New Fabia

Aivitis Reģ.: 08.05.2007

Kāds jau ir iemēģinājis? Kādas atsauksmes?

 
1 2 3 4 5
DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Aivitis rakstīja: Kāds jau ir iemēģinājis? Kādas atsauksmes?

un ko tu gribi dzirdeet, cilveek ? nu normaals auto par adekvaatu cenu.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

ak jaa, nopeerkot jauno fabia shaales var nemainiit uzreiz, arii arkas nav izruuseejushas, starteris griezh un straadaa par logu paceelaaji !

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

tjipa Vw ar shkodas virsbuuvi un zemaku cenu kaa Wv.par kia droshi vien ka labaks

ilis Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

Esmu pagaidām tikai ievērtējis sēdvietu komfortu - priekšā pilnīgi pietiek, aimugurē jau ir pašvaki...bet auto jau nav liels. Pieļauju, ka universāls (pagaidām vēl tāds nav) varētu būt labs...

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

it kaa teica ka universaaals bushot uz gada beigaam, a sedans?

superb Reģ.: 26.04.2003
0 0 Atbildēt

mekle marta AutoBild - tur viss aprakstits

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Ņem labāk roomster. Pēc bildēm fabia patika, apskatīju dzīvajā...

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Ņem labāk roomster. Pēc bildēm fabia patika, apskatīju dzīvajā...

ja vajag leetu, saliidzinoshi labu, un ar "daudz vietas" - tad viennoziimiigi roomster.

bet ja vajag vienkaarshi labu un leetu, un max.2 cilveekiem - tad njem fabia.

BMW328 Reģ.: 17.08.2005
0 0 Atbildēt

švaki'.maziņa, nestabila.Manas draudzenes Fabiai smagais ziemā ka nāca garām, sacēla tādu virpuli , tak Fabia apgriezās pa 180 grādiem.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Iztaisno rokas sākumam, tad laid pie stūres

Aivitis Reģ.: 08.05.2007
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Kaspersky rakstīja: Ņem labāk roomster. Pēc bildēm fabia patika, apskatīju dzīvajā...

ja vajag leetu, saliidzinoshi labu, un ar "daudz vietas" - tad viennoziimiigi roomster.

bet ja vajag vienkaarshi labu un leetu, un max.2 cilveekiem - tad njem fabia.

pārsvarā 2 cilv., tāpēc jau arī skatos uz fabia. roomster varētu būt, bet pagaidām nevaru pierast pie izskata. cik sapratu, fabia neviens no klāesošajiem nav izmēģinājis.

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

Aivitis rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja:

Kaspersky rakstīja: Ņem labāk roomster. Pēc bildēm fabia patika, apskatīju dzīvajā...

ja vajag leetu, saliidzinoshi labu, un ar "daudz vietas" - tad viennoziimiigi roomster.

bet ja vajag vienkaarshi labu un leetu, un max.2 cilveekiem - tad njem fabia.

pārsvarā 2 cilv., tāpēc jau arī skatos uz fabia. roomster varētu būt, bet pagaidām nevaru pierast pie izskata. cik sapratu, fabia neviens no klāesošajiem nav izmēģinājis.

ir meegjinata ieprieksheejaa---par taadu cenu un aprikojumu -oki ir

Atvars Reģ.: 05.07.2001
0 0 Atbildēt

Iebrauc Staoilā un paņem AUTOINFO avīzi. Džeki jauno Fabia salīdzināja ar KIA Ceed. Ja vari aviizes .,pdf formātā lasīt tad www.autonews.lv tur tā ir.

Atvars Reģ.: 05.07.2001
0 0 Atbildēt

Iebrauc Staoilā un paņem AUTOINFO avīzi. Džeki jauno Fabia salīdzināja ar KIA Ceed. Ja vari aviizes .,pdf formātā lasīt tad www.autonews.lv tur tā ir.

Hjuks Reģ.: 20.12.2006
0 0 Atbildēt

Jaunajai Fabijai ir vecās Fabijas priekšējā piekare, ar visām tās slimībām, piemēram, priekšējie gultņi kalpo 30-40 tūkst.km, tikpat piekares \'\'zaldātiņi\". Pastāvīgi ir šaizītes ar elektroiekārtu - slēdži, logu pacēlāji. Vienkārši salīdzinot ar Octavia 2, cik zinu no reāla auto ar 75 tūkst.km nobraukumu, problēmu pa šo laiku nebija pilnīgi nekādu. Bet varbūt tas nav nemaz tik traģiski biežāk pamaini un viss.

Bet es tomēr labāk ņemtu Roomster, pie aptuveni līdzīgas cenas, bet ietilpība ir fantastiska. pie izskata pieradīsi!

Vecās Fabias tehniskās pieredzes apraksts ir redzams pēdējā Autobild, kā arī www.autoreview.ru/...

Aivitis Reģ.: 08.05.2007
0 0 Atbildēt

Paldies.

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

Lietoju iepriekšējo Fabia Combi elegance 1.9 PD-TDi labi aprīkotu.

nobraukti pa mūsu banānu valsts ceļiem ir jau gandrīz 26 000 km.

Pat xenon nav izdedzis - neviena spuldzīte, nekas neklab, nedūmo Nekas nav mainiits ptu ptu ptu

ā nē, mainīja salona kustības sensoru, kurš aizpagājušajā ziemā noklājās mistiski.

P.S. katrā ziņa Škoda ir labāka par visiem korejiešiem un citiem tās klases auto....

Reģ.: 16.04.2024
0 0 Atbildēt

DeaDMoroZZZ rakstīja: ak jaa, nopeerkot jauno fabia shaales var nemainiit uzreiz, arii arkas nav izruuseejushas, starteris griezh un straadaa par logu paceelaaji !

Mani par šito banotu.

P.S. Pagaršo motoreļļu

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
1 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

DeaDMoroZZZ rakstīja: ak jaa, nopeerkot jauno fabia shaales var nemainiit uzreiz, arii arkas nav izruuseejushas, starteris griezh un straadaa par logu paceelaaji !

Mani par šito banotu.

P.S. Pagaršo motoreļļu

oj nu nepaarspiilee

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Hjuks rakstīja: Jaunajai Fabijai ir vecās Fabijas priekšējā piekare, ar visām tās slimībām, piemēram, priekšējie gultņi kalpo 30-40 tūkst.km, tikpat piekares 'zaldātiņi". Pastāvīgi ir šaizītes ar elektroiekārtu - slēdži, logu pacēlāji. Vienkārši salīdzinot ar Octavia 2, cik zinu no reāla auto ar 75 tūkst.km nobraukumu, problēmu pa šo laiku nebija pilnīgi nekādu. Bet varbūt tas nav nemaz tik traģiski biežāk pamaini un viss.

Bet es tomēr labāk ņemtu Roomster, pie aptuveni līdzīgas cenas, bet ietilpība ir fantastiska. pie izskata pieradīsi!

Vecās Fabias tehniskās pieredzes apraksts ir redzams pēdējā Autobild, kā arī www.autoreview.ru/...

Roomster priekšējā piekare ir tāda pati kā Fabia Aizmugurē kā Octavia 2. Auto bildā kaut ko tādu lasīju. Tad jau sanāk, ka bērnu slīmības arī šim būs.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Modricimus rakstīja:

ā nē, mainīja salona kustības sensoru, kurš aizpagājušajā ziemā noklājās mistiski.

Man Octavia2 pirmajā apkopē arī to sensoru nomainīja. Laikam jau rūpnīcas instrukcija, jo man nekādu pretenziju pret to nebija

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

vilko rakstīja:

Roomster priekšējā piekare ir tāda pati kā Fabia Aizmugurē kā Octavia 2. Auto bildā kaut ko tādu lasīju. Tad jau sanāk, ka bērnu slīmības arī šim būs.

Roomster vispār ir hibrīds - priekša no fabia, aizmugure no octavia. Piekare arī. Tāpēc jau aizmugurējie riteņi "platāk stāv"

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Šodien atkal biju PapaKarlo motors ieskrējis. Apskatīju uz vietas pieejamos drotus. Roomster joprojām labāks par fabia, vismaz es izvēlētos pirmo

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

Drīz viņu varēs dabūt ar baltu jumtu kā kūperi.Par savu cenu ļoti laps,biju izbraucis.Tiešām derīgs.

Aivitis Reģ.: 08.05.2007
0 0 Atbildēt

protams rakstīja: Drīz viņu varēs dabūt ar baltu jumtu kā kūperi.Par savu cenu ļoti laps,biju izbraucis.Tiešām derīgs.

Ar kādu motorīti un kārbu izmēģināji? Mani gan vairāk interesē automāts

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti