Motocikla iegāde Lietuvā? Par un pret ..

SasperJods Reģ.: 19.01.2004

Papētot cenas Lietuvas mototirgū uzmācas secinājums, ka tās ir pārlieku pievilcīgas. Ir arī sistie un uz sāna liktie, bet par tiem nav runa. Gan jau ka kādam ir kāda pieredze ar ko padalīties.

 
batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Brauc un perc.Labs maksa attiecigi ka te ta tur

demo Reģ.: 30.08.2007
0 0 Atbildēt

Tas pats kas ar auto..choms nopirka..pagaidaam viss ok..

SasperJods Reģ.: 19.01.2004
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Brauc un perc.Labs maksa attiecigi ka te ta tur

Nenoliedzami, bet tur jaušami lētāk

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

SasperJods rakstīja:

batka rakstīja: Brauc un perc.Labs maksa attiecigi ka te ta tur

Nenoliedzami, bet tur jaušami lētāk

Esi uzmaniigs, jo ja ir krietni leetaak, tad noteikti kaut-kas nav riktiigi! Normals aparaats arii nebuus tik ljoti leets! Man chomaks ieberzaas, tieshi uz mocha! Dabuja mainiit visu klokeni. Bet kopumaa var nemt, bet citiigi skaties raami, jo mazas cenas iemesls, parasti ir saliekts raamis, kuru Leishi it kaa restauree uz pardoshanu. Ja sabrazta, pasista plastmassa - shtrunc ar to, taa ir plastmasa.. bet raamis ir raamis. Tu jau nem moci ne jau lai 70-100km stundaa braukaat?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
1 0 Atbildēt

phenom rakstīja: Dabuja mainiit visu klokeni.

Ir gadījumi,kad var trešdaļu kloķenes mainīt?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Letaks značit nojats vairak.Vienkarši

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Reāli bīstams pasākums.

1) Rāmis pēc avārijas. Kā uztaisīts, kārtīgi vai arī tā kā 90% visu Lietuvā taisa

2) Reālais noskrējiens. Tāpat kā ar autiņiem tur viss notiek, tikai iedomājies, kas notiks, ja noķīlēs motors pie 200km/h ...

3) Gribi, lai braucot nokrīt priekšējais ritenis?

Tas nu tā, iz redzētā no mašīnu biznesa

Mans uzskats ir tāds, ka mocis jāņem jauns vai arī no ļoti drošiem piegādātājiem. Bet nu nekādā gadījumā Lietuvas tirgū!!!

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

phenom rakstīja: Dabuja mainiit visu klokeni.

Ir gadījumi,kad var trešdaļu kloķenes mainīt?

Ko Tu piesejies? doma nav skaidra? vienkarshi taa izteicos! Butu labaak ko sakariigu pa teemu pateicis.

Bet ja jau runa aizgajaa par 1/3 no klokenes - leishi vienu shtoku pie klokenes vienkarshi piemetinaajushi, jo originaalam bija norauta viitne Taa arii nogaaja 3 dienas.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja: Reāli bīstams pasākums.

1) Rāmis pēc avārijas. Kā uztaisīts, kārtīgi vai arī tā kā 90% visu Lietuvā taisa

2) Reālais noskrējiens. Tāpat kā ar autiņiem tur viss notiek, tikai iedomājies, kas notiks, ja noķīlēs motors pie 200km/h ...

3) Gribi, lai braucot nokrīt priekšējais ritenis?

Tas nu tā, iz redzētā no mašīnu biznesa

Mans uzskats ir tāds, ka mocis jāņem jauns vai arī no ļoti drošiem piegādātājiem. Bet nu nekādā gadījumā Lietuvas tirgū!!!

Lietuvaa nav droshu piegaadaataaju? Bet kopumaa es Tev piekritu. Par auto gan nee.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

kasinsh79 rakstīja: Reāli bīstams pasākums.

1) Rāmis pēc avārijas. Kā uztaisīts, kārtīgi vai arī tā kā 90% visu Lietuvā taisa

2) Reālais noskrējiens. Tāpat kā ar autiņiem tur viss notiek, tikai iedomājies, kas notiks, ja noķīlēs motors pie 200km/h ...

3) Gribi, lai braucot nokrīt priekšējais ritenis?

Tas nu tā, iz redzētā no mašīnu biznesa

Mans uzskats ir tāds, ka mocis jāņem jauns vai arī no ļoti drošiem piegādātājiem. Bet nu nekādā gadījumā Lietuvas tirgū!!!

Lietuvaa nav droshu piegaadaataaju? Bet kopumaa es Tev piekritu. Par auto gan nee.

Bet ja pirkt nezinot nekaadas niances, var ieberzties riktiigi. Kaut arii ieberzties var arii neko neperkot

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Pieredze Lietuvas tirgū pietiekama. Moci tur pirkt neieteiktu gan. Jas pērk,tad tikko atvestu un lai nekas nav taisīts.

Pats pirku Vācijā pa internetu 2 močus, viss OK. Pats neredzēju, bet viss bija kā stāstīts. Jāpērk no vāciešiem. Un cenas ir atrodamas ļoti pat OK. Es nopirku 2002. gada Yamahu 1000m3 ( R1 priekšteci) pa 3200 eur, nobraukums bija 6000 km, nokritis, vajadzēja spoguli,nokrāsot bāku un salīmēt un nokrāsot plastmasas.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Pieredze Lietuvas tirgū pietiekama. Moci tur pirkt neieteiktu gan. Jas pērk,tad tikko atvestu un lai nekas nav taisīts.

Pats pirku Vācijā pa internetu 2 močus, viss OK. Pats neredzēju, bet viss bija kā stāstīts. Jāpērk no vāciešiem. Un cenas ir atrodamas ļoti pat OK. Es nopirku 2002. gada Yamahu 1000m3 ( R1 priekšteci) pa 3200 eur, nobraukums bija 6000 km, nokritis, vajadzēja spoguli,nokrāsot bāku un salīmēt un nokrāsot plastmasas.

Vo.. ta jau cita runa. Piekriitu!

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Pašlaik vacija esmu pircis četrus močus neesmu vel ieberzies.Lielakoties vacieši ir godigi.Vai leiši ir godigi???Domaju ka tadi paši ka musejie ka tik apjat kadu

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Pašlaik vacija esmu pircis četrus močus neesmu vel ieberzies.Lielakoties vacieši ir godigi.Vai leiši ir godigi???Domaju ka tadi paši ka musejie ka tik apjat kadu

Vaacijaa jau ari paarpilns ar Krieviem un Turkiem, kuri labpraat apchakarees

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
1 0 Atbildēt

batka rakstīja: Pašlaik vacija esmu pircis četrus močus neesmu vel ieberzies.Lielakoties vacieši ir godigi.Vai leiši ir godigi???Domaju ka tadi paši ka musejie ka tik apjat kadu

Ne visi. Ir apjājēji un ir normāli leiši.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

batka rakstīja: Pašlaik vacija esmu pircis četrus močus neesmu vel ieberzies.Lielakoties vacieši ir godigi.Vai leiši ir godigi???Domaju ka tadi paši ka musejie ka tik apjat kadu

Vaacijaa jau ari paarpilns ar Krieviem un Turkiem, kuri labpraat apchakarees

Nepērc no krieva,nepērc no turka. Pa telefonu nepērc,klātienē var.

Ja pērk no vācieša,problēmu nav. Ko pasaka,tā arī ir. Liela daļa turku arī nestumj batonus. Man daži ir pazīstami Vācijā (turki), riktīgi godavīri.

SasperJods Reģ.: 19.01.2004
0 0 Atbildēt

Paldies par saturāgām atbildēm, guvu vērtīgas atziņas par interesējošiem jautājumie

iAutolv Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Pazīstamam cilvēkam sanāca gandrīz nopirkt Lietuvā reģistrētu motociklu. Pirms pirkuma VIN pārbaudīja Latvijā un saprata, ka CSDD tas arī paliktu. T'ā Lietuvas numurzīmē nenodrošina to, ka mocis ir ar tīriem papīriem.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Palūkojies Baisulis( tas esmu arī es) galerijā, tas mocis bija no Lietuvas ar LT numurzīmi. Tīrs, korekts un taisns.

Ne viss ir slikti.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

iAutolv rakstīja: Pazīstamam cilvēkam sanāca gandrīz nopirkt Lietuvā reģistrētu motociklu. Pirms pirkuma VIN pārbaudīja Latvijā un saprata, ka CSDD tas arī paliktu. T'ā Lietuvas numurzīmē nenodrošina to, ka mocis ir ar tīriem papīriem.

Pazīstamam cilvēkam sanāca nopirkt Lietuvā nereģistrētu motociklu. Pirms pirkuma VIN pārbaudīja Latvijā CSDD- viss ok.

pēc pāris nedēļām gāja, kad gāja reģistrēt- vairs nav ok!

tā teikt... ir varianti

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti