Stūres pastiprinātāja sūkņa remonts

Master_D Reģ.: 29.09.2004

Sveiki!

Vei neziniet kādu darbnīcu, kur remontē stūres pastiprinātāja sūkņus?

 
1 2
Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Niks tev tāds, ka nenāc pa tuvu...MĀSĶERS....

bet topiki kā blondai ģimnāzistei.

Aizsvīdis tavs sūknis būs, tāpat kā lukturis.

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Sia "Helms", laikam Vairoga ielaa, dzeltena 1staava eeka uzreiz aiz MotocentrsR, labajaa pusee braucot no Briiviibas ielas.

Vismaz savaa laikaa man tur piedaavaaja Passata suukni restaureet dienas laikaa. Gads garantija.

Bet es atradu lietotu.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

robchix rakstīja: Sia "Helms", laikam Vairoga ielaa, dzeltena 1staava eeka uzreiz aiz MotocentrsR, labajaa pusee braucot no Briiviibas ielas.

Vismaz savaa laikaa man tur piedaavaaja Passata suukni restaureet dienas laikaa. Gads garantija.

Bet es atradu lietotu.

paldies! Šitos biju piemirsis!

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Dorisa rakstīja: Niks tev tāds, ka nenāc pa tuvu...MĀSĶERS....

bet topiki kā blondai ģimnāzistei.

Aizsvīdis tavs sūknis būs, tāpat kā lukturis.

Tev toties vārds kā blondai ģimnāzistei

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

No kuras vietas rociņas?? Vai Māsters pats nav spējīgs sataisīt to vienkāšo sūknīti??!

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: No kuras vietas rociņas?? Vai Māsters pats nav spējīgs sataisīt to vienkāšo sūknīti??!

Nu tad pastāsti, kā tos sūknīšus remontē!

Vai kādu linku atsūti, kur tas pastāstīts - es neko prātīgu sagooglēt nevarēju.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

i_edgars rakstīja: No kuras vietas rociņas?? Vai Māsters pats nav spējīgs sataisīt to vienkāšo sūknīti??!

Nu tad pastāsti, kā tos sūknīšus remontē!

Vai kādu linku atsūti, kur tas pastāstīts - es neko prātīgu sagooglēt nevarēju.

Viss ir vienkārši - izjauc sūkni, nomaini bojātās sastāvdaļas, saliec visu atpakaļ. Lūk arī remonts.

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

i_edgars rakstīja: No kuras vietas rociņas?? Vai Māsters pats nav spējīgs sataisīt to vienkāšo sūknīti??!

Tu zobus arī pats sev labo?

Nah pašam labot kautkādus sūkņus, ja pazudētajā laikā var nopelnīt trīsreiz vairāk?

Tādā gadījumā jautājums būtu nevis, kur remontēt sūkni, bet gan, kur nopirkt jaunu sūkni.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ne jau visi dzimuši zeltroči Lai katrs dara to, ko māk vislabāk. Nekad neremontēšu savu autiņu, ja neesmu drošs, ka to pratīšu izdarīt kvalitatīvi.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Es neremontēju ikdienā braucamo auto. Man ir vēl viens - hobijauto - remontēšanai

Ko māku - daru pats - ko nē - dodu lai dara citi!

Badjo Reģ.: 02.08.2006
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Es neremontēju ikdienā braucamo auto. Man ir vēl viens - hobijauto - remontēšanai

Ko māku - daru pats - ko nē - dodu lai dara citi!

Manam Golfam III sūkni taisīja Augšielā 2. Tas ir pretīm Daugavas stadiona ieejai. Tur remontē arī stūres reikas. Vajag zvanīt Andrim - 29485528.

Man bija jābrauc atrādīties, vai vispār tādu sūkni, kāds manam Golfam bija virsū, var remontēt, jo visi sūkņi nemaz nav remontējami.

Oscar Reģ.: 24.07.2002
0 0 Atbildēt

robchix rakstīja: Sia "Helms", laikam Vairoga ielaa, dzeltena 1staava eeka uzreiz aiz MotocentrsR, labajaa pusee braucot no Briiviibas ielas.

Vismaz savaa laikaa man tur piedaavaaja Passata suukni restaureet dienas laikaa. Gads garantija.

Bet es atradu lietotu.

Vairākus gadus atpakaļ tur remontēju sūkni. Garantija reali darbojās, pat ja pašam vairs nekādas lapiņas nav

Atsauksmes no manas puses tikai pozitīvas.

stabulnieks Reģ.: 17.09.2007
0 0 Atbildēt

Oscar rakstīja:

robchix rakstīja: Sia "Helms", laikam Vairoga ielaa, dzeltena 1staava eeka uzreiz aiz MotocentrsR, labajaa pusee braucot no Briiviibas ielas.

Vismaz savaa laikaa man tur piedaavaaja Passata suukni restaureet dienas laikaa. Gads garantija.

Bet es atradu lietotu.

Vairākus gadus atpakaļ tur remontēju sūkni. Garantija reali darbojās, pat ja pašam vairs nekādas lapiņas nav

Atsauksmes no manas puses tikai pozitīvas.

Telefons kāds ir kā viņus var sazvanīt ??

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Meklē Helms iekš 1188.lv

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 1 Atbildēt

Ja pats nespēj saremontēt prastu hidraulisko sūknīti, tad nav ko likt niku Māster!

Pilns i-nets ir manuāļiem un tajos var atrast kā izjaukt, ja tik daudz smadzeņu nav!

Pagaidām es nesaņemu algu 25 Ls un vairāk stundā!! Tāpēc remontēju pats, pie kam vēl nav nācies sastapt servisu kur darbs tiktu izdarīts pietiekami kvalitatīvi - ja sāksi braukt uz servisiem, tad tur būsi biežs viesis! Nu ja jau kādam alga ir 75 Ls/st (kā te raksta ka 3 x lielāka), tad bez šaubām pašam nav vērts ķēpāties - es ar neķēpātos.

CRDI Reģ.: 10.01.2008
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Ja pats nespēj saremontēt prastu hidraulisko sūknīti, tad nav ko likt niku Māster!

Pilns i-nets ir manuāļiem un tajos var atrast kā izjaukt, ja tik daudz smadzeņu nav!

Pagaidām es nesaņemu algu 25 Ls un vairāk stundā!! Tāpēc remontēju pats, pie kam vēl nav nācies sastapt servisu kur darbs tiktu izdarīts pietiekami kvalitatīvi - ja sāksi braukt uz servisiem, tad tur būsi biežs viesis! Nu ja jau kādam alga ir 75 Ls/st (kā te raksta ka 3 x lielāka), tad bez šaubām pašam nav vērts ķēpāties - es ar neķēpātos.

Tavuprāt iet pie sievietem ar nav ieteicams, ka saka busi biežs viesis, labak jau norauj durite, ko?

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

CRDI rakstīja: Tavuprāt iet pie sievietem ar nav ieteicams, ka saka busi biežs viesis, labak jau norauj durite, ko?

Kas Tev ar galviņu kaut kas nav riktīgi, vai ne to iepīpēji??? Kāds sakars sievietēm un servisiem!!??

Badjo Reģ.: 02.08.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

CRDI rakstīja: Tavuprāt iet pie sievietem ar nav ieteicams, ka saka busi biežs viesis, labak jau norauj durite, ko?

Kas Tev ar galviņu kaut kas nav riktīgi, vai ne to iepīpēji??? Kāds sakars sievietēm un servisiem!!??

Kā, kāds sakars sievietēm ar servisiem. Kā ar servisiem tā ar sievietēm gribās, lai darbs tiek izdarīts, kā pats raksti, pietiekami kvalitatīvi. Nu ja Tev nav nācies sastapt pietiekami kvalitatīvu servisu un citu, tad arī pašam nākās ņemties ar tiem sūknīšiem.

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

daļēja taisnība jau ir "iedgaram"

savējam VW vakardien uzliku jaunu remkomplektu hidrauliskai stūres reikai. Remonta komplekts izmaksāja 25Ls + mans darbs 40min. apmainīt to visu.

Bet Helms par noņemtas reikas restaurēšanu man pagājušo gad prasīja 75Ls. Tas ir es nopelnīju 50Ls ~ 40 minūtēs.

cenas ir afigennās.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

var jau arii zobus pac seu urpt un plumbeet , apendiciitu grieziit utt

a mosh labaak ,katris viens , dara savu darbu un brauc ar pajauniem autoo , nevis pieraada savu 'vareeshanu' ikdienaa juuzeejot 'baigi nepaarspeejamo' pacmitrgadiigo schrottu

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

uz Čaka 90 ir autoserviss kur to dara ļoti pat kvalitatīvi un naf "krievu banda".....

Tel. 29-42-79-11.

Tik darba laiks tur tāds padīvains, no 15.00 līdz 1.00-2.00 naktī...

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Zinu cilvēku, kas ir pats sev urbis zobu. Un tas NAV Mr Bīns!

droom Reģ.: 24.10.2002
0 0 Atbildēt

droom rakstīja: daļēja taisnība jau ir "iedgaram"

savējam VW vakardien uzliku jaunu remkomplektu hidrauliskai stūres reikai. Remonta komplekts izmaksāja 25Ls + mans darbs 40min. apmainīt to visu.

Bet Helms par noņemtas reikas restaurēšanu man pagājušo gad prasīja 75Ls. Tas ir es nopelnīju 50Ls ~ 40 minūtēs.

cenas ir afigennās.

nu tev arī ir ideotiski salīdzinājumi. Gribu redzēt kā cilvēks pats sev zobus var saurbt vai apendecītu izgriest.

Nevajag jau tehniskās lietas ar medicīnu saistīt.

šis kā nekā ir auto forums kur apspriež visu par un ap auto nevis medicīniskais saits. Ne tur esi trāpījis dauni.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Šite ir pašu remontu pieredze

www.iauto.lv/...

no tiem, ka neuzskata, ka visu prot un var.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: var jau arii zobus pac seu urpt un plumbeet , apendiciitu grieziit utt

a mosh labaak ,katris viens , dara savu darbu un brauc ar pajauniem autoo , nevis pieraada savu \'\'vareeshanu\'\' ikdienaa juuzeejot \'\'baigi nepaarspeejamo\'\' pacmitrgadiigo schrottu

Es, kā jau 1x teicu - ikdienā braucu ar pajaunu auto, kas nemaz tik bieži nav jāremontē.

Man ir vēl viena mašīna - 20 gadus veca Alfa, ko savam priekam pa garāžu skrūvēju svētdienīgiem izbrauceniem.

Vienkārši, neesmu drošs vai tikšu ar sūkņa remontu galā.

Bet nu atraušu vaļā papētīšu - ja būs kaine ānung, tad vedīšu uz Helmu.

Salauzto spoguli ar nopuvušām trosītēm un galveno sajūga cilundru izdevās sarestaurēt tā ka pašam prieks

www.alfisti.lv/...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti