Auto aizdevums

Skurstenis Reģ.: 15.03.2004

Vai kāds ko zin par Hansabankas aizdevumu auto iegādei? Vai tam arī vajadzīgs auto novērtējums tāpat kā kredītam? Tā ir problēma, jo autiņš atrodas dziļos laukos, kas jāpērk un tik viegli un bez sāpēm īpašnieks negrib braukāt. Vai tas visos gadījumos ir obligāti? Un KASKO? Dārgs prieks. Kas vai ieteikt izdevīgāko veidu kā vienas dienas laikā bez sāpēm saņem auto atslēgas? Īpašnieks gaida, jo jau pirmdienas vakarā lido uz Vāciju pēc nākamajiem autiņiem... Inservis laikam ne - gribu būt vesels un ar žokli.

 
1 2 3
modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Skurstenis rakstīja: Un 1999.jau vēl nav gluži šrots....

8 gadus veca mašīna tāds pusšrots jau ir

Nu tad savu iespēju robežās arī maksā 10-15% pirmo iemaksu, kasko gadam un signalizācijai... Kur problēma?

problēmā ir tur - ka nafig maksāt vairāk - ja var dabūt par reālo cenu?

Gribi visus pārsedināt uz Getziem?

Paskataties uz lietuviešiem - šie reāli izvērtē un taupīgi dzīvo.... bet jums tikai jauno.... un pēc tam raud ka vislielāka inflācija.... po sredstvam jādzīvo - nevis uz bankas rēķinā....

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

nafigators rakstīja:

Skurstenis rakstīja: Un 1999.jau vēl nav gluži šrots....

8 gadus veca mašīna tāds pusšrots jau ir

Nu tad savu iespēju robežās arī maksā 10-15% pirmo iemaksu, kasko gadam un signalizācijai... Kur problēma?

problēmā ir tur - ka nafig maksāt vairāk - ja var dabūt par reālo cenu?

Gribi visus pārsedināt uz Getziem?

Paskataties uz lietuviešiem - šie reāli izvērtē un taupīgi dzīvo.... bet jums tikai jauno.... un pēc tam raud ka vislielāka inflācija.... po sredstvam jādzīvo - nevis uz bankas rēķinā....

1) Leišos mašīnas ir tādas pašas kā pie mums, nekādus smartus, gecus un tamlīdzīgas blusas masveidās neesmu redzējis.

2) Ne jau visi var atļauties iegādāties auto in cash... Drīzāk jāmeklē iespējas pirkt uz juridiskas personas vārda un jo īpaši jauniem un dārgiem auto, tie 18% ir oi oi oi,...

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

pagaajshmeeness izgaaju tam cauri... vienvaardsakot pietruukaas 7k eirikji, dalja pasham bija. izgaaju bankas, arii to nordlb- fuflo, lai cik diivaini neliktos, normaalaakais piedaavaajums bij no ge money, varbuut tapeec ka nebij jau pirmais pirkums. Par taadiem suudiem kaa inserviss visp nav ko runaat.

tos 7k iedeva ar atplestu muti jo tai mazdai tirgus veertiiba ir 2reiz lielaaka, neprasiija ne kasko un liidz ar to arii signalizaaciju.Ja autinju kasko tad meenesha maksaajums ir par 2 ls mazaaks Papiiru kaartoshana aiznjeema nepilnu dienu, peec kaa vinji uzraksta paardeveejam garantijas veestuli, un viss. Ja iesi pie vinjiem vajag pasi un mashiinas teh talona kopiju, vinji pashi sazinaas ar paardeveeju un sarunaa naudas lietas. Kaskot jau jaakasko gan tas tak pasha interesees, bet man nu vismaz tad ir iespeeja izveeleeties kur leetaak un labaak. Pa vidu veel iesaistiiits notaars, kam tur bij jaatknjopee kaadi 50ls par komerckjiilu- sukas, labi gan dziivo...

Bet nu visaa visumaa biju patiikami izbriiniits par operativitaati un apkalposhanu.

Taas reklaamas jau nord un tamliidziigiem jau shausmiigi labas, bet kad saak kaartot lietas, tad suuc vien ir, beigaas taa maksaashana veel lielaaka sanaak, jaareekjina pirmaa iemaksa, autinja veerteeshana utt, vienvaardsakot chakars.

Pieljauju ka var atrast veel kaadu kantori, kur % mazaaki, bet taa kaa es ilgaak par pusotru diviem gadiem neplaanoju braukt ar sho autinju, mani tas iipashi neuztrauc, jebkuraa briidii autinju var paardot un nomaksaat pamatsummu...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

A kur cienītais tagad var dabūt bez pirmās iemaksas, a?

Nord LB vai Nordea ( precīzi neatceros ) VAR!!! Citos kantoros vairs pat VIP klientiem, kā fiziskiem, tā juridiskajiem nedod!

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: A kur cienītais tagad var dabūt bez pirmās iemaksas, a?

Nord LB vai Nordea ( precīzi neatceros ) VAR!!! Citos kantoros vairs pat VIP klientiem, kā fiziskiem, tā juridiskajiem nedod!

nez, man taa iemaksa bij kkaadi 200ls, ja to var saukt par iemaksu nu tad...

shijos gadiijumos ir jaarunaa maks mazaakaa iemaksa, ja ir nauda tad tak labaak samaksaat paardeveejam uz rokas, kaa es arii dariiju.

Skurstenis Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

Tātad GE money sakāt? Jā ar to KASKO lieta tāda, ka ja mašīna nav baigi zogamā un skādējamā (TOYOTA YARIS 1999, šķiet nezog tikpat kā) un apsolies godīgi braukt, tad parēķinot ka bankas dod tikai ar KASKO un GEmoney tie lielie procenti, tad līdzīga jau tā summa sanāk, ja ne pat mazāka GE money. Par pakalpojuma sniegšanu arī bankā ņem 5% no vērtības. Vēl kādi vērtīgi padomi?

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Skurstenis rakstīja: mašīna nav baigi zogamā un skādējamā, apsolies godīgi braukt

Skurstenis Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Skurstenis rakstīja: mašīna nav baigi zogamā un skādējamā, apsolies godīgi braukt

Nu nezinu, kas tur smieklīgs. Tā kā Latvijā par mašīnām uzskata tikai Golfus, Audi un BMW, tad ar savu veco 1993.g. japānīti vēsā mierā dzīvojos tā, ka nav bail pat durvis vaļā atstāt. Bet mašīna ideāla... Drīz pārdošu!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Skurstenis rakstīja:

nafigators rakstīja:

Skurstenis rakstīja: mašīna nav baigi zogamā un skādējamā, apsolies godīgi braukt

Nu nezinu, kas tur smieklīgs. Tā kā Latvijā par mašīnām uzskata tikai Golfus, Audi un BMW, tad ar savu veco 1993.g. japānīti vēsā mierā dzīvojos tā, ka nav bail pat durvis vaļā atstāt. Bet mašīna ideāla... Drīz pārdošu!

A priekš kam pārdot "ideālu" mašīnu, a?

To blusainu jarisu arī nariki vai sīkaļas var nospert, lai vnk pavizinātos. Autostāvietā, ielas malā tev kāds viņu var zaprasta kārtīgi apskadēt... Apsolos godīgi braukt, vienmēr skatīties spoguļos, rādīt pavarotņikus, vienmēr visus palaist un ātrumu ievērot.... Bremzēju es ļoti savlaicīgi un nekad strauji, lai kāds pakaļā neietestu.... Joslas ar nekad nemainu... Uzsāku braukt tikai 10 sekunde pēc zaļā iedegšanās... Uz šosejas aļņus, stirnas, mežacūkas etc. es atbaidu visu laiku ar skaļiem ķērcieniem, lai nedaj boh tie izskrietu man uz ceļa...

Skurstenis Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Skurstenis rakstīja:

nafigators rakstīja:

Skurstenis rakstīja: mašīna nav baigi zogamā un skādējamā, apsolies godīgi braukt

Nu nezinu, kas tur smieklīgs. Tā kā Latvijā par mašīnām uzskata tikai Golfus, Audi un BMW, tad ar savu veco 1993.g. japānīti vēsā mierā dzīvojos tā, ka nav bail pat durvis vaļā atstāt. Bet mašīna ideāla... Drīz pārdošu!

A priekš kam pārdot "ideālu" mašīnu, a?

To blusainu jarisu arī nariki vai sīkaļas var nospert, lai vnk pavizinātos. Autostāvietā, ielas malā tev kāds viņu var zaprasta kārtīgi apskadēt... Apsolos godīgi braukt, vienmēr skatīties spoguļos, rādīt pavarotņikus, vienmēr visus palaist un ātrumu ievērot.... Bremzēju es ļoti savlaicīgi un nekad strauji, lai kāds pakaļā neietestu.... Joslas ar nekad nemainu... Uzsāku braukt tikai 10 sekunde pēc zaļā iedegšanās... Uz šosejas aļņus, stirnas, mežacūkas etc. es atbaidu visu laiku ar skaļiem ķērcieniem, lai nedaj boh tie izskrietu man uz ceļa...

Baigi asprātīgi. Cepuri nost par poēziju. Kāpēc pārdodu? Gribas jaunāku auto un nedaudz nedaudz lielāku par iepriekšējo (jau dzirdu smieklus )

Tāpat kredītu domāju atdot vismaz gda laikā lai procenti nepiekrājas un tad jau viss paša ziņā būs...

Lomixx Reģ.: 11.05.2007
0 0 Atbildēt

Skurstenis rakstīja:

Lomixx rakstīja: Priekš hanza līzinga vērtējums ir jātaisa BRC un tas piķo 25 ls, ja vērtējums ir un visi doķi ok, iziņas par algu vai alga skaitās hanzenē tad visu var nokārtot 20 min laikā un naudu bijušais īpašnieks sņems tai pašā, vai nākamajā dienā.

Vēl Hanzenē rakstīts, ka viņi auto novērtējumu veic arī pašā bankā. Tas maksā 15Ls. Kā tas praktiski notiek? Un ko vispār ietekmē tas novērtējums? (piem. mašīna novērtēta maksā dārgāk kā summa, par kuru to pērku,,,)

No autinja vērtības ir atkarīga pirmā iemaksa, ja novētrtē vairāk nekā pērc tad dabūsi ar mazāku pirmo iemaksu, ja novērtēs zemāk tad maksāsi vairāk, jo Hanzene itkā finansē 90% no a/m vērtības

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Lomixx rakstīja:

Skurstenis rakstīja:

Lomixx rakstīja: Priekš hanza līzinga vērtējums ir jātaisa BRC un tas piķo 25 ls, ja vērtējums ir un visi doķi ok, iziņas par algu vai alga skaitās hanzenē tad visu var nokārtot 20 min laikā un naudu bijušais īpašnieks sņems tai pašā, vai nākamajā dienā.

Vēl Hanzenē rakstīts, ka viņi auto novērtējumu veic arī pašā bankā. Tas maksā 15Ls. Kā tas praktiski notiek? Un ko vispār ietekmē tas novērtējums? (piem. mašīna novērtēta maksā dārgāk kā summa, par kuru to pērku,,,)

No autinja vērtības ir atkarīga pirmā iemaksa, ja novētrtē vairāk nekā pērc tad dabūsi ar mazāku pirmo iemaksu, ja novērtēs zemāk tad maksāsi vairāk, jo Hanzene itkā finansē 90% no a/m vērtības

Ko tu tur murgo idiņ????

Pirmā iemaksa ir atkarīga no reālās cenas par kuru pērc nevis auto tirgus vērtības. Vertēšana ir vajadzīga tam, lai kāds daunis nemēģinātu iegādāties piemēram 5000 EUR vērtu auto pa 7000 EUR. Šādā gadījumā banka vnk pateiks, lai ej citur lohus meklē!

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Skurstenis rakstīja: Tikai bez rupjībām! Tomēr papīrs bijušajam īpašniekam būs ka

uz tualeti iesi,ka papīriņu savajadzējies?

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

Skurstenis rakstīja: Tikai bez rupjībām! Tomēr papīrs bijušajam īpašniekam būs ka

uz tualeti iesi,ka papīriņu savajadzējies?

Tapē jau pārdod, ka tualetes papīram vairs naudiņas naff

Skurstenis Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

Tā vietā lai kaut ko konstruktīvu parteiktu, jūs te rupjības bliežat.

Katram sava auto gaume un savas vajadzības, tāpēc nav forši savus īsos TOS šeit aizstāt ar rupjību brūķēšanu.

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Skurstenis rakstīja: Tā vietā lai kaut ko konstruktīvu parteiktu, jūs te rupjības bliežat.

Katram sava auto gaume un savas vajadzības, tāpēc nav forši savus īsos TOS šeit aizstāt ar rupjību brūķēšanu.

Pastāsti,cik tev garš?

Drīzāk jau izskatās, ka tev tāds pamazs, ka to uzreiz piemini

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Skurstenis rakstīja: Tā vietā lai kaut ko konstruktīvu parteiktu, jūs te rupjības bliežat.

Katram sava auto gaume un savas vajadzības, tāpēc nav forši savus īsos TOS šeit aizstāt ar rupjību brūķēšanu.

Konstruktīvi būs teikts, ka tu vnk mūļķis esi, ka nevari pats uz hanzalīzingu pazvanīt vai savu degunu iebāzt www.lizings.lv/...

Skurstenis Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

Es nemaz neteicu kas tieši ir īss Sabojātās galvas!

Un hansalīzings diemžēl svētdienās nefunkcionē,bet rīt no rīta jau jāsāk kāds process. Tāpēc arī jautāju!!!

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Skurstenis rakstīja: Es nemaz neteicu kas tieši ir īss Sabojātās galvas!

Un hansalīzings diemžēl svētdienās nefunkcionē,bet rīt no rīta jau jāsāk kāds process. Tāpēc arī jautāju!!!

Pļāaaaa, linku atvēri????

Reģ.: 29.03.2024
0 0 Atbildēt

Izskatās gan ka tu pats gribi kaut ko sev pastaipīt pērkot auo,kuru nevari atļauties.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Izskatās gan ka tu pats gribi kaut ko sev pastaipīt pērkot auo,kuru nevari atļauties.

Ar jarisu jau neko daudz nepastaipīsi! Tad stādies priekšā, cik viņam tur mikro!

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

Tik iemet peec tam komentu sheit, kaa ta gaaja galu galaa

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Biideklis rakstīja: Tik iemet peec tam komentu sheit, kaa ta gaaja galu galaa

Tak nedabūs viņš to krītu...

Žmiedzās kā celka pēc devītā aborta...

Skurstenis Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Izskatās gan ka tu pats gribi kaut ko sev pastaipīt pērkot auo,kuru nevari atļauties.

Draudziņ, atļauties varu daudz, tikai domāju cik vajadzīgs un vērts atļauties. Ne visiem auto ir arī mīļākā un dzīvoklis. Man vajadzīgs mazs, praktisks auto, es domāju par taupību, nevis motora lielumu un zinu ka varēšu atdot tādus apjomus kādus esmu plānojis atdot nevis šķaidīties ar naudu pa labi pa kreisi. Pat vēl ātrāk kā termiņš. Man ir arī citas lietas, kurās naudu ieguldu. Nav jau visi tādi, kas atnāk uz autosalonu ar čemodāniņu, pilnu skaidras naudas.

UN linku skatījos, bet tur aprasktītas standartlietas, bet ir vēl daudzas nianses, kuras bankā iespējams sarunāt savādāk un nestandartā. Tāpēc arī jautāju lietas, kuras nevar izlasīt lapā. Bet jūtu ka banka būs sarežģītāk un laikietilpīgāk kā GE. Īpaši ja atdošu stipri pirms laika.

Skurstenis Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

Biideklis rakstīja: Tik iemet peec tam komentu sheit, kaa ta gaaja galu galaa

Tak nedabūs viņš to krītu...

Žmiedzās kā celka pēc devītā aborta...

Beidz d.... izmetīs tevi tūlīt no šejienes ja noteikumus neesi lasījis. Es pieļauju ka mani ienākumi ir lielāki par tavējiem. Tikai ne visu uz papīra raksta... Ja vismaz kādu no krītiem nedabūšu, Latvijas ekonomika nosvils.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti