KASKO, OCTA - kuru apdrošinātāju?

kolumbs Reģ.: 27.12.2005

Pienācis laiks iegātādies jaunas apdrošināšanas polises - gan OCTA, gan KASKO. Kāda ir pieredze ar atlīdzību saņemšanu? Kurš apdrošinātājs mazāk čakarē savus klientus un nav pārāk skops?

Esmu nolēmis OCTA noteikti nepirkt lētāko - Baltikums, jo ja nu gadās CSN, kurā būšu vainīgs, kaut kā neērti tādu būs ārā vilkt. Tāpēc labāk samaksāšu nedaudz vairāk labākai apdrošināšanas kompānijai...

Par KASKO - tas pats - lai nav pārāk skopa kompānija.

Vienvārdsakot - meklēju nevis lētāko, bet labāko.

Šomēnes bija neliels remonts - pie reizes VEHO virsbūvju meistaram prasīju - ar kuru apdrošinātāju ir mazāk problēmu. Meistars teica - BTA un IF.

Pašlaik man KASKO ir BALTA. Bija pāris skrāpējumi, kas bija apddrošināšanas gadījums - nekādas problēmas ar atlīdzības izmaksu nebija.

 
1 2 3 4 5
djgaca Reģ.: 06.03.2005
0 0 Atbildēt

Octu nēmu Parex jo tur bija vis leetākais piedāvājums.

Kasko Bta piespiedu kārtā, jo auto ir uz hanza līzingu un hanza banka strādā tikai ar Ergo vai Bta, tā kā Ergo bija astranomiski cipari uz kasko panēmu Bta

P.S. ir tāds saits www.eagents.lv kur ierakstot savus auto datus vinš vienlaicīgi apstrādā visus i netā pieejamos kalkulātorus un izmet vismas 6 kantoru piedāvātās cenas.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Agnia rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Agnia rakstīja: Balta, IF

jā... jā!!!!! ņem IF tas ir visdārgākais

ja gribi lai pie pirmās iespējas tevi uzmet, tad ņem baltu, tā arī nev nekāda lētā bodīte

Apdrošināšanas noteikumus kādreiz esi izlasījis, pirms pērc polisi?

gribi par TO parunāt???

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Marteens rakstīja:

Bonuss -Malus sistēma ar jau izkosta,kā no grēkiem atbrīvoties...

padalies ja nav baigais noslēpums...

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

djgaca rakstīja: Octu nēmu Parex jo tur bija vis leetākais piedāvājums.

Kasko Bta piespiedu kārtā, jo auto ir uz hanza līzingu un hanza banka strādā tikai ar Ergo vai Bta, tā kā Ergo bija astranomiski cipari uz kasko panēmu Bta

P.S. ir tāds saits www.eagents.lv kur ierakstot savus auto datus vinš vienlaicīgi apstrādā visus i netā pieejamos kalkulātorus un izmet vismas 6 kantoru piedāvātās cenas.

par to hanzu, kad ta tu ņēmi uz līzingu? man=no 06.2007., un Balva, Hanzai bij pilnīgi vienalga, kur KASKO.

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

pedaalis rakstīja:

Agnia rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Agnia rakstīja: Balta, IF

jā... jā!!!!! ņem IF tas ir visdārgākais

ja gribi lai pie pirmās iespējas tevi uzmet, tad ņem baltu, tā arī nev nekāda lētā bodīte

Apdrošināšanas noteikumus kādreiz esi izlasījis, pirms pērc polisi?

oj - nu gan gudrīte. ko dos ta noteikumu izlasīšana. Labi vispārīgās lietas tur var paredzēt bet ne jau katru gadījumu kas ar tevi notiks.

Protams, ka gudrīte es ta lasīt māku

Noteikumos viss ir rakstīts, pie kādiem riskiem ko drošina (lasi: apmaksā) un ko nedrošina (lasi: neapmaksā).

Apdrošināšanas noteikumi ir neatņemama līguma sastāvdaļa.

Butix Reģ.: 11.10.2004
0 0 Atbildēt

OCTA- Baltikums, KASKO Balta. Labākās cenas.

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Agnia rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Agnia rakstīja: Balta, IF

jā... jā!!!!! ņem IF tas ir visdārgākais

ja gribi lai pie pirmās iespējas tevi uzmet, tad ņem baltu, tā arī nev nekāda lētā bodīte

Apdrošināšanas noteikumus kādreiz esi izlasījis, pirms pērc polisi?

gribi par TO parunāt???

Es jau runāju par TO

Nu stāsti, par ko Tevi apdrošinātājs uzmeta? Ko Tu izdarīji, par ko Tev nesamaksāja?

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Butix rakstīja: OCTA- Baltikums, KASKO Balta. Labākās cenas.

Tas ir tik pat prātīgs apgalvojums kā "Ludzā ir vislētātākā maize"

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Agnia rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Agnia rakstīja: Balta, IF

jā... jā!!!!! ņem IF tas ir visdārgākais

ja gribi lai pie pirmās iespējas tevi uzmet, tad ņem baltu, tā arī nev nekāda lētā bodīte

Apdrošināšanas noteikumus kādreiz esi izlasījis, pirms pērc polisi?

gribi par TO parunāt???

Varētu, bet slinkums

pedaalis Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Agnia rakstīja:

Protams, ka gudrīte es ta lasīt māku

Noteikumos viss ir rakstīts, pie kādiem riskiem ko drošina (lasi: apmaksā) un ko nedrošina (lasi: neapmaksā).

Apdrošināšanas noteikumi ir neatņemama līguma sastāvdaļa.

Protams, ka rakstīts. tomēr man ir nojausma, ka tu konkrēti nevarētu nosaukt - cik maksā un cik ilgā laikā.

līguma noteikumu lasītāja atradusies!

Nenoliedzu - ir jālasa noteikumi. bet vienpusēji sastādīti noteikumu nekad primāri nekalpo, lai atvieglinātu dzīvi otrai pusei.

Galvenais - pret kādiem riskiem apdrošina ar kādiem nosacījumiem. Bet aizberga neredzamā daļa atklājas konkrētos gadījumos.

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

pedaalis rakstīja:

Agnia rakstīja:

Protams, ka gudrīte es ta lasīt māku

Noteikumos viss ir rakstīts, pie kādiem riskiem ko drošina (lasi: apmaksā) un ko nedrošina (lasi: neapmaksā).

Apdrošināšanas noteikumi ir neatņemama līguma sastāvdaļa.

Protams, ka rakstīts. tomēr man ir nojausma, ka tu konkrēti nevarētu nosaukt - cik maksā un cik ilgā laikā.

līguma noteikumu lasītāja atradusies!

Nenoliedzu - ir jālasa noteikumi. bet vienpusēji sastādīti noteikumu nekad primāri nekalpo, lai atvieglinātu dzīvi otrai pusei.

Galvenais - pret kādiem riskiem apdrošina ar kādiem nosacījumiem. Bet aizberga neredzamā daļa atklājas konkrētos gadījumos.

Atlīdzības izmaksas ātrums ir atkarīgs ne tikai no paša apdrošinātāja. Ļoti daudz bremzē tā pati mūsu mīļā policija

Tiem, kas nestrādā apdrošināšanā, tas aizbergs ir vēl lielāks.

pedaalis Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

Agnia rakstīja:

pedaalis rakstīja:

Agnia rakstīja:

Protams, ka gudrīte es ta lasīt māku

Noteikumos viss ir rakstīts, pie kādiem riskiem ko drošina (lasi: apmaksā) un ko nedrošina (lasi: neapmaksā).

Apdrošināšanas noteikumi ir neatņemama līguma sastāvdaļa.

Protams, ka rakstīts. tomēr man ir nojausma, ka tu konkrēti nevarētu nosaukt - cik maksā un cik ilgā laikā.

līguma noteikumu lasītāja atradusies!

Nenoliedzu - ir jālasa noteikumi. bet vienpusēji sastādīti noteikumu nekad primāri nekalpo, lai atvieglinātu dzīvi otrai pusei.

Galvenais - pret kādiem riskiem apdrošina ar kādiem nosacījumiem. Bet aizberga neredzamā daļa atklājas konkrētos gadījumos.

Atlīdzības izmaksas ātrums ir atkarīgs ne tikai no paša apdrošinātāja. Ļoti daudz bremzē tā pati mūsu mīļā policija

Tiem, kas nestrādā apdrošināšanā, tas aizbergs ir vēl lielāks.

nenoliedzami. Bet ja policija dot atbildi mēneša laikā, serviss tāmi 3 nedēļu laikā tad jautājums - Kas notiek pārējās 13 -15 nedēļās?

Par policijas atbildi jautājumu apdrošinātājam nav, tāme - arī strīdu nav

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja:

djgaca rakstīja: Octu nēmu Parex jo tur bija vis leetākais piedāvājums.

Kasko Bta piespiedu kārtā, jo auto ir uz hanza līzingu un hanza banka strādā tikai ar Ergo vai Bta, tā kā Ergo bija astranomiski cipari uz kasko panēmu Bta

P.S. ir tāds saits www.eagents.lv kur ierakstot savus auto datus vinš vienlaicīgi apstrādā visus i netā pieejamos kalkulātorus un izmet vismas 6 kantoru piedāvātās cenas.

par to hanzu, kad ta tu ņēmi uz līzingu? man=no 06.2007., un Balva, Hanzai bij pilnīgi vienalga, kur KASKO.

Man arī Hansa līzings, nekādi noteikumi, kurš KASKOapdrošinātājs jāņem, neatceros, ka būtu bijuši...

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

smart235 rakstīja: 2 kolumbs: šitās lietas ir nemitīgās izmaiņās, vnk sēdies pie telefona un apzvani visus pēc kārtas...

To visu var paveikt ar vienu telefona zvanu. Apbrīnoju cilvēku pacietību. Vai stulbumu, kas nu kuram vairāk.

Pa telefonu var noskaidrot tikai cenu un būtiskākos noteikumus, bet ne klientu atsauksmes...

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

Kaspersky rakstīja:

smart235 rakstīja: 2 kolumbs: šitās lietas ir nemitīgās izmaiņās, vnk sēdies pie telefona un apzvani visus pēc kārtas...

To visu var paveikt ar vienu telefona zvanu. Apbrīnoju cilvēku pacietību. Vai stulbumu, kas nu kuram vairāk.

Pa telefonu var noskaidrot tikai cenu un būtiskākos noteikumus, bet ne klientu atsauksmes...

Aha. Tātad apzvanot visus apdrošinātājus pēc kārtas, var uzzināt klientu atsauksmes. Nav slikti

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Agnia rakstīja:

pedaalis rakstīja:

Agnia rakstīja:

Protams, ka gudrīte es ta lasīt māku

Noteikumos viss ir rakstīts, pie kādiem riskiem ko drošina (lasi: apmaksā) un ko nedrošina (lasi: neapmaksā).

Apdrošināšanas noteikumi ir neatņemama līguma sastāvdaļa.

Protams, ka rakstīts. tomēr man ir nojausma, ka tu konkrēti nevarētu nosaukt - cik maksā un cik ilgā laikā.

līguma noteikumu lasītāja atradusies!

Nenoliedzu - ir jālasa noteikumi. bet vienpusēji sastādīti noteikumu nekad primāri nekalpo, lai atvieglinātu dzīvi otrai pusei.

Galvenais - pret kādiem riskiem apdrošina ar kādiem nosacījumiem. Bet aizberga neredzamā daļa atklājas konkrētos gadījumos.

Atlīdzības izmaksas ātrums ir atkarīgs ne tikai no paša apdrošinātāja. Ļoti daudz bremzē tā pati mūsu mīļā policija

Tiem, kas nestrādā apdrošināšanā, tas aizbergs ir vēl lielāks.

mulkjibas! izzinju no mentenes var dabut 2dienu laikaa. man piemeram baltikums ta arii pateica, 3 meneshus bus jagaida apdroshinashana, iepuut. a BTA nez kapec izmaksaja 2 nedelju laikaa... atshkjiribu juuti?

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

pedaalis rakstīja:

nenoliedzami. Bet ja policija dot atbildi mēneša laikā, serviss tāmi 3 nedēļu laikā tad jautājums - Kas notiek pārējās 13 -15 nedēļās?

Par policijas atbildi jautājumu apdrošinātājam nav, tāme - arī strīdu nav

Tiešām nezinu Es pati gaidu atlīdzību nu jau pusgadu, bet tur otrā puse kavē pagastu... un tas jau ir cits stāsts.

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

mulkjibas! izzinju no mentenes var dabut 2dienu laikaa. man piemeram baltikums ta arii pateica, 3 meneshus bus jagaida apdroshinashana, iepuut. a BTA nez kapec izmaksaja 2 nedelju laikaa... atshkjiribu juuti?

Es nejūtu

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

nu vo, neprotu vairs pareizos tagus atstāt

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja:

mulkjibas! izzinju no mentenes var dabut 2dienu laikaa. man piemeram baltikums ta arii pateica, 3 meneshus bus jagaida apdroshinashana, iepuut. a BTA nez kapec izmaksaja 2 nedelju laikaa... atshkjiribu juuti?

Abi gadījumi bija pilnīgi vienādi?

djgaca Reģ.: 06.03.2005
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

smart235 rakstīja:

djgaca rakstīja: Octu nēmu Parex jo tur bija vis leetākais piedāvājums.

Kasko Bta piespiedu kārtā, jo auto ir uz hanza līzingu un hanza banka strādā tikai ar Ergo vai Bta, tā kā Ergo bija astranomiski cipari uz kasko panēmu Bta

P.S. ir tāds saits www.eagents.lv kur ierakstot savus auto datus vinš vienlaicīgi apstrādā visus i netā pieejamos kalkulātorus un izmet vismas 6 kantoru piedāvātās cenas.

Nezinu. Nēmu auto līzingā pirms 3 mēnešiem, man konkrēti pateica vai nu ergo vai bta un polise bija jāpērk uz vietas hnzabanka lielajā ēkā kad formēju līzingu.

par to hanzu, kad ta tu ņēmi uz līzingu? man=no 06.2007., un Balva, Hanzai bij pilnīgi vienalga, kur KASKO.

Man arī Hansa līzings, nekādi noteikumi, kurš KASKOapdrošinātājs jāņem, neatceros, ka būtu bijuši...

Reals Reģ.: 21.06.2005
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja: Pienācis laiks iegātādies jaunas apdrošināšanas polises - gan OCTA, gan KASKO. Kāda ir pieredze ar atlīdzību saņemšanu? Kurš apdrošinātājs mazāk čakarē savus klientus un nav pārāk skops?

Esmu nolēmis OCTA noteikti nepirkt lētāko - Baltikums, jo ja nu gadās CSN, kurā būšu vainīgs, kaut kā neērti tādu būs ārā vilkt. Tāpēc labāk samaksāšu nedaudz vairāk labākai apdrošināšanas kompānijai...

Par KASKO - tas pats - lai nav pārāk skopa kompānija.

Vienvārdsakot - meklēju nevis lētāko, bet labāko.

Šomēnes bija neliels remonts - pie reizes VEHO virsbūvju meistaram prasīju - ar kuru apdrošinātāju ir mazāk problēmu. Meistars teica - BTA un IF.

Pašlaik man KASKO ir BALTA. Bija pāris skrāpējumi, kas bija apddrošināšanas gadījums - nekādas problēmas ar atlīdzības izmaksu nebija.

Ja interesē BTA, tad varu šo to piedāvāt.... Jo labāks auto, jo saldāks piedāvājums. Ar metāllūžņiem gan nenodarbojos.....

e-pasts ideaalsk@inbox.lv

martinello Reģ.: 15.03.2003
0 0 Atbildēt

is

martinello Reģ.: 15.03.2003
0 0 Atbildēt

tikai BALTYCUMS, izglaabs tevij uun mashinu

Marteens Reģ.: 22.01.2007
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Butix rakstīja: OCTA- Baltikums, KASKO Balta. Labākās cenas.

Tas ir tik pat prātīgs apgalvojums kā "Ludzā ir vislētātākā maize"

Ar šo tekstu nejoko.....Tad kad valdība atcēla noteiktos tarifus un katrs apdrošinātājs noteica savus,tad pagadijos Ludzā uz ilgāku laiku un beidzās apdrošināšana....Neatminu vai balta,vai bta....Bet situāci bija sekojoša.......Iegāju un prasu lai taisa uz trīs mēnešiem,tie savukārt ka tas izmaksās man 14ls....Es īsti neibraucu,bet šie saka ka atlaide darbojas 40%....Nebiju rižiks un apdrošināju uzreiz uz gadu.....Sanāca ap40ls.....Tagad pamēģini ko tādu atrast...

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti