīvi ir jālido!!!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Katrā ziņā luksoforu Jelgavā tiešām ir sregulēti vienkārši kretīniski - braucot no Rīgas puses, jau sākot ar krustojumu pie Neste DUS, ir pie sarkanās gaismas jāstāv visos nākamojs krustojumos līdz pat Lielupes tiltam. šķiet, ka virzienā uz Rīgu situācija ir mazliet labāka.

Jorens Reģ.: 03.01.2002
0 0 Atbildēt

nimik, tu esi seene! sorry ja aizvainoju, bet tu te kaut ko lej, es katru dienu braucu no Jelgavas uz Rīgas centru un man tas aiznjem 45 minutesm maksimaalais ir stunda, tas ir ja ir ljoti lieli sastreegumi!

P.S es dzivoju Jelgavas otra galaa

Jorens Reģ.: 03.01.2002
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: Jelgavā nevar pat normāli paēst, kur nu vēl caur čigānu pūļiem izlauzties.

tikai nelej ka normaali nevar paeest, _PN_, chigaanzeen!

Jorens Reģ.: 03.01.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Katrā ziņā luksoforu Jelgavā tiešām ir sregulēti vienkārši kretīniski - braucot no Rīgas puses, jau sākot ar krustojumu pie Neste DUS, ir pie sarkanās gaismas jāstāv visos nākamojs krustojumos līdz pat Lielupes tiltam. šķiet, ka virzienā uz Rīgu situācija ir mazliet labāka.

nu kur var buut taads losis, jaa, Jelgavaa ir daudz luksoforu, bet tas ir cits staasts, bet kas ir labi tad ka uz lielas ielas kas iet cauri visai Jelgavai tiesham luksofori beidzot ir sareguleti ljoti labi un tas jau ir kadu labu laiku un var izbraukt cauri Jelgavai gandriz nepastajoties, taa kaa nelej te sviestu, tapeshu izplatiitaaj!!!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Jorens rakstīja:

nu kur var buut taads losis, jaa, Jelgavaa ir daudz luksoforu, bet tas ir cits staasts, bet kas ir labi tad ka uz lielas ielas kas iet cauri visai Jelgavai tiesham luksofori beidzot ir sareguleti ljoti labi un tas jau ir kadu labu laiku un var izbraukt cauri Jelgavai gandriz nepastajoties, taa kaa nelej te sviestu, tapeshu izplatiitaaj!!!

Tapetes neizplatu un i nedomāju darīt! Uz Jelgavu braucu pie radiem, draugiem, paēst un atpūsties.

Vēl pagājušotrešdien braucu uz Jelgavu un nu neizdevās man to zaļo vilni noķert, tāpat kā līdz šim iepriekš! Atpakaļ ceļā nestrīdos - ir gadījies.

Jorens Reģ.: 03.01.2002
0 0 Atbildēt

_PN_ rakstīja: Šrotkolorādo braucēji ir atsevišķs stāsts. Tos laiž pa zaļo vilni, lai nepiesārņotu gaisu un ceļu. Nedod dievs, apstāsies kautkur pilsētā tas kolorādo, piz.a uzreiz visam, eļļaina rūsas kaudze un smirdīgs dūmu mākonis. Hirosima, jopt.ai.

corrado jau sen ir pagatne, planpratinj! Sedi vien savos balvos un brauc ar savu ladu!

Jorens Reģ.: 03.01.2002
0 0 Atbildēt

njaa, tagad var redzeet par ko dzeki Balvos fano

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti