Tumšo logu pārbaudes

Mazdists Reģ.: 20.07.2006

Piedāvāju padiskutē tēmu plašāk, vēlams bez "da ja, da mņe", bet ar pamatotiem argumentiem un viedokļiem. Lasīju interesantu viedokli: "Pārbaudīt logu tonējumu uz ceļa ir nelikumīga rīcība, jo MK noteikumi par tehnisko apskati paredz veikt TA uz ceļiem tikai a/m kuras piedalās komercdarbībā, līdz ar to nevienam nav tiesības(t.sk. CSDD un CP) veikt TA uz ceļa, līdz ar to šādi pierādījumi ir iegūti pārkapjot normatīvajos aktos noteikto kārtību un nav piemērojami admnistratīvajā procesā. Tas ir pietiekams pamats soda atcelšanai."

Nerunājot par to, cik logu tonēšanas aizliegums ir pamatots no praktiskā viedokļa, gribētos pārrunāt, vai sodu vispār var piemērot un kā elementārāk atšūt pārlieku ziņkārīgus CP. Pastāv viedoklis atvērt logus un atteikties tos pacelt, jo nav nekur rakstīts, ka jāpakļaujas prasībai virināt logus. Idejas?

 
1 2 3 4
siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

Mazdists rakstīja: Pastāv viedoklis atvērt logus un atteikties tos pacelt, jo nav nekur rakstīts, ka jāpakļaujas prasībai virināt logus. Idejas?

menti tev fiksi pastāstīs, kā jāpakļaujas prasībai izkāpt no mašīnas un nedaudz pieliekties

Typer Reģ.: 07.09.2004
0 0 Atbildēt

Priekš kam lekties?

Mazdists Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Typer rakstīja: Priekš kam lekties?

Jo man ir 50% tonējums.

Reģ.: 16.04.2024
0 0 Atbildēt

Pirmajam ir pieredze,šķiet bieži liecies,ja tik labi zin.

Sheps Reģ.: 05.09.2002
0 0 Atbildēt

Peec idejas var atveert logus un neveert ciet - ments nevar tev piespiest raadiit kaa straadaa logu paceelaaja mehaanisms.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

a kurš tev teica ka ments uz ceļa veic tehnisko apskati? saspiedies neesi?

Mazdists Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: a kurš tev teica ka ments uz ceļa veic tehnisko apskati? saspiedies neesi?

A viņš ko, Tevi sūta uz CSDD? Nu tad caur logu tonēšanas kantori un uz priekšu. Tāpat kā dotodies uz ikgadējo TA. Noņemt plēvi, aizbraukt uz CSDD un uzlikt plēvi atpakaļ. 10 Ls meistaram un mentam pa kaklu par godīga cilvēka čakarēšanu.

Typer Reģ.: 07.09.2004
0 0 Atbildēt

Jo man ir 50% tonējums.

Man jau liekas, ka paliksi zaudētājos. Bet nu vēlu veiksmi....

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

kautkur TV staastija ka ja esot aizdomas par toneejumu , varot konvojeet uz SIjAa TA un iechekot xuu iz xuu , esot taadas tiesiibas . waj tas naw pretlikumiigi xvz , neesmu jurisc .

mans personisks viedoklis uz toneetiem preikshlogiem ir negatiivs , 2x knapi izvairijos no shaizes ar peeksnjajiem bojaagaajeejiem no nekurienes vietaa kur tie nedriixsteetu buut , deelj 40% toneetiem rieksheejiem saanlogiem un vienreiz pa kjomku atlociiju spoguli pret vaartu stabu

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: a kurš tev teica ka ments uz ceļa veic tehnisko apskati? saspiedies neesi?

Jau sen uz autoceljiem notiek CP kopiigas aktivitates ar CSDD par smagaa transporta svershanu.

Kapec doma, ka lidzikas "akcijas" CP nevaretu veikt kopa ar CSDD logu tonejuma merishanai?

Aptur, secina CSDD, ka logu tonejums neatbilst, un anule tehniskas apskates uzlimi loga. Ja nav uzlimes, celju satiksme piedalities nevar teoretiski.

Mazdists Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja:

anonimikis rakstīja: a kurš tev teica ka ments uz ceļa veic tehnisko apskati? saspiedies neesi?

Jau sen uz autoceljiem notiek CP kopiigas aktivitates ar CSDD par smagaa transporta svershanu.

Kapec doma, ka lidzikas "akcijas" CP nevaretu veikt kopa ar CSDD logu tonejuma merishanai?

Aptur, secina CSDD, ka logu tonejums neatbilst, un anule tehniskas apskates uzlimi loga. Ja nav uzlimes, celju satiksme piedalities nevar teoretiski.

Man nav komerctransports, tāpēc nav pamata veikt pārbaudi uz ceļa. Par to jau stāsts.

Mazdists Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: braukshu, vajadzes-maksashu

Protams, ka tā arī darīšu. Sods nav tik liels, lai bojātu mašīnas izskatu ar nevienādi tonētiem logiem. Interesē tikai, vai mūsu likumgalvas atkal nav kaut ko aizmirsuši.

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

vakar dienas laikaa Liepaajaa 25 mashiinas noshtraafeetas... www.liepajniekiem.lv

Mazdists Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja: vakar dienas laikaa Liepaajaa 25 mashiinas noshtraafeetas... www.liepajniekiem.lv

www.liepajniekiem.lv/...

Spēcīgi...

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Mazdists rakstīja:

AutoNets rakstīja:

anonimikis rakstīja: a kurš tev teica ka ments uz ceļa veic tehnisko apskati? saspiedies neesi?

Jau sen uz autoceljiem notiek CP kopiigas aktivitates ar CSDD par smagaa transporta svershanu.

Kapec doma, ka lidzikas "akcijas" CP nevaretu veikt kopa ar CSDD logu tonejuma merishanai?

Aptur, secina CSDD, ka logu tonejums neatbilst, un anule tehniskas apskates uzlimi loga. Ja nav uzlimes, celju satiksme piedalities nevar teoretiski.

Man nav komerctransports, tāpēc nav pamata veikt pārbaudi uz ceļa. Par to jau stāsts.

Kur ir teikts, ka parbaudiit var TIKAI komerctransportu?

CP nav kompetenta veikt merijumus, bet CSDD ir un kooperejoties uz celja vinji to var dariit.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

Mazdists rakstīja:

mx_black rakstīja: vakar dienas laikaa Liepaajaa 25 mashiinas noshtraafeetas... www.liepajniekiem.lv

www.liepajniekiem.lv/...

Spēcīgi...

tajā bildē tiešām gaismas caurlaidība ir 19% ?!

man šķiet knapi ietonēts tikai, dauņi!

Mazdists Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

rt rakstīja:

Mazdists rakstīja:

mx_black rakstīja: vakar dienas laikaa Liepaajaa 25 mashiinas noshtraafeetas... www.liepajniekiem.lv

www.liepajniekiem.lv/...

Spēcīgi...

tajā bildē tiešām gaismas caurlaidība ir 19% ?!

man šķiet knapi ietonēts tikai, dauņi!

Ja tur ir 19, tad man ir 0.00002%

markelis Reģ.: 13.08.2001
0 0 Atbildēt

ja vien nav kautkaadi pacisam svaigi groziijumi MK noteikumos par teh apskati, tad:

IV. Tehniskā kontrole uz ceļiem

34. Transportlīdzekļu tehnisko kontroli uz ceļiem (turpmāk – tehniskā kontrole) veic gan Latvijā, gan ārvalstīs reģistrētiem kravas automobiļiem, piekabēm (puspiekabēm), autobusiem un vieglajiem taksometriem. Dati par tehnisko kontroli tiek glabāti transportlīdzekļu reģistrā.

ellnino Reģ.: 01.07.2003
0 0 Atbildēt

Nu mljins, ja nevar, tad nevar - vajadzeeja sodu 3 reizes lielaaku !

Reģ.: 16.04.2024
0 0 Atbildēt

Gluši manas domas- protestēt vajadzēja PIRMS likuma pieņemšanas. Piketēt,iesniegt priekšlikumus, skaidrojumus.

A tagad jūs te mēģināt piečakarēt kaut ko,kas ir Likums... Zinu,zinu, man ar ir radardetektors.....bet es neskreju ar advokātu uz tiesu,ja reiz esmu pārkāpis. Lai gan cīnīties pret stulbi saliktām ātruma zīmēm ai kā vajadzētu... Labi,ka cepisti aizvien paliek sakarīgāki un ne visur jau stāv pie tām tizli saliktām ierobežojuma zīmēm.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

tas viss, manuprāt, provocē uz vardarbību!

drīz vienkārši būs zaYebaI un poličus sāks šaut nost. nu cik var jāties virsū autovadītājam? cik? ir taču kaut kādas robežas!

cik maksā divas lodes? vienkāršāk tak 2x nospiest gaili un aizbraukt, nevis sēdēt 15sutkas + sodus maksāt

kur "atmarozam" ir robeža, lai viņš varētu savaldīties, kad viņam sāk pie..ties par plēvēm.

negribētu būt policistu vietā...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

www.apollo.lv/...

suuc a visiem logiem(pats pleeves nopleesu veel pagaajushgad) izskatas ka tomeer ieksh to LV lielos ar saak pie pakaljas njemt

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: www.apollo.lv/...

suuc a visiem logiem(pats pleeves nopleesu veel pagaajushgad) izskatas ka tomeer ieksh to LV lielos ar saak pie pakaljas njemt

Vai ta Lembergs nebija deputaac ?? Tur nebija kaut kaadi ierobezjojumi par taadu degunu aiztureeshanu ??? Saeimas deputaatiem toch bija.

Mazdists Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

rt rakstīja: cik maksā divas lodes? vienkāršāk tak 2x nospiest gaili un aizbraukt

9mm ap 12 santīmiem gabalā. Bet jāierēķina, ka šaujamo būs jāizmet. Tas ir vēl 60-90 lati.

Mazdists Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

Kindzulis rakstīja: www.apollo.lv/...

suuc a visiem logiem(pats pleeves nopleesu veel pagaajushgad) izskatas ka tomeer ieksh to LV lielos ar saak pie pakaljas njemt

tūlīt būs turpinājums:

www.delfi.lv/...

Ieskrējušies

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti