es nopirku vw corrado bet nomudiju

ADWhite Reģ.: 08.11.2007

tas bija ta sagribeju es (((((((st.)))))) nopirkt masinu piezvaniju cilvekam. satikos vela vakara ar diviem cilvekiem. paskatijos masinu, man loti iepatikas un cena bija laba 680 Ls tad pateicu ka gribu pirkt. Vini saka runat ar gudriem vardiem ka var parrakstit masinu bez vina klatbutnes. (man tas bija loti interesanti jo es stradaju lidz 7 vakara un ne ka nevareju tikt uz csdd man vini iedeva man transportlidzekla registracijas apliecibu(un pateica ka masina ir nonemta no uzskaites, tapec tev pietiks tikai mana pases kopija un csdd vajadzes samaksat 20 Ls. Aizbraucu uz csdd. Tur mani psauti dirst. Ko es varetu darit? Vai mashinu iedzit kada cita vai pardot uz detalam, vai tomer ir kautkada iepeja dabut masinu jo loti man vina patik. Ja kas masinas numurs ir DG 977 veca lietotaja vards Jaanis Briediitis vel man ir veca vina sticaoap (zala lapa) un pases NR 0535679 personas kods 211282-12559 varetu but ka viltoti nezinu kas ar manim toreiz bija agrak mani tik viegli ne viens nevareja apmelot, citadies pasakot nereizi nesanaca-smadzenes situ lauka atrastu vinu to pasu izdaritu.

 
1 2 3
ADWhite Reģ.: 08.11.2007
0 0 Atbildēt

heh =) viss sanaca pie csdd baigi negribeja dot izzinu bet... =)

ADWhite Reģ.: 08.11.2007
0 0 Atbildēt

visiem kas palidzeja liels paldies!!!!!!!!!!!!!!!

bet kas apdirsa galigi (pashi domajat )

bet ari tos saprotu, vienigais varu pateikt ceru ka neviens ta netrapisies vairs ka es

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

atā

sebs Reģ.: 07.04.2004
0 0 Atbildēt

Viss čiki tā ir normāla štelle un neviens twevi neapčakarēja. UZ placi pēc izziņas esmu devies divas reizes- no problemo. Bet labāk tā auto ņemt no zināmiem kadriem, jo ja kādreiz pirksi dārgu auto tad var uzmest ka maz neliksies un būs kā Gulbim

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti