uzsprāga auto ar gāzes iekārtu

smart235 Reģ.: 14.06.2007

Vai kāds zin ko tuvāk?

Tāds gadījums uz Liepājas šosejas bijis [pēc "Degpunkta" ziņām]. Interesanti, kas par gāzes iekārtu, kas regulējis, kas uzstādījis utt.

Man arī gāzes iekārta...

 
1 2 3 4 5
Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Steidzami atbrīvojies no tās.

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Kā sižetā stāstija, tad tas Volvo, ar spragstošo gāzes iekārtu, tika iepirkts pa 500Ls!

Vēl interesē, kas to uzstādija?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Suuc tas viss ir-normaala gaazes iekaarta uzspraagt newar!Ja ir bijis sarkanais stock gaazbalons,un ij tad nepareizi piesleegts,tad warbuut tiiri teoreetiski...

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

ēm, tā mana gāzes iekārta ar ķipa itāļu reduktoru [bet laikam patiesībā poļu] man jau kādus gadus 3. Dažreiz smaciņa salonā bij jūtama, īpaši pārslēdzot režīmus bezīns/gāze; servisā izstāstīja, ka tas esot tāpēc, ka reduktors pilns ar draņķi. Nu, iztīrīja, nomainīja membrānas, vairs nesmird.

Tam džekam ar volvo vispirms it kā aizdedzies esot?

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

Jums nebūs ar gāzi braukāt... jptv

vai nu dīzels, vai benzīns, vai kartupeļi, lai var mīt velo, vai arī zobos 30 santīmi, lai subtransportam pietiek.

vēlreiz pierādās - kuiņa tā gāzes padarīšana

Eye Reģ.: 31.10.2005
0 0 Atbildēt

Ar gāzi brauca, brauc un brauks. Un arī šitādi gadījumi nevienam nešķitīs sķērslis santmjāšanai.

Man tikai interesē - kas notiek tādas pasmagas avārijas gaījumā? Par cik tāds gāzes toveris ir bīstmāks kā benzīnbāka?

artislan Reģ.: 22.02.2002
0 0 Atbildēt

Kaa var zinaat kas uzspraaga.Tikpat labi taa var buut arii benziinbaaka,Veel jo vairaak ja autinnss bija aizdedzies.

art

artislan Reģ.: 22.02.2002
0 0 Atbildēt

Kaa var zinaat kas uzspraaga.Tikpat labi taa var buut arii benziinbaaka,Veel jo vairaak ja autinnss bija aizdedzies.

art

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

a gazei nav ne vainas.viens tagad aizdedzies un daži umņiki uzreiz metas nolikt gazi.Cik benzinieki ir nodeguši????????....... tad jau benzinieki ari ir huiņa

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: a gazei nav ne vainas.viens tagad aizdedzies un daži umņiki uzreiz metas nolikt gazi.Cik benzinieki ir nodeguši????????....... tad jau benzinieki ari ir *******a

Un trolejbusi ar ik pa laikam deg, un lai cik dīvaini nebūtu diesel power arī deg

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

avaarijas gadiijumaa gaazes balons ir izturiigaaks nekaa benziina - papeetiet sieninju biezumu.

shajaa gadiijumaa aciimredzot kkas ir bijis baigi samuhljiits, visticamaak, kkaada seetas instalaacija, jo pat paarpleeshot gaazes trubas normaalai iekaartai nostraadaa vaarsti un gaaze no balona neizpluust.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

daži gāzes braucēji ir tādi kapeikdrāži, ka maz neliekas.

ir redzēti tik nojāti šroti, kam uzstellēta gāze.

viens lohs bija uzlicis gāzi, kad šim aizdedzes sistēma nebija kārtībā, kaut kas dzirksteļoja gar svečvadiem un starteri.

protams, šim šrots nodega uz ceļa

kad teicu, davai vecais sataisi tos mēslus, būs slikti, šis tik tirsa "es pats gudrs un zinu ko daru"

Ne jau gāze te pie vainas, bet blīve attiecīgā

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

exactly

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

un vēl ir redzēti skati gāzes tankos, kad piebrauc ar golfiņu vai citu mazlitrāžas vāģi un uzpildās par 1-2 latiem

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: un vēl ir redzēti skati gāzes tankos, kad piebrauc ar golfiņu vai citu mazlitrāžas vāģi un uzpildās par 1-2 latiem

Ui jop.. hi hi hi hi, muaha hahaha - shito bija jaaliek pie anekdoteem. Pat benzinu leju pilnu braucu liidz tukshai un atkal pilnu utt. NU mosh pie 5 -8 litri dzineeja arii saaaktu sipt to santiimu un liktu gaazi, bet liidz tam - kam tas vajadziigs.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

viens bija golfs otrais ar 1,6 bendžas motoru. ielēja gāzi pa 2Ls.

otrs gadījums bija mazda 323 hečs ap 90-tā gada modelis. tas pildījās pa latu

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ir jau arī bumeri, kas pa latu vai diviem pildās, tiesa gan uz gāzi par tādu summu neesmu redzējis, jo nebraucu gāzes tankos.

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Ir jau arī bumeri, kas pa latu vai diviem pildās, tiesa gan uz gāzi par tādu summu neesmu redzējis, jo nebraucu gāzes tankos.

vienreiz redzēju kā Kauguru Nestē čigāni acainajā mersī lēja bendžu par 2 Ls viņi bija kādi 7 gab. uz to vienu mašīnu

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja: avaarijas gadiijumaa gaazes balons ir izturiigaaks nekaa benziina - papeetiet sieninju biezumu.

shajaa gadiijumaa aciimredzot kkas ir bijis baigi samuhljiits, visticamaak, kkaada seetas instalaacija, jo pat paarpleeshot gaazes trubas normaalai iekaartai nostraadaa vaarsti un gaaze no balona neizpluust.

jā, taisnību sakot, šis ir otrs gadījums, kad dabū dzirdēt par gāzes auto degšanu; pirmais bija pirms gadiem desmit Kalngalē, un tur džeks ilgi iepriekš bij jutis, ka salonā smird, bet šim vienalga, un tā nu viņš bij aizpīpējis. Bet sprāgt gāze sprāgst tad, kad tā noteiktā [man aizmirstā] proporcijā ir sajaukusies ar gaisu.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: bet vispār jau briesmīgi... domā, ka iekonomēsi santīmus, un beigās sanāk ugunskurs

Ieekonomējas gan lati, un diezgan jūtami. Ar gāzinieku 2 l man 450 km nobraucas par 12-13 latiem, ar benzīnnieku 1,5 l par 21 latu. Pie tam vēl skaitās, ka gāziniekam šitas patēriņš ir nemērā liels, jābūt mazāk.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

smart235 rakstīja:

Ideots rakstīja: bet vispār jau briesmīgi... domā, ka iekonomēsi santīmus, un beigās sanāk ugunskurs

Ieekonomējas gan lati, un diezgan jūtami. Ar gāzinieku 2 l man 450 km nobraucas par 12-13 latiem, ar benzīnnieku 1,5 l par 21 latu. Pie tam vēl skaitās, ka gāziniekam šitas patēriņš ir nemērā liels, jābūt mazāk.

Tas jau ir liels patēriņš. Čoms ar pašu vienkāršāko gāzes iekāru uz 2.0 nobrauc 600 km par 15 Ls.

Pasaki, kur čomam regulē, es ar tur aizbraukšu. Man šitā kā viņam tērējās kad iekārta jauna bija. Tagad esmu 4 dažādās vietās bijis, bet visi tik rokas plāta.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: un ko visi šie gāzes braucēji dara tad, kad noklājas motors

jeb arī visi zvēr pie visiem Dieviem, ka gāze načakarē motoru itin nemaz ?

un sākas viss no gala ....

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: un ko visi šie gāzes braucēji dara tad, kad noklājas motors

jeb arī visi zvēr pie visiem Dieviem, ka gāze načakarē motoru itin nemaz ?

Tavuprāt, kā konkrēti čakarē?

Padalies!

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: un ko visi šie gāzes braucēji dara tad, kad noklājas motors

jeb arī visi zvēr pie visiem Dieviem, ka gāze načakarē motoru itin nemaz ?

gribi par to parunaat smerdeli?

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

shearer rakstīja: gribi par to parunaat smerdeli?

jā, jo zinu, ka saviem drapakiem toč nelikšu to, kas nav paredzēts no ražotāja

un par smerdeli atbildēt var nākties, Gandon

labi kunja parunaasim par to tusaa. un no rupnicas jau sen lielako dalju auto var pasutit ar gazes iekartam, sakot ar volvo un beidzot ar zhiguli. tak shto njemumnjichii tik daudz.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti