gribu pirkt start-shosse velo

draco Reģ.: 25.07.2002

Sveiki!

varbuut kaadam aizkeeries start-shosse shosejnieks lieks, braucamaa staavoklii? gribu sev iepirkt velo, skatiijos pa internet veikaliem - murgs kkaads, paarsvaraa tie kroplie a-la mtb un so dizaini, pilseetas velo cenaas liidz 200 nekaa praatiiga imho nav, shosejnieki imhorta ar 300+ saakas...;(

agraak man vienlaik tas krievu strat shosse bija, tiiri neko vellis,imho, i raamis viegls, i neluuza vish seviski, i gana aatri pamiities vareeja, i tuurista riepas staaveeja - vareeja i pa zemesceljiem pabraukt,i pa bedreem....

 
1 2 3
Ksneps Reģ.: 01.08.2004
0 0 Atbildēt

Kad būsi pabraukājies ar normālu velosipēdu tad to tūristu vairs negribēsies... Veikalā pa ~150 ls var nopirkt diezgan labas kvalitātes ārzemnieku - 5 gadus kalpos bez neviena ieguldījuma.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

Ksneps rakstīja: Kad būsi pabraukājies ar normālu velosipēdu tad to tūristu vairs negribēsies... Veikalā pa ~150 ls var nopirkt diezgan labas kvalitātes ārzemnieku - 5 gadus kalpos bez neviena ieguldījuma.

starts no tuurista diezgan kapitaali atskiras,kaut vai ar raami un svaru ( tuurists visai juutami smagaaks), un robu skaitu,un so. draugam tolaik,kad ar startu braukaaju, tuurists tieshi bij, taa ka bija iepseeja saliidzinaat...tuuristu negribas :

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

draco rakstīja:

Ksneps rakstīja: Kad būsi pabraukājies ar normālu velosipēdu tad to tūristu vairs negribēsies... Veikalā pa ~150 ls var nopirkt diezgan labas kvalitātes ārzemnieku - 5 gadus kalpos bez neviena ieguldījuma.

starts no tuurista diezgan kapitaali atskiras,kaut vai ar raami un svaru ( tuurists visai juutami smagaaks), un robu skaitu,un so. draugam tolaik,kad ar startu braukaaju, tuurists tieshi bij, taa ka bija iepseeja saliidzinaat...tuuristu negribas :

Lai ar kaut ko tadu braukatu, nepiecieshams samera labs velocelinjsh. Man piebesija, ka izbrauciens ir kaa laimes spele - sasitiis mazo plano riepu vai nee uz kadas bedres vai apmales.

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

nu,man bija ar tuurista aplokiem un riepaam, taa ka nekaadu probz nebija. vienreiz gan, kad fuurei astee ieseedos, deelj taa laiciigi bedri nesamaniiju,aiz kam kjeede nolidoja, a citaadi nekaadas vainas...uz krastenes ash fuureem astee vareeja ieseesties, a tas i vismaz savi 65 kmh imho

shmurger Reģ.: 29.10.2006
1 0 Atbildēt

man riiga galiigi neskjiet vellapedistiem draudziiga pilseeta... pats paaris reizu uz darbu esmu aizminies (sarkandaugava- centrs) -da nu i nah... visi vaalee kaa nenormaali , bail to4na!!! a pa trotuaaru neiespeejami bordjuuru deelj..

secinaaju beigaas, ka ar autinju tomeer aatraak, jei bogu.ja nu vieniigi pa pashu centru jaamuudaas, bet uz periferiju ja vajag , tad meele paar bortu...un tracina , ka "tie tur "seez savos autinjos, apdzen un strauji attaalinaas,bet tu minies kaa idinsh ... taa kaut kaa...

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

nu,riigaa,ja ne pa trotuaariem, tad tas ir vienk biistami.

par aatrumiem - pa centra dalju ar velo 100% aatraak buus, + nesaliidzinaami mazaakas izmaksas.

ar tramvaju apmeeram vienaa tempaa var tureeties, trolejbuss bij pagruuti nokjerams, autobusi (ikarusi, tad shito jauno veel nebij), bij apdzenami diezgan vienk. pat 15 autobuss uz rumbulu, starteejot no stahaanovieshu tilta bija mazliet apdzenams ar velo, taa ka nav tik slikti. tur gan riktiig naacaas miities bet nu vietaam, teiksim tur kur krastene beidzas un so plashi paziistamaas sastreegumu vietaas, kuras ar auto paarvarot uz ~1 km aiziet no 15 minuuteem un uz augshu, liidz pat 40 - ar velo tur nekaada konkurence nesanaak, taa ka pa pilseetu ar sastreegumiem auto paarsvaraa nezeeliigi nolej. tik tas ka komforts, un +/- droshiiba...

spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Es ar šd tad pabraukāju ar tādu start-šosē. Rumbas atstātas vecās, bet uzspieķota tūrista aploce, saliku normālus pārslēdzējus un bremzes, sanāca fellīts uz goda. Katrā ziņā ripo daudz labāk par tiem riteņiem, ko var dabūt pa Ls 150. Pašam ir Peugeot kalnietis, kas maksāja divi simti ar kapeikām, bet pa asfaltu vecais start-šosē ripo kudī labāk.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

pirms gadiem 15 bija man start shosse ar chempinj-raami, kaameer viss bija originaals tas bija pilniigi nebaudaams sssuuuuuuc. Tad naacaas to richuku paarbuuvet - Spaanijaa nopirku bremzes, iznesumu un stuuri, rokturus un paarsleedzeejus, te pat Riigaa tur kur tagad Berga bazaars iepirku kaartiigus aplokus un labu labaas riepas ar kameram - un gaaja tas fellis tieshaam lopaa, pat vairaakus krashus iztureeja, kaameer to nenozaga

teiksim taa - originaalaa komplektaacijaa tas start shosse pilniigs meesls, bet ja piestraadaa un paarbuuvee - ir Ok (bet tad no taa start shosse paliek tikai raamis) pat kjeedi pirku citu, shauraaku un vieglaaku

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 1 Atbildēt

kas ir tas velo ar tādu biezu riepu - no aploces lidz asfaltam gumija nu reizes 2 ja ne 3 vairāk, nekā parastajam?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

kas ir tas velo ar tādu biezu riepu - no aploces lidz asfaltam gumija nu reizes 2 ja ne 3 vairāk, nekā parastajam?

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: kas ir tas velo ar tādu biezu riepu - no aploces lidz asfaltam gumija nu reizes 2 ja ne 3 vairāk, nekā parastajam?

tie ir pludmales velo.... tev tads piestaaveetu..

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

draco rakstīja: Sveiki!

varbuut kaadam aizkeeries start-shosse shosejnieks lieks, braucamaa staavoklii?

Ir mans tāds brīnums (ar šaurajām riepiņām), tikai vairs ne PSRS komplektācijā, jo tika izmantots sportiskiem mērķiem. Pirms gadiem astoņiem tika nolikts, tāpēc pa riepu stāvokli nevaru galvot.

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

draco rakstīja: nu,man bija ar tuurista aplokiem un riepaam, taa ka nekaadu probz nebija. vienreiz gan, kad fuurei astee ieseedos, deelj taa laiciigi bedri nesamaniiju,aiz kam kjeede nolidoja, a citaadi nekaadas vainas...uz krastenes ash fuureem astee vareeja ieseesties, a tas i vismaz savi 65 kmh imho

Nu,draco ,65km/h neticās,ka varēji izspiest,pat ar visu aizvēju.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja:

draco rakstīja: nu,man bija ar tuurista aplokiem un riepaam, taa ka nekaadu probz nebija. vienreiz gan, kad fuurei astee ieseedos, deelj taa laiciigi bedri nesamaniiju,aiz kam kjeede nolidoja, a citaadi nekaadas vainas...uz krastenes ash fuureem astee vareeja ieseesties, a tas i vismaz savi 65 kmh imho

Nu,draco ,65km/h neticās,ka varēji izspiest,pat ar visu aizvēju.

uusa netirs ja nezini... zacepaa vareeja arii liidz 90 uzraut bij kaadreiz Felam taads sodameers.. ja sacenes nokaasi tad uz riigu svoim hodom... un lai tas nebuutu vienmulji ...tad aatrumi tika pamainiiti

a par startinju.. raamim toch ne vainas ja to visu paareejo no chempika salika... vai arii kaa djeds te min: savilkts no aarvalstiim p.s. ja nu kaads lieks veel i var piedaavaat "

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Ar felli 90km/h?????? Gribētos gan redzēt

Imo, ja tiktiešām nav paniskas vēlmes pēc šosejnieka un/vai garus gabalus mīt, jāņem vien kāds labs MTB sākot no +/-350Ls. Var šaurās riepas uzlikt uz tiem pašiem diskiem ja baigi gribās.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

uz iisu briidi un no kalninja uzraava gan.. bet reekjinies ka tas ir aizveejaa tb aiz auto braucot

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: uz iisu briidi un no kalninja uzraava gan.. bet reekjinies ka tas ir aizveejaa tb aiz auto braucot

Nu nez nez,... var jau būt, bet man kaukā neticas par cik kādreiz jaunībā pats jaunībā MTB braucu i pa šosi trenniņa pēc ūber garos gabalus minu...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

interesanti gan ko teiktu ja maniitu kaa krosinju ar start shossi mauca shauro traktoreni virsuu i aizziet.. i ziemaa ar tas pats

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

draco rakstīja: Sveiki!

varbuut kaadam aizkeeries start-shosse shosejnieks lieks, braucamaa staavoklii?

Ir mans tāds brīnums (ar šaurajām riepiņām), tikai vairs ne PSRS komplektācijā, jo tika izmantots sportiskiem mērķiem. Pirms gadiem astoņiem tika nolikts, tāpēc pa riepu stāvokli nevaru galvot.

varbuut vari atrakstiit uz raco@sten.lv" target="_new">draco@sten.lv vai savu mailu iedot? cik veelies par sho briinumu?

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja:

draco rakstīja: nu,man bija ar tuurista aplokiem un riepaam, taa ka nekaadu probz nebija. vienreiz gan, kad fuurei astee ieseedos, deelj taa laiciigi bedri nesamaniiju,aiz kam kjeede nolidoja, a citaadi nekaadas vainas...uz krastenes ash fuureem astee vareeja ieseesties, a tas i vismaz savi 65 kmh imho

Nu,draco ,65km/h neticās,ka varēji izspiest,pat ar visu aizvēju.

da man pasham neticaas, bet ar 5. robu bija veel rezerve. taapat no citas puses arii neticaas, ka fuures pa krasteni uz 50 brauca, it seviski pirms gadiem 8, kad neviena svetafora uz krastenes nebij...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: interesanti gan ko teiktu ja maniitu kaa krosinju ar start shossi mauca shauro traktoreni virsuu i aizziet.. i ziemaa ar tas pats

Ir manīti tādi fruktiņi!

Normaļoks!

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Ta kaa esmu kaadu laiciņu trenējies velo braukšanā padalīšos arī ar savu pieredzi. Sākumā braucu ar standarta start šosē. Veļļuks it kā labs, taču tā bezkameru riepu lāpīšana katru nedēļu ir murgs. Tāpēc servisā pie Arkadija kinostudijas teritorija (velo dzeki zinas sito meistaru) man uztaisīja normālus ratus ar dubultajiem aplokiem un 28 mm riepu. Izmaksāja tas prieks 70 latus ar visām rumbām. Pēc tam uzliku daudzmaz normāu pārslēdzēju pa kādiem 15ls. Tacu tad sākās diezgan liels cakars ar pedāļu ķīliem, pa cik esmu pats smags un grieziens bija smags, tab ļoti bieži sāka klaņi ļurkāties, jo ķīli neturēja. Tāpēc bija doma uzlikt monbloku, taču tajā brīdi treneris iedeva citu veļļa rāmi un uz tā uzliku savus ratus. ja standarta start šosē nomaina ratus un uzliek normālu monobloku, tad var snākt tīri normāls braucamais, domāju tagad tāda pārbūve nebūtu dārgāka par 100ls un sanāk normāls šosejas/pilsētas braucamais. Es ar to velli ilgu laku pat ziemas laikā braucu caur pus Rīgu uz skolu. Vēl liels mīnus start šosē ar orģinālajiem aplokiem bija tas, ka sunīši bieži mēdza atņirgties, tādēļ lauka apstākļos nācās jaukt pakaļējo ratu ārā un zem sunīšiem pabāzt kādu sērkoku, lai sunīši nofiksējas un varētu tikt mājās.

A par tiem ātrumiem runājot ar to pašu parveidoto start šose uz līdzenas vietas esmu izspiedis 74km/h, no siguldas kalna 84km/h, tik tur gandrīz es neierakstījos uz gaujas tilta jo pirms līkuma apdzinu vieglo un nebiju ieņēmis pareizu trajektroi i bremzēt sanāca vēlu. Taču ja gribās izbaudīt kārtīgu ekšonu, tad siguldnieks vai turaidnieks ir iistaa vieta Runā ka menti reiz mērija profiņiem ātrumu no siguldnieka, līderiem esot bijis virs simta. Vēl jau forsi ir pavizināties lejā pa bobsleja kalnu ja ir dzelzs nervi un ļoti labas bremzes.

Aiz masīnas vispār uz 70 mierīgi var pavilkt, mums pat bija tāda lieta garajos siguldas trenniņos, ka atpakaļ 6 vai 7 purni vilkām aiz trennera busa mājās uz 60. Vislabāk to aizvēju jūti ja riepa ir 2 cm no pakaļējā mašīnas bampera, brauciens ir tīrā atpūta.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Vislabāk to aizvēju jūti ja riepa ir 2 cm no pakaļējā mašīnas bampera, brauciens ir tīrā atpūta.

Un strauja piebremzēšana-intensīvā palāta!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Vislabāk to aizvēju jūti ja riepa ir 2 cm no pakaļējā mašīnas bampera, brauciens ir tīrā atpūta.

Un strauja piebremzēšana-intensīvā palāta!

njeir vis trenjuka autosiem rulliishi uz bamperisha bij

a par suniishiem.. mees likaam parasto dzeeseni apakshaa.. rezultaats teicams un kluss kaa spoks

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

USSA laikam nav ar sporta velīti pārvietojies. Iesēdies astē kamazam un tik min. Aizvējš labs, bet vienīgi bedres neredz, savlaicīgi. Vecos traktorus apdzīt vispār nesagādāja problēmas.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti