kur dabuut velo siicim ar 12\" ripuljiem?

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003

karoch, mekleeju divriteni siicim ar 2 stabilizatorritenjiem aizmuguree

ir bikuci staigaats pa bodeem, a tur vai nu galiigais plastmasas velo, kas neviesh paarlieciibu par izturiibu tos paaris gadus, kameer siicis jaas velosipeedu ... savukaart Merida Lion 12 laikam Alfaa redzeets pa ~70Ls, kas shkjiet megadaargi prieksh siicha ... maximaa redzeeti ar par 35Ls liidziigi, bet tie rozaa kraasaa ar pukjiiteem, kas puikam galiigi nepiestaaveetu

ir idejas, kuraas bodees veel vareetu skatiit velo siicim?

 
1 2
Edgarpo Reģ.: 30.07.2002
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: nee nu liidz 50..60Ls veel miilu saveejo siici vairaak gan ne

Savam sīcim nopirku www.zzk.lv/...

Līdz aprīlim bija arī atlaide 20%

gastello Reģ.: 24.05.2003
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: nee nu liidz 50..60Ls veel miilu saveejo siici vairaak gan ne

savai mazajai es arī sāku ar maximu,bet tur tādu herņu tirgo,tad izdomāju aizbraukt uz zzk un tur dabūju zzk ričuku pa maxsimas cenu un vēl pārdevējs uzsauca groziņu pie stūres un ar roku spiežamu signāltauri.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

Edgarpo rakstīja:

Kamikadze rakstīja: nee nu liidz 50..60Ls veel miilu saveejo siici vairaak gan ne

Savam sīcim nopirku www.zzk.lv/...

Līdz aprīlim bija arī atlaide 20%

t.i. martaa bij atlaides un taga vairs nav? taadu zzk verkji ar 20% atlaidi vareetu ar njemt

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Ja tu miili savu siici nepeerc visaddu kuinju.

1) pasties vai siicis vispaar bremzes varees nospiest ( maneejais savam velo nevar, nomainiiju arii brezhu "ruchkas" - jo orgjinaals ir lazja, bet probza ir arii bremzes - astpere pa niknu, un nau nekaadi regulejama, taa kaa arii to es dabuushu mainiit)

ruchkas leetaakas saakas ar 4 Ls, bet tadaam siicis ar mzzu kjepu nemaz neazisniegsies pakalj. Cik bremzes mazaak pa 20 Ls IMO nekas normaals nesaakas. Ja var atrsts tos kam ir bremzeeshana uz atpaklaju pagriezjot pedeeljsu - mosh ar to ir labaak.

2) svariigi lai raamis ir normaalis nevis kaut kaada xernja kas locaas kaa punkji. un arii papildritenjiem tas pats.

3) ir veerts paskatities kaadi ventilji jamam naak, ir vieni alja krievu laiku velo - taadus ja vajag jaunus tad vieniigi mosh latgaliitee var dabuut, tagad naak kaut kaadi modernaaki uz to pashu principu, bet tajos vecajos caurumos bnelien iekshaa un ari nenobliive kaartigi.

tas jau uuberadvanceeti ... mans siicis veel nav tik liels - vinjam bremzes veel nevaig

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja:

tas jau uuberadvanceeti ... mans siicis veel nav tik liels - vinjam bremzes veel nevaig

Tici man - vajag, mans veel nau iisti 3,5 gadi aizsniedzis, bet tas aatrums ar kadu minas ir bishku pa lielu lai vareetu izmantot citus bremzeeshanas panjeemienus - it iipashi jau nu ja Riigaa jaalieto dalju no laika tas verkjis.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

cik i skatiiti tie velliishi, tad ar 12" ripuljiem neesmu redzeejis, ka buutu bremzes paredzeetas vai iespeejamas ...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: cik i skatiiti tie velliishi, tad ar 12" ripuljiem neesmu redzeejis, ka buutu bremzes paredzeetas vai iespeejamas ...

NU bat tad aciimredzot ir taas kas stradaa pagriezjot pedaaljus uz atpakalju. Mana siicha velo taadas nav ir "trikshkjene". Ja bez bremzeem vispaar - nu tad tas i Piiii..

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: nee nu liidz 50..60Ls veel miilu saveejo siici vairaak gan ne

Skopulis! Pat Ļeņins visu bērniem atdeva!

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

par paareejo naudu siicim gribu mosh konchas nopirkt?!!?

vismaz pagaidaam shkjiet, ka bremzes vinjam toch nav vaidziigas ... tas i kameer nezinu vai patiks braukaaties un par tirkshkjenjbremzi piemaksaat paardesmit latus ar nezinu vai ir veerts?!!?

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

alisters rakstīja:

Skopulis! Pat Ļeņins visu bērniem atdeva!

ne jau savējiem...

VISI tak ir Ļeņina bērni!

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Edgarpo rakstīja:

Kamikadze rakstīja: nee nu liidz 50..60Ls veel miilu saveejo siici vairaak gan ne

Savam sīcim nopirku www.zzk.lv/...

Līdz aprīlim bija arī atlaide 20%

ZZK ir galiigi ok, chomam puika jau labu laiku lauzj un veel turaas

Edgarpo Reģ.: 30.07.2002
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja:

Edgarpo rakstīja:

Kamikadze rakstīja: nee nu liidz 50..60Ls veel miilu saveejo siici vairaak gan ne

Savam sīcim nopirku www.zzk.lv/...

Līdz aprīlim bija arī atlaide 20%

t.i. martaa bij atlaides un taga vairs nav? taadu zzk verkji ar 20% atlaidi vareetu ar njemt

Tagad atlaidi no zzk var gaidīt tikai uz Ziemassvētkiem!

Tos zzk verķus ved no Lietuvas!

www.baltikvairas.lt/...

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

ja zzk verkjus ved no lietuvas, ta taapeec jau es nebraukshu uz lietuvu karoch, kur veel bez zzk var dabuut beernu velo?

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: ja zzk verkjus ved no lietuvas, ta taapeec jau es nebraukshu uz lietuvu karoch, kur veel bez zzk var dabuut beernu velo?

Normaalu nekur, veel alfaa veikalaa "viss atpuutai" ir Merida velljuki!

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

shkjiet, ka biju tai veicii alfaa ... ~70Ls taa Merida maksaa

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

alisters rakstīja:

Gnoms rakstīja:

alisters rakstīja:

Skopulis! Pat Ļeņins visu bērniem atdeva!

ne jau savējiem...

VISI tak ir Ļeņina bērni!

tev mutere teica?

Ņe-a! Tā tālajos 70-os 80-os gados mums skolā mācīja!

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

spameri taadi

Edgarpo Reģ.: 30.07.2002
0 0 Atbildēt

Ja neder zzk variants, tad varbūt šo:

www.expressshop.lv/...

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Kādreiz paņēmu tajā pašā HavaiExpress tieši tādu,kādu Tu,Kamikadze,vēlies-izturīgu(pieaugušo veļļuka "centrs",arī rumbas pamatīgas,bremzes,kuras iedarbojas,pedāļus griežot atpakaļ),papildritenīši spēcīgi,kurus vēlāk,kad puika iemācās braukt,var noņemt,lai netraucē.Tad nu lūk-maksāja tāds Schvinn Gremlin ritenītis apaļus 80Ls.BET!Es pēc triju(!) sezonu lietošanas (bez jebkādām problēmām)to atdevu veikalā atpakaļ par 20Ls,protams ,uzreiz ņemot nākamo Schvinn markas vellapēdu.Par tiešām labu kvalitāti IR vērts maksāt,pat tādam "sīkumam" kā maza bērna veļļuks.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

gremlins jau ir ar 16" ripuljiem - maneejam vareetu buut par lielu taads braucamais

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Kamikadze rakstīja: gremlins jau ir ar 16" ripuljiem - maneejam vareetu buut par lielu taads braucamais

Paņem uz bodi līdz,lai piemēra.

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

tas gremlins domaats 4-6 gadiigajiem ... a maneejais knapi 3 gadus jauns nav ko mociit beernu un atsist apetiiti uz braukshanu

tuncis Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Es savai krustmeitai savulaik nopirku divriteni ar papildriteņiem kaut kādā rotaļlietu veikalā, kas vismaz pirms gada atradās pie universālveikala centrs - aptuveni tur, kur kādreiz plašu veikals bija. Likās tīri labs, cik tieši maksāja, neatceros, bet noteikti mazāk par 80 Ls. Tiesa, tas kāreiz bija rozā un ar puķītēm... kā jau krustmeitai, bet pieļauju domu, ka tur varēja būt arī citādāki, jo tā pa miglu atceros, ka bija arī citi riteņi, bet pa cik man aktuāls bija tieši rozā, tad uz tiem neskatījos.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti