Jelgava

shmurger Reģ.: 29.10.2006

Varbūt tas ir tikai mans personiskais novērojums, bet Jelgavā visi autobraucēji ir gliemeži. tas attiecas uz braukšanas uzsākšanu pie luksoforiem un vispār braukšanu kā tādu. Pēdējo divu mēnešu laikā s ir sanācis gandrīz katru otro dienu uz turieni braukt un tas ir uzkrītoši, salīdzinot ar Rīgu. Varbūt pie pāķiem tas ir normāli

 
1 2 3 4 5
rgcwtxkmt9729w9 Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

nu bet vai tas ir normaali, ka atļauto 50 vietā ir jābrauc uz 45 kaut vai ???

Normāli būtu, ja iebraucot Jelgavā, būtu brīdinājuma zīme par bedrainu ceļu visā pilsētā un ieteicamais ātrums 20 km/h.

Un vispār, pie iebraukšanas Latvijā jau vajag pielikt brīdinājuma zīmes par nelīdzeniem ceļiem un ceļa apzīmējumu trūkumu (te es domāju baltās līnijas un atstarotājus).

Archijs2 Reģ.: 19.08.2006
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja:

Archijs2 rakstīja: 110km/h - tie ir, ja nekļūdos, pēc jaunajiem noteikumiem 10Ls sods. Nē nu, man jau reizēm ir interesanti redzēt ceļa malā tos skrējējus, gaidot protokoli vai dodot kukuli CP, kamēr es uz saviem 100km/h vienmēr tieku laicīgi, kur jātiek.

subaru, tāpēc arī visi velkas! Garozas iela posmā no Cukurfabrikas stacijas līdz otrajai pārbrauktuvei ir krimināla, vismaz kādu laiku bija - tagad tur aizlāpīga tās dziļās bedres, bet tā apraut savus riteņus es tur nevēlējos. Arī Aviācijas iela visā posmā ir sūds ne iela un tur arī neviens neskrien, bet gan manevrē. Un par braukšanu uz Svēti nerunāsim u.c. labiem ceļu posmiem. Un tieši tāpēc jelgavnieki nav dumi, lai lauztu savus auto tajās nolāpītajās bedrēs, kamēr jauniebraucējs iebrauc pāris dziļās bedrēs un sāk braukt tāpat kā visi pārējie.

nu bet vai tas ir normaali, ka atļauto 50 vietā ir jābrauc uz 45 kaut vai ???

Mani pēc brauc uz 200km/h. Kad ielidosi dziļā bedrē un aplauzīsi riteņus, varēsi meklēt gan servisu, kur labot auto, nemaz nerunājot par iztērēto naudu un LAIKU, ko tik ļoti gribas ietaupīt skrienot pa bedrēm.

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

Par bedrēm tikai prieks,labāk saremontet 1 savu auto un 1000 klienta auto,nekā braukt pa gludu ceļu.

Visiem servisiem neviltots prieks )))

sirupss Reģ.: 07.04.2004
0 0 Atbildēt

Pievienojos Elfam---katrās svinībās pirmā glāze tiek pacelta par ielu remontētājiem...Kamēr viņi šādi strādās-servisa darbiniekiem,apdrošinātājiem,rez.daļu tirgotājiem,utt bezdarbs nedraud.Iedomājieties cik liels pienesums Valsts budžetam.Sāciet beidzot domāt valstiski-cik daudz darbavietu tiek saglabāts bedru iespaidā....Varbūt vērts padomāts visas valsts līmenī un bedru skaitu divkāršot,vai trīskāršot.a ko???????????????

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Eu veči - Elfu un Sīrupu vajag kādā tumšā stūrī nomočīt!

Hondy Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

azors! D!r$t jau protams ir skaisti, bet kad tu venreiz beigsi par to locekli brīnīties/vai priecāties?

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Hondy rakstīja: azors! D!r$t jau protams ir skaisti, bet kad tu venreiz beigsi par to locekli brīnīties/vai priecāties?

Un ko es dir$u? Kaut ko nepareizi esmu pateicis?

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

Archijs2 rakstīja:

subaru rakstīja:

Archijs2 rakstīja: 110km/h - tie ir, ja nekļūdos, pēc jaunajiem noteikumiem 10Ls sods. Nē nu, man jau reizēm ir interesanti redzēt ceļa malā tos skrējējus, gaidot protokoli vai dodot kukuli CP, kamēr es uz saviem 100km/h vienmēr tieku laicīgi, kur jātiek.

subaru, tāpēc arī visi velkas! Garozas iela posmā no Cukurfabrikas stacijas līdz otrajai pārbrauktuvei ir krimināla, vismaz kādu laiku bija - tagad tur aizlāpīga tās dziļās bedres, bet tā apraut savus riteņus es tur nevēlējos. Arī Aviācijas iela visā posmā ir sūds ne iela un tur arī neviens neskrien, bet gan manevrē. Un par braukšanu uz Svēti nerunāsim u.c. labiem ceļu posmiem. Un tieši tāpēc jelgavnieki nav dumi, lai lauztu savus auto tajās nolāpītajās bedrēs, kamēr jauniebraucējs iebrauc pāris dziļās bedrēs un sāk braukt tāpat kā visi pārējie.

nu bet vai tas ir normaali, ka atļauto 50 vietā ir jābrauc uz 45 kaut vai ???

Mani pēc brauc uz 200km/h. Kad ielidosi dziļā bedrē un aplauzīsi riteņus, varēsi meklēt gan servisu, kur labot auto, nemaz nerunājot par iztērēto naudu un LAIKU, ko tik ļoti gribas ietaupīt skrienot pa bedrēm.

Es te nerunāju par to uz cik es vai kāds cits kur brauc ...

Es runāju par to, ka ielai pēc defaulta ir jābūt gludai - bez bedrēm.

Tāpat arī šosejai ....

Protams, ka pa bedrēm nebrauksi pārāk ātri. Bet tas nav normāli, ka ir taadas ielas !!!

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

azors rakstīja:

Hondy rakstīja: azors! D!r$t jau protams ir skaisti, bet kad tu venreiz beigsi par to locekli brīnīties/vai priecāties?

Un ko es dir$u? Kaut ko nepareizi esmu pateicis?

izskataas vnk tizli tas tavs avatars....katraa zinjaa sheit neiederas.

azors Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja:

azors rakstīja:

Hondy rakstīja: azors! D!r$t jau protams ir skaisti, bet kad tu venreiz beigsi par to locekli brīnīties/vai priecāties?

Un ko es dir$u? Kaut ko nepareizi esmu pateicis?

izskataas vnk tizli tas tavs avatars....katraa zinjaa sheit neiederas.

Piedod - vai šitā būs labāk?

grauss Reģ.: 21.12.2007
0 0 Atbildēt

Tā kā man sanāk gandrīz katru dienu braukāt krustu sķērsu pa Jelgavu varu pilnībā piekrist par ceļu zemo kvalitāti (ja te var vispār runāt par jebkāda veida kvalitāti). Uz ielāpiem ir vēl ielāpi un tā jau vairākus gadus tiek 'uzturēti' Jelgavas un tās rajona ceļi.

A par tiem ātrumiem! Nē nu protams salīdzināt ar Rīgu nevar, bet nu parastais ritējums ir 55km/h vidēji, jo Jelgavas CP bieži vien stādina par 65km/h tā teikt piekasāmies par sīkumiem, bet nu realitāte ir tāda kāda viņa ir. Man vismaz nav pazīstams neviens, kam sagādā prieku maksāt kaut, tos pašus 10Ls..Nu un vēl protams jau augstākminētās bedres rada 'gliemežus'. Pie tam, ja nemaldos nesen lasīju statistiku, ka Jelgavu apdzīvo 40% pensionāri.

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Esmu liepājnieks un ikdienā parasti braucu pa liepāju un pa šosi... liepājā ir tāda lēnā braukšana ar atsevišķām vietām un atsevišķiem izņēmumiem. kad vairāk paspiež, tad jau izlec no plūsmas. uz rīgu braucu samērā reti - kad rīgā centrā vai uz lielajām ielām, katrs luksofors bez maz vai kā drags, ar laiku pierod... atbraucu atpakaļ uz liepāju un uzreiz esmu agresīvais braucējs

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

rrupucis rakstīja: Esmu liepājnieks un ikdienā parasti braucu pa liepāju un pa šosi... liepājā ir tāda lēnā braukšana ar atsevišķām vietām un atsevišķiem izņēmumiem. kad vairāk paspiež, tad jau izlec no plūsmas. uz rīgu braucu samērā reti - kad rīgā centrā vai uz lielajām ielām, katrs luksofors bez maz vai kā drags, ar laiku pierod... atbraucu atpakaļ uz liepāju un uzreiz esmu agresīvais braucējs

pilniigi piekriitu,kad ierodos Liepājā liekas ka visi knapi kust-tādā kā apātijā...

grauss Reģ.: 21.12.2007
0 0 Atbildēt

rrupucis rakstīja: katrs luksofors bez maz vai kā drags

Rīga tiešām ir lielas sacīkstes

iRAFAR Reģ.: 22.04.2007
0 0 Atbildēt

Šovasar sanāca aizbraukt uz Kurzemi... Izteikti var redzēt, kad sākas Jelgavas rajons... Uzreiz parādās bedres...

Sch Reģ.: 19.01.2003
0 0 Atbildēt

Nezinu kā ir Jelgavā, bet jebkurā ziemeļvalstī ir normāla mierīga braukšana un tur neko sliktu nesaskatu. Drīzāk būtu jāprasa vai viss ar galvu kārtībā lielajiem "sportistiem".

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti