KTM veļļuki

kliks Reģ.: 27.07.2006

Vakar vizinoties uz Ventspils ielas ieraudzīju, ka ir atvērts KTM velo veikals. Kāds ir bijis? Kā ar cenām? Kā ar kvalitāti un aprīkojumu? Paskatījos netā - samērā augstas. Nu labi, ļoti augstas.

 
Lomixx Reģ.: 11.05.2007
0 0 Atbildēt

Cenas iepaidīgas, bet iedziļinoties aprīkojumā, skaidrs kāpēc.

Par kvalitāti nav jāšaubās ne mirkli.

Bet arī par nosaukumu ir jāmaksā

Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

nu, detalju kvalitaate + veeel kaadi 25% pa virsu par uzrakstu....

peec price/performance iesaku mekleet Juglaa veikalu, kursh tirgo Focus bikes

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Gan jau kar visiem +25% par brandu, shie vienlaga ir letaki par Honda mountainbaikiem vai downhill-baikiem( vo t neatceros kuri iisti tie bija) - jamiem bija patenteeta atrumkaarba, kuru neviens mirstigais valjaa nedriiksteeja taisiit.

Nu jaa un tads siikums ka plashaakai publikai jamie arii nebia pieejami, tikai ruupniicas komandai.

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Tas man pie mājas..reiz iegāju, palūdzu samainīt 100 latus...nevarēja. Laikam švaki iet.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu nezinu par veļikiem,bet pašam ir mocis ktms nu labs jau ir,bet mežonigas cenas daļam

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Tas man pie mājas..reiz iegāju, palūdzu samainīt 100 latus...nevarēja. Laikam švaki iet.

Moš šiem tikai 500Ls banknotes bija?

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Nu nezinu par veļikiem,bet pašam ir mocis ktms nu labs jau ir,bet mežonigas cenas daļam

Vai KTM ir tas mocis, ar kuriem 4 bāleliņi grasījās apbraukt Baltijas jūru, bet pirmie divi moči (jauni!) noklapēja jau pirms pusceļa??

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

batka rakstīja: Nu nezinu par veļikiem,bet pašam ir mocis ktms nu labs jau ir,bet mežonigas cenas daļam

tāpēc, ka Robežnieks vienīgais izplatītājs...

mulkjibas, paskaties internetaa, nekadas lielaas cenu atshkjiriibas nav.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu jeb kura tehnika var noklapet,gan ktm gan honda gan gan utt

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

deks - maybe vari ieiet apskatīt kādas cenas tur? man baisi tālu jābrauc. interesē pieaugušo 28'' tāds nepārāk offroad'am domāts. vairāk pa pilsētu un meža ceļiem.

Reģ.: 29.03.2024
0 1 Atbildēt

Ieiešu. Vakarā, ja neaizmirsīšu, ierakstīšu. Vai, ja gribi, uzzvani pēc min 20. 29221124

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja: deks - maybe vari ieiet apskatīt kādas cenas tur? man baisi tālu jābrauc. interesē pieaugušo 28'' tāds nepārāk offroad'am domāts. vairāk pa pilsētu un meža ceļiem.

Par tiem meža ceļiem..man ir pilsētas velo, ar pašaurām 28'' riepām, amortizatoriem, disku bremzēm un bala bala alumīnija rāmi. Karoče-kruts pepelacs.

Pa asfaltu- OK, ideāli. Pa meža ceļu, ja ir smiltis- sūdīgi.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

man ir merida bez amartiem un klucu bremzeem..26', traktorene...

pa mezhu ir ok. apstaajies vienmeer esmu, un kuli atsitis arii liidz sim veel ne....

bet pa pilseetu max 30 km/h

Taa ka opredelisj....

Lomixx Reģ.: 11.05.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: man ir merida bez amartiem un klucu bremzeem..26', traktorene...

pa mezhu ir ok. apstaajies vienmeer esmu, un kuli atsitis arii liidz sim veel ne....

bet pa pilseetu max 30 km/h

Taa ka opredelisj....

Atliek iegādāties vēlvienu ratu komplektu, lai ir plānie diski un riepas pilsētai un gariem pārbraucieniem un kad laid mežā tad uzliec traktorniekus

Pac braucu ar traktorniekiem, pa normāliem ceļiem nu nekā prātīga nav, vienīgais ja uzkačā kādas 5 atmosfēras.

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Varu pateikt vienu- baigie cipari. Manuprāt,protams.

normalsjank Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

KTM- Kā Tikt Mājās

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

smonG rakstīja:

normalsjank rakstīja: KTM- Kā Tikt Mājās

topors...

viena tehniska vienība ar ar kuru var braukt... un ph kur...

gadās ziepes, bert tās labojamas..

foto.inbox.lv/...

pa akmeņiem nodevi, vai kā???

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

sudiga ķede gadijusies droši.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu tas ka parspriegojuši iešavas pirmais prata,bet kaut ka neticejas

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Nu tas ka parspriegojuši iešavas pirmais prata,bet kaut ka neticejas

labāk jau,protams, zobratu apmainīt, bet.....

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti