uzsprāga auto ar gāzes iekārtu

smart235 Reģ.: 14.06.2007

Vai kāds zin ko tuvāk?

Tāds gadījums uz Liepājas šosejas bijis [pēc "Degpunkta" ziņām]. Interesanti, kas par gāzes iekārtu, kas regulējis, kas uzstādījis utt.

Man arī gāzes iekārta...

 
1 2 3 4 5
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

zinu baru tautas, kas lej bākā 98. benzīnu

lai gan ražotājs ir paredzējis 95.

citi atkal lej motorā sintētisko eļļu, lai gan ražotājs saka, ka pietiek ar pussintētisko.

99% paziņu ražotāja noteiktajos laikos nemaina dzesēšanas un bremžu škidrumus.

vai nav impji? dara ar mašīnu visādas lopeklības, ko ražotājs neiesaka!

Mefistofels Reģ.: 26.02.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: un vēl ir redzēti skati gāzes tankos, kad piebrauc ar golfiņu vai citu mazlitrāžas vāģi un uzpildās par 1-2 latiem

Tur nav pilniigi nekaa smiekliiga, ka cilveeks nevar pieliet pilnu baaku ar benziinu vai to pasu gaazi. Tas ir skumij.

Smiekliigi ir tas, ka piebrauc ar kautkaadu 5 litriigu pilniigi jaunu Porschu pie pasa leetaakaa gaazes tanka, taadi ar ir redzeeti.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

smart235 rakstīja:

Magistrs rakstīja:

smart235 rakstīja:

Ideots rakstīja: bet vispār jau briesmīgi... domā, ka iekonomēsi santīmus, un beigās sanāk ugunskurs

Ieekonomējas gan lati, un diezgan jūtami. Ar gāzinieku 2 l man 450 km nobraucas par 12-13 latiem, ar benzīnnieku 1,5 l par 21 latu. Pie tam vēl skaitās, ka gāziniekam šitas patēriņš ir nemērā liels, jābūt mazāk.

Tas jau ir liels patēriņš. Čoms ar pašu vienkāršāko gāzes iekāru uz 2.0 nobrauc 600 km par 15 Ls.

Pasaki, kur čomam regulē, es ar tur aizbraukšu. Man šitā kā viņam tērējās kad iekārta jauna bija. Tagad esmu 4 dažādās vietās bijis, bet visi tik rokas plāta.

Ķip kautkur Tallinas ielā esot.

A precīzāk nevari uzzināt? Tallinas ielā vēl neesmu manījis.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

shearer rakstīja: gribi par to parunaat smerdeli?

jā, jo zinu, ka saviem drapakiem toč nelikšu to, kas nav paredzēts no ražotāja

un par smerdeli atbildēt var nākties, Gandon

tavam zaļajam lūznim nemaz gāzi uzlikt nevar

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

anonimikis rakstīja: zinu baru tautas, kas lej bākā 98. benzīnu

lai gan ražotājs ir paredzējis 95.

citi atkal lej motorā sintētisko eļļu, lai gan ražotājs saka, ka pietiek ar pussintētisko.

99% paziņu ražotāja noteiktajos laikos nemaina dzesēšanas un bremžu škidrumus.

vai nav impji? dara ar mašīnu visādas lopeklības, ko ražotājs neiesaka!

nevis ražotājs paredzējis 95, bet gan 95 ir minimālā prasība tam motoram, tāpat ir ar eļļu

dažiem pepelaciem ir tieši otrādi, nevar liet biezāku beņu.....

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

shearer rakstīja: gribi par to parunaat smerdeli?

jā, jo zinu, ka saviem drapakiem toč nelikšu to, kas nav paredzēts no ražotāja

un par smerdeli atbildēt var nākties, Gandon

par oraalo un citiem sexa veidiem aizmirsti - nav paredzeets no razhotaaja.

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

pirms gudri runaat par gaazes sachakareetiem motoriem, iesaku panjem rokaas kaadu fizikas graamatu un palasiities par degshanu, peec tam kaadu graamatu par motora uzbuuvi un darbiibas principiem. tad vajadzeetu dalekt tam, ka tur nav, kam chakareet motoru.

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Tie, kas te murgo par gaazes iekaartu graujoshi iedarbiibu uz motoru, var atbraukt un ieveerteet manu auto: Opel Sintra '99 gads. Motors 2,2 litri, 16 vaarsti.

Gaazes iekarta ir uzstaadiita Francijaa, jaunai automashiinai ar nobraukumu 1000 km. ar visiem sertifikaatiem utt.

Pashlaik auto ir nobraucis paari par 240 000 km, un motorma nav manaamas nekadas beigtuma paziimes. ellju neeed, ellja paliek gaisha visaa eksplutaacijas laikaa.

Un pagaidaam neizskataas ka motors tuvaakajaa laikaa taisiitos izbeigties.

Varbuut vaina ir tajaa, ka gaaze tiek uzlikta riktiigi nobrauktiem autinjem, kas tiek atdziiti pie mums jau pusbeigtaa staavoklii. Un mironi jau ar kompreseem neizaarsteesi.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Nav gan viss tur tik skaisti, kā fizikas grāmatās. Ik pa trīs gadiem normālā ekspluatācijā ir tas motors jāremontē. Vārsti, blīvslēgi u.t.t.

ko tu piipee? nu nav taa. man jau apnicis stastit par to dzineju ko pats izjaucu, vinsh bija nogajis 100shutkas uz gaazes un vispar nekaadas vainas. varstus nevar nosvilinat nevienam modernam dzinejam, ja nu vienigi kautkadam ZILam. prichom vispar varstu blivslegi? kads tur skjirba kas tur podaa sadeg benziins vai gaaze...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

te būtu vietā atgādināt no kā vispār sākās tās leģendas, ka gāze sipj kopā motoru.

un sākas viss krievu laikos, kad parādījās pirmās mašīnas uz gāzi. lika to smagajiem. un šoferi lamājās! Iemesli bija divi.

1) smirdēja . nu nebija tik labas tās iekārtas kā šodien.

2) nevarēja vairs noliet bendžu priekš sava žika vai tirgošanai.

Un otrais iemesls jau bija kudiš nopietnāks. Tad nu sāka speciāli bojāt motorus (bēra metāla skaidas pa sveču caurumiem) un citus jokus taisīja. Novēla to visu uz gāzi. Un pēc tam stāstīja visiem kā gāze sasipj dzinēju un nekam neder. Un tā aizgāja basņas tautā.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

veca dziesma,veci staasti.

ir dzineeji kam var un nevar likt.

tik te nav dzineeju vainu,vet vinju vadiibas sisteemaas.

un ir iipasji neveiksmiigas(no gaazes viedoklja) vadiibas sisteemas. tikai taapeec man shim esosajam NAV gaazes,pirms tam bija visiem. probzu kaa taadu nebija.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

mans ex 2simtais-gaaze pie diilera jaunam likta,nobraucis ne mazaak par 600 kkm.nekaadas vainas taa gaaze neatstaaja.noklaajaas citu iemeslu deelj.bet ir dzineeji,kam labaak to gaazi nelikt.ar mainaamaam vaarstu faazeem,tehnologjiski sarezgjiitie.un veel jau atkariigs no lietotaaja-filtri jaamaina,smagaas frakcijas jaanolej,reduktoram apkopes jaataisa regulaari.bet muuseejie jau to nedara!

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

Nezinu kā tur ar visiem teorētiskajiem pamatojumiem (fizika nebija mans mīļākais priekšmets skolā), bet pēc savas pieredzes ar gāzes iekārtām automašīnās varu pateikt, ka nav pamata ticēt runām par gāzes slikto ietekmi uz motoru. Bija man gāzes iekārtas divās mašīnās, ar abām braucu diezgan ilgu laiku, bet nekad nebija kaut jebkādu problēmu šajā sakarā. Pie tam pirmajā gadījumā tā mašīna tika nopirkta jau ar visu iekārtu, attiecīgi hvz cik vēl pirms manis ar to bija braukts. Var jau būt, ka es vienīgais tāds veiksminieks tagadējais auto ir turbodiesel - tas tā, lai uzreiz atbildētu skeptiķiem, kāpēc tagad vairs nav gāze

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Zigi-es pats neticeeju,bet nedeeljas laikaa-esmu nodiizeleejis Tawu meenesa normu

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

bet ko dariit cilveekam ar gjimeni,maaju aarpilseetaa un ne paaraak spoziem ienaakumiem?likt gaazi!vai diesel?t

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

nu tiem kas nobrauc 1000 km menesii neatmaksaajas. tiem kas norbauc 30tk gadaa atmaksaajas.

es agraak nobraucu 1000km viena nedeljas nogalee, un logjiski ka ja man jagazh tur 70ls vai 40 ls iekshaa shajaas 3 dienaas ir diezgan liela atshkjirba.

pashlaik no aprilja lidz oktobrim braucu ar moci un auto staav. nakamo auto noteikti vairs neaprikoshu ar gazi, nebuus vienkarshi izdeviigi...

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

Ideot, davai, salej savaa kerraa benziinu un aizshaujam uz Liepaaju apskatiit vienu `97.g. Volvo 850 2.5 10V ar 500 000+ km noskreejienu, braukts tikai pa lv (pirkts jauns ieksh MMR), un brauc tas aparaats nu jau 340 000 ar gaazes iekaartu. Un tad atveersim motora paarsegu un tu vareetu man paraadiit, kuraa vietaa gaaze ir kko nokaavusi...

Cilveeki joprojaam dziivo padomju laiku domaashanaa, tas ir apbriinojami...

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

kas tieshi tiem motoriem kurus nokaava bija par vainu?

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Un viņi ir pārliecināti ka motorus nokāva gāze nevis līkrocīgi gāzes iekārtu regulētāji??

Šajā jomā normālu specu ir ļoti maz, un tiem pašiem dažreiz visādi gļuki gadās.

Kautgan gāze uz jaunajiem 16 un vairāk vārstu motoriem diezkas nav - mazajiem vārstiņiem liela termiskā slodze sanāk.

Jau pieminētie 5,2 V8 gāzei ir piemēroti daudz labāk par mazajiem šujmašīnu motoriem.

Ideots rakstīja:

Tikām es Tev varu iedot kontaktus no vismaz 3 cilvēkiem, kam ir bijušas samērā labas , dārgas gāzes iekārtas un nokauti motori... un ne jau tie vecākie auto, ne jau tie vecākie motori

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Nē, otra tēma ir: dzīvo pie sievas vecākiem tālajā Ziepniekkalnā, brauc ar 750-to bumeru un parkojas zem dzīvokļa logiem.

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

pat ja brauc ar Cayenni vai Hummer, vai dajebko, kaapeec maksaat 66 sant/l, ja var braukt pa 32 sant/l, neko nezaudejot?

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Nu šī ir topika pērle!

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Ja es brauktu ar Turbo Cayenni vai taml. - man neļautu pašapziņa..... ka braucu tomēr ar sava veida statusa auto, bet nevaru atļauties tam ieliet benzīnu...

ok, protams, katrs dara pa savam un necenšos nevienam neko uzspiest utt.... taču uzskatu, ka nav ko lekt augstāk par savu pakaļu...

nevis nevar atljauties ieliet, bet neredz iemesla paarmaksaat 100% apmeeraa. taas ir 2 dazhaadas lietas.

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Tā vienkārši sanāk - ieliec gāzi un jāj santīmu... bet tā tak nav! Man piemēram besītu ārā bagāžniekā gāzesbalonu vadāt, un vēl uzticēties zābakiem (neticu ka Latvijā ir speci, kas jēdz pārprogrammēt auto kompja aizdedzes algoritmus modernam autiņam), kas regulēs mana auto vadibās sistēmu (noteikti ka neatgriezeniski), lai iesistos santīms + vēl ne sūda iekraut vairs nevar, un jūties kā uz gāzesplīts.

Tās ir subjektīvas sajūtas/viedoklis.

Ja es varētu atļauties auto, kuru pērkot pārmaksāju LIELU naudu par komfortu/nosaukumu, tad kā var ienākt pārāta bāzt iekšā gāzes balonu un jāt santīmu - kur loģika?

JBOZ Reģ.: 06.01.2003
0 0 Atbildēt

Par gāzi. Braucu es ar Ford Mondeo 1998.g. izlaidumu, motors 2.00l; ielikta ir gāzes iekārta - ar iešprici. patēriņš? nu 8-9 litri uz 100km. motors iet kā Šveices pulktens... nav nekādu problēmu. ik pa 20000 km jāuztaisa apkopīte. viss. trešā mašīna ar gāzes iekārtu un būss arī nākamās.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti