uzsprāga auto ar gāzes iekārtu

smart235 Reģ.: 14.06.2007

Vai kāds zin ko tuvāk?

Tāds gadījums uz Liepājas šosejas bijis [pēc "Degpunkta" ziņām]. Interesanti, kas par gāzes iekārtu, kas regulējis, kas uzstādījis utt.

Man arī gāzes iekārta...

 
1 2 3 4 5
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Veiga rakstīja:

Ideots rakstīja: Mx_black -nothing personal...

līdzīgi man reiz viens CL 500 īpašnieks pajautāja, kā būtu, ja tā benzīna motora vietā ieliktu 300 turbodīzeli ?

mani gandrīz infarkts ķēra...

Droši vien, ja tev pašam būtu izvēle par identisku cenu iegādāties dzīvokli, kas mēbelēts ar cūkādas dīvāniem, vai māju, kurā vienīgās mēbeles būtu taburetes, tu nopirktu dzīvokli, jo taburetes apkaunotu tavu labo slavu un stāvokli sabiedrībā

Tu neticēsi, bet visizdevīgāk ir īrēt dzīvokli.

Tu neticēsi, bet visizdevīgāk ir dzīvokli paņemt uz kredīta - tā pati īre vien ir, tikai pēc n gadiem dzīvoklis tavs

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Nu gan... Nav gaza ne slikta ne laba. Bet vidusmera cilvekam tomer benzins ir vispiemerotakais. Kadel? Tadel, ka vienkarsaks un pacietigaks pret nelabu apiesanos. Gan gazes gan dizeldzineji ir dargaki un prasigaki pret apkopem un tas ari ir dargakas. Lidz ar to nepietiek parekinat degvielas paterinu un cenu, lai izveletos ietaupit. Es kaut kad nesen tiri intereses pec parekinaju "atmaksasanos" jaunajam Honda Civic dizelim. Pie 30 000 km gada sis cipars sanaca bezgaligs - t.i. dizelis pret benzinnieku ir dargaks. Pie 100 000 gada sanaca kaut kadi 3 gadi. Secinajums - ja vien neperc transportu komercialam vajadzibam un pirms tam neizdari sarezgitus aprekinus, noperc vienkarsi to, kas labak patik. Un aizmirsti par ekonomiju - par velti nekas pasaule nav. Pats braucu ar 3.0 dizeli un ne jau tadel, ka ekonomisks - apkopes atsver nalielo paterinu. Bet toties masinas gaitas ipasibas ir tadas, ka man patik.

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Nu gan... Nav gaza ne slikta ne laba. Bet vidusmera cilvekam tomer benzins ir vispiemerotakais. Kadel? Tadel, ka vienkarsaks un pacietigaks pret nelabu apiesanos. Gan gazes gan dizeldzineji ir dargaki un prasigaki pret apkopem un tas ari ir dargakas. Lidz ar to nepietiek parekinat degvielas paterinu un cenu, lai izveletos ietaupit. Es kaut kad nesen tiri intereses pec parekinaju "atmaksasanos" jaunajam Honda Civic dizelim. Pie 30 000 km gada sis cipars sanaca bezgaligs - t.i. dizelis pret benzinnieku ir dargaks. Pie 100 000 gada sanaca kaut kadi 3 gadi. Secinajums - ja vien neperc transportu komercialam vajadzibam un pirms tam neizdari sarezgitus aprekinus, noperc vienkarsi to, kas labak patik. Un aizmirsti par ekonomiju - par velti nekas pasaule nav. Pats braucu ar 3.0 dizeli un ne jau tadel, ka ekonomisks - apkopes atsver nalielo paterinu. Bet toties masinas gaitas ipasibas ir tadas, ka man patik.

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

mhhhhhmmmm, aizmirsi diizelja ceelienu un soljaras cenu tak.... protams, kam ir dabuujama....

pa velti

vari iet kakaat ar savu benziinieku

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

atvaino, protams, bet tev ir bijis kaads normaala tilpuma diizelis?, par kaadaam benziinieka gaitas iipashiibaam tu te murgo

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Sakāt, ka gāze dzinējam nekaitē... Aizbrauciet pie MB, BMW, AUDI, LEXUS dīleriem un pajautājiet, vai viņi ir ar mieru jūsu jaunajam pirkumam pie reizes uzstādīt arī gāzes iekārtu?

Domāju, ka tā ir viena no galvenajām atbildēm. Pārējā patiešām ir tautas daiļamata meistaru izdomāta santīmu ... ekonomēšana

Lai jums veicas.

P.S. Ir braukts ar vecu autiņu, kam bija gāzes iekārta - nu nekad mūžam vairs, pateicos

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ja par topika tēmu - domāju, ka tā ir sagadīšanās vai arī liela apstākļu sakritība. Nav tik traki ar to drošību

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

vai Lexus hibriidtehnologija nav santiimjaashana, ja skataas no tava skatu punkta? arii tiek ietaupiitas degvielas izmaksas, saudzeeta vide... kur tad ir taa atshkiriiba - gaaze ir santiimjaashana, hibriidi nav? pie tam uz lielaas, LS seerijas...

vai gribi teikt, ka volvo un lexus motori principiaali atshkiras, ja reiz lexus motors tiek uzreiz nokauts, bet volvo gaazes iekaartas liek jau ruupniicaa?

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

tfu, bljaaviens, tas polsh ribaas iespaidojis uztveri, atvaino seene neizlasiiju liidz galam, ar ko tu brauc

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Sakāt, ka gāze dzinējam nekaitē... Aizbrauciet pie MB, BMW, AUDI, LEXUS dīleriem un pajautājiet, vai viņi ir ar mieru jūsu jaunajam pirkumam pie reizes uzstādīt arī gāzes iekārtu?

Domāju, ka tā ir viena no galvenajām atbildēm. Pārējā patiešām ir tautas daiļamata meistaru izdomāta santīmu ... ekonomēšana

Lai jums veicas.

P.S. Ir braukts ar vecu autiņu, kam bija gāzes iekārta - nu nekad mūžam vairs, pateicos

Kas tur tik traks bija?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Jaudas nekādas (tieši ar gāzi), patēriņš - kosmoss

Piedevām tracināja tās biežās uzpildes, ik pēc 350 km uz gāzes tanku Nu nē, tas nav priekš manis. Un tā smaka ārpusē no izplūdes gāzēm. Bēe

Kā jau teicu, bija vecs tas auto (cigārs Audi), taču tas manu skepsi nemazina.

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

Īstie jau nu spriedēji par gāzes iekārtām nolasījušies. Pabrauc vienreiz ar auto kam gaisafiltrā truba no gāzes balona iebāzta un uzskata to par braukšanu ar gāzes iekārtu

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

Ja tu veikalā mnoperc olas un viena izrādās pakā veca, tu ar doma ka tagad visas olas ir sliktas.

Man pieredze ar ar 4 auto ar gāzi.

Runājot par lētajam prastajām, ja tu regulāri apkop un iekārta ir kvalitātīvi uzlikta, auto labi ripo un nelkas nesmird, un motoram ar jābūt visam kārtībā.Protams jauda vairs nav tāda.

Tad vēl diviem auto chrysleriem TC ar 4x4 ir uzstādītas dārgās gāzes, lūk ta ir gāzes iekarta.Ne tur jānolej kautkādi mēsli, ne ar skrūvītēm kautkas jāregulē.

Reizi 15000 km jaizbrauc divus filtriņus nomainīt, un ja jūti ka kautkas labi nestrādā vai liekas ka vairāk tērē, aizbrauc pieslēdz pie kompīša un vecis paskatā kas nav kārtība un pieregulē.

Jaudas zudums ir tikai sākot no 4000 apgriezieni uz augšu.

Atkarībā no gāzes cenas, sanāk ietaupīt no 30 līdz 40 % degvielas izmaksu(ieskaitot degvielas izmaksas) uz šosejas pat 50% braucot pēc noteikumiem

Un motors piedabinas uz gāzi un kad uzsilst pats pārslēdzas ka nemaz nejūt.

Un nav ta smaka, ne priekšā ne pakaļā

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

Rashns rakstīja: Ja tu veikalā mnoperc olas un viena izrādās pakā veca, tu ar doma ka tagad visas olas ir sliktas.

sanāk ietaupīt no 30 līdz 40 % degvielas izmaksu(ieskaitot APKOPES izmaksas)

sajaucu

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Te nu tu gan kļūdies. Īrēt ir izdevīgāk. Kāpēc, tavuprāt, tāpati hansabanka pārdeva savu ēku un tagad īrē telpas? Tāpēc, ka nav izdevīgi?

Tapēc ka nav jāuztura vesals departaments saimniecisko jautājumu risināšanai, kas saistīta ar ēkas uzturēšanu. Tavs salīdzinājums ir auzās. Tāpat arī auto transportu daudz uzņēmumi īrē, tad ko tu gaidi, pārdod savu autiņu un īrē, jo firmas tā dara, sanāks baigi lēti!

Uzņēmumi cenšas nodarboties tikai ar savu pamatdarbības veikšanu, pārējās vajadzības tiek pirktas no ārpuses, lielām ārzemju firmām tā ir norma.

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Ja plīst truba, remontu apmaksā mājas apsaimniekotājs nevis dzīvokļa saimnieks. Tu maksā īri dzīvokļa saimniekam, viņš apsaimniekotājam. Saimnieks neko nezaudē, bet tev kā ir tikai pliks dupsi, tā ir...

Kad pabeigsi skolu/tehnikumu, un tālāk tiksi pie tā, ko vēsta tavs niks, gan sāksi redzēt ko tālāk par šodienu.

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Man bija dzīvoklis 1976 gada paneļniecē, 5 stāva. Sāka tecēt jumts, namu pārvalde bez maksas salaboja, tā pat bez maksas nohermetizēja šuves, bet vēl pēc gada bija plānots nosiltināt ārsienu, arī bez maksas. Tajā vecajā paneļniecē dzīvoju ~5 gadi, pat salauzto paskasti saremontēja apsaimniekotājs. Nesaprotu, ko man ir jāparēķina?

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

saf rakstīja: Man bija dzīvoklis 1976 gada paneļniecē, 5 stāva. Sāka tecēt jumts, namu pārvalde bez maksas salaboja, tā pat bez maksas nohermetizēja šuves, bet vēl pēc gada bija plānots nosiltināt ārsienu, arī bez maksas. Tajā vecajā paneļniecē dzīvoju ~5 gadi, pat salauzto paskasti saremontēja apsaimniekotājs. Nesaprotu, ko man ir jāparēķina?

Iemācīt rēķināt tev vajadzēja skolā. Ja nemāki, nerēķini. Bet lētāk un izdevīgāk ir īrēt.

ozmosis Reģ.: 28.02.2004
0 0 Atbildēt

Rashns rakstīja: Ja tu veikalā mnoperc olas un viena izrādās pakā veca, tu ar doma ka tagad visas olas ir sliktas.

Reizi 15000 km jaizbrauc divus filtriņus nomainīt, un ja jūti ka kautkas labi nestrādā vai liekas ka vairāk tērē, aizbrauc pieslēdz pie kompīša un vecis paskatā kas nav kārtība un pieregulē.

Jaudas zudums ir tikai sākot no 4000 apgriezieni uz augšu.

Atkarībā no gāzes cenas, sanāk ietaupīt no 30 līdz 40 % degvielas izmaksu(ieskaitot degvielas izmaksas) uz šosejas pat 50% braucot pēc noteikumiem

Un motors piedabinas uz gāzi un kad uzsilst pats pārslēdzas ka nemaz nejūt.

Un nav ta smaka, ne priekšā ne pakaļā

Kurā vietā taisi apkopi un iekārtas regulēšanu????

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

beidzot atgriezaamies pie teemas

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

anonimikis rakstīja: zinu baru tautas,kas bla bla bla.......

nu tad paši vien vainīgi, ka bieži jāmeklē servisi....

mani piedur tie džeki, kas nopērk 3.0- 6.0 L motorus un liek gāzi, jo nevar piebarot tos auto

P.S. lai ekonomētu, ir jāpērk a la Getz un basta

Runčuk, paskaidro man kālab Tu pērc dzīvokli nevis mūžīgi īrē?Tā sanāk lētāk, ne?

NU re, es arī uzliku gāzes iekārtu savam autņam jo man tā sanāk lētāk. Es nobraucu ap 4000 km mēnesī, gribu braukt ar džipu un gribu lielu motoru. Mana gāzes iekārta man izmaksāja teju štuku, un vienalga es būšu "pa nullēm" pēc 11 mēnešiem...

Nejauc sakarīgu ekonomiju ar skopumu

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Jaudas nekādas (tieši ar gāzi), patēriņš - kosmoss

Piedevām tracināja tās biežās uzpildes, ik pēc 350 km uz gāzes tanku Nu nē, tas nav priekš manis. Un tā smaka ārpusē no izplūdes gāzēm. Bēe

Kā jau teicu, bija vecs tas auto (cigārs Audi), taču tas manu skepsi nemazina.

Veca mašīna vēl nenozīmē ka ar gāzes iekārtu būs slikti Tavam pieminētajam cigāram noteikti bija beigts bīdelis, ja būtu braucis ar zupu, noteikti būtu nākuši balti dūmi Par jaudu un patēriņu piekrītu, man ir tas pats variants [identisks ], tik vien ka muca... Bet nu pēc mēneša pienāks laiks nomainīt sešus gadus veco gāzes reduktora membrānu, pieņemu, ka vidējajam patēriņam vajadzētu nokristies uz 8-9 litri uz 100 km Kas nepiekrīt - es nevis stumdos pa rīgas korķiem, bet 60-70% ripinu pa Liepājas rajona šosejām, atlikums Liepāja Vienam pazīstama bija tāda muca, tikai ar 45l balonu, viņš ar to balonu spēja sabraukāt Rīgu un atpakaļ - apmēram 500 km pa šoseju + Rīga

Ak jā, vēl par motoru kaušanu - pieņemot, ka 2001. gadā no DE atdzītam autiņam bija spidometrs uzgriezts uz 150k-180k, bīdelis ar gāzi nogājis 120-150k, bet esošo probu cēlonis ir nobraukums [reālais varētu būt 500k, uz spidometra pēc pārsimt km uzgriezīsies 300k] un gāzes iekārtas nekopšana

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

beidzot , peec nedeeljas , tas vraks no Liepaajas shosejas ir novaakc , palikusi tikai melna vietinja , cerams lietus arii to nomazgaas

Atvars Reģ.: 05.07.2001
0 0 Atbildēt

Redzēju, kā ugusdzēsēji dzēsa sistu SAAB, kuram bija gāzes iekārta. Skats bij labais. Dazās bildes ir te... www.autonews.lv/...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Pac nebraucu ar gazi bet nenotiršu tos kas brauc.Un tie kas raksta ka noperk lielu motoru un nevar atļauties ieliet benžu,bet sanak ka perkot piemeram 740dizeli ari tas pats.perk dizeli jo nevar atļauties liet benzinu????

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti