Par auto norakstīšanu.

undars Reģ.: 24.03.2006

Vai ir kāds saskāries ar šo lietu?

Tātad ir man tas Fords. Būtībā auto braucams, vienīgi tur visādi kaut kas ko vajag remontēt, lai varētu iziet tehnisko. A naudu ieguldīt negribu. Domāju - norakstīšu. CSDD uzzināju, ka autiņu no uzskaites var noņemt kaut kādi specializētie servisi. Tuvāko sazvanīju un par cenu runājot, man viņam bij jānosauc cena par kādu es to autiņu esmu gatavs viņiem atdot. Da es zin cik šrotā varētu dot par tādu auto.

Tāpēc izdomāju - moš kādā servisā viņiem vairāk tolka no tās mašīnas- tīri pa daļām lai izpārdod, un atstāj tikai tik daudz cik korpusā esošo sērijas nummuru. Un tad jau var arī pliku karkasu kaut vai uz norakstīšanu aizvest.

Nu šumējos tāpēc, ka tomēr gribētos par to autiņu kādus 400 dabūt, a tais norakstīšanas šrotos ņem itkā par bleķa cenu.

Pieredze, pāardomas par tēmu?

 
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

kas tas par ford modeli?

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

undars rakstīja: Vai ir kāds saskāries ar šo lietu?

Tātad ir man tas Fords. Būtībā auto braucams, vienīgi tur visādi kaut kas ko vajag remontēt, lai varētu iziet tehnisko. A naudu ieguldīt negribu. Domāju - norakstīšu. CSDD uzzināju, ka autiņu no uzskaites var noņemt kaut kādi specializētie servisi. Tuvāko sazvanīju un par cenu runājot, man viņam bij jānosauc cena par kādu es to autiņu esmu gatavs viņiem atdot. Da es zin cik šrotā varētu dot par tādu auto.

Tāpēc izdomāju - moš kādā servisā viņiem vairāk tolka no tās mašīnas- tīri pa daļām lai izpārdod, un atstāj tikai tik daudz cik korpusā esošo sērijas nummuru. Un tad jau var arī pliku karkasu kaut vai uz norakstīšanu aizvest.

Nu šumējos tāpēc, ka tomēr gribētos par to autiņu kādus 400 dabūt, a tais norakstīšanas šrotos ņem itkā par bleķa cenu.

Pieredze, pāardomas par tēmu?

ta pārdod un buus mazaak probzas! Ir jau visaadi tipa utilizaacijas kantori - Tolmets, Kuusakoosi utml, kas savaac tavu auto kaa luuzjnju kaudzi un pie viena veic arii norakstiisjanas formalitaates. Bet nu maybe tev izdeviigaak caur ss.lv jamo notirgot?!

undars Reģ.: 24.03.2006
0 0 Atbildēt

Mondeo 1.8 TD, Universāls. Bet nu salons pa šo ziemu riktīgi nobojājies.

PS: kaut kā neticās, ka kāds viņu vispār gribēs pirkt, jo ne viņam tehniskā, ne ceļu nodoklis 2 gadi maksāts.

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

undars rakstīja: Mondeo 1.8 TD, Universāls. Bet nu salons pa šo ziemu riktīgi nobojājies.

PS: kaut kā neticās, ka kāds viņu vispār gribēs pirkt, jo ne viņam tehniskā, ne ceļu nodoklis 2 gadi maksāts.

Ta mosjka kaads panjems kaa donoru vai pa laukiem nobraukt... (kaa saka, kas neriskee, tas nevinnee) Ir dzirdeets ka laukos mezjinieki sjitaadus njem un pa sezonu NOBRAUC un beigaas veel aizved uz Tolmetu, lai alinjam sanaaktu...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

undars rakstīja: Mondeo 1.8 TD, Universāls. Bet nu salons pa šo ziemu riktīgi nobojājies.

PS: kaut kā neticās, ka kāds viņu vispār gribēs pirkt, jo ne viņam tehniskā, ne ceļu nodoklis 2 gadi maksāts.

bildes ir?

undars Reģ.: 24.03.2006
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

undars rakstīja: Mondeo 1.8 TD, Universāls. Bet nu salons pa šo ziemu riktīgi nobojājies.

PS: kaut kā neticās, ka kāds viņu vispār gribēs pirkt, jo ne viņam tehniskā, ne ceļu nodoklis 2 gadi maksāts.

bildes ir?

Nav gan. Un tāds brīnumlīdzeklis kā digi foto ar nav.

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Man liekas, ka Shiirs ir potenciāls pircējs

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

par kadiem 200ls es to auto moshka arii nopirktu. man ka reiz vajag laukos vienu dizeljdrotu.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: par kadiem 200ls es to auto moshka arii nopirktu. man ka reiz vajag laukos vienu dizeljdrotu.

Nežņaudzies, piesvied vēl pāris sotakus!

salīdzinājumā ar tavu pasātu šitais jau ir gandrīz jauns auto!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 1 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Shiirs rakstīja: par kadiem 200ls es to auto moshka arii nopirktu. man ka reiz vajag laukos vienu dizeljdrotu.

Nežņaudzies, piesvied vēl pāris sotakus!

salīdzinājumā ar tavu pasātu šitais jau ir gandrīz jauns auto!

Jā, bet tas ir fordelis, tāpēc tur nav ko salīdzināt - passāts ir passāts

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Oi šis kāreiz priekš šīra! Sūdiem jāturās kopā!

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Oi šis kāreiz priekš šīra! Sūdiem jāturās kopā!

jau gribēju ko teikt, bet nu nav vairs vērts

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

undars rakstīja: ........ CSDD uzzināju, ka autiņu no uzskaites var noņemt kaut kādi specializētie servisi. ......

Kā var ko tādu izmurgot??? No uzskaites noņemt var vai nu īpašnieks vai pilnvarota persona...seviss viņam

undars Reģ.: 24.03.2006
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Kā var ko tādu izmurgot??? No uzskaites noņemt var vai nu īpašnieks vai pilnvarota persona...seviss viņam

CSDD info tālrunī ļoti konkrēti pateica - no uzskaites noņem speciālie servisi vai šroti (precīzi neatceros). Tādi ar kuriem ir CSDD noslēgts līgums kaut kāds. Varbūt neprecīzi izsakos bet nu kad prasīju, tad jautājums bij tāds ka es gribu no autiņa tikt vaļā, bet ne tā ka pārdot.

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

undars rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Kā var ko tādu izmurgot??? No uzskaites noņemt var vai nu īpašnieks vai pilnvarota persona...seviss viņam

CSDD info tālrunī ļoti konkrēti pateica - no uzskaites noņem speciālie servisi vai šroti (precīzi neatceros). Tādi ar kuriem ir CSDD noslēgts līgums kaut kāds. Varbūt neprecīzi izsakos bet nu kad prasīju, tad jautājums bij tāds ka es gribu no autiņa tikt vaļā, bet ne tā ka pārdot.

Es pat vakar tur biju un man arii tieshi ta akonkreti iezinjoja ! Nav iespeejams taa vienkaarshi nonjemt no uzskaites - neatbildot uz jautaajumu ko peec tam dariisi ar to mashiinu. Ja gribi nodot luuzhnjos - ta dodie suz oficialao shrotu, ja gribi paardot tad maksaa Ls 2.21 un veel 4 meeneshi celja nodokli par tekosho gadu ja jau nav ieprieksh vis sau nomkasaats.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ir 2 veidu norakstiisanas....

viena, kad Tolmets noraksta, tas ir kad auto vairs nekad nebrauks...norakstīšana

otra, kad saimnieks nonjem no uzskaites, bet ar perspektiivu ka kaadreiz tas auto ripos(tas pats variants kas pirms paardosanas.viens nonjem/otrs uzliek) bet lai nesakraajas gada nodoklis pa 10 gadiem utt....to sauc par noņemšanu no uzskaites

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

undars rakstīja: ........ CSDD uzzināju, ka autiņu no uzskaites var noņemt kaut kādi specializētie servisi. ......

Kā var ko tādu izmurgot??? No uzskaites noņemt var vai nu īpašnieks vai pilnvarota persona...seviss viņam

cik sapratu runa ir par auto norakstīšanu - un to var veikt tikai sertificēti utilizācijas uzņēmumi.... viņi tev iedod papīru un reizi mēnesī visu to papīru otras puses nodod csdd - ja mašīna pēc mēneša vēl karājas uz tevi, tu ej uz scdd ar to savu papīreli, viņi noņem to autiņu no tevis un izdrāž to kantori

izņēmums ir mašiņas ar kurām nav iekš csdd veiktas darbības pēc iestāšanās PSRS.... tās noraksta īpašnieks, aiznesot tehpasi un parakstot papīru, ka mašīnas vairs nav....

ozz - vienkārši mašīnu noņemt no uzskaites pārdošanai latvijas teritorijā (tas ko tu raksti) pēc likuma ir iespējams uz 30 dienām - pēc 30 dienām ir jāiet uz csdd un JĀPAGARINA vēl par 30 dienām... un kopā pēc 60 dienām mašīna ir jāliek atpakļ uzskaitē - to nosaka noteikumi, reāli dabā tā neviens nedara

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

nafigators rakstīja: Oi šis kāreiz priekš šīra! Sūdiem jāturās kopā!

jau gribēju ko teikt, bet nu nav vairs vērts

Nē nu tu saki saki,...droši! Nekautrējies!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Var vispār tagad norakstīt vai 3 gadi jāgaida? Auto tika atdots šrotmeņiem uz izjaukšanu. Numuri palika, šie uzlika kaut kādus leišu un aizbrauca savās gaitās. Noņemts no uzskaites tika. Iznāk, ka neko citu oficiāli izdarīt nav iespējams vairs, lai tiktu no tā vaļā? Jo šie neizsniedz to iznīcināšanas sertifikātu .

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Apčakarēja tevi. Izjaukšanai jau nenoņem no uzskaites, bet noraksta.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Noraksta sertificēti izjaucēji, kuri pārstrādā visas atliekas lūžņos. Šitie jauc detaļās un mēģina kaut ko ietirgot. Skaidrs, ka šiem nav sertifikāta. Un kā apčakarēja, ja samaksāja 2x vairāk par tolmetu?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Tādā veidā, ka to auto neizjauca un tagad tas braukā apkārt. Zinot mūsu valsts mainīgos likumus sazin vēl kad tas tagad atspēlēsies un kā.

Ali50 Reģ.: 24.07.2017
0 0 Atbildēt

Man CSDD pati piedavaja norakstit, bija pagaju$i 5gadi kop$ biju atdevis uzpircejam. Samaksaju caur ibanku nepilni 2Ls un vis. Ta ka vari pagaidit vel mazliet ja saki ka cela nodokli neesi maksajis, tikai no uzskaites janonem

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Tādā veidā, ka to auto neizjauca un tagad tas braukā apkārt. Zinot mūsu valsts mainīgos likumus sazin vēl kad tas tagad atspēlēsies un kā.

Un kāpēc tu domā ka braukā?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

>šie uzlika kaut kādus leišu un aizbrauca savās gaitās

No savas pieredzes savu pirmo studenta auto arī atdevu šrotam noņemtu no uzskaites izjaukšanai, bet hops pēc diviem gadiem mani uzmeklēja jaunie īpašnieki no Kolkas, kas redz esot to tomēr sačinījuši un gribot arī kur tālāk aizbraukt tā ka vai nevarot pārrakstīt CSDD.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Tehniski tas auto bija braucams, lai gan kompresija visos cilindros 5-6. Tam ar ripām regulējamie vārsti bez hidrokompensatoriem , kuri nekad nebija regulēti.

Numuri un tehniskā pase palika, tos šrotmeņi nesavāca. Apskate bija beigusies.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti