A kategorija

Betsy Reģ.: 26.01.2004

Lūdzu dalaties pieredzē, kā notiek tiesību kārtošana A kategorijai.

Vai tas reāli sievietei - pie tam, nav braukusi ar tāda veida transporta līdzekļiem?

Vai nodarbības ir grupās? Ceru, tur ir normāla attieksme pret sievietēm.

Kā notiek braukšana - cik daudz jābrauc, pa kuriem rajoniem, un vai tiešām būs jāstāv uz tilta sastrēgumos?

Galvenais (visnotaļ sievišķīgs jaut. - kas jāvelk mugurā, vai nenosalšu, ja man nav ādas cimdu... bikšu, utt.

paldies

 
1 2
Betsy Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Nužna, nužna )

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Par to, sievišķīgo, kas jāvelk mugurā - neliels topiņš un mazi svārciņi instruktora iežēlināšanai šoreiz neies cauri

Maardza Reģ.: 17.05.2006
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: nu jau tu uz jēliem jokiem uzprasies...

Nē, nu es tiešām reizēm te līdz galam nesaprotu cilvēkus...Ja jau ir uzdoti konkrēti jautājumi, tad cilvēku tas interesē un vai tad ir tik grūti pastāstīt ko zinat?Pieredze + ieteikumi utt?

DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Domāju sākumā paprasi kādam puisim, kam jau ir mocis, lai noliek moci uz sāniem, tad piecel to, ja izdosies, pabrauc kādu gabaliņu slēgtā teretorijā un izdomā kārtīgi, vai tāds "ugunszirgs" vispār tevi interesē.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kameer maaciisies - nemaz jau tik aatri uz ielaam netiksi, pa laukuminju dabuusi firguuras "ziimeet". A peecaak kad tiksi, tad principaa jaa korkjos staaveesi, jo instruktors ta parasti ar mashinu - korkjim paari nepaarlidos. Un ja netiishaam iznaak aizmukt no instruktora , taapat naaksies pagaidiit tuvaakajaa atljautajaa vietaa, vai pie tuvaaka krusta.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

DM rakstīja: Domāju sākumā paprasi kādam puisim, kam jau ir mocis, lai noliek moci uz sāniem, tad piecel to, ja izdosies, pabrauc kādu gabaliņu slēgtā teretorijā un izdomā kārtīgi, vai tāds "ugunszirgs" vispār tevi interesē.

Hmm neviens jau neliek daamai pirkt uzreiz Honda Goldwing. A paareejos mochus pacelt ir tikai maaceeshanas vaina.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

bļeģ, ja gribi maukt ar moci, tad jautājums par to, kas jāvelk mugurā, lai mindžu neapsaldētu ir vienkārši glupjš un labākā gadījumā izklausās pēc provokācijas uz spamu...

Vot te gan Gnoms vaards vietaa, ja daaamiitei nau aadas, tad lielaakais mocis ko vinja vispaar driikst piemeeriit ir liidz 125 ccm Scooters, un arii tad aatri sapratiis, ka ar minjiem nau arshana.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Jaasaka gan ka ir te viens koleegjijis kam patiik dziivot uz bankrota robezjas, tad nu jams gan kaadu briidi pamaniijaas ar moci ar dzjiinaam braukt, bet kaa nopirka Yamaha R6 taa secinaaja ka ar taam nav arshana.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

Maardza rakstīja:

Gnoms rakstīja: nu jau tu uz jēliem jokiem uzprasies...

Nē, nu es tiešām reizēm te līdz galam nesaprotu cilvēkus...Ja jau ir uzdoti konkrēti jautājumi, tad cilvēku tas interesē un vai tad ir tik grūti pastāstīt ko zinat?Pieredze + ieteikumi utt?

bļeģ, ja gribi maukt ar moci, tad jautājums par to, kas jāvelk mugurā, lai mindžu neapsaldētu ir vienkārši glupjš un labākā gadījumā izklausās pēc provokācijas uz spamu...

ej tu d.ir.st gudriniek! normali jautajumi, jebkursh iesacejs uzdod tadus jautajumus. ja nejedz atbildet tad turi viepli ciet.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Betsy rakstīja: Lūdzu dalaties pieredzē, kā notiek tiesību kārtošana A kategorijai.

Vai tas reāli sievietei - pie tam, nav braukusi ar tāda veida transporta līdzekļiem?

Vai nodarbības ir grupās? Ceru, tur ir normāla attieksme pret sievietēm.

Kā notiek braukšana - cik daudz jābrauc, pa kuriem rajoniem, un vai tiešām būs jāstāv uz tilta sastrēgumos?

Galvenais (visnotaļ sievišķīgs jaut. - kas jāvelk mugurā, vai nenosalšu, ja man nav ādas cimdu... bikšu, utt.

paldies

pret sievietem ir normala attieksme. cik tu sver un kads tev augums? tas bus ari raditajs apmeram kadu mocis tev bus derigs.

par shmotkam: aizbrau uz darzciema ielu pie sergja. tur var nopirkt visu ko vien vajag. pilnigi pietiek ar tekstila apgjeerbu, ari tas musdienas udeni un veju cauri nelaizh. cenas rekini ka nav no tam mazakajam. bikses un laba tekstila jaka pavilksies uz kadiem 200ls. zabaki ari bus ap 100ls. nu tad vel adas cimdi 30ls. vajag vismaz 2 parus, vasarai un rudenim/pavasarim. nu ko vel. velams nopirkt apkakli lai mandeles nenosaldee, tur ar bus kadi 30ls.

kjiveri ieteicams nopirkt jau pirms saksi iet uz brauksshanas nodarbibam. nodarbibas iesakumaa notiek uz laukuma. tev tur visu izstastis un izradis. ja maki braukt ar divriteni un auto, tad ar moci nebuus nekaadas probleemas.

veiksmes.

Betsy Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

Visiem, ka aprej par apģērbu - man prātā nenāc vilkt miņikus. man šķiet - jautājums arī bija sakarīgs, jo nezinu, vai aprīlī mācoties braukt ar plikām rokām un džinsās nenosalšu.

Moci - nē smagāko nepacelšu, ne prātā nenāk, bet zinu, ka kaut kādus javai līdzīgus varu uzstutēt.

Paldies tiem, ka nerēja

Kāpēc tik pavasarīgā dienā tik daudz dusmu rējējiem?

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

No sākuma pamēģini ar skūteri vai mopēdu pabraukt.

Esot pat speciāls dāmu instruktors. Pagājušo gadu tusēja aiz Olimpijas uz Daugavgrīvas ielas, pa vakariem.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Gnoms: nu normals jautajums bija. tak var redzet ka tu pats ar moci nebrauc, un tapec ari atbildet normali nevari. tev skauzh moshka ka skukjis gazis ar moci bet tu nee?

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Pagājšgad pie CSDD moču placī dāmas cītīgi grillēja spocīga paskata 125cm3, ķipa čoperi, ķipa suncviņzin kādu spoku...

Betsy Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

shearer, vai tad braukšanas nodarbībās ķiveri nedod?

Sorry, nezinu neko par to, bet sapnis vasarā paceļot svaigā gaisā ar kaut ko vairāk kā velosipēds.

Ja nav kas pastāsta, tad kā lai to visu sāk izzināt?

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Pagājšgad pie CSDD moču placī dāmas cītīgi grillēja spocīga paskata 125cm3, ķipa čoperi, ķipa suncviņzin kādu spoku...

Betsy Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

shearer, vai tad braukšanas nodarbībās ķiveri nedod?

Sorry, nezinu neko par to, bet sapnis vasarā paceļot svaigā gaisā ar kaut ko vairāk kā velosipēds.

Ja nav kas pastāsta, tad kā lai to visu sāk izzināt?

Betsy Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

shearer, vai tad braukšanas nodarbībās ķiveri nedod?

Sorry, nezinu neko par to, bet sapnis vasarā paceļot svaigā gaisā ar kaut ko vairāk kā velosipēds.

Ja nav kas pastāsta, tad kā lai to visu sāk izzināt?

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

ķiveri dod, bet Tev būs patīkami sasvīdušu podu galvā maukt?

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Betsy rakstīja: shearer, vai tad braukšanas nodarbībās ķiveri nedod?

Sorry, nezinu neko par to, bet sapnis vasarā paceļot svaigā gaisā ar kaut ko vairāk kā velosipēds.

Ja nav kas pastāsta, tad kā lai to visu sāk izzināt?

nu dod. bet ja esi nolemusi braukt ar moci, tad kjivere bus vajadziga shaa vai taa. un savs ir savs. piekam rekjinies, ka viss nepiecieshamais apgjerbs tev sanaaks daargi. un tur neko nevar dariit. ekipejumam bus kadi 400ls noteikti janoliek. varbut pat vairak. ja neesi gatava shchirties no pamatigas suminjas par moci, apgjerbu utt, tad tiesibas nav jeegas likt. es pashlaik esmu nopircis visu nepiecieshamo apgjerbu rudenim/pavasarim. tas man izmaksaja aptuveni 400ls. bus vel japerk vasaras bikses. tas bus atkal kadi 60ls. bus vel japerk ari vasarigaki apavi. tas atkal 100ls. nu beigas parekjini - nav nekaads letais prieks mociits.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

Betsy rakstīja: sapnis vasarā paceļot svaigā gaisā ar kaut ko vairāk kā velosipēds.

brauc ar rolleri, tam pietiek ar B kategoriju. daži rolleri iet pat uz 100km/h un ātrāk. tev pilnīgi pietiksies

ko tu tur muldi. nafig tev nepietiek ar hundai getz?

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

shearer rakstīja:

tu tokš sienāzi ar duru mauc, bet te uz baiku velk...

nu kada shkjirba, ar duru var tapat diviiti atvilkt.

un parad man kaut vienu normalu lapu kur ir sakarigi aprakstits kadu apgjerbu pirkt, cik kas aptuveni maksaa un ka notiek apmacibas. da nav nekaa taada! es ari pirms saku ar moci braukt nesuudu nesapratu kas kur kapec. un jautajumi bija normali, ja es ta saku tad ta ir. basta un piiis.

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

Nja, kā te daļa uzvilkās no tā, ka dāma taisās braukt ar moci

Varu pastāstīt savu pieredzi!

Mācījos Vanagā, no sākuma braukšana pa laukumiņu, kur iemācās izbraukt figūras. Vēlāk, kad jau sanāk normāli, tā dzen uz ielas. Kad esi gatavs, tad uz CSDD.

ģērbt vajadzētu kaut ko plusmīnus siltāku, nekā attiecīgajā laikā ikdienā ģērbies. Obligāti siltas počkas vajag

Kasku dos autoskolas, jo tajā ir iebūvēta rācija, pa kuru Tev nodos komandas kur braukt.

a par moča pacelšanu neuztraucies, es kā nometu savējo, tā vienmēr kāds vīrišķis to paceļ

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

Agnia rakstīja: Nja, kā te daļa uzvilkās no tā, ka dāma taisās braukt ar moci

nau Teu taisnība...

dzimumam ir pilnīga pofigs... bet ja cilvis jau tagad bezpalīdzīgi plāta roķeles, tad ir garām...

a ja tu piemeram tagad izdomatu ka tev vajag moci un tiesibas. tu ko daritu, kam tu prasitu padomu? logjiski ka kadam kas brauc ar moci. jeb tu aizietu uz veikalu un teiktu, man ludzu zabacinjus, zekjites un pirkstainiishus? klausies tev ir kautkads problemas man liekas ar to ka vajais dzimums ari grib mizot ar moci un tapec ta cepies

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

shearer rakstīja: klausies tev ir kautkads problemas man liekas ar to ka vajais dzimums ari grib mizot ar moci un tapec ta cepies

šīri, Tu nupat devi iespēju sevi noriet... mēģini domāt PIRMS raksti...

aiztaisi paaksti un pieversies savam darbam man jau apnika aufwiedersehen, es braucu uz mezhu kamer vel gaish.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti