Doblo ātrumkārba

seatbelt Reģ.: 22.01.2006

Doblo nobira kārba, it kā, tā teica Grosā, lai gan ātrumi slēdzas, tomēr pazīmes ir tādas, kad brauc un, īpaši, ja izgriež stūri, tad parādās spēcīgs krakšķis un transmisija tipa ieķeras un tad smagi "pārlec", sajūgs gan ir tāds jocīgāks, tam brīvgājiens paliek arvien lielāks, bet gājiens īsāks, īsāk sakot, pilnīgs murgs, kas tur varētu būt hvz, cenu par jaunu kārbu iegruzīja 3500,-, bet atjaunota 2500,-, kurš zin, kas tur varētu būt un kur var labot par cenu, kas nav lielāka par tā auto vērtību..

 
Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Sāc ar to, ka nebrauc vairs uz grosu. Es domāju, ka ļoti daudzi šo ieteikumu apstiprinās

Ja noskaidrosi, ka tā tiešām ir kārba, meklē jaunu leišos. Tāpat mūsu bāleliņi no turienes stieps.

seatbelt Reģ.: 22.01.2006
0 0 Atbildēt

padzirdēju variantu arī par Poliju tur Doblo populāri un kārbas pa 500 tipa nākot, nevar jau ar tā nodiagnosticēt, pateica, ka kārba, bet vairāk liekas, ka kaut kāda granāta vai moš kāds gultnis nobiris..

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Kurš nevar nodiagnosticēt? Gross? Es Tev nopietni saku - brauc ar līkumu tai vietai.

Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

mhhh, kaarbas cena ruljez mhhh

mana aizdoma buutu nevis uz kaarbu, bet izjukushiem motora spilveniem, latviski - padushkaam

borai liidziigs joks bija

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

Pamēģini kārbu servisu Raap kas artilērijas ielā atrodas!

Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

vaacija doblo saakas ar 2700eur. Nopeerc donoru, buus ko skruuveet ziemas vakaros

Lego by fiat. anniversary edition

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

150zs rakstīja: Pamēģini kārbu servisu Raap kas artilērijas ielā atrodas!

Protams, tur tikai to kārbu gaida. Automātu servisā kaut kāda fiata zobratus ķīlēs.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti