Līzinga maksājums līdz 99Ls mēnesī.

orion Reģ.: 05.09.2004

Iesakiet kāda veida auto iespējams iegādāties un noformēt līzingu tā ka maksājums būs apmēram līdz 99Ls mēnesī. Līzinga veids nav būtisks, arī līzinga termiņš nav svarīgs. Tikai ir runa par līzingu bez pirmās iemaksas ja vien tas ir iespējams.

Kas būtu izdevīgāks ja vērtē līzinga maksājuma lielumu?

1) Kautkāds pilnīgi jauns auto (Getz, Aveo vai kas tāds), šajā gadījumā izmaksas ir tikai apdrošināšana, apkopes un degviela.

2) Kautkāds lēts auto 95.-98.gada kura cena ap 3500Eur. Šajā gadījumā līzinga termiņš maksimālais varētu būt tikai kādi 3gadi? Kādai jābūt auto cenai un gadam, lai iegūtu izdevīgāku līzinga maksājumu? Kur ir tā robeža?

3) Kāds līzinga maksājums varētu būt ja auto ir pāris gadus vecs, piemēram 2002. gada un tā cena ap 10000Eur.

Saīsinot tēma varētu būt par to kādu auto labāk izvēlēties no šiem variantiem ja galvenais kritērijs ir izmaksas, bet nedrīkst aizmirst arī par pārējām būtiskajām lietām.

Tā starpcitu vai reāli dzīvē ir iespējams ļoti mazs līzinga maksājums, teiksim, 40Ls?

P.S Interesē reāli piemēri nevis dažādu kantoru informācija kas iegūta no bukletiem

 
1 2 3 4
siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

vot tieši tā.... ja jau ļautiņam tik ļoti ir svarīgi maksāt par bleķa kasti pēc iespējas mazāk.... tad kāpēc censties vālēt ar gecu, ja eksistē pilngadīgi otrie golpi???

3 mēnešus var pakrāt un nopirkt tīri braucamu golpu baltā sapņu krāsā, pat ar visu tehnisko apskati

a ja jādomā kā sagrabināt tos 100ls lai kantoris neatņem tačku, tad nauhj visus gecus un merivas....

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

rudens68 rakstīja: Drauga akords jauns 20 000EURO un pēc 2 gadi un 90 000km pa 16 000 EURO atdeva ,pareizāk sakot izrāva no rokām

Tas ir pzdc kaut ko tādu sadzejot

tas nau poc , taa vish i , zinu diizeljcirvi 1/2 gac -60kkm

3gadi un buus dxja kkm , bet leeti tas drapaks nemaxaas.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

konkreeti , maxaaju 300eur meenesi 3gadus , atlikusii veertiiba buus 8keur ( ar PVN ) , nu un paraadiet man 3gadiigu cirvi ar~100kkm uz shiltes par 8keur , ljoxka paardodu pa 15keur min , starpiibu 7keur atdodu 1ajaa iemaxaa un atkal braucu ar jaunu autoo pa ~300eur meenesii , vot taa

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: konkreeti , maxaaju 300eur meenesi 3gadus , atlikusii veertiiba buus 8keur ( ar PVN ) , nu un paraadiet man 3gadiigu cirvi ar~100kkm uz shiltes par 8keur , ljoxka paardodu pa 15keur min , starpiibu 7keur atdodu 1ajaa iemaxaa un atkal braucu ar jaunu autoo pa ~300eur meenesii , vot taa

Ar kondām tā var ļegko izpildīties, jo vērtība turās, bet pamēģini to pašu izdarīt ar kia, chevi, hundaju vai pat popeli Diez vai kādam viņu vajadzēs pat par atlikumu.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

TDI rakstīja: konkreeti , maxaaju 300eur meenesi 3gadus , atlikusii veertiiba buus 8keur ( ar PVN ) , nu un paraadiet man 3gadiigu cirvi ar~100kkm uz shiltes par 8keur , ljoxka paardodu pa 15keur min , starpiibu 7keur atdodu 1ajaa iemaxaa un atkal braucu ar jaunu autoo pa ~300eur meenesii , vot taa

Ar kondām tā var ļegko izpildīties, jo vērtība turās, bet pamēģini to pašu izdarīt ar kia, chevi, hundaju vai pat popeli Diez vai kādam viņu vajadzēs pat par atlikumu.

nu taalap jau es taas gondas esmu sjeemies aiz plika , veesa , apreekjina , 0% emoociju ,100% apreekjins.

P.S. bet godiigi sakot taads Xdaj SaFuj lietoc ar nemaz tik leec nau bet nu plaanotaas apkopju izmaxas SF CRD Xdajam mani reaali 'sakratiija'

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: konkreeti , maxaaju 300eur meenesi 3gadus , atlikusii veertiiba buus 8keur ( ar PVN ) , nu un paraadiet man 3gadiigu cirvi ar~100kkm uz shiltes par 8keur , ljoxka paardodu pa 15keur min , starpiibu 7keur atdodu 1ajaa iemaxaa un atkal braucu ar jaunu autoo pa ~300eur meenesii , vot taa

Sveiks!

.Cik km tev atrunāti tajos 3 gados.Cik noprotu ,tu vari kaut vienā mēnesī visa termina kilometrus nobraukt ,tik beigās(pēc 3gadi) vai nu auto ar atrunātiem km vai nauda? Vai arī kaut pēc gada ,auto ar atrunāto km vai LS

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

100kkm un 3g , jebkuraa briidii var 'paarkaapt' finliizee bez km limitiem waj izpirkt . bet ja grib 'partizaanjot' -paarsniegt km limitu , var sabraukt skarbaas auzaas - ls0,2 par katru virsnormas km , kautkaa taa ir dzirdeets par to kaa autinji 1/2gadu , pirms liiguma beigaam staav pie zjoga , jo km limits izsmelts , izpirkt vinjus nevajag (KIA utt shroti) , bet atdot par aatru

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: 100kkm un 3g , jebkuraa briidii var 'paarkaapt' finliizee bez km limitiem waj izpirkt . bet ja grib 'partizaanjot' -paarsniegt km limitu , var sabraukt skarbaas auzaas - ls0,2 par katru virsnormas km , kautkaa taa ir dzirdeets par to kaa autinji 1/2gadu , pirms liiguma beigaam staav pie zjoga , jo km limits izsmelts , izpirkt vinjus nevajag (KIA utt shroti) , bet atdot par aatru

a kas?

odometrus vairs neviens nemāk atpakaļ atgriezt???????

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

siamriP rakstīja:

TDI rakstīja: 100kkm un 3g , jebkuraa briidii var 'paarkaapt' finliizee bez km limitiem waj izpirkt . bet ja grib 'partizaanjot' -paarsniegt km limitu , var sabraukt skarbaas auzaas - ls0,2 par katru virsnormas km , kautkaa taa ir dzirdeets par to kaa autinji 1/2gadu , pirms liiguma beigaam staav pie zjoga , jo km limits izsmelts , izpirkt vinjus nevajag (KIA utt shroti) , bet atdot par aatru

a kas?

odometrus vairs neviens nemāk atpakaļ atgriezt???????

Vai noraut spidometram shtekeri lai vispaar neraada

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

afeeristi/amatieri

tas protams ir ljoxka izpildaams bet waj wajadziigs

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Veel tik jaauzliek cits aatruma raadiitaajs, tipa velo spido vai gps Un brauc bez beedu

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

ja auto ir tahometrs, ta var eazy kontroleet aatrumu bez tam, kam to spido vaig, ja brauc vienaa pluusmaa ar citiem?

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: ja auto ir tahometrs, ta var eazy kontroleet aatrumu bez tam, kam to spido vaig, ja brauc vienaa pluusmaa ar citiem?

vot shitaa mans vaacu rac ~7gadus juuzeeja savu kukuruuzeri beigaas ,ap 2000 gadu , krievs nopirka 'baigi'' labo 89' 2,5TD kukuruuzeri ar 190kkm uz shiltes

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

Kamikadze rakstīja: ja auto ir tahometrs, ta var eazy kontroleet aatrumu bez tam, kam to spido vaig, ja brauc vienaa pluusmaa ar citiem?

vot shitaa mans vaacu rac ~7gadus juuzeeja savu kukuruuzeri beigaas ,ap 2000 gadu , krievs nopirka 'baigi'' labo 89' 2,5TD kukuruuzeri ar 190kkm uz shiltes

Es jau te vienā topikā rakstīju, mācoties braukt, nolauzu senča Tercelim spidometra trosīti, ko varēja dabūt tikai par baigo $$$ no dīlera, tāpēc braukāja bez. Pirms pārdošanas uzlodēja pagaidu stiprinājumu un nebija nemaz odo jāgriež

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

TDI rakstīja:

Kamikadze rakstīja: ja auto ir tahometrs, ta var eazy kontroleet aatrumu bez tam, kam to spido vaig, ja brauc vienaa pluusmaa ar citiem?

vot shitaa mans vaacu rac ~7gadus juuzeeja savu kukuruuzeri beigaas ,ap 2000 gadu , krievs nopirka 'baigi'' labo 89' 2,5TD kukuruuzeri ar 190kkm uz shiltes

Es jau te vienā topikā rakstīju, mācoties braukt, nolauzu senča Tercelim spidometra trosīti, ko varēja dabūt tikai par baigo $$$ no dīlera, tāpēc braukāja bez. Pirms pārdošanas uzlodēja pagaidu stiprinājumu un nebija nemaz odo jāgriež

vo,vo bija man oooo 100 89. gads, spidometrā kaut kāds aukstais lodējums atņirdzās praktiski pirmajā nedēļā pēc nopirkšanas, salodēju nedēļu pirms pārdošanas un sanāca, ka pa trim gadiem kaut kādus pārsimt km tikai biju nobraucis / reāli dienā man minimālais nobraukums ir 100km- uz darbu un atpakaļ/

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Intereses pēc - a viņu tur, kad pieņem auto atpakaļ pēc oplīzes, nepārbauda, vai kompis neizmet kaut kādas kļūdas saistībā ar spidometru, iz kā viņi varētu secināt, ka patiesais nobraukums tiek slēpts?

Vai vienkāršāk - vai var ap*ist to nobraukuma ierobežojumu?

Neskaitot variantus, ja pazīstams pārdevējs utt...

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja: Intereses pēc - a viņu tur, kad pieņem auto atpakaļ pēc oplīzes, nepārbauda, vai kompis neizmet kaut kādas kļūdas saistībā ar spidometru, iz kā viņi varētu secināt, ka patiesais nobraukums tiek slēpts?

Vai vienkāršāk - vai var ap*ist to nobraukuma ierobežojumu?

Neskaitot variantus, ja pazīstams pārdevējs utt...

ja tevi apmierina tas, ka nestrādā ABS , tad dīleris kuj ko redzēs savā megasupātrupā kompī.....

Napalms Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

siamriP rakstīja:

ja tevi apmierina tas, ka nestrādā ABS , tad dīleris kuj ko redzēs savā megasupātrupā kompī.....

Tas uz visām širpotreba markām jeb uz Renault attiecas?

Maardza Reģ.: 17.05.2006
0 0 Atbildēt

Pa Swh cauru dienu skan reklāma..Citroen C2, Citroen C2, Citroen C2....

Tikai par 97Ls mēnesī ar 7 papildus fīčām....

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Maardza rakstīja: Pa Swh cauru dienu skan reklāma..Citroen C2, Citroen C2, Citroen C2....

Tikai par 97Ls mēnesī ar 7 papildus fīčām....

Aizmirsi par C1, kas maksā lētāk nekā vecā ģitāra

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

A vot šitāda tipa reklāmas toč krīt uz nerviem - ar tādu kā smieklu vai ironiju iekšā:

...Es krāju fotogrāfijas ar smieklīgiem cilvēkiem. Naudu? Mašīnai? Nē, to gan es nekrāju...

Kaut kā cauri skan - tipa, tie, kas krāj, visi duraki.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Napalms rakstīja:

siamriP rakstīja:

ja tevi apmierina tas, ka nestrādā ABS , tad dīleris kuj ko redzēs savā megasupātrupā kompī.....

Tas uz visām širpotreba markām jeb uz Renault attiecas?

noņem bēmēvē pakaļas labā (laikam) abs datčika drāti un paskaties kā tev griežas spidometrs.....

un neviens dīleris tev nepierādīs, ka tas patiesībā ir tāpēc lai spidometrs stāvētu

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Napalms rakstīja:

siamriP rakstīja:

ja tevi apmierina tas, ka nestrādā ABS , tad dīleris kuj ko redzēs savā megasupātrupā kompī.....

Tas uz visām širpotreba markām jeb uz Renault attiecas?

noņem bēmēvē pakaļas labā (laikam) abs datčika drāti un paskaties kā tev griežas spidometrs.....

un neviens dīleris tev nepierādīs, ka tas patiesībā ir tāpēc lai spidometrs stāvētu

Kaut kaa jociigi, ka tas viss ar ABS kopaa saistiits. Nissan Primera arii ABS droshinaataaju izrau i sjo, odometrs klusee

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

orion rakstīja: Iesakiet kāda veida auto iespējams iegādāties un noformēt līzingu tā ka maksājums būs apmēram līdz 99Ls mēnesī. Līzinga veids nav būtisks, arī līzinga termiņš nav svarīgs. Tikai ir runa par līzingu bez pirmās iemaksas ja vien tas ir iespējams.

Kas būtu izdevīgāks ja vērtē līzinga maksājuma lielumu?

1) Kautkāds pilnīgi jauns auto (Getz, Aveo vai kas tāds), šajā gadījumā izmaksas ir tikai apdrošināšana, apkopes un degviela.

2) Kautkāds lēts auto 95.-98.gada kura cena ap 3500Eur. Šajā gadījumā līzinga termiņš maksimālais varētu būt tikai kādi 3gadi? Kādai jābūt auto cenai un gadam, lai iegūtu izdevīgāku līzinga maksājumu? Kur ir tā robeža?

3) Kāds līzinga maksājums varētu būt ja auto ir pāris gadus vecs, piemēram 2002. gada un tā cena ap 10000Eur.

Saīsinot tēma varētu būt par to kādu auto labāk izvēlēties no šiem variantiem ja galvenais kritērijs ir izmaksas, bet nedrīkst aizmirst arī par pārējām būtiskajām lietām.

Tā starpcitu vai reāli dzīvē ir iespējams ļoti mazs līzinga maksājums, teiksim, 40Ls?

P.S Interesē reāli piemēri nevis dažādu kantoru informācija kas iegūta no bukletiem

Man par 2000.gada Octavia sanāk ar visiem kasko, octa un līzingu 90Ls mēnesī. Vienīgi pirmo iemaksu iemaksāju kaut kādus 2000EUR

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Napalms rakstīja:

siamriP rakstīja:

ja tevi apmierina tas, ka nestrādā ABS , tad dīleris kuj ko redzēs savā megasupātrupā kompī.....

Tas uz visām širpotreba markām jeb uz Renault attiecas?

noņem bēmēvē pakaļas labā (laikam) abs datčika drāti un paskaties kā tev griežas spidometrs.....

un neviens dīleris tev nepierādīs, ka tas patiesībā ir tāpēc lai spidometrs stāvētu

Kaut kaa jociigi, ka tas viss ar ABS kopaa saistiits. Nissan Primera arii ABS droshinaataaju izrau i sjo, odometrs klusee

nekā jocīga tur nav....

spidometrs parasti piedzenās no viena abs datčika.... kautkāds pakaļējais kreisais štoļi....

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti