Chek engine

Uggga Reģ.: 04.01.2006

Tautas gudrajiem pārstāvjiem ir iespēja izteikties

Problēma:

Opel Astra G `98, 1.6l, 8v, automāts

Pēc tam, kad motors iegriezts virs 3k rpm, sevišķi ar slodzi (pret kalniņu), pēc tam apgriezieniem nokrītot līdz ~1.5rpm, iedegās check engine. Turpinot braukt nekādas īpašās izmaiņas nejūt, bet apstājoties, apgriezieni lēkā, sāk krist pat zem 500 un reizēm arī slāpst nost. Izslēdzot un ieslēdzot aizdedzi, lampiņa pazūd līdz nākošai reizei

Līdz šim paveiktais:

1. Ir būts uz diagnostiku Hansa Auto. Neko sevišķu neatrada un sāka mainīt uz dullo. Sākumā iztīrija, pēc tam nomainīja EGR vārstu. tagad vēlas mainīt kaut kādu apgriezienu datčiku (~300Ls), bet, cik saprotu, ja tas gļukotu, tahometrs nestrādātu. Pēc viņu tekstiem, saprotu, ka viņi arī nav pārliecināti, ka tas palīdzēs.

2. Ir būts uz diagnostiku IGLIT. Arī bez rezultātiem

3. Tika piefiksēts, ka pamazām pazūd dzesēšanas šķidrums. Radās aizdomas, ka ir kāda sakarība, bet nekā šķidruma problēma atrisināta (nomainīta caurā trubiņa), otra problēma paliek.

4. Pēc ineta diagnostikas rezultātiem tika nomainīta lamda zonde, bet rezultātu nafff

Varbūt kāds ir saskāries ar šādu problēmu un var ieteikt, kur to varētu novērst?

P.S. Pats zinu, ka pēc popeļa Tolmets raud, bet mašīna ir firmas un man tur maz teikšanas.

 
1 2
Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Aizbraucu pie šiem www.agaze.lv/... bet nekā viss strādā, viss ir noregulēts utt. atrada kaut kādu vecu lamdas kļūdu un ātruma detčika kļūdu, pat naudu neņēma, jo neko neatrada lai arī aptuveni stundu darbojās.

X-faili kaut kādi! Rīt izbraukāšu D-pili varbūt salasīs kādas kļūdas

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Aizbraucu pie šiem www.agaze.lv/... bet nekā viss strādā, viss ir noregulēts utt. atrada kaut kādu vecu lamdas kļūdu un ātruma detčika kļūdu, pat naudu neņēma, jo neko neatrada lai arī aptuveni stundu darbojās.

X-faili kaut kādi! Rīt izbraukāšu D-pili varbūt salasīs kādas kļūdas

NU ka tos Opeljus aiz chetriem ratiem. Tas ir kruta nekaadu nopietnu kljuudu. Bet za to priex ka servisam PRO attieksme, neatrisinaajaam probzu, tad muljkiibas nestaastam un pikji nekaasham.

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Viss kartibā.

Vainīga vecā labā Lambda Zonde + vēl gaisa mērītāja kontakti apsūbējuši, tas arī viss.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

boliks rakstīja: Viss kartibā.

Vainīga vecā labā Lambda Zonde + vēl gaisa mērītāja kontakti apsūbējuši, tas arī viss.

Laimīgais

Visiem, ar ko runāju gandrīz pirmais, kas ienāk prātā, ir lambda. Tā kā ir 100% pārliecība (arī pārbaudīts uz kompja), ka ar to viss kārtībā, tad vairāk neviens neko nevar ieteikt

Varbūt tomēr kāds var ieteikt meistaru, kas ar pieslēgtu laptopu varētu uzvizināties (šitam servisam nebija progas lapam šiem modeļiem - tikai stacionārais kompis). Pa centru vizinoties vai uz vietas gāzējot nesanāk piedabūt check engine iedegties, bet uz Vairoga pārvada bez problēmām

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

A mosh jaakjeras pie prozaiskaakaam lietaam kaa degvielas filtri, degvielas suuknis pa maz dod iekshaa utt.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: A mosh jaakjeras pie prozaiskaakaam lietaam kaa degvielas filtri, degvielas suuknis pa maz dod iekshaa utt.

Šito servisā apspriedām, bet tad vajadzētu iedegties, kad dod gāzi (nepietiek zupas), nevis laiž vaļā.

2001 Reģ.: 12.02.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

boliks rakstīja: Viss kartibā.

Vainīga vecā labā Lambda Zonde + vēl gaisa mērītāja kontakti apsūbējuši, tas arī viss.

Laimīgais

Visiem, ar ko runāju gandrīz pirmais, kas ienāk prātā, ir lambda. Tā kā ir 100% pārliecība (arī pārbaudīts uz kompja), ka ar to viss kārtībā, tad vairāk neviens neko nevar ieteikt

Varbūt tomēr kāds var ieteikt meistaru, kas ar pieslēgtu laptopu varētu uzvizināties (šitam servisam nebija progas lapam šiem modeļiem - tikai stacionārais kompis). Pa centru vizinoties vai uz vietas gāzējot nesanāk piedabūt check engine iedegties, bet uz Vairoga pārvada bez problēmām

Man ari tada pati šaize auksts iet uzilst un tad ir čau,nu man lieta ir tada man viss ir uz elektroniku,pat gaz pedalis in taja ir divi dačiki un viena dačika pazud 6 volti. Biju uz kadam četrām diagnostikam,nu nevar saprast laikam kompis vainiks.Sadabuju vienu džeku kurš izies visam ta riktigi cauri,kurš ar tadam lietam kramējas.Nu tad jau redzes.Ja tu atrodi vainu pastasti,varbut ka noder.Nu man vismaz uzradija kļūdas P1122 P1120,itka tās ir saistitas ar tie 6 voltiem.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

2001 rakstīja:

Uggga rakstīja:

boliks rakstīja: Viss kartibā.

Vainīga vecā labā Lambda Zonde + vēl gaisa mērītāja kontakti apsūbējuši, tas arī viss.

Laimīgais

Visiem, ar ko runāju gandrīz pirmais, kas ienāk prātā, ir lambda. Tā kā ir 100% pārliecība (arī pārbaudīts uz kompja), ka ar to viss kārtībā, tad vairāk neviens neko nevar ieteikt

Varbūt tomēr kāds var ieteikt meistaru, kas ar pieslēgtu laptopu varētu uzvizināties (šitam servisam nebija progas lapam šiem modeļiem - tikai stacionārais kompis). Pa centru vizinoties vai uz vietas gāzējot nesanāk piedabūt check engine iedegties, bet uz Vairoga pārvada bez problēmām

Man ari tada pati šaize auksts iet uzilst un tad ir čau,nu man lieta ir tada man viss ir uz elektroniku,pat gaz pedalis in taja ir divi dačiki un viena dačika pazud 6 volti. Biju uz kadam četrām diagnostikam,nu nevar saprast laikam kompis vainiks.Sadabuju vienu džeku kurš izies visam ta riktigi cauri,kurš ar tadam lietam kramējas.Nu tad jau redzes.Ja tu atrodi vainu pastasti,varbut ka noder.Nu man vismaz uzradija kļūdas P1122 P1120,itka tās ir saistitas ar tie 6 voltiem.

A kas pa mašīnu?

Tādi kodi man toč nebija, jāpaskatās rīt darbā, ko iepriekšējās diagnostikas uzrādīja.

2001 Reģ.: 12.02.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

2001 rakstīja:

Uggga rakstīja:

boliks rakstīja: Viss kartibā.

Vainīga vecā labā Lambda Zonde + vēl gaisa mērītāja kontakti apsūbējuši, tas arī viss.

Laimīgais

Visiem, ar ko runāju gandrīz pirmais, kas ienāk prātā, ir lambda. Tā kā ir 100% pārliecība (arī pārbaudīts uz kompja), ka ar to viss kārtībā, tad vairāk neviens neko nevar ieteikt

Varbūt tomēr kāds var ieteikt meistaru, kas ar pieslēgtu laptopu varētu uzvizināties (šitam servisam nebija progas lapam šiem modeļiem - tikai stacionārais kompis). Pa centru vizinoties vai uz vietas gāzējot nesanāk piedabūt check engine iedegties, bet uz Vairoga pārvada bez problēmām

Man ari tada pati šaize auksts iet uzilst un tad ir čau,nu man lieta ir tada man viss ir uz elektroniku,pat gaz pedalis in taja ir divi dačiki un viena dačika pazud 6 volti. Biju uz kadam četrām diagnostikam,nu nevar saprast laikam kompis vainiks.Sadabuju vienu džeku kurš izies visam ta riktigi cauri,kurš ar tadam lietam kramējas.Nu tad jau redzes.Ja tu atrodi vainu pastasti,varbut ka noder.Nu man vismaz uzradija kļūdas P1122 P1120,itka tās ir saistitas ar tie 6 voltiem.

A kas pa mašīnu?

Tādi kodi man toč nebija, jāpaskatās rīt darbā, ko iepriekšējās diagnostikas uzrādīja.

opel vectra 16 16v 2001

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Laikam iepriekš aizmirsu pastāstīt, ka lampiņa iedegas ne tikai uzbraucot kalnā, bet arī iebraucot apdzīvotās vietās un samazinot ātrumu. Šodien izbaudiju n-tās reizes pa ceļam uz un no D-pils, iebraucot katrā apdzīvotā vietā.

Sākumā vēl pēc ieraduma stājos un slāpēju nost, pēc tam piegriezās un turpināju braukt. Braucot tiešām praktiski nejūt atšķirības (varbūt pavisam nedaudz zūd jauda, bet varbūt tikai iedomas), tikai, kad pilnībā apstājās motors sāk raustīties un reizēm stāpst.

Tā kā x-faili turpinās, vēl joprojām vēlētos kādu ieteikumuy par meistaru ar laptopu

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Laikam iepriekš aizmirsu pastāstīt, ka lampiņa iedegas ne tikai uzbraucot kalnā, bet arī iebraucot apdzīvotās vietās un samazinot ātrumu. Šodien izbaudiju n-tās reizes pa ceļam uz un no D-pils, iebraucot katrā apdzīvotā vietā.

Sākumā vēl pēc ieraduma stājos un slāpēju nost, pēc tam piegriezās un turpināju braukt. Braucot tiešām praktiski nejūt atšķirības (varbūt pavisam nedaudz zūd jauda, bet varbūt tikai iedomas), tikai, kad pilnībā apstājās motors sāk raustīties un reizēm stāpst.

Tā kā x-faili turpinās, vēl joprojām vēlētos kādu ieteikumuy par meistaru ar laptopu

Pameegjini bez laptopa paluugt lai iznjem no baakas to sietinju (filtru) kas naak baakaa. Man te koleegam diizelja 6 Mazdecam tur esot bijis kaut kas taac sakraajies ka uudens cauri neteceeejis . Tipa kaa pabrauc ta ar peec laicinja bezjaudis piemeties, un arii izvazaajas pa servisiem sadiagnosticeejis liidz riebumam, bet probza nepazuda. Veel jau gan nau zinaams vai probza bij tikai shii.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Vēl sastāstīja, ka kaut kāds kabelis uz sadales vārpstu (tā laikam saucās cam-shaft) mēdzot sist cauri, rīt tiks izpētīts, tad ziņošu

P.S. Neesmu mehāniķis, tāpēc sīkāk nemācēšu paskaidrot.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Vēl sastāstīja, ka kaut kāds kabelis uz sadales vārpstu (tā laikam saucās cam-shaft) mēdzot sist cauri, rīt tiks izpētīts, tad ziņošu

P.S. Neesmu mehāniķis, tāpēc sīkāk nemācēšu paskaidrot.

Vieniigais kas uz to vareetu iet ir sadalenes apgriezienu sensora vads, un TOYO man bija probzas ar to sensoru ( manaa gadiijuma vinsh gan atradas taja devaisaa, ko principaa sauc par sadaliitaaju, tachu tas vairs nesatur daudzas no taa orgjinaalajaam "fiichaam"). Un tad pie konkreetiem apgriezieniem ~3000 apg./min. saaka auto raustiities un mest kljuudu. Ar veiklu rokas kustiibu pagriezjot vacinju par kaaud milimetra dalju vareeja sho gljuku panes pie ~ 4000 apg.. Bet storijs jau ir iAuto paarstaastiic.

2001 Reģ.: 12.02.2007
0 0 Atbildēt

Kur var neta noprkt,usb kabeli priekš opel diagnostikas ,ja kats zin iedod ludzu adresi.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

2001 rakstīja: Kur var neta noprkt,usb kabeli priekš opel diagnostikas ,ja kats zin iedod ludzu adresi.

Meklē, kas tirgo servisa diagnostikas apartūru.

piparinjs Reģ.: 14.04.2005
0 0 Atbildēt

Man pusotru gadu bija probzas ar darba TOYO 1.4 ko veismīgi atrisināja servī avotu starp stabu un gētrudes ja pareizi atceros pirms kīmiskās tīr pa kreisi ir mob. Ēriks 29413366. Pastāsti kad diagnosticēts jau n-tas reizes un uzprasi vai var līdzi ar laptopu pabraukt. Man toreiz pietika ar stacionāro tāpēc nezinu vai šiem ir. A to man wesā nodionastičeja pa tukšo. Probēma bija priekšejā lambda un aizdedzes spole 2 stroķim.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

piparinjs rakstīja: Man pusotru gadu bija probzas ar darba TOYO 1.4 ko veismīgi atrisināja servī avotu starp stabu un gētrudes ja pareizi atceros pirms kīmiskās tīr pa kreisi ir mob. Ēriks 29413366. Pastāsti kad diagnosticēts jau n-tas reizes un uzprasi vai var līdzi ar laptopu pabraukt. Man toreiz pietika ar stacionāro tāpēc nezinu vai šiem ir. A to man wesā nodionastičeja pa tukšo. Probēma bija priekšejā lambda un aizdedzes spole 2 stroķim.

Pēc adreses spriežot, tur arī biju, kas nevarēja palīdzēt un naudu nepaņēma, tikai telefons cits.

Japnis Reģ.: 06.11.2006
0 0 Atbildēt

Ček it aut!

powerdiesel Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

2001 rakstīja: Kur var neta noprkt,usb kabeli priekš opel diagnostikas ,ja kats zin iedod ludzu adresi.

ucables.com/...

lasiju anglu forumos, ka dzeki pasi partaisa so kabelu uz usb, bet 100%garantijas nav ka iet....a tev diagnostikas softs ir??es mekleju softu atradu tikai bmw..

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Parādījusies vēl viena versija - zobsiksna. Šefa meitai iekš UK esot bijusi tieši tāda pati problēma ar Vauhali. Kādus 3 vai 4 mēnešus pēc zobsiksnas maiņas, sāk degt čekendžīns, nomainīta lambda, pat ECU, bet bez reziltātiem, neviena diagnostika neko neuzrāda utt., tas pats, kas man. Izrādījies, ka zobsiksna jānospriego. Rīt sarunāts serviss, tad ziņošu tālāk

P.S. Atšķirībā no LV, šīs vīrs esot piedzinis visus papildus izdevumus (lambdu utt.) no servisa, kas siksnu mainījis.

valdiuss Reģ.: 28.06.2006
0 0 Atbildēt

man arii dega taa lampinja. diagnostikaa pateica ka zonde, bet aizdzinu pie meistara, abas zondes kaartiibaa. chalis papeetija to lietu un vainiigs bija katalizators. sataisiija un vairs taa lampinja nedeg.

P.S lampinju neizraava.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
1 0 Atbildēt

Problēma atrisināta - zobsiksnas spriegotājrullītis.

Pirms gada, kad tika mainīta zobsiksna, it kā tika nomainīts arī rullītis (vismaz pavadzīmē viņš ir ierakstīts). Šodien tas tiešām tika izdarīts (vecais vēl bija orģinālais ar visu ražošanas gadu) un, lai izteiktos par Hansa auto, kas mainīja siksnu un pavadzīmē pierakstīja arī rullīti, Reds man piešķirtu banu tāpēc neizteikšos

Nekad mūžā vairs nevienam neieteikšu kaut ko pirkt vai remontēt Hansa auto!!!

Sugah Reģ.: 15.02.2018
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Problēma atrisināta - zobsiksnas spriegotājrullītis.

Pirms gada, kad tika mainīta zobsiksna, it kā tika nomainīts arī rullītis (vismaz pavadzīmē viņš ir ierakstīts). Šodien tas tiešām tika izdarīts (vecais vēl bija orģinālais ar visu ražošanas gadu) un, lai izteiktos par Hansa auto, kas mainīja siksnu un pavadzīmē pierakstīja arī rullīti, Reds man piešķirtu banu tāpēc neizteikšos

Nekad mūžā vairs nevienam neieteikšu kaut ko pirkt vai remontēt Hansa auto!!!

Tā! 11 gadus vēlāk tūlīt zvanīšu saviem čaļiem - man tieši šitais pats noticis - Opelim mainīju zobsiksnu, a check-engine deg un servisā nemācēja pateikt, kādu laiku ignorēju, bet apnika. Ja būs zobsiksnas spriegotājrullītis, tad Tev liels virtuāls žetons

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti