Tumšo logu pārbaudes

Mazdists Reģ.: 20.07.2006

Piedāvāju padiskutē tēmu plašāk, vēlams bez "da ja, da mņe", bet ar pamatotiem argumentiem un viedokļiem. Lasīju interesantu viedokli: "Pārbaudīt logu tonējumu uz ceļa ir nelikumīga rīcība, jo MK noteikumi par tehnisko apskati paredz veikt TA uz ceļiem tikai a/m kuras piedalās komercdarbībā, līdz ar to nevienam nav tiesības(t.sk. CSDD un CP) veikt TA uz ceļa, līdz ar to šādi pierādījumi ir iegūti pārkapjot normatīvajos aktos noteikto kārtību un nav piemērojami admnistratīvajā procesā. Tas ir pietiekams pamats soda atcelšanai."

Nerunājot par to, cik logu tonēšanas aizliegums ir pamatots no praktiskā viedokļa, gribētos pārrunāt, vai sodu vispār var piemērot un kā elementārāk atšūt pārlieku ziņkārīgus CP. Pastāv viedoklis atvērt logus un atteikties tos pacelt, jo nav nekur rakstīts, ka jāpakļaujas prasībai virināt logus. Idejas?

 
1 2 3 4
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

Kindzulis rakstīja: www.apollo.lv/...

suuc a visiem logiem(pats pleeves nopleesu veel pagaajushgad) izskatas ka tomeer ieksh to LV lielos ar saak pie pakaljas njemt

tūlīt būs turpinājums:

www.delfi.lv/...

leenaam paleenaam.. bet abus Š ar turpat vajadzeetu vispaabaa ja h.ujeju no shitaas valstinjas... jo vairaak sashmuceejies jo augstaak esi...

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: turpmak gulamistabu logos aizliegs karinat aizkarus, jo ja kadam kas notiks tad nevares redzet vai tiesam kaut kas ir noticis, virtuves zaluzijas ari janonem jo kaimins no pretejas majas nevar saskanot vakarinaas gatavoto un dzivojamas istabas/viesistabas aizkarus aizliegs jau tuvaka menesa laika jo TV parstavji nevar redzet ko jus skatieteis un lidz ar to jus netiekat ieklauts statistikaa.

un tad gada beigās jārīgo balle un jāpasniedz balvas-

stulbākais deputāts, likums, projekts, etc...

Mazdists Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Zivs pūst no galvas, bet Ceļu policija, izskatās, ka no zivs. Man šķiet, ka tāda trula sodu celšana pie Gulbja/puķītes nebija.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Mazdists rakstīja: Zivs pūst no galvas, bet Ceļu policija, izskatās, ka no zivs. Man šķiet, ka tāda trula sodu celšana pie Gulbja/puķītes nebija.

liekaas ka tu pats nebraukaa katru dienu un katraa gadiiumaa ja brauc tad pa mezja celjiem un NEredzi kas notiek uz celjiem...

sodinji ruljii... bet...ja veel kaartiibu saaktu ieviest reaali uz ielaam straadaajot tad buutu OK

Mazdists Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Mazdists rakstīja: Zivs pūst no galvas, bet Ceļu policija, izskatās, ka no zivs. Man šķiet, ka tāda trula sodu celšana pie Gulbja/puķītes nebija.

liekaas ka tu pats nebraukaa katru dienu un katraa gadiiumaa ja brauc tad pa mezja celjiem un NEredzi kas notiek uz celjiem...

sodinji ruljii... bet...ja veel kaartiibu saaktu ieviest reaali uz ielaam straadaajot tad buutu OK

Uz ceļiem viss ir ok, nevajag tikai pašam lo.hoties. Man gadā kādi 30k tikai pa Rīgu vien sanāk, ta ka kaut kāds pamats spriest ir.

tomc Reģ.: 19.02.2007
0 0 Atbildēt

Ja ceļu policistam nav tiesību pārbaudīt logu caurspīdīgumu, tad kādēļ neviens nelūdz uzrādīt ārsta diplomu (laikam 7 gadi LMA +prakse), kad menc liek pūst trubiņā?

rgcwtxkmt9729w9 Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Starp citu saskaņā ar fizikas likumiem - uz katras virsmas atstarojas ~4% gaismas, logam ir 2 virsmas - iekšējā un ārējā, tā ka netonētam logam caurlaidība jau ir tikai ~92%

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Mazdists rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

Mazdists rakstīja: Zivs pūst no galvas, bet Ceļu policija, izskatās, ka no zivs. Man šķiet, ka tāda trula sodu celšana pie Gulbja/puķītes nebija.

liekaas ka tu pats nebraukaa katru dienu un katraa gadiiumaa ja brauc tad pa mezja celjiem un NEredzi kas notiek uz celjiem...

sodinji ruljii... bet...ja veel kaartiibu saaktu ieviest reaali uz ielaam straadaajot tad buutu OK

Uz ceļiem viss ir ok, nevajag tikai pašam lo.hoties. Man gadā kādi 30k tikai pa Rīgu vien sanāk, ta ka kaut kāds pamats spriest ir.

man sanaak bik vairaak i ne tikai pa riigu... taa ka arii ir zinaams pamats spriest un nesaku ka nevar izbraukt.. vnk tas bezpridjels kas iet valjaa zb

p.s. Mazdist: PN

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

...ar siltumniicu pa tomaatu dobeem...virzienaa uz kaapostu lauku

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

Kad pašiem iebrauks sānos auto ar aptumšotiem sānu stikliem,tad gan dziedāsiet citu dziesmiņu.Kur tie policisti skatās.

ellnino Reģ.: 01.07.2003
0 0 Atbildēt

Visvairaak kretinee tumshie logi, kad gribi nogriezties T veida krustojumaa pa labi uz galvenaa celja, bet nevari nogriezties, jo redz blakus piebraucis Mazdists ar tumshiem logiem un grib nogriezties pa kreisi, bet es vinja salonam cauri neredzu

Shmit Reģ.: 08.02.2007
0 0 Atbildēt

elf rakstīja: Kad pašiem iebrauks sānos auto ar aptumšotiem sānu stikliem,tad gan dziedāsiet citu dziesmiņu.Kur tie policisti skatās.

Tev viņi tik bieži brauc sānos?

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: a kurš tev teica ka ments uz ceļa veic tehnisko apskati? saspiedies neesi?

Neveic.Šobrīd tipa ved uz tehapskati un, ja plēve par tumšu, tad skate nost plus vēl 60ls. Un drīzumā tikšot iegādāti aparāti arī mentiem, lai varētu uz vietaskonstatēt pārkāpumu.

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

rgcwtxkmt9729w9 rakstīja: Starp citu saskaņā ar fizikas likumiem - uz katras virsmas atstarojas ~4% gaismas, logam ir 2 virsmas - iekšējā un ārējā, tā ka netonētam logam caurlaidība jau ir tikai ~92%

patiesībā tikai ap 80 % !

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

un tām 50% plēvēm, tikai 10 - 20 % caurlaidība

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

vai tie mēraparāti tiek kalibrēti un verificēti reizi gadā vai tikai nopirkti, "vasja" kaut ko ar skrūvgriezni paregulēla un tagad viņš visiem rāda 19% ?!

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

rt rakstīja: vai tie mēraparāti tiek kalibrēti un verificēti reizi gadā vai tikai nopirkti, "vasja" kaut ko ar skrūvgriezni paregulēla un tagad viņš visiem rāda 19% ?!

viss tiek kalibrēts.

kurā garāžu masīvā?

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: Pilnīgi lieka cepšanās. Jāņem nost plēves un viss,kas tur ko diskutēt ????? Man, piemēram, gribās braukt uz 200 pa Bauskas šoseju, gribās braukt pie sarkanā,jo man tā krāsa labāk patīk nekā zaļā. Tad ko, braukt un apvainoties,ka dabonu mizā???

Tak kraans viiriem tad nepagarinaasies, redzees nabaga sejinju aiz beemeewee logiem, ko tad?

pinguin Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

kvatra rakstīja:

Daniels_Reebuss rakstīja: Pilnīgi lieka cepšanās. Jāņem nost plēves un viss,kas tur ko diskutēt ????? Man, piemēram, gribās braukt uz 200 pa Bauskas šoseju, gribās braukt pie sarkanā,jo man tā krāsa labāk patīk nekā zaļā. Tad ko, braukt un apvainoties,ka dabonu mizā???

Tak kraans viiriem tad nepagarinaasies, redzees nabaga sejinju aiz beemeewee logiem, ko tad?

čikses ar vairs nesmaidīs, kad feisu ieraudzīs...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

ew , kas i ko , tiktieshaam ir tik ljoti bail , ka jaasleepjaas aiz melliem logiem , waj arii tik briesmiigs muulis ka nedriikst nevienam raadiit -beerni saak zjagoties un goveem pienu norauj

vakar redzeeju vienu compaktBMW faareetaaju ar mellam pleeweem , taa wilka pa RIMI Pplaci , nu shumaxers dritwajkocinj , a izkaapa nu taads knarinjsh ka knapi savu kraanu wareej pavilkt , max 55kg un 1,5m ar visu laiwu amizanc skac es jums teikshu nez bez mellajaam pljonkaam tik leciigi laikam newar pabraukt ja , pasakiet pleewmiilji kaa tas ir -kauns ziepes straadat , ilji kak ?

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: Un varētu atsūtīt mums legāli kādus 100 Vācijas policistus uz kādu pusgadu. Izdrāzt visus šitos kreisās joslas braucējus,plēvju līmētājus, invaliidu stāvvietās stāvētājus un agresīvos tipāžus. Būtu supper.

vot shitam pilniigi piekriitu

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja: Un varētu atsūtīt mums legāli kādus 100 Vācijas policistus uz kādu pusgadu. Izdrāzt visus šitos kreisās joslas braucējus,plēvju līmētājus, invaliidu stāvvietās stāvētājus un agresīvos tipāžus. Būtu supper.

3/4 no iAuto tautas seedeetu , izdraazzti , rindaa pie VWfana peec 'baudaamaa' mierinaajuma un maaciitos braukt alja Meriva 1,3dci

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

ellnino rakstīja: Visvairaak kretinee tumshie logi, kad gribi nogriezties T veida krustojumaa pa labi uz galvenaa celja, bet nevari nogriezties, jo redz blakus piebraucis Mazdists ar tumshiem logiem un grib nogriezties pa kreisi, bet es vinja salonam cauri neredzu

Pats saprati, ko uzrakstīji. Tas ir T veida krustojums, uz kurieni tad tas Mazdists pa kreisi griezīsies?

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Fridrihs rakstīja:

ellnino rakstīja: Visvairaak kretinee tumshie logi, kad gribi nogriezties T veida krustojumaa pa labi uz galvenaa celja, bet nevari nogriezties, jo redz blakus piebraucis Mazdists ar tumshiem logiem un grib nogriezties pa kreisi, bet es vinja salonam cauri neredzu

Pats saprati, ko uzrakstīji. Tas ir T veida krustojums, uz kurieni tad tas Mazdists pa kreisi griezīsies?

no kreisaas joslas , siveen , sam durak

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

izkāp ārā

ar beisboleni izdauzi mazdai logus

palūri brauc kāds vai nebrauc un rullē

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti